کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال نمایش پونز
S3 : 10:31:58 | com/org
امکان خرید پایان یافته
  ۰۵ تا ۲۷ دی ۱۳۹۸
  ۱۶:۳۰
  ۱ ساعت
 بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
تمام اتفاقات این نمایش در روزی تعطیل در شرکت تولید و پخش پونز میگذرد، همراه با سوتفاهم و بدبیاری
سبک
کمدی

گزارش تصویری تیوال از نمایش پونز / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› صحرا فتحی نمایش «پونز» را به ایرانشهر می آورد.

مکان

خیابان طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، جنب خانه هنرمندان، تماشاخانه ایران‌شهر
تلفن:  ۸۸۸۱۴۱۱۵_۸۸۸۱۴۱۱۶

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به آگاهی می رسد اجرای روزهای یکشنبه ۲۲، دوشنبه ۲۳ و سه شنبه ۲۴ دی این نمایش لغو شده است.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می رسد اجرای نمایش «پونز» در تاریخ دوشنبه ۱۶ دی لغو شده است. بلیت خریداران محترم با حفظ همان کدپیگیری و صندلی به روز دوشنبه ۲۳ دی جابجا شد.
خریداران محترم در صورت تمایل به لغو بلیت و بازگشت وجه لطفا کدپیگیری، شماره کارت و نام صاحب کارت خود را تا ساعت ۱۶ روز پنجشنبه ۱۹ دی به نشانی support@tiwall.com ارسال بفرمایید.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
پیرو لغو اجرای روز جمعه ۱۳ دی نمایش «پونز» بلیت خریداران محترم با حفظ همان صندلی و کدپیگیری به روز جمعه ۲۰ دی جا به جا شد.
خریداران محترم لطفا در صورت نیاز به لغو بلیت خود، تا ساعت ۱۷:۰۰ روز یکشنبه ۱۵ دی، با پشتیبانی تیوال به شماره ۰۲۱۶۶۱۷۶۶۳۷ تماس بگیرند.

برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از دوشنبه ۱۶ تا جمعه ۲۰ دی، به کارگردانی صحرا فتحی و با بازی تینو صالحی، غزل شجاعی، هامون سیدی، صحرا فتحی، نجلا نظریان، سعید دشتی امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد اجرای این نمایش فردا (چهارشنبه ۱۱ دی) لغو شده است. با خریداران محترم به منظور جابجایی یا لغو بلیت‌ها تماس گرفته خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به آگاهی می رسد، اجرای روزهای دوشنبه ۹ و سه شنبه ۱۰ دی این نمایش لغو شد.
همچنین خرید بلیت روزهای تازه، از پنجشنبه ۱۲ تا یکشنبه ۱۵ دی، به کارگردانی صحرا فتحی و با بازی تینو صالحی، غزل شجاعی، هامون سیدی، صحرا فتحی، نجلا نظریان، سعید دشتی امروز (دوشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
M... این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت سانس‌های تازه این نمایش به کارگردانی صحرا فتحی و بازی تینو صالحی، غزل شجاعی، هامون سیدی، صحرا فتحی، نجلا نظریان، سعید دشتی روزهای یکشنبه ۸ تا چهارشنبه ۱۱ دی‌ماه، فردا دوشنبه ۲ دی ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید