تیوال مونولوگ خونین زار
S2 : 05:41:47
برای پنجمین بار تمدید شد.
  ۱۵ مرداد تا ۰۴ آذر ۱۳۹۶
  ۲۰:۰۰
  ۵۰ دقیقه
 بها: ۲۰,۰۰۰ تومان

: سهراب حسینی
: آذین ریوف
: سهیل حسینی

: صادق حسین

- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۲ سال خودداری نمایید.

مکان

خیابان کریمخان زند٬ خیابان شهید عضدی(آبان جنوبی)، کوچه کیوان، پلاک ۸، زنگ یک، سالن مکتب تهران
تلفن:  ۸۸۹۳۵۵۸۳-۵

گزارش تصویری تیوال از نمایش خونین زار / عکاس: حانیه زاهد

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» به علت استقبال انبوه تماشاگران «خونین زار » وارد چهارمین ماه اجراى خود شد

» استقبال از نمایش «خونین‌زار» در دوهفته آغازین و ورود به دو هفته پایانی

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
دارم تجزیه می شم.
به نور
به اعتماد
به صدا
به تو ....
به آگاهی می رساند اجرای نمایش "خونین زار" در تاریخ یکم تا چهارم آذرماه لغو شده است. لطفا خریداران محترم برای بازگشت هزینه خود یک ایمیل با محتوای شماره پیگیری،‌ شماره کارت و نام صاحب کارت یا در صورت پرداخت از سیستم کیف پول یک ایمیل با محتوایی کدپیگیری و اعلام بازگشت هزینه به کیف پول به آدرس support@tiwall.com ارسال نمایند.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت چهار اجرای فوق‌العاده این نمایش آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت سانس های پایانی این نمایش از چهارشنبه ۲۴ تا سه شنبه ۳۰ آبان ماه امروز ساعت ۱۷ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار خوبی بود و داستان پر مغزی که در عین تکراری بودن به شکل تازه و به قول معروف جونداری گفته و اجرا شد.
تاریکی مطلق و سکوت محض بخش هایی از این اجرا تکان دهنده و هیجان انگیز بود.
از این دست مونولوگ ها کم داریم و خوشبختانه استقبال خوبی از این کار شده. درود و خسته نباشید به دست اندرکارن و مخاطبین هنر دوست این اجرا.
خانم مقدم نمایش راس ساعت شروع شد؟ واینکه مدت نمایش دقیقا 50 دقیقست؟؟؟
۱۵ آبان ۱۳۹۶
نیلوفر عزیز نمایش راس ساعت و بدون هیچ تأخیری شروع شد و راس ساعت هم تموم شد.
یادمه که به این موضوع اشاره کردم و با همراهم موافق بودیم که خیلی جالبه یک مونولوگ بدون حتی یک دقیقه تأخیر و سر ساعت تموم شده.
۱۵ آبان ۱۳۹۶
چه خوب..مرسی عزیزم..
۱۵ آبان ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بعد از مدتها یک کار خیلی خیلی خوب دیدم ، برای من به عنوان کسی که فقط تماشاگر تئاتر هستم و تخصصی هم در آن ندارم ،بهترین نمایش امسال بود.
اجرای دیشب تقریبا خصوصی بود ، بیش 90 درصد سالن به دلایلی خالی بود. اول که در جریان این مساله قرار گرفتم فکر کردم که شاید یک اجرای کم انرژی به واسطه خالی بودن سالن ببینم،ولی اجرا فوق العاده پر انرژی بود.
ممنون آقای حسینی
ممنون خانم رئوف
چیزی که باعث میشه شما از یک اجرا لذت ببرید در واقع ترکیبی از صدا، نور، موسیقی، فضا، بازی و البته زبان قصه ست. باید گفت که این نمایش یه جورای تکمیل بود؛ گرچه به نظر بنده جاهای خوندن بی مورد بود و باعث عدم تمرکز تماشاچی رو داستان میشد.ولی طرز اجرا و استفاده و کاربرد زبان در نمایش سرکار خانوم آذین رئوف قابل تقدیر بود.
در کل یه خسته نباشید به بچه های گروه ...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نظر "سپند امیرسلیمانی " درباره ی خونین زار:

بازی تک نفره خیلی کار سختی است و این بازی تک نفره یک متن خوب میخواهد که این کار داشت و یک متن خوب که یک مونولوگ هست به یک بازیگر احتیاج دارد که کار را خوب پیش ببرد و مخاطب خسته نشود.
این کار هردوی اینها را داشت ، هم متن خوبی داشت هم یک بازیگر خوب داشت که مخاطب دنبال میکرد کار را.
خسته نباشید، دستتان درد نکند ، دمتون گرم.
امیرمسعود فدائی، الهام دیانتی و محمدرضا دانش این را خواندند
azadeh_rz، مریم زارعی و امیر این را دوست دارند
ای کاش زمان نمایش رو یک ساعت جلوتر و یا دست کم عقب تر ببرین...
۱۲ آبان ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نزدیک به ورودی که شدم تابلوی خوش اومدین روی سینه دیوار خودنمایی می کرد. وارد که شدم بوی کاغذ کتاب به همراه بوی چوب تازه بریده شده حسابی حالمو سرجاش آورد آخه تا نیم ساعت پیشش خواب بودم انگار تازه بیدار شده بودم یه دوری که تو کتابخونه زدم یه کافه چوبی با یه حوض کاشی قدیمی وسط یه حیاط قدیمی خود نمایی کرد هنوز محو فضا بودم که .....
ردیف پنجم نشستم سالن کوچیک بود و بوی چوب مونده اولین چیزی بود که باعث میشد چشمات رو ببندی و یه نفس عمیق بکشی. چراغ ها خاموش شد و صدای بوق های مقطع یک دستگاه قدیمی اتاق احیا به گوش میرسید. تازه از اینجا لذت شروع میشد. چون دوست دارم خودتون این 45 دقیقه لذت رو تجربه کنید هیچی نمیگم هیچ......
خرید بلیت سانس تازه این نمایش هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش بی نظیرخونین زار درباره رفتارهای ناشناخته و ندانسته و ندانم کاری هایی که دچار هرج و مرج میشود (پسر و دختر نداره) بازگویی واقعیت جامعه و جوامع دیگر که هر لحظه شما رو به چالش میکشه حرف نمایش گرگ باشیم اما ‌گرگ خوب (یعنی یاد بگیر خوب بودن رو چگونه در چاله نیوفتی) ری اکشن های به موقع و نداشتن میزانسن کافی شما رو مات و مبهوت میکنه که چگونه میشه این همه استعداد در یک مونولوگ گویی توسط نویسنده کارگردان و از همه مهمتر به قول کارگردان های مطرح تئاتر برتولت برشت و استیناسلاوسکی و کارگردانان مطرح سینما(الفرد هیچکاک و اسپیلبرگ‌ ۹۰ درصد کار انتخاب بازیگر دارای حائز اهمیت است. که چگونه و هوشمندانه از پس کار بر بیاد، مهم نیست معروف باشه یا نباشه، مهمترین هوش و استعداد و تکنیک بازی بازیگر است.) بنده به شخصه کار رو سه بار دیدم هر بار درس تازه ای درباره بازیگری ... دیدن ادامه » به (هنرجو ها و علاقه مندان بازیگری میگویم) پر از خلاقیت نشان از هوش سرشار بازیگر خونین زار سرکار خانم رئوف است که تک نفر یک بازی بی نقص که کار رو با تمام قدرت کشتی نمایش رو به ساحل میروسونند. در پارادویم کار اغاز میانه پایان شما انقدر همگام با کارکتر هستید که کل کار ریتم را حفظ کرده و نقاط عطف عالی و پر چالش میباشد. یک کار بی نظیر از مکتب تهران وکارگردانی اقای حسینی نمایش خونین زار با بازی پر قدرت و کاملا حرفه ای و بی نقص سر کار خانوم‌رئوف رو پیشنهاد میکنم حتما ببینید مخلصم یا علی مدد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مونولوگی خوب که حاصل زحمت وتلاش تیمی خوب بوده از آهنگسازی خوب نورپردازی خوب و البته کارگردانی و بازیگری خوب که به متن روح خاص نگاه زیبای خودشون رو بخشیدن!اینکه مونولوگ های قصه تو نظر تماشاچی جلوه میکرد فقط به خاطر خوب بودن مونولوگ نبود و بازی بی نقص خانم رئوف باعثش بود،نمیدونم یه بازیگر چجوری میتونه بهتر از این رو صحنه بدرخشه و بدون شک بهترین بازیگر تئاتر امسال خانم رئوف خواهند بود ..........اما این نمایش شاهکار در سالن کوچک مکتب تهران برای چهارمین بار دارد روی صحنه می رود و به نظرم شاید برای بازیگر خسته کننده و تکراری باشه ولی با این وجودم خوشحالم که این نمایش قراره به شهرستان ها هم بیاد و امیدارم حتما حتما حتما به اصفهان بیاد که دوباره بتونم به شخصه این نمایش تلخه شیرین رو ببینم
امیر این را خواند
امیرمسعود فدائی و مریم زارعی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

نظر حمیدرضا اردلان درباره ی خونین زار:

این اثر متن درستی دارد و اجزای نمایش متن را تعقیب میکند، منظورم از اجزای نمایش بازیگر هست ،نور هست ،صدا هست ، فضا هست،خود چیدمان صحنه هست و همه ی اینها و چیزهای دیگری که به تعبیری روزگاری میزانسن می گفتند .
کشتن حرکت بازیگر یک نکته ی بدیهی است که می تواند به یک سبک هم منجر شود .
نگه داشتن یک موتیو آواز که در کار هست باز کشتن تنوعی ست که ذهن ما را از نقطه ی مرکزی و تونل کار دور میکند .این صدای آواز ثابت که بنیانش ثابت است ولی وضعیتش تغییر میکند باز کشتن کسرت است.
به نظر من کار استعداد اجرای فراوان تر دارد و استعداد صورت بندی جدید هم باز دارد، منظورم از صورت بندی جدید این هست که عناصر هم عصری و مدرن می تواند در آن تا جایی برسد که روزگاری شاید بعد از تئاتر فعلی ایران قرار بگیرد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اگه امکانش هس نمایش رو زودتر از ساعت ۲۱ برگزار کنید. با توجه به تاریکی هوا و دیروقت بودن اکثر نمایش هایی که تمدید شدن و البته نمایش های جدید، زمان نمایش رو تغییر دادن و آوردن جلو
اگه تابستون بود ساعت ۲۱ مناسب بود ولی تو این فصل، این ساعت خیلیا اصن خوابن
ممنونم تشکر
موافقم با شما. ولی متاسفانه اصلا از نظر گروه های نمایشی این موضوع موردتوجه قرار نمی گیره.
حتی اگر برای همه نمایش هایی که زمان هاشون دیروقته، یک روز در طول کل اجرا با ساعت زودتر انجام می شد خیلی از دوستانی که مثل من نمی تونن ساعت های دیروقت رو برن، امکان ... دیدن ادامه » حظ بردن از نمایش ها فراهم می شد.
۱۶ مهر ۱۳۹۶
واقعا پیشنهاد خوبیه، حتی یک روز در هفته زودتر اجرا داشته باشن استقبال بیشتر میشد
۱۶ مهر ۱۳۹۶
بنا به درخواست شما عزیزان، اجرا از یکشنبه یکم آبان ساعت 8 شب شروع خواهد شد.
۲۶ مهر ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

نظر "نادر مشایخی " درباره ی خونین زار :

زیبایی این تئاتر باعثش چندین مقوله بود که به اعتقاد من یکی اینکه مونولوگ های خیلی خیلی خوبی که چفت و بست می شدند باهم دقیق، خیلی عالی کار کرده بود و این جریان باعث شد که هنرپیشه خانم رئوف که خیلی عالی هم بازی کرد بتواند یواش یواش شخصیت های مختلف یا جنبه ها و پرسپکتیو های مختلف یک زن را به شما نشان میدهد .در واقع شش یا هفت زن بود که ایشون دائم تبدیل می شدند از این به آن .و خیلی این کار را عالی انجام داده بود .
واقعا که از طنز به تراژدی خیلی زیبا این کار را کرد ، واقعا کار مشکلی بود و تبریک میگم واقعا.
سلام
یعنی مثل ماتریوشکا بود؟
۰۷ مهر ۱۳۹۶
فرزاد جان درون‌مایه و نوع اجرا و متن این دو نمایش با هم متفاوته،منظور جناب مشایخی توانایی بازیگر بود و الا خونین زار داستان زندگی یک نفر هست.
۰۷ مهر ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

نظر "کورش نریمانی" درباره ی خونین زار:

خیلی خسته نباشید میگویم به بچه ها ،همه ی گروه ،هم به کارگردان و نویسنده، خصوصا بازیگر خیلی خوب خانم آذین رئوف . اجرای خیلی جذایی بود به نظر من ، خیلی مسئله ی روز بود و به نظرم میرسه که از این جنس کار ما کم داریم و از این جنس بازی کم داریم .
در این شلوغی که به نوعی به اسم تئاتر تجربی میشناسند تا تئاتر پر سروصدای روز ، این جنس از تئاتر خیلی میچسبد و حقیقتا من خیلی لذت بردم و خیلی امیدوار شدم به ادامه کار این گروه محترم .
امیدوارم کار بعدیشان چند قدم جلوتر از این کار باشد و ما بیاییم و با لذت تماشا کنیم.
فرزاد این را خواند
آذین حجازی، الناز زالی و سبا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

نظر "مسعود فروتن" درباره ی خونین زار :

خونین زار ، کار بسیار بی نظیری که امشب شاهدش بودم ،آذین رئوف خیلی خوب بازی کرد و سهراب حسینی خیلی خوب نوشت.
تک بازی کردن و تک گویی کردن کار سختی است که از هر بازیگری برنمیآید ولی خیلی خوب بود آذین رئوف در این کار و من خیلی خوشحالم که امشب این کار را تماشا کردم و پیشنهاد میکنم شما هم بیایید و ببینید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت سانس های تازه از روز یکشنبه ۲۶ تا جمعه ۳۱ شهریورماه همینک آغاز شد.
امیر حسین بیات و امیرمسعود فدائی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

نظر "ستار اورکی" درباره ی خونین زار :

سلام، بسیار خرسندم از اینکه این سعادت نصیب من شد و این کار زیبا را دیدم و قبل تر با ادبیات و ذهن روشن سهراب حسینی عزیزم آشنا بودم و مجدد یک شانس به من رو کرد که تئاتر زیبا را دیدم و بازی زیبای خانم آذین رئوف ، و ادبیات بسیار درجه یک و درخشان سهراب عزیز.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

نظر "احسان کرمی" مجری و بازیگر ، درباره ی خونین زار:

نمایش خونین زار را دیدم،کار آقای حسینی و بسیار لذت بردم ..هم متن،متن خیلی خوبی بود هم بازی ،بازیه فوق العاده ای بود.بازی کردن در این میزانسن ثابت کار خیلی دشواری است.در عین حال شما باید به جای چند کارکتر دیگر هم بازی کنید.به نظرم این نمایش در انتقال حس خیلی خیلی موفق عمل کرد و اتفاقی که باید بیافتد افتاد.
یعنی کارگردانی درست و هوشمندانه بعلاوه متن خیلی خوب و بازیگری ؛ یعنی این مثلث به نظرم تکمیل شد و اینکه موقع خروج از سالن همه تبریک میگفتند به بازیگر به عنوان نماینده گروه اجرایی .
خیلی خیلی تبریک میگم و امیدوارم همه این نمایش را ببینند ،بخصوص اهالی سینما و تئاتر و متوجه بشوند صحبت های من کاملا حقیقی است.
عباس الهی این را خواند
مهدی حسین مردی، امیرحسین آل عوض و الناز زالی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید