کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش مار بازی
S3 : 08:55:00 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۳ اردیبهشت تا ۲۴ خرداد ۱۳۹۸
۱۸:۰۰ و ۲۰:۰۰
۵۵ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰، ۴۰,۰۰۰، ۵۰,۰۰۰ و ۶۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
بیرون از ظرفیت: ۳۰،۰۰۰ تومان
ردیف ۳ تا ۵: ۴۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۲: ۵۰.۰۰۰ تومان
ردیف ۱: ۶۰.۰۰۰ تومان


- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۶ سال خودداری نمایید.

گزارش تصویری تیوال از نمایش مار بازی / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

عکس‌های پایه

نمایش مار بازی | عکس نمایش مار بازی | عکس نمایش مار بازی | عکس نمایش مار بازی | عکس

اخبار

›› یادداشت هوشنگ گلمکانی برای نمایش «ماربازی»

›› یادداشت حمیرا علیمحمدی، روانشناس، برای نمایش «ماربازی»

›› بازگشت «ماربازی» به ایرانشهر

›› تصاویری از تمرین نمایش ماربازی

›› اولین پوستر نمایش «ماربازی» با طرحی از کارنگ طیاری رونمایی شد

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
کار خوب متناسب با شرایط امروز جامعه
به آگاهی می‌رسد، خرید بلیت روزهای دوشنبه ۲۰ و سه‌شنبه ۲۱ خرداد این نمایش، با تخفیف ویژه و بهای بلیت ۳۰،۰۰۰ تومان امکان پذیر شد.
سلام
این نمایش دیگه تمدید نمیشه؟
۲۵ خرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش با بازی بهاره رهنما و کامبیز دیرباز (روزهای چهارشنبه ۲۲ تا جمعه ۲۴ خردادماه در دو سانس ۱۸ و ۲۰) همینک آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
دیشب با تعداد زیادی از دوستان به تماشای ماربازی نشستیم .
هر چند بنا به دلایلی (مربوط به نمایش)همگی با قدری بی میلی رفتیم ولی نمایش آنچنان خوب بود که راضی و کاملا" شاد از سالن بیرون آمدیم و تعدادیمون تصمیم دارن با گروه دیگه ای از دوستان باز هم کار رو ببینند .
برامون مسجل شد که بعضی از بازیگرانمون رو فقط باید در ژانر های مخصوص به خودشون (کمدی) ببینیم تا اون بی میلی از سر نمایش های قبلی پیش نیاد .
مرررسی بهاره رهنما مرررسی کامبیز دیرباز
موافقم
۱۳ خرداد ۱۳۹۸
والا بخدا!
من نمیفهمم یعنی چی که میگن فلانی هی خودشو تکرار میکنه. اقا خوب تو یک ژانری خوبه بذارید همونو انجام بده دیگه!
بازیگر مگه تعهد داده شعبده اجرا کنه؟ که انتظار داریم هر نقشی رو بتونه در بیاره؟ مگه اونی که تنبک میزنه باید پیانو هم بلد باشه؟
حالا یکی مثل عزت الله انتظامی یا علی نصیریان یا مریلا زارعی این هنر و دارند که بازی هایی با تقاوت صد و هشتاد درجه ای داشته باشند. خوب چه ایرادی داره یکی هم مثل هدیه تهرانی دختر شیک و درونگرا و یکی مثل نوید محمد زاده بزن بهادر و یکی مثل علی سرابی هوچی پوچی پای ثابت کارها باشند؟ :)
۱۵ خرداد ۱۳۹۸
کاملا" موافقم . آخه بعضیاشونو میخوان تو یه ژانر دیگه به زور جا بدن ، بعضیاشونم خودشون اصرار بیخودی دارن که تو ژانر های دیگه بازی کنن
۱۵ خرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
این نمایش تمدید شد. خرید بلیت دوشنبه ۲۰ و سه شنبه ۲۱ خرداد از روزهای پایانی نمایش به کارگردانی سعید دشتی و با بازی کامبیز دیرباز و بهاره رهنما، آغاز شد.
گلبرگ کامروز(گافکا) این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
ماربازی سعید دشتی را بیشتر به خاطر نوشته ی کوتاه اما چنان همیشه پر مغز هوشنگ گلمانی تماشا کردم و نه تنها پشیمان نشدم که حسرت خوردم چرا زودتر این کار نکرده ام. همانگونه که استاد گلمکانی هم به شکلی صحیح اشاره کرده بودند از روی نام نمایش به هیج عنوان نمیتوان موضوع آن را حدس زد و این خود آغازی است برای غافلگیری از یک نمایش عجیب و دوست داشتنی با موضوعی شجاعانه که به طرزی صحیح از منظر روانشناختی، اجتماعی معضل بسیاری از روابط زناشویی و زندگی های خصوصی را به چالش نقد کشیده و مورد بررسی قرار میدهد. نمایشنامه ای که برای اولین بار در چند سال اخیر است هیچ پرده ی اضافی در آن نمیبینم و شوخی های به جا و به اندازه دارد و به موقع سیلی حقیقیت را به صورت مخاطب میزند. ماربازی اثری فاخر از بعد اجرا، نمایشنامه، میزانسن، طراحی لباس و کارگردانی است. دشتی از دو بازیگر بهره گرفته است. دو بازیگری که کامبیز دیربازش بسیار قوی و بهاره رهنمایی دارد که چنان همیشه خوب و قدرتمند ظاهر شده است. بازی دیرباز شخصا مرا متحیر کرد. تسلط بالا، درک صحیح از نقش، لحن صحیح و بیان فوق العاده به همچنین میمیک های کاملا به جا. اجرایی مسحور کننده که چند سال است در تئترها از هیچ هنرپیشه مردی ندیده بودم و فکر میکنم برای هر کسی جز من هم اینچنین غرق در نقش بودن بازیگر منجر به باورپذیری هر چه بیشترش شده بود. این نمایش همچنین همانطور که پیشتر ذکر کردم کاملا نمایشنامه منسجمی دارد و همین که ایده ی فوق العاده در قرار دادن جزئیات برای شکل دادن یک کلیت تلف نشده اند، به نظرم گواهی بر این مدعاست. ماربازی بی شک یکی از بهترین های چند سال اخیر است. اثری که شدیدا توصیه میکنم.

امتیاز من به این نمایش: 90 از 100- معادل 9 از 10- عالی
خرید بلیت سانس ویژه این نمایش، پنجشنبه ۹ خرداد سانس ۱۸:۰۰، به کارگردانی سعید دشتی و با بازی کامبیز دیرباز و بهاره رهنما، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از پنجشبه ۱۶ تا یکشنبه ۱۹ خرداد، به کارگردانی سعید دشتی و با بازی کامبیز دیرباز و بهاره رهنما، امروز (شنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
حسام مختاری
درباره نمایش مار بازی i
یک طنز به تمام معنا که مسائل اجتماعی و زناشویی را با زبان شیرین طنز نقد می کرد واقعا به همراه خانواده رفتیم و لذت بردیم از این اجرا و بازی قشنگ کامبیز عزیز و بهاره خانم رهنما دست مریزاد .
امیر مسعود، سپیده، حمیدرضا مرادی، محسن جوانی و celine این را خواندند
کاوه علیزاده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سوفیا
درباره نمایش مار بازی i
من دیشب ( 31 اردیبهشت 98) این تاتر رو به همراه نامزدم دیدم . بسیار لذت بردیم از موضوع نمایش و بازی بسیار قوی این دو هنرمند ..... نمایش بسیار زیبا یادآوری میکنه اگه باهم مسایل به ظاهر ساده ای که موجب ناراحتی همسر میشه رو حل نکنیم به مرور شکاف عمیقی ایجاد میکنه ......باید همدیگه رو همونجوری که روز اول دیدیم و پسندیم قبول داشته باشیم ، میزان رشدمون باید با هم همجهت باشه و سعی به تغییر به سمت سلیقه خودمون نداشته باشیم و اینکه آقایون بدونن دوست داشتن رو باید به زبون اورد و خانمها رو از نظر احساسی لبریز کرد .....نکات مثبت تاتر زیاده و همگی واقعا ارزشمند و قابل تقدیر هست ....فقط ایکاش در نمایشنامه در نهایت طوری طراحی میشد که نقش مشاور به سمت پایان بهتری سوق داده شدن بود .....ترغیب زوجها به رفتن پیش مشاور کمرنگ بود........
بسیااار بازی خوبی داشتن این دو هنرمند
با تشکر از همه عوامل این تاتر

فرح ناصری
درباره نمایش مار بازی i
مار بازی رو دوست داشتم. اعتقاد دارم گاه تاثیر یک اثر هنری سهل و آسان از پیشرفته ترین جلسه های تراپی بیشتره. اجرای خانم رهنما و اقای دیرباز هم زیبا بود. به ساده ترین شکل نقشها را باورپذیر و دلنشین کردند. اما در عجبم از کم کاری آقای دیرباز در تئاتر، توانائی بالائی دارند. مثلا از دیشب چند تا تئاتر تو ذهنم اومده که اگر کامبیز دیرباز تو فلان نقش بود چقدر خوب می شد.
مساله ای که من در این اجرا برام عجیب بود سیر کار از کمدی به جدی و تلخ شدن خیلی یکباره و یهوئی بود. (تقریبا نزدیک پنج دقیقه آخر البته اگه در محاسبه زمان اشتباه نکنم). یعنی تماشاچی یکباره از یک فضای شاد پر از خنده (بخوانید قهقهه) میفته تو یه فضای غم انگیز.غم انگیز صرف که کفه ترازو رو به نفع زن میبره بالا و باعث میشه با احساس دلسوزی در مورد زن سالن رو ترک کنیم. کاش پایان معقولتر و منصفانه تری داشت.
خانم رهنمای عزیز لطفا یه کم صندلیتون رو بکشید عقبتر، ماها که تو منتهی الیه باکس E بودیم فقط صدا داشتیم از میمیکهای بامزه صورتتون محروم بودیم.
پس چرا من و دوستام با احساس دلسوزی برای مرد رفتیم بیرون؟:)
۰۱ خرداد ۱۳۹۸
اصلا می شد هم دلت برای زن بسوزه هم مرد هم هر دوتا.
ولی من دلم سوخت چون زنه دیگه هیچی نداشت بعد از اون همه سال زندگی البته خوب به روش ناعادلانه ای بود این دل سوختن قبول دارم.
۰۱ خرداد ۱۳۹۸
دقیقا!آخرش جفتشون یه جورایی مظلوم واقع شدن..
ولی آقا باز هم علت جدایی رو درک نکرده بود و فکر میکرد پای شخص دیگه ای درمیونه..فکر می کرد خانمش بهش خیانت کرده و بخاطر نفر سومی زندگیشونو ول کرده رفته برای همین به شدت داشت عذاب می کشید..اون حال و روز خیلی ناراحت کنندس..
۰۱ خرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
من موضوع و اجرا رو دوست داشتم و با اینکه تا الان درباره این موضوعات نمایش های مختلفی دیدم اما انقدر هنوز توی جامعه ملموس هست که جذابیت داره!
فضای نمایش بسیار خوب بود و خیلی قوی با مخاطب ارتباط برقرار می کرد. اینکه بشه در اوج خندیدن ها آدما رو به فکر انداخت بنظرم با توجه به وضعیت فعلی جامعه بهترین حالت برای اجراهاست.
صادقانه بگم با توجه به کامنت هایی که خونده بودم، قبل از نمایش خودمو برا دیدن یه کار لوس آماده کرده بودم ولی وقتی کار شروع شد و جلو رفت دیدم داره خوشم میاد!
حتی با اینکه تماشاگرا پشت هم میخندیدن و در تئاترهایی که دیدم عموما این مسیله رو اذیت کننده میدونستم ولی این بار اصلا اذیت نشدم و فقط سعی کردم از کار لذت ببرم..
طراحی صحنه به دلم نشست، اکثر لحظات بازی آقای دیرباز و خانم رهنما رو دوست داشتم.
دو برداشت متفاوت از یک ماجرا برام خیلی جذاب بود..فهمیدم برای اینکه یه زندگی مشترک خوب جلو نره لزوما نیازی به مقصر نیست!
میشه دو طرف بهترین خودشون رو برای همدیگه بذارن ولی باز نشه..حتی میشه عاشقانه همو دوس داشته باشن ولی باز نشه!!
فهمیدم ازدواج موفق ممکنه کلی شرط "لازم" داشته باشه ولی متاسفانه هیییچ شرط "کافی" ای رو نمیشه براش متصور شد!

به قول شاعر :
گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشود
گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود

پ.ن: خوشبختانه این سری کسی با ورود بازیگرا دست نزد و خبری از چیپس و پفک هم نبود!حتی موبایلی هم زنگ نخورد!!
فکر می کردم دارم خواب میبینم:))
این که پروژه ی دست بازی نداشتید که عالی بوده گلبرگ خانم ولی کدوم طراحی صحنه رو دوست داشتید؟ درکل دوتا صندلی این ور و اون ور صحنه بود که عزیزان روش نشست و برخواست میکردن دیگه با یه بچه میز کنار صندلی آقا دیرباز ، چی داشت دیگه ؟
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
:)))
سشوار صحنه؟!:)))
دقیقا!!! فک کنم چون منتظر یه سری اتفاق وحشتناک بودم و رخ نداد انقد شنگول شدم:))
۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از سه شنبه ۳۱ اردیبهشت تا پنجشنبه ۲ خرداد، به کارگردانی سعید دشتی و با بازی کامبیز دیرباز و بهاره رهنما، آغاز شد.
لازم به ذکر است با توجه به مصادف شدن با شب‌های قدر و ایام شهادت، نمایش از جمعه ۳ تا سه شنبه ۷ خرداد اجرا نخواهد داشت.
آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد، خرید بلیت این نمایش، از سرگرفته شد. اطلاع‌رسانی در زمینه جابجایی خریداران محترم روزهای جمعه ۲۰ و یکشنبه ۲۱ اردیبهشت، به زودی از سوی پشتیبانی تیوال انجام خواهد شد. لازم به ذکر است اولین روز اجرای نمایش، دوشنبه ۲۳ اردیبهشت خواهد بود.
مهدی حسین مردی و *مریم* این را خواندند
لطفا برای همون روز یکشنبه و جمعه باشه چون من شاغلم فقط روز جمعه رو میتونم اختصاص بدم و اینکه برای کسانیکه برای روزهای اول اجرا خرید کرده بودن به هیچ عنوان منصفانه نیست که هنوز اطلاع رسانی نکردید و هنوزم ما نمیتونیم خرید کنیم
۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸
درود بر شما
پس از اعلام مرکز هنرهای نمایشی مبنی بر توقیف نمایش ذکر شده اطلاع رسانی به مخاطبین محترم در خصوص لغو اجرای نمایش انجام شد، از آنجایی که احتمال از سرگیری اجرا وجود داشت، منتظر اعلام وضعیت دقیق نمایش برای بازگشت هزینه یا جابجایی خریدارهای محترم بودیم. لازم به ذکر است روزهایی که هم اکنون برای خرید فعال هستند، پیش از اعلام لغو اجرا فعال بوده و صندلی‌ها از پیش خریداری شده بودند.
تیم پشتیبانی تیوال در تلاش است با توجه به هماهنگی های انجام شده با گروه محترم نمایشی و تماشاخانه محترم ایرانشهر، بلیت های خریداران محترم را با حفظ همان صندلی‌ها جابجا کند. لازم به ذکر است تیوال هیچ نقشی در خصوص توقیف یا لغو نمایش‌ها ندارد.
تیم تیوال بخاطر مشکل پیش آمده پوزش می‌خواهد.
با سپاس
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
من دوست داشتم با بازی خیلی خوب هردو . عالی بود طنز تلخ اینروزهای جامعه ما
۰۵ خرداد ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید