آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش زهرماری
S3 : 09:10:06 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۱ بهمن تا ۲۴ اسفند ۱۳۹۷
۱۹:۱۵
۱ ساعت و ۵ دقیقه
بها: ۴۵,۰۰۰، ۴۰,۰۰۰ و ۳۵,۰۰۰ تومان  |  جزییات
از ردیف‌ ۱ تا ۶: ۴۵،۰۰۰ تومان
از ردیف ۷ تا ۱۰: ۴۰،۰۰۰ تومان
بخش بیرون از ظرفیت: ۳۵،۰۰۰ تومان
زهرماری‌ها رو چی کار کنیم؟ بخوریم؟ بریزیم دور؟

» نمایش های پیشین از همین کارگردان
- نمایش شب بخیر کیارستمی | تئاترشهر- ٩٢
- نمایش شازده فیل هوا می کند | سالن استاد انتظامی- ٩٣
- نمایش پپرونی برای دیکتاتور | سالن استاد ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر- ٩۴
- نمایش پپرونی برای دیکتاتور | سالن پالیز- ٩۶
- نمایش خشم اژدها | سالن حافظ- ٩۶
- نمایش زهرماری | سالن پالیز- ٩٧
- نمایش زهرماری | سالن حافظ- ٩٧

گزارش تصویری تیوال از نمایش زهرماری / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› بازگشت «زهرماری» با الناز حبیبى

مکان

تهران، خیابان شریعتى، خیابان ملک، نبش خیابان وزوایى، تماشاخانه ملک

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اجرای چهارشنبه رو دیدم ،زهر ماری اسم با مسمایی بود مثل شراب هم گس بود هم سرگرمت میکرد هم میخندوندت هم بعد از اینکه میگرفتت غمگینت میکرد ،اجراها قوی وعالی بود دکور خوب بود از همه قشر آدمی هم میشد تو نمایش پیدا کرد .دست همه گروه درد نکنه منتظر کارهای بعدی هستم.سپاس.
خوشحالم به عنوان آخرین نمایش سال نود و هفت زهرماری رو دیدم.
داستانی جسورانه داشت و دکور جالبی بود.بازی آقای شادمان و خانم حبیبی عالی بود.این زیر زمین تنها متعلق به یک خانه نبود.زیر پوست این شهر و این کشور بود.و شاید فقر تنها عاملی بتونه باشه که دغدغه ی یک خانواده رو از کتاب ممنوعه به تولید خانگی شراب تغییر بده...

نمایش میشد قوی تر ساخته بشه اما.جای کار داشت.
در مجموع اجرایی که بتونه هم تماشاگر رو خوب بخندونه هم گریه بندازه کار سختیه.
خسته نباشید به تمام گروه
در مجموع نمایش خوب و قابل قبولی بود. از تماشای آن لذت بردم.
دکور نمایش در نوع خودش خیلی جالب و متفاوت بود و فضای داستان رو به خوبی منتقل میکرد. استفاده از نور و صدای محیطی هم خیلی خوب بود.
در مورد بازی ها باید بگم که بازی آقای شادمان و خانم حبیبی از همه بهتر و باور پذیرتر بود. نقش خودشون رو بازی نکردند، گویی زندگی کردند. وقتی در پایان نمایش اشک جاری شده روی صورت آنها را می بینی، متوجه می شوی که تا چه اندازه نقش خودشان را زندگی کرده اند. سایر بازی ها خیلی تصنعی بود و بازیگر خیلی زحمت زیادی می کشید تا نقش را ایفا کند!
و اما داستان نمایش، داستانی جالب و جسورانه که در نوع خود گاهی از خطوط قرمز هم عبور می کرد و تماشاگر را با خود همراه میکرد. مطرح کردن داستان نمایش با موضوع شراب جسارتی می خواهد که هر کسی ندارد. نان را به نرخ روز خوردن آن هم برای اقشاری که قدرت در دست آنها است، موضوعی است که مطرح کردن آن جرات می خواهد.
زندگی اخلاق مدارانه و گاهی آب کشیدن جا نماز واقعا نقشی است که اکثر ما انسانها هر روز و هر روز ماسک آن را به چهره می زنیم و شخصیت کاسب کارانه خود را پشت آن پنهان می کنیم. ای کاش یاد بگیریم که خودمان باشیم و به دیگران هم اجازه دهیم خودشان باشند.
مردم تحت فشار که قرار بگیرند، تغییر نمی کنند، ماسک صورتشان را عوض می کنند.
Negin Fooladi و حمیدرضا مرادی این را خواندند
آذرمهر و Nazanin Shadmani این را دوست دارند
بلہ کاملا درستہ آقای شادمان واقعا خیییلی طبیعی و باورپذیر بازی میکنن و بہ قول شما اون نقش رو زندگی میکنن طوری کہ مخاطب اصلا فکر نمیکنہ کہ این یک نمایش یا فیلمہ و حتی مخاطب با ایشون و قصہ نمایش ھمراہ میشہ و این خیییلی امتیاز بزرگیہ واقعا از صمیم قلبم بہ ایشون خستہ نباشید میگم و آرزوی بھترین ھا رو براشون دارم.
۲۱ فروردین
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام و خسته نباشید. از نمایش لذت بردم. اجرای خانم حبیبی و آقای شادمان بسیار عالی بود. تنها در ابتدای نمایش بازی آقای صالحی مقداری با شخصیت یونس فاصله داشت، اما در ادامه خیلی بهتر شد. طنز به گونه‌ای نبود که به اجبار کلمات زشت و زننده بیننده را به خنده وادارد. در مجموع شب لذت بخشی رو تجربه کردم. سپاسگزارم
محسن جوانی این را خواند
محمدرضا نا کارامد، مسیح راستی و یاشار این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایشی خوب و قابل قبول و در اکثر مواقع فرح‌بخش که در مواردی زیادی فاقد انسجام بود و کار از دست گروه خارج بود (عدم توازن در بازی و اجرای میزانس‌ها)
شخصاً بازی تینو صالحی رو نپسندیدم و به نظرم از چیزی که داشت اجرا می‌کرد فاصله داشت و نتونسته بود هضمش کنه.
کارگردانی بیشتر روی توانمدی مجری‌ها متمرکز شده بود تا یک دیسیپلین از پیش برنامه‌ریزی شده.
و در نهایت حفره‌های نمایش‌نامه که تبدیل بافت اثر شده بود مثل پنیر سوراخ‌ـ سوراخ بود ولی جزئی از بافت.
درکل: یک علی شادمان سرحال و جذاب و ریتمی باورپذیر.
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از چهارشنبه ۲۲ تا جمعه ۲۴ اسفند (در دو سانس ۱۷:۰۰ و ۱۹:۱۵)، به کارگردانی علی احمدی و با بازی تینو صالحی، الناز حبیبی، علی شادمان، وحید آقاپور و خسرو احمدی، امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
مطمئنا تمدید نمیشه؟؟؟؟
لطفا بفرمایید چون واقعا این دو روز پایانی رو شدیدا درگیریم و دوست هم داریم که کار عمو خسرو رو ببینیم.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از یکشنبه ۱۹ تا سه شنبه ۲۱ اسفند، به کارگردانی علی احمدی و با بازی تینو صالحی، الناز حبیبی، علی شادمان، وحید آقاپور و خسرو احمدی، امروز (سه شنبه) ساعت ۱۱ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعا عالی بود. خیلی لذت بردم و اصلا متوجه گذر زمان نشدم. اشاره به معظل های روز جامعه داشت واقعا خوب بود. همگی خسته نباشید
پوریا این را خواند
محمدرضا مدیری این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرایی بسیار زیبا، طنزی بسیار پر مفهوم و با معنا، بدون استفاده از الفاظ دو پهلو و زشت، که به دل من خیلی نشست ! بسیار لذت بردم و برای دوستانی که دنبال یک مفهمو طنز و در عین حال عمیق و با مفاهیم مسائل و مشکلات روز اجتماعی. دیدن این اجرا را به همگان توصیه می کنم
ماهرو رستمی و یاشار این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام و خسته نباشید.
من کل مدت زمان دیدن این نمایش لذت بردم، از نشان دادن وضعیت اسفناک کشور، از دورویی ها و عواقب این دورویی. به قدری زیبا و ملموس نشان داده شده بود که واقعا شایسته تحسین میباشد.
از صمیم قلب از تمامی افرادی که برای به اجرا رساندن این نمایش زیبا و دوست داشتنی، تلاش کردند، تشکر می کنم.
من به شخصه حاضر بودم حتی یک ساعت هم ایستاده این نمایش را تشویق کنم، باز هم به خاطر شب و خاطره ای که برایم ساختید متشکرم.
محمد نوروزی این را خواند
محمد کارآمد، آذرمهر، محمدرضا مدیری و یاشار این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من خیلی لذت بردم. بازی هنرمندان عزیز بسیار روان و خوب بود. بقول یکی از دوستان "از نظر من ایرادات کار ارزش ذکر ندارند و نقاط قوت انقدر زیادبود که این تئاتر و گروه نمایشی لایق نمره عالی باشند". همینطور آقای شادمان و خانم حبیبی خیلی خوب درخشیدند.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی، از چهارشنبه ۱۵ تا جمعه ۱۷ اسفند، به کارگردانی علی احمدی و با بازی تینو صالحی، الناز حبیبی، علی شادمان، وحید آقاپور و خسرو احمدی، امروز (شنبه) ساعت ۱۱ آغاز خواهد شد.
سلام.بالای صفحه نوشته شده تا 24 اسفند یعنی تمدید شده؟
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بی پولی همگی تونو بی غیرت کرده!

مراسم ختمی برپاست که گویی تو خود میزبانی بر فقدان انچه دیگر نیست.
مادر چهل روز (شما بخوان چهل سال) است که مرده است پدر یا نخواسته یا نتوانسته یا نگذاشته اند که باشد و از او کتاب مانده است و فقر.

یونس زندانی بوده اما نه در شکم ماهی بلکه در زندان رجایی شهر!
ابراهیم قربانی میکند اما اینبار برادران را...
حلیمه تا -ماری- شود درد میکشد و تحمل میکند و مورد اجحاف نزدیکان قرار میگیرد تا -زهر- ظلم در کالبدش اشباع شود. او باردار است
میلاد میلاد میلاد, نه , ... دیدن ادامه ›› تولدی در کار نیست . می بیند و می داند و می فهمد اما خود خواسته مخمور و ناهشیار است . میلاد بر می خیزد اما...

ان که بر در میکوبد شباهنگام به کشتن چراغ امده است (دروغ میگه تنها هم نیامده!) نور را در پستوی خانه نهان باید کرد.
تباهی چیست؟ سیاهی کجاست؟ این زیر زمین آشنا نیست؟


((بی پولی همگی مونو بی غیرت کرده!))از نظر من ایرادات کار ارزش ذکر ندارند و نقاط قوت انقدر زیادبود که این تئاتر و گروه نمایشی لایق نمره عالی باشند. یکدنیا تشکر و سپاس
جناب کارآمد عزیز چه خوب و زیبا زهرماری را مورد نقد قرار دادی . با این اندیشه و قلم می توان بیشتر نوشت و کار را حلاجی کرد .ممنون هر چند کوتاه بود ولی لذت بردم
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
واااااااااااای خدای من
این تفسیر از عالی هم فراتر بود
دم شما گرم
قلمتون مانا
۱۰ تیر ۱۳۹۸
ندا جان همراهی و درک هر مطلبی بیشتر از بیان نویسنده نیازمند ذهن اماده و تیزهوشی مخاطب اثر است و شما با جمله بالا در این زمینه حجت را تمام کردید
۱۱ تیر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این نمایش تمدید شد. خرید بلیت روزهای پایانی، از شنبه ۱۱ تا سه شنبه ۱۴ اسفند، به کارگردانی علی احمدی و با بازی تینو صالحی، الناز حبیبی، علی شادمان، وحید آقاپور و خسرو احمدی، امروز (سه‌شنبه) ساعت ۱۱ آغاز خواهد شد.
سلام
تهران نیستیم
لطفا حداقل تا پایان هفته هفده اسفند ادامه بدین
ما هم میخواهیم شانس دیدن این نمایشی رو که همه ازش تعریف میکنن رو هم داشته باشیم
ممنون
۱۰ اسفند ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از چهارشنبه ۸ تا جمعه ۱۰ اسفند، به کارگردانی علی احمدی و با بازی تینو صالحی، الناز حبیبی، علی شادمان، وحید آقاپور و خسرو احمدی، امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
خرید بلیت روزهای پنجشنبه ۹ و جمعه ۱۰ اسفند در دوسانس ۱۷:۰۰ و ۱۹:۱۵ امکان پذیر است.
آذرمهر، Aliraa، salar milani و M... این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام. این متن رو برای علی احمدی عزیز می نویسم که اول از همه ازشون تشکر کنم و دوم خسته نباشید بگم خدمتشون، برای این صحنه بی نظیری که خلق کردن.
خداروشکر می کنم که به عنوان اولین تجربه برادر کوچیکم در تماشای تئاتر، شما رو انتخاب کردم و وقتی تموم شد، بهش گفتم این صحنه رو خوب تو ذهنت نگه دار. این آدما رو. این صحنه و این آدما هدف تئاتر رو معنی کردن. هیچ وقت استانداردت رو با صحنه های ضعیف پایین نیار.
خانم الناز حبیبی در نقش ماریا (حلیمه ) با تمام ظرافت های این نقش، بازی بسیار دلنشینی رو ارائه کردن.
آقای خسرو احمدی مثل همیشه بسیار گرم ایفای نقش کردن.
آقای وحید آقاپور اولین کاری بود که ازشون می دیدم و لذت بردم از بازیشون.
آقای تینو صالحی بسیار بسیار درخشان. واقعا بازیشون رو باید دید.
و آقای علی شادمان، که نیاز به تعریف و تحسین ندارن. مدت هاست اثبات کردن که پیچیده ترین نقش هارو به سادگی و به بهترین نحو ... دیدن ادامه ›› بازی می کنن.
به دوستانی که این نمایش رو ندیدن میگم که این صحنه انقدر جادویی جلوی چشمتون مجسم خواهد شد که دلتون نمیاد حتی پلک بزنین مبادا یک نفس از هرکدوم از بازیگرها رو از دست بدین.
آقای احمدی ازتون بسیار سپاسگزارم. خدا قوت
جادویی بی نظیر!!!!! جالبه نمیخواید از تملغ دست بردارید هنر و با هنر بالا بببرید ،با دیدن پیام ها رفتم دیدم این نمایشو بد نبودفقط همین بگذریم که از زمین خوردن بازیگر داشتن میخندیدن میگیم اتفاق بود ولی به نظرم دیالوگ ها کوتاه شده بود چون با نقدی که خونده بودم فرق داشت موضوع خوب بود ولی سطحی بدرد همون دوستانی میخوره که تو کل نمایش بی دلیل میخندن اینا تماشگرای شما هستن
۰۶ اسفند ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۵ تا سه شنبه ۷ اسفند، به کارگردانی علی احمدی و با بازی تینو صالحی، الناز حبیبی، علی شادمان، وحید آقاپور و خسرو احمدی، امروز (سه‌شنبه) ساعت ۱۱ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فوق العاده بود
حاضرم بازم ببینمش
ازون نمایش هایی که نویسنده فقط صرفاً نمیخواد مخاطب بیاد بخنده و بره بلکه کاری می‌کنه که تحت تاثیر داستان ،لحظه به لحظه رو دنبال کنه
نمایش بی نقصی بود اما میشد برای جذابیت بیشتر ، لو رفتن موضوعات توسط خنگ بازی های حلیمه و بقیه نباشه و از پس یک اتفاق متوجه بشن که موضوع چیه.
تمام پیچ و خم های نمایش نامه جذاب بود
دکور عالی بود ولی میشد از پس زمینه ی بهتری استفاده کرد تا حس زیر زمین رو بهتر انتقال بده
طراحی لباس شخصیت های میلاد و یونس میتونست بهتر هم باشه
شخصاً شیفته ی شخصیت های علی شادمان و علی احمدی شدم
از پوستر نمایش اصلا راضی نبودم خیلی ضعیف و بی مفهوم بود
خدا قوت به همه عوامل
نمایشی بود که از دیدنش لذت بردم. ادامه داستان قابل پیش بینی نبود، همنیطور که جلو میرفت جنبه های تازه ای واسه ما روشن می شد.
هم خندیدم و هم اشک ریختم .... بازی ها خیلی خوب و پر انرژی بود.
دست همه عوامل درد نکنه، شب خوب و خاطره انگیزی داشتم. متشکرم
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۱ تا جمعه ۳ اسفند (۲ و ۳ اسفند در دو سانس ۱۷ و ۱۹:۱۵)، به کارگردانی علی احمدی و با بازی تینو صالحی، الناز حبیبی، علی شادمان، وحید آقاپور و خسرو احمدی، امروز (سه‌شنبه) ساعت ۱۱ آغاز خواهد شد.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید