تیوال نمایش داخائو
S3 : 06:34:13
امکان خرید پایان یافته
  ۰۸ دی تا ۱۳ بهمن ۱۳۹۶
  ۲۰:۳۰
  ۱ ساعت
 بها: ۳۰,۰۰۰ تومان

: شهرام ابوالقاسمی
: شهرام ابوالقاسمی، حمیدرضا هدایتی
: حمیدرضا هدایتی، محسن بابایی، ارشیا زرین و مریم قربانیان
: سالار رضایی

: رحمان حسینی
: شهاب ملک پور
: آیدا تبیانیان
: سپهر جاویدیان، امیرعلی رحیمی، روناک رحیمی
: آزاد گرجی
: مریم قربانیان
: مهندس نوید پایکار
: علیرضا چلیپا
: مهدی طالقانی
: محمد غلامی
: حمیدرضا هدایتی، ارشیا زرین
: حسین یگانه
: ایمان کوچکی
: ساناز عموزاده
: روناک رحیمی، ساناز جهان آرایی
: سپیده سرحدی
: عقیل بهرامی
هنرمند جوانی گرفتار بیماری صرع شده و به هنگام تشنج فقط با شستن روی خود با آب و خنک شدن دمای صورتش به حالت عادی برمی‌گردد. در چنین شرایطی هنگامی که هنرمند جوان به همراه دو دوست دیگرش درگیر مشکل کمبود آب در مناطق حاشیه‌ای و حومه شهر تهران شده‌اند، مجبور به انتخاب‌های ناگزیری می‌باشند که ...

گزارش تصویری تیوال از نمایش داخائو / عکاس:‌ حانیه زاهد

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» «داخائو»، در پردیس تئا‌تر شهرزاد به روی صحنه می‌رود

ویدیوهای وابسته

آواهای وابسته

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
یک تاتر متفاوت سیاسی در سالن شهرزاد ساعت هشت و نیم بنام داخائو در حال اجراست. داخائو نام اردوگاه اجباری نازی ها است. اما این تاتر قصه دردناک هنر و نویسندگی و فرهنگ است..
داستان نویسنده ای که قرار بوده ماجرای اشویتس نازی ها را به روی صحنه ببرد اما در سالهای ممنوعیت پرداختن به این موضوع ، به انجام نمی رسد. بخش پایانی قصه ای در داخل داستان تاتر تعریف می شود که خودش مرثیه ای تمام عیار است از مصیبتهای فرهنگ و سوختن هنروهنرمند در پای تحریک احساسات مذهبی بر علیه هنر. اتفاق تکراری و آشنای این دهه ها.
نویسنده وکارگردانش شهرام ابوالقاسمی است که خود هدفمند در سیاست و هنر تلاش بی وقفه داشته است. بازی های حمیدرضا هدایتی . محسن بابایی. ارشیا زرین و مریم قربانی، زیبا و احساس برانگیز بود.
امشب به تماشایش نشستم و غرق در محبت واظهار لطف اصحاب این تاتر قشنگ شدم.
شبهای ... دیدن ادامه » پایانی است. توصیه میکنم حتما آن را ببینید.
جناب آقای ابطحی بزرگوار سپاس از لطف و نظر شما ممنون که تماشای این اثر نشستید و خوشحالیم که خاطره شیرینی زا نمایش داخائو دارید.
۰۶ بهمن ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش با بازی: حمیدرضا هدایتی، محسن بابائی، ارشیا زرین و مریم قربانیان، از شنبه ۷ بهمن تا جمعه ۱۳ بهمن، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز تازه نمایش پنجشنبه ۵ بهمن، با بازی حمیدرضا هدایتی، محسن بابائی، ارشیا زرین و مریم قربانیان، هم اکنون آغاز شد.
امیر و زهره مقدم این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نظرات تماشاگران

https://www.aparat.com/v/9PX0r
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۱ بهمن تا چهارشنبه ۴ بهمن، آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با توقع از دیدن یک کار دانشجویی رفته بودم ولی فراتر از آن بود، یک نمایش پر دیالوگ سرعتی که با بازی های خوبی اجرا میشد.
اما با وجود کارگردانی و بازی و متن خوب در مجموع شاید هر بیننده ای رو در آخر راضی نگه نداره و جذابیت های کار برایش کم باشه.
این خیلی بدیهی ست برای این اجرا...

یک دنیا سپاس که تشریف آوردین و نمایش رو دیدن. مرسی که نظر خودتون رو برامون نوشتید.
۲۴ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار فوق العاده بود. متن جذاب بازی های قوی و ریتم خوب جز نقاط قوت این کاره .البته طراحی صحنه هم نقطه ضعفی بود که به چشم می اومد(البته در مقایسه با کارهایی که در حال حاضر با کلی ستاره سینمایی تو بزرگترین سالنا اجرا میره و تنها نقطه قوتشون طراحی صحنه و دکور عظیم و طویلشونه)
بازی بی نظیر حمیدرضا هدایتی هم یکی از دلایلی که حتما دوباره به تماشای این اثر میشینم.
داخائو از بهترین کارهای امساله از دستش ندید....
بانو سپاسگذاریم از تشریف فرمایی
خیلی خوشحالیم که خاطره خوبی از نمایش داخائو دارید
و ممنون بابت اینکه نظر خودتون رو اینجا نوشتین
۲۱ دی ۱۳۹۶
ممنون از شما
امیدوارم همینجور پرقدرت تا آخر اجراها پیش برید
۲۱ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از چهارشنبه ۲۰ تا جمعه ۲۲ دی، هم اکنون آغاز شد.
عقیل بهرامی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه، از یکشنبه ۱۷ تا سه شنبه ۱۹ دی، هم اکنون آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت روز جمعه ۱۵ دی، این نمایش، هم اکنون آغاز شد.
رحمان حسینی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هم خانواده ای های تیوال عزیزم
سلام
همیشه و همیشه در تک تک کار های خودم چه در سمت بازیگر و چه کارگردان بهم بینهایت لطف داشتید. من رو لبریز از انرژی مثبت و احساسات فوق العاده تون کردید و هیچ وقت تنها نگذاشتید. امروز بعد از سال ها که فعالیت مستقیم رسانه ای نداشتم به عنوان عضو کوچکی از نمایش داخائو به روابط عمومی مشغولم، بی شک می تونم بگم دلیلش واضح است و آن هم به خاطر عشق و علاقه ای که همیشه به تئاتر دارم مخصوصا تئاتری این چنین خالصانه که به شخصه از تماشای تک تک لحظه هاش لذت می برم. گروهی منسجم و با پشتکار که به پشتوانه حمایت و دلگرمی علاقه مندان واقعی نمایش و عزیزان دست به قلم و پر از مهر و محبت تیوال بر صحنه تئاتر حقیقا زندگی می کنند.
امروز خودم برای اولین بار فارغ از شلوغی ها به تماشای این نمایش نشستم و لذت بردم.
خالصانه شما عزیزان رو به تماشای ... دیدن ادامه » این اثر دعوت می کنم و تقاضا دارم نظرات خود را هر آنچه که هست بعد از تماشای اثر بر صفحه تیوال مزین بفرمایید.
سپاسگذارم
برادر کوچکی از خانواده بزرگ تیوال نازنین
عقیل بهرامی
سلام و درود
جناب آقای بهرامی ، من دیشب که اجرای سوم این نمایش بود در سالن بودم. نظرم رو درباره ی نمایش بعدن خواهم نوشت اما لازم دونستم چند نکته رو به عرضتون برسونم شاید کمکی به بهتر شدن اجراهای بعدی باشه:
- پرده ی دو تکه ی انتهای صحنه در تمام طول نمایش نیمه باز بود، هم در وسط هم در سمت چپ که رفت و آمد بازیگران انجام میشد... تردد افراد پشت صحنه و در باز شونده به راهرو قابل مشاهده بود! (حیف نیست این میزان بی دقتی در تئاتر برنده ی بهترین طراحی صحنه؟)
- دو عکاس از ابتدا تا انتهای نمایش یکی جلو و دیگری بغل گوش ما چیلیک چیلیک کردند. چرا عکاسی ها رو در آخرین تمرین یا روز افتتاحیه انجام نمیدید؟
- نیم ساعت از نمایشِ یک ساعته گذشته بود در باز شد و پنج نفر وارد شدند، گروپ گروپ رفتند نشستن ردیف ششم.
- در مدت نمایش بیشتر از ده بار در باز شد و عوامل نمایش وارد و خارج شدند. در این بین چیزی حدود پنج دقیقه در نیمه باز بود و از مشاهده ی رفت و آمد پرسنل در راهرو هم مستفیض شدیم.
بزرگوار! شما بلیط فروختید. اجرای خصوصی نبود که در این سالن کوچک که کوچکترین صدا و حرکتی میتواند تمرکز تماشاگر یا بازیگر را بهم بزند با تمام قوا جولان میدهید. نمایش اگر برای عوامل تکراریست برای ما جدید بود.
این موارد حاشیه است اما به اصل کار که نمایش ، انتقال پیام آن و لذت تماشاگر است؛ لطمه میزند.
بخاطر جوایز متعددی که این نمایش در جشنواره دانشجویی کسب کرده با علاقه و کنجکاوی وارد سالن شدم و با علامت تعجب از این همه بی نظمی از سالن خارج شدم.
سپاس ... دیدن ادامه » از توجه و اصلاح اشکالات
و آرزوی موفقیت برای گروه

۱۳ دی ۱۳۹۶
سرکار خانم اعظم م عزیز
سپاس گزارم از نظرتون و لطف مى کنید که بى شائبه و بدون تعارف نقدتون رو با ما در میان گذاشتید. به عنوان مجرى طرح نمایش داخائو ازتون خواهش مى کنم که در روزهاى آتى هر زمانى که براتون مقدوره و اگر تمایل دارید، یک بار دیگه به عنوان مهمان ... دیدن ادامه » ما به تماشاى نمایش ما بنشینید و امیدوارم که اشکالات برطرف شده باشه و اجراى بهترى رو از لحاظ فنى شاهد باشید.

سپاس دوباره :)
۱۳ دی ۱۳۹۶
ممنونم از لطف حضرتعالی جناب حسینی گرامی.
۱۳ دی ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

افتتاح نمایش "داخائو" روز جمعه در شهرزاد
«داخائو» نوشته شهرام ابوالقاسمی از ۱۰ دی‌ماه ساعت ۲۰ به مدت ۳۰ شب در پردیس تئا‌تر شهرزاد روی صحنه خواهد رفت.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مراسم افتتاحیه نمایش «داخائو» ۸ دی‌ماه با حضور اهالی تئا‌تر، سینما و چهره‌های فرهنگی و اجتماعی برگزار خواهد شد.

داخائو به کارگردانی مشترک شهرام ابوالقاسمی ــ حمیدرضا هدایتی و به تهیه کنندگی سالار رضائی به روی صحنه خواهد رفت. حمیدرضا هدایتی، محسن بابائی، ارشیا زرین و مریم قربانیان بازیگران این اثر نمایشی هستند.

این نمایش در ششمین جشنواره تئاتر دانشجوئی فجر در سال ٨۱ به نام آشوئیتس برنده جوایز اول کارگردانی، بهترین نمایشنامه، اول بازیگری مرد، دیپلم افتخاری بازیگری مرد، بهترین طراحی صحنه، بهترین موسیقی و منتخب تماشاچیان و هیئت داوران شده است؛ ... دیدن ادامه » و هم اکنون بعد از 15 سال با نام داخائو در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا خواهد شد.

داخائو داستان هنرمند جوانی است که گرفتار بیماری صرع شده و به هنگام تشنج فقط با شستن روی خود با آب و خنک شدن دمای صورتش به حالت عادی برمی‌گردد. در چنین شرایطی هنگامی که هنرمند جوان به همراه دو دوست دیگرش درگیر مشکل کمبود آب در مناطق حاشیه‌ای و حومه شهر تهران شده‌اند، مجبور به انتخاب‌های ناگزیری می‌باشند که ...

پیش‌فروش بلیت‌های نمایش «داخائو» هم اکنون در سایت تیوال آغاز شده است.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی:‌ شهرام ابوالقاسمی، حمیدرضا هدایتی و با بازی:‌ حمیدرضا هدایتی، محسن بابائی، ارشیا زرین و مریم قربانیان، امروز شنبه ساعت ۱۲، آغاز خواهد شد.
رحمان حسینی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید