همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال نمایش شب سیصد و شصت و ششم
S2 : 01:31:44
امکان خرید پایان یافته
  شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸
  ۲۱:۰۰
  ۱ ساعت
 بها: ۵۰,۰۰۰ تومان

: علی اتحاد
: برکه بذری، داریوش احمدی، پارسا رنجبر، امید داودوندی، فرزانه رضایی، برنادت تاتارو، عارفه احمد پور، بهار جوهری، حسین رضایی، محمد ملک نیا، مهشید رضازاده، گیز طاهایی، پویا فیاضی، سوگند انتظاری، مارال سروش
: علی اتحاد

: برکه بذری
: تورو تاکه میتسو
: مارال سروش
: پریسا توکلی
: اشکان گله‌داری
: نیما مرادی
: آناهیتا آرت استودیو
: معصومه جاوید
: نسترن فتح اللهی

درباره نمایش:
شب سیصد و شصت و ششم بازی‌ای تعاملی و پرفورماتیو میان مخاطبان و بازیگران است. سرنوشت روایت به انتخاب مخاطبان تغییر می‌کند و این همه در بستر کابوس‌های ما رخ می‌دهد. مخاطبان در هر اجرا چیزی تازه می‌بینند و می‌شنود. متنی در هم تنیده و جا به جا شونده. چیزی شبیه به امواج دریا.
این کار ترکیبی از بازی، آیین، پرفورمنس، اکشن و کنش متنی است.

مکان

میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴
تلفن:  ۶۶۹۶۸۴۴۳


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید بلیت دوره تازه اجرای این نمایش، شنبه ۳ اسفند، به کارگردانی علی اتحاد و با بازی برکه بذری، برنادت تاتارو، عارفه احمد پور، داریوش احمدی و .... آغاز شد.
پویا فلاح این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ea_ornament
درباره نمایش شب سیصد و شصت و ششم (برگه وابسته) i
برای من این نمایش به مثابه یک تصویر با یک کدر بندی مشخص وسط یک بوم نقاشی بود، تماشا چیان فضای سفید اطراف تصویر بودن و بازیگران دقیقاً حکم قلمو و رنگ هایی رو داشتن که با تاش ها و ضربه های به موقع خودشون فضای بین نمایش و بیننده رو محو میکردن و تو انگار خودت میشدی بخشی از اون نمایش ، درست عین حل شدن یک حبه قند تو فنجان قهوه
به راحتی 60 دقیقه از زندگی و اتفاقاتش و آدم ها کنده میشدی ، از لحظه شروع کار تا پایانش ، پایانی که گویی به انتخاب تو و با خروجت از سالن اتفاق میوفته.
امیدوارم شب 366 ام و جناب اتحاد روز های خوبی رو در تئاتر پیش رو داشته باشند .
سپاس از نظر و توجه شما
۲۵ دی ۱۳۹۸
متاسفانه بعد از سالها تیاتری بسیار ضعیف را دیدم که بیش از 1 ساعت از وقتم یه هدر رفت
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
بابا دمت گرم مهبد جان، بعد از سال‌ها یه تئاتر ضعیف که خیلی خوبه!! ما یه شب در میون داریم تئاتر ضعیف می‌بینیم!!
۲۷ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پریسا توکلی
درباره نمایش شب سیصد و شصت و ششم (برگه وابسته) i
علی اتحاد «شب سیصد و شصت و ششم» را روی صحنه می‌برد


نمایش «شب سیصد و شصت و ششم» به کارگردانی و نویسندگی علی اتحاد از شنبه 14 دی در تماشاخانه‌ی آژمان روی صحنه می‌رود.

اعتمادآنلاین| نمایش «شب سیصد و شصت و ششم» که در ژانر وحشت/روانشناختی است به صورت تعاملی و با مشارکت مخاطبان برگزار می‌شود. تنوع شیوه‌های اجرایی و متن سبب می‌شود که این اجرا هیچ شبی قابلیت تکرار نداشته باشد.

به گزارش اعتمادآنلاین، اجرای این نمایش به صورت هفتگی برگزار می‌شود. این برنامه شنبه‌ها از ساعت 20:30 در تماشاخانه‌ی آژمان کار خود را شروع می‌کند و در آغاز به صورت محدود در چهار اجرا برگزار خواهد شد.

«شب سیصد و شصت و ششم» کاری از گروه نمایش 366 به سرپرستی و کارگردانی علی اتحاد است. این گروه به تازگی اجرای «تاریخ نانوشته‌ی سایه‌های بلند زمستان» را ارائه کرده و «شب سیصد ... دیدن ادامه » و شصت و ششم» دومین اجرای این گروه محسوب می‌شود.
 
بازیگران این نمایش عبارتند از : برکه بذری، داریوش احمدی، پارسا رنجبر، میلاد صفوی، امید داودوندی، فرزانه رضایی، برنادت تاتارو، عارفه احمدپور، بهار جوهری، سیما خالقی، حسین رضایی، محمد ملک‌نیا، مهشید رضازاده، گیز طاهایی، پویا فضایی و سوگند انتظاری.
https://etemadonline.com/content/374313/%D8%B9%D9%84%DB%8C-%D8%A7%D8%AA%D8%AD%D8%A7%D8%AF-%D8%B4%D8%A8-%D8%B3%DB%8C%D8%B5%D8%AF-%D9%88-%D8%B4%D8%B5%D8%AA-%D9%88-%D8%B4%D8%B4%D9%85-%D8%B1%D8%A7-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D8%B5%D8%AD%D9%86%D9%87-%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%AF-%D8%AA%D8%B5%D9%88%DB%8C%D8%B1
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
میلاد صفوی  
درباره نمایش شب سیصد و شصت و ششم (برگه وابسته) i
ما منتظرتان هستیم
داریوش، زهره الف و علی اتحاد این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برکه بذری  
درباره نمایش شب سیصد و شصت و ششم (برگه وابسته) i
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید