آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش شب سیصد و شصت و ششم
S3 : 16:58:57 | com/org
امکان خرید پایان یافته
پنجشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۸
۱۹:۳۰
۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
بها: ۵۰,۰۰۰ تومان

شب سیصد و شصت و ششم بازی ای تعاملی و پرفورماتیو میان مخاطبان و بازیگران است.
سرنوشت روایت به انتخاب مخاطبان تغییر می‌کند و این همه در بستر کابوس‌های ما رخ می دهد.مخاطبان در هر اجرا چیزی تازه می‌بینند و می‌شنوند. متنی در هم تنیده و جابجا شونده. چیزی شبیه به امواج دریا.
شب شب سیصد و شصت و ششم در گالری ایوان به شکلی منحصر به فرد اجرا خواهد شد.
مخاطبان در این بازی نمی نشینند. مخاطبان و بازیگران در کنار هم راه می‌روند؛ می‌ایستند: می چرخند و آرام ارام از چهار طبقه‌ی گالری ایوان بالا می‌روند تا تمام بازی را تجربه کنند.این کار ترکیبی از بازی ؛ آیین ؛ پرفورمنس ؛ اکشن؛ کنش متنی و مجسمه‌های زنده است.

 

 روزهای تعطیل گالری: شنبه ها

 

مکان

تهران، الهیه، خیابان مهدیه، خیابان جبهه، کوچه لسانی، بن‌بست حمید، شماره ۱
تلفن:  ۲۲۶۱۲۱۴۲-۲۲۶۱۲۱۴۳

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت دوره تازه اجرای این نمایش، شنبه ۳ اسفند، به کارگردانی علی اتحاد و با بازی برکه بذری، برنادت تاتارو، عارفه احمد پور، داریوش احمدی و .... آغاز شد.
پویا فلاح این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ea_ornament
درباره نمایش شب سیصد و شصت و ششم (برگه وابسته) i
برای من این نمایش به مثابه یک تصویر با یک کدر بندی مشخص وسط یک بوم نقاشی بود، تماشا چیان فضای سفید اطراف تصویر بودن و بازیگران دقیقاً حکم قلمو و رنگ هایی رو داشتن که با تاش ها و ضربه های به موقع خودشون فضای بین نمایش و بیننده رو محو میکردن و تو انگار خودت میشدی بخشی از اون نمایش ، درست عین حل شدن یک حبه قند تو فنجان قهوه
به راحتی 60 دقیقه از زندگی و اتفاقاتش و آدم ها کنده میشدی ، از لحظه شروع کار تا پایانش ، پایانی که گویی به انتخاب تو و با خروجت از سالن اتفاق میوفته.
امیدوارم شب 366 ام و جناب اتحاد روز های خوبی رو در تئاتر پیش رو داشته باشند .
سپاس از نظر و توجه شما
۲۵ دی ۱۳۹۸
بابا دمت گرم مهبد جان، بعد از سال‌ها یه تئاتر ضعیف که خیلی خوبه!! ما یه شب در میون داریم تئاتر ضعیف می‌بینیم!!
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
سپاسگزارم از شما.
۴ روز پیش، سه‌شنبه
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
پریسا توکلی
درباره نمایش شب سیصد و شصت و ششم (برگه وابسته) i
علی اتحاد «شب سیصد و شصت و ششم» را روی صحنه می‌برد


نمایش «شب سیصد و شصت و ششم» به کارگردانی و نویسندگی علی اتحاد از شنبه 14 دی در تماشاخانه‌ی آژمان روی صحنه می‌رود.

اعتمادآنلاین| نمایش «شب سیصد و شصت و ششم» که در ژانر وحشت/روانشناختی است به صورت تعاملی و با مشارکت مخاطبان برگزار می‌شود. تنوع شیوه‌های اجرایی و متن سبب می‌شود که این اجرا هیچ شبی قابلیت تکرار ... دیدن ادامه ›› نداشته باشد.

به گزارش اعتمادآنلاین، اجرای این نمایش به صورت هفتگی برگزار می‌شود. این برنامه شنبه‌ها از ساعت 20:30 در تماشاخانه‌ی آژمان کار خود را شروع می‌کند و در آغاز به صورت محدود در چهار اجرا برگزار خواهد شد.

«شب سیصد و شصت و ششم» کاری از گروه نمایش 366 به سرپرستی و کارگردانی علی اتحاد است. این گروه به تازگی اجرای «تاریخ نانوشته‌ی سایه‌های بلند زمستان» را ارائه کرده و «شب سیصد و شصت و ششم» دومین اجرای این گروه محسوب می‌شود.
 
بازیگران این نمایش عبارتند از : برکه بذری، داریوش احمدی، پارسا رنجبر، میلاد صفوی، امید داودوندی، فرزانه رضایی، برنادت تاتارو، عارفه احمدپور، بهار جوهری، سیما خالقی، حسین رضایی، محمد ملک‌نیا، مهشید رضازاده، گیز طاهایی، پویا فضایی و سوگند انتظاری.
https://etemadonline.com/content/374313/%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D8%A8-%D8%B3%DB%8C%D8%B5%D8%AF-%D9%88-%D8%B4%D8%B5%D8%AA-%D9%88-%D8%B4%D8%B4%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1
میلاد صفوی  
درباره نمایش شب سیصد و شصت و ششم (برگه وابسته) i
ما منتظرتان هستیم
ماندان واعظی و پویا فیاضی این را خواندند
داریوش احمدی، زهره الف و علی اتحاد این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برکه بذری  
درباره نمایش شب سیصد و شصت و ششم (برگه وابسته) i