آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش فهرست مردگان
S3 : 23:24:42 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۱۹ بهمن تا ۲۵ اسفند ۱۳۹۶
۲۰:۳۰
۲ ساعت و ۳۰ دقیقه
بها: ۴۰,۰۰۰ و ۳۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
ردیف ۱ تا ۸: ۴۰،۰۰۰ تومان
ردیف ۹ تا ۱۱: ۳۵،۰۰۰ تومان
خارج از ظرفیت:۲۵،۰۰۰ تومان
«فهرست» روایت رهبر ارکستری است که در صدد ساخت قطعه‌ای برای مردگان است؛ قطعه‌ای که او را به انزوا می‌کشاند و با مردگانش مواجه می‌کند.

- برداشتی آزاد از نمایشنامه «فهرست» اثر تادیوچ رژه ویچ
» این نمایش پیش از این در تالار حافظ و تماشاخانه ایرانشهر به روی صحنه رفته است. برای اطلاع از نظرات، عکس ها و... روی اسمای سالن ها کلیک بفرمایید.

گزارش تصویری تیوال از نمایش فهرست مردگان / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› "شمس لنگرودى" به تماشاى نمایش "فهرست مردگان" نشست

›› پیش فروش روزهای تازه نمایش «فهرست مردگان» آغاز شد

›› تماشاخانه ایرانشهر میزبان «فهرست مردگان» شد

›› از نوزدهم بهمن ماه نمایش "فهرست مردگان" به طراحی و دراماتورژى و کارگردانی رضا ثروتی، به روی صحنه می‌رود

ویدیوها

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
در بعضی از نمایشها متوجه فوق العاده بودنشون زمانی می شم که روزها از دیدن آن نمایش گذشته باشه و به شدت درگیری ذهنی برام ایجاد کرده باشه. فهرست مردگان نمایشی بود که اخیراً منو بعد از نمایش شرقی غمگین مجدد با این حس درگیر کرد.
سلولهای ذهنی مالیخولیایی، زنده نگه داشتن خاطرات تلخ، پروبال دادن به غرور ذاتی شخصی، غرق شدن در خلوت تنهایی و ...، فردی را به راحتی می تواند به اوج شهرت برساند زیرا که تنها جاییست که چشمهای پر افتخار به سمت آن شخص در اوج درد درونی، روانه می شوند (شاید بهتر است بگویم تنها جاییست که تأیید می شود) ولی چقدر سخت که هیچکس جز آن شخص با این اغتشاشات ذهنی و درد زوال زندگی نمی کند
در آخر باید بگم رهبری ارکستر در ابتدا و انتهای نمایش به جاماندنی ترین صحنه از این نمایش در ذهن من شد.
شمام شرقی غمگین رو دوست داشتی ؟ چه عالیییی :)))
فهرست مرگانم بله با نظرتون موافقم از بهترینا بود .
۲۳ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از دوشنبه ۲۱ تا جمعه ۲۵ اسفند، به طراحی، کارگردانی و دراماتورژی: رضا ثروتی و بازی: پانیذ اسماعیلی، آریا آصفی، برکه بذری، مهشاد بهرامی‌نژاد، فرزین حاجیلو و ... هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
منو می بینید ؟
میشه اگه منو دیدید بهش بگید نگرانشم ؟
بهش بگید برگرده خونه ...
اینجا کسی منو نمی بینه ؟ ...
یک زن رو اگر هزار بار ترک کنی باز برمی گرده، اما اگر اون ترکت کنه دیگه بر نمی گرده...
یه زن رو اگه هزار بار ترک کنی بازم برمی گرده ولی اگه خودش بره ، دیگه هیچ وقت برنمی گرده . میره و پشت سرشم نگاه نمی کنه
۲۱ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مانند یک سمفونى دقیق و گوشنواز بود،نمایش "فهرست مردگان" روحم و جلا داد و حالم و خوب کرد،خسته نباشید مى گم خدمت تک تک اعضاى گروه.
و از دوستان مى خواهم که سریع تر به دیدن این نمایش شتاب کنن تا جادوى تئاتر و حس کنند .
کار بسیار فاخر و دوست داشتنی ای بود ، متن و اجرا و موسیقی و گریم و دکور و ...
کاش تکرار همون اولی بود و کوتاه ترش نمیکردن
فقط فکر کنم تو ساختن تصویر ذهنی جناب ثروتی تو قیافه ی مردگان ارواح فیلم گراج (کینه ) خیلی نقش داشتن :))) دهان های باز مانده و خم شدن از کمر و نظایر اینها

یه خواهشی که تو اغلب کارهای با تم موسیقائی هست شرح کامل موزیک هایی هست که ازشون استفاده شده حالا تو صفحه یا بروشور کار ؛ چرا دوستان کم لطفی میکنن رو نمیدونم

الانم دنبال 2 موزیکش هستم یکی همون که نوازنده برای دخترجوان زده بود و دختر زمزمه میکرد یکی هم اونی که وقتی عزیزان متر کن :))) وارد میشدن زده میشد :)) ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنمایی کنه

عرض درود و خسته نباشید خدمت دست اندرکاران

10 از 10
والا که بیشتر از 10 هم جا داره به این نمایش بدیم!!
۱۰ اسفند ۱۳۹۶
درود و سپاس فراوان آقا پدرام ، بله ، مون لایت هم بود که زدم بنام شما :))) تا ببینم این آخری هم رمزگشایی میشه یا نه :)))
۱۴ اسفند ۱۳۹۶
Orff Robert- Shaw Atlanta _Symphony اینم سومیش
۱۶ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دوشنبه ۱۴ تا چهارشنبه ۱۶ اسفند، به طراحی، کارگردانی و دراماتورژی: رضا ثروتی و بازی: پانیذ اسماعیلی، آریا آصفی، برکه بذری، مهشاد بهرامی‌نژاد، فرزین حاجیلو، فرهاد حاجیلو، افشین حسنلو، آرش حقگو، ارغوان راستی و ... هم اکنون آغاز شد.
شاهین این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تو تاریکی ام یه فشاری رو قلبمه چشام به زور باز میشه اینجا کجاست صدای موسیقی میاد اینا کین؟ شبیه آدمایی که تا حالا دیدم نیستن انگاری یه دنیا دیگس انگاری خوابه، رویاس مثل مردنه مثل اون دنیاس آره درست فهمیدم بالاخره منم اومدم این دنیا بالاخره سبک شدم، بالاخره مردم! چه عجیبه همه چی یه جور دیگس همه جا پر از آهنگه چوب رهبر ارکستر میره هوا آدما موسیقی میشن صدا میشن اینجا هنوز مادر نگران بچشه هنوز آدم عاشق منتظر هست هنوز مردی هست که دنبال حقیقیت مردنش میگرده منم میخوام اینجا بمونم، میخوام صدا بشم از این دنیا خسته شدم میخوام مثل آدما صدا بشم رهبر ارکستر میخواد بیاد بیرون داره به زور منم می بره من نمیام بذار بمونم دارن به زور بیرونم میکنن نه خواهش میکنم بذار یه کم بیشتر بمونم همیشه دلم میخواست بدونم اینجا چه خبره! همه جا روشن شد این منم رو صندلی نشستم آدما بلند شدن تشویق کردن اما من هنوز نشستم فکر آدماییم که دیدم فکر اون دنیام فکر اینکه اینا واقعی بود یا فقط یه بازی بود!
بازیها بینظیر بود، بینظیییییر. واقعا خوشحالم این اجرارو دیدم چون اگه نمیدیدم حتما یکی از تیاترهای خوب زندگیمو از دست میدادم! حتما حتما ببینید و غرق لذت بشید.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، به طراحی، کارگردانی و دراماتورژی: رضا ثروتی و بازی: پانیذ اسماعیلی، آریا آصفی، برکه بذری، مهشاد بهرامی‌نژاد، فرزین حاجیلو، فرهاد حاجیلو و ... از پنجشنبه ۱۰ تا یکشنبه ۱۳ اسفند، هم اکنون آغاز شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک زنو اگه هزار بار ترک کنی،بازم برمیگرده،
ولی اگه خودش بره، دیگه هیچ وقت برنمیگرده.
جزو بهترین تیاترهایی بود که در یکسال اخیر دیدم.
میشه گفت همه چیز تمام بود.
(کارگردانیِ عالی با میزانسن های دقیق، طراحی لباس و دکورِ خوب، بازیهای یکدست و هماهنگ، گریمِ حرفه ای و...).
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۲ تا جمعه ۴ اسفند، به طراحی، کارگردانی و دراماتورژی: رضا ثروتی و بازی: پانیذ اسماعیلی، آریا آصفی، برکه بذری، مهشاد بهرامی‌نژاد و ... امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۸ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش عالى و متفاوت، واقعا لذت بردم، تیم اجرایى فوق العاده اى داشت، همه بازیگر ها عالى بودن. در کل نمایش بى نظرى بود و کیف کردم.
- خانم معلم ! صدا ها کجا میرن ؟!
- صدا ها برای همیشه یه جایی توی هوا باقی می مونن ...
-یعنی اونا هیچوقت نمی میرن ؟
- تو این دنیا ؛ صداها تنها چیزایی هستن که زنده می مونن ...
شاهکار و دوست داشتی و خیره کننده
کارگردانی ۱۰
بازیگران ۹
لباس ۱۰
گریم ۱۰
صحنه ۸
نمایش ۱۰
یک کار بسیار دیدنی ، ما خیلی لذت بردیم ، بازی ها خیلی خوب بود و نظم در صحنه و موسیقی فوق العاده بود ، پیشنهاد میکنم به همه حتما این کار را ببینید .
۲۶ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چقدر کار رو دوست داشتم . از لحاظ گریم - دکور - طراحی لباس - موسیقی - بازی (همانگی گروه بی نظیر بود) و ... همه چیز عالی بود .

فقط در قسمت شروع کار حرکات مثلا رهبری ارکستر جلوتر از موسیقی زمینه بود و در بعضی از قسمت ها قطعی صدا (موسیقی) وجود داشت در طول کار

ممنون از تمام اعضای گروه برای زحمتی که کشیده بودن تا این کار زیبا و حرفه ای رو روی صحنه ببرن .

اگر به دیدن کار فانتزی که بیشتر هم با حرکت و موسیقی همراه هست تا دیالوگ علاقه مند هستید به نظرم خیلی لذت میبرید از کار در غیر این صورت شاید براتون کند و کسل کننده بشه .
ضمن اینکه این اولین کاری بود که از اقای ثروتی دیدم و با فضای کاری و فکری ایشون قبل این اجرا آشنا نبودم
حساب شده، زیبا و دوست داشتنی! فضای ساخته شده : طراحی صحنه، صدا، طراحی دیجیتال و هماهنگی همه اینها با اجراو بازی بازیگران چنان رضایت بخش بود که گذشت زمان حس نشد. این کار با کمترین دیالوگ و کمترین استفاده از کلمات به خوبی و دلنشین روایت میکند و واقعا نمایش میدهد. مضاف بر همه اینها شنیدن پالیوشکا برای من تاثیر چند برابر داشت ، من خیلی دوست داشتم گفت و گوها کمی بیشتر بود.
من کارهای دیگه آقای ثروتی و ندیدم و این اولین کاری بود که از ایشون دیدم .
واقعا کیف کردم و ممنون.
چقدر خوشحالم که رضا ثروتی دوباره پر قدرت تر از قبل به صحنه باز گشته است . این نظم و ترتیب ، ابتکار ، بازی گردانی به معنای واقعی ... زبان قاصر است از توصیف.
خسته نباشید به تیم اجرایی عزیز و حرفه ای
ایلیای کوچک بی شک سرمایه بازیگری ایران خواهد بود. امیدوارم در آینده به جایگاهی که حقشه برسه .
این همه استعداد شایسته تقدیر است
اولین بار جشنواره ی فجر بود که اجرای فهرست رو دیدم و واقعا لذت بردم،و برای بار دوم هم این اجرای زیبا رو از دست ندادم.
طراحی لباس و گریم بازیگران واقعا جذاب بود،هماهنگی و کارگروهی بی نظیر.نقش پدر و دختر نوازنده که روی صحنه با اسکیت چرخ دار حرکت می گرد رو از همه بیشتر دوست داشتم.هربار بعد از دیدن فهرست کلی آدرنالین در من تولید میشه.
چه شروع هیجان انگیزی داشت.... گریم و لباس بازیگرا عالی، دکور و موسیقی ام خیلی دوست داشتم... کلا با همه نمایش هایی که دیده بودم خیلی متفاوت بود. هماهنگی بین بازیگرا تعجب برانگیز بود، بازیگر خردسال گروهشون عالی بود.(کل نمایش یطرف اون هفت نفر یطرف. :) چقد هماهنگ بودن) تو اون دوساعت خیلی سعی کردم از موضوع داستان یچیزایی سر در بیارم ولی نفهمیدم :(. سرم درد گرفت.
در هر حال نمایش خیلی خوبی بود. من دوسش داشتم. خیلی انرژی گذاشته بودن به همشون خسته نباشید میگم.
چطور میشه آدم نفهمه نمایشو ولی خوشش بیاد مریم؟
۲۱ بهمن ۱۳۹۶
:) انقدر نظرات اتون همگی جالب بود که آدم دوست داره بره ببینه این نمایش رو :D
۲۴ بهمن ۱۳۹۶
انقدر که این نمایش جذابه واقعا یک بار تماشای اون کمه! بازی ها خیلی فوق العادس و هماهنگی هم سراها حرف نداره! پیشنهاد میکنم برای یک بار هم که شده ببینید
۲۷ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید