آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش زن نیک ایالت سچوان
S3 : 15:02:11 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۷ آذر تا ۲۱ دی ۱۳۹۷
۱۸:۳۰  |  ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
چند تن از مقامات ایالت سچوان به یک محله فقیرنشین می‌روند در مواجهه با آدمها در می‌یابند که مهر و محبت و نیکی از میان آنها پر کشیده است، تنها کسی که به آنها کمک می‌کند زن گلفروش محله است، آنها در ازای اینکار اندکی پول به او می‌دهند تا مغازه راه‌اندازی کند و به نیکی‌هایش ادامه دهد اما سیل آواره‌های دور و نزدیک او را به عرصه ورشکستگی می‌کشاند.

با اقتباس از نمایشنامه برتولت برشت

گزارش تصویری تیوال از نمایش زن نیک ایالت سچوان / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

آواها

مکان

تقاطع خیابان حافظ و سمیه، حوزه هنری، تماشاخانه مهر
تلفن:  ۸۴۱۷۲۰۶۸

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از سه شنبه ۱۸ تا جمعه ۲۱ دی، به کارگردانی عبدالرضا اکبری و با بازی محمود راسخ فر، پندار اکبری، فریبا دستوار، امیر حسین انصافی و ... فردا (دوشنبه) ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، سه شنبه ۴ و چهارشنبه ۵ دی، به کارگردانی عبدالرضا اکبری و با بازی محمود راسخ فر، پندار اکبری، فریبا دستوار، امیر حسین انصافی و ... آغاز شد.
من 2بار رفتم این تئاتر رو دیدم خیلی خوب بود، یک تئاتر موزیکال با موضوع اجتماعی که تا حدی در غالب طنز بیان شده.
amir h، میلاد طیبی و نازنین تبریزی این را خواندند
ح.ر این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت این نمایش، به نویسندگی و کارگردانی عبدالرضا اکبری و با بازی محمود راسخ فر، پندار اکبری، فریبا دستوار، امیر حسین انصافی، رامین مسیبی، شکوفه حیدریان، میلاد رمضانی، عرفان اکبری، فاطمه نوری و ... آغاز شد.
صدف اسمعیل پور و رضا یزدانی پدرام این را خواندند
ح.ر این را دوست دارد
تئاتر بسیار خوبی بود
۲۹ آذر ۱۳۹۷
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید