آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش ننه شهرزاد در سرزمین عجایب
S3 : 12:24:40 | com/org
خرید بلیت
٪۲۰ تخفیف
٪۵۰ تخفیف
گروه هنری نوشخند
۲۳ شهریور تا ۲۳ مهر
۱۹:۰۰
۱ ساعت
بها: ۲۰,۰۰۰ تومان
دنیا با مهربانی و عشق زیباست. در قلب هر افسانه ای حقیقتی نهفته است. چند روح شجاع متحد شدند تا دنیای خودشان را نجات بدهند. ما می توانیم در زندگی خودمان قهرمان باشیم، هر کدام از ما اگر فقط جرات تلاش کردن داشته باشیم. ایمان ما به یکدیگر هرگز محو نمی شود، حالا همه به هم ملحق شدیم، تا قوی تر باشیم. ما در سیاره ای که در آن صلح است می توانیم زندگی کنیم. باید دست در دست هم برای دنیای بدون جنگ و صلح تلاش کنیم. من کودکم به مانند خمیر بازی؛ شما هستید که می توانید دنیای من را به زیبایی تبدیل کنید یا نابودش کنید. ولی من دنیای پر از صلح و دوستی را آرزو می کنم.

پیام نمایش: صلح، زندگی بدون جنگ، زندگی باخشونت، تجاوز، کودک آزاری، زن آزاری،فحاشی، دزدیدن و پایمال کردن حقوق یکدیگر، نژاد پرستی، تبعیض، دروغ ممنوع! عشق، مهربانی، همدلی، دوستی پهلوان واقعی بودن انسانیت، زندگی بدون مرز؛ کتاب بخوانیم. زندگی با تکنولوژی در حد لازم. امید به دنیای بهتر برای خودمان و بچه هایمان و همه مخلوقات خدا. امید برای آینده زمین در آرامش و صلح.

» برای خرید بلیت و تماشای آنلاین این نمایش همزمان با اجرای صحنه ای این جا را کلیک نمایید.

این نمایش برای کودک، نوجوان و خانواده طراحی شده است.

مکان

میدان هفت تیر، ورزشگاه شیرودی، خیابان شهید مفتح خیابان ورزنده
تلفن:  ۸۸۸۴۷۲۷۲ - ۸۸۳۰۶۶۴۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید