آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش عاقبت عشاق سینه چاک
S3 : 20:25:39 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۲۱ آذر تا ۲۹ دی ۱۳۹۶
۲۱:۰۰
۱ ساعت و ۴۰ دقیقه
بها: ۳۵,۰۰۰ تومان
بارنی کشمن مردی چهل و یک ساله است که قصد دارد برای اولین بار بعد از بیست و یک سال زندگی مشترک، رابطه با زنی دیگر غیر از همسرش را تجربه کند. سه تجربه ی متفاوت در سه پرده ی مجزا

قطعات انتخابی موسیقی:
 Sophisticated Lady – Tony Bennet
Summertime – Janis Joplin
Wooden Heart – Elvis Presley
What the World Needs – Dionne Warwick
Hard Headed Woman – Elvis Presley
Burning Love – Elvis Presley
Maybe – Janis Joplin
Mr. Lonely – Bobby Vinton

رزرو تلفنی و هماهنگی:
۰۹۳۹۳۴۹۳۴۴۲
کانال تلگرام نمایش- از همراه داشتن فرزندان زیر ۱۲ سال خودداری نمایید.

راه‌های ارتباطی با تماشاخانه پالیز: اینستاگرام / کانال تلگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش عاقبت عشاق سینه چاک / عکاس:‌ رضا جاویدی

... دیدن همه عکس‌ها ››

اخبار

›› نمایش کمدی "عاقبت عشاق سینه چاک " در تماشاخانه پالیز به صحنه می‌رود

›› پیش فروش نمایش "عاقبت عشاق سینه چاک” آغاز شد

ویدیوها

آواها

مکان

تهران، خیابان کریمخان، خیابان عضدی جنوبی (آبان)، خیابان سپند، پلاک ۶۹
تلفن:  ۸۶۰۳۷۵۱۰

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
"دنیا داره تغییر می کنه، نمی شه انکارش کرد."
از پرده ی سوم "عاقبت عشاق سینه چاک"


***** امشب، اجرای پایانی *****
در باب نمایش عاقبت عشاق سینه چاک:
ناامید هستم، خدمتکار آشپزخانه هستم و مرتب کننده تختخواب، کسی که وقتی چیزی می خواهید می توانید او را صدا بزنید! به تدریج احساس می کنم که هیچ شخصیتی ندارم! من چه کسی هستم؟
...
دنیای محدود یک "زن"! انتظار از او این است که یک مسیر مشخص را دنبال کند.در حدود 18 سالگی ازدواج کند، حامله شود و زندگی خود را وقف آشپزخانه کند.همۀ بارِ خانه داری و مراقبت از فرزندان را متحمل شود. تحت قیومیّت شوهر باشد و کمترین حق قانونی را در مورد دارایی ها و درآمدهای همسر داشته باشد. اگر ازدواجش ناموفق است طلاق برایش سراسر پیچیده باشد و ملال آور! او برای این کار "باید" اشتباهات شوهر را ثابت کند.
...
در محیط اجتماعی و شغلی هم دچار مشکلات فراوان است. به صورت متعارف کمتر از مردان حقوقی دریافت می کند. با اینکه محدود به شغل هایی چون معلمی ،پرستاری و منشی گری است اما باز هم فرصت های پیشرفت از او دریغ می شود. چرا که کارفرما تصّور می کند که او به زودی حامله می شود و کار خود را ترک خواهد کرد.
...
این اوضاع پیچیدۀ "زن ... دیدن ادامه ›› بودن" در1960 آمریکاست. توصیفِ محدودیت ها ، فشار و سرکوب ها ! سال های مهمی که زنان در اعتراض به آنها بر علیه حکومت به پاخواسته و تظاهرات گسترده ای را در سرتاسر آمریکا به راه انداختند. مبارزاتی که بیش از یک دهه ادامه داشت تا منجر به اصلاح قوانین اساسی درباره "جایگاه "زن" شد. قوانینی که به زن اجازه داد تا فعالیت‌هایی که باعث رشد و تقویت هویت‌شان می‌شود را دنبال کند. قوانینی که ایده "زنانه" و "مردانه" که به طور مصنوعی توسط سیاسیون و مذهبیون ساخته شده بود، خلع سلاح کرد.
ایده ی تراژیکِ تنهایی ها و غمزدگی ها و افسردگی های انسانِ معاصر.جریانی که نیل سایمون در نمایشنامه "عاقبت عشاق سینه چاک" صریح و بی پرده از آن سخن می گوید.
...

"عاقبت عشاق سینه چاک"
نمایشنامه ای از نیل سایمون
مترجم: شهرام زرگر
کارگردان: بهرام تشکر
...
تماشاخانه پالیز / ساعت 21
...
اخبار نمایش را از این کانال دنبال کنید:
Tlgrm.me/T_theatre
امیرمسعود فدائی، Samira و VeRa این را خواندند
اشکان صفی خانی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
****** 3 اجرای پایانی نمایش "عاقبت عشاق سینه چاک" ******
(چهارشنبه 27 دی، پنجشنبه 28 دی و جمعه 29 دی)
یک کمدی در سه پرده، نوشته ی نیل سایمون

نمایشی از بهرام تشکر
بازیگران (به ترتیب ورود): بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق و سهیلا گلستانی
تماشاخانه پالیز، ساعت 21


امیرمسعود فدائی و Samira این را خواندند
جون مادرتون فقط یه روز دیگه تمدید کنید
۲۷ دی ۱۳۹۶
نمایش تا 5 بهمن ماه تمدید میشه :)
۲۸ دی ۱۳۹۶
خرید بلیط برای روزهای تمدید شده از چه زمانی شروع میشه؟
۲۹ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
"این روزا توی تئاتر اگه سیاه پوست نباشی کلاهت پَسِ معرکه ست."
-بوبی میشل

از پرده دوم "عاقبت عشاق سینه چاک" بهرام تشکر
تماشاخانه پالیز، ساعت 21
*** هفته ی پایانی ***


سه روز غیر عادی بارنی
نمایشنامه عشاق سینه چاک نوشته نیل سایمون بازی بهنام تشکر و خانمها بیتا معیریان سوگل خلیق و سهیلا گلستانی روایتگر مردیست که کاملا سرگشته و از هم گسیخته است که تصمیم دارد برای اولین بار در زندگی تجربیاتی جدید به دست بیاورد و آن تجربه بودن با زنی به غیر از همسرش است آنهم بعد حدود بیست سال زندگی مشترک با زنی که از 18 سالگی دوستش داشته! برایش قابل فهم نیست که دارد چه غلطی می کند!
همیشه عادت دارم نقد خودم رو از طرح روی جلد آغاز کنم طرح مردی با کت و شلواری آبی با کراواتی راه راه که به جای سیگار یک رژ لب که رنگ رژش از همون قرمز های کلاسیک است که علامت زنان خیابان است نشانی از آنچه در سالن منتظر تماشاچی است می باشد بدون اینکه داستان لو برود در کل من به طرح جلد یک نمره بسیار خوب می دهم بروشور کار بسیار زیبا طراحی شده است و رنکها بسیار حرفه ای کنار هم چیده شده اند فونت سفید در ترکیب رنگ قرمزی که هماهنگ با رنگ رژ لب طرح است نشان از یک طراحی خوب دارد.
حالا با شما وارد نمایش می شویم و صحنه داخل یک آپارتمان با مبلمانی کلاسیک که درواقع خانه مادر بارنی است و چند ساعتی رفته به کارهای خیریه بپردازه الن با بازی خانم بیتا معیریان زنی لهستانی با فامیلی ایتالیایی که مال شوهر سابقش است و یک دوست پسر 100 کیلویی دارد که الن دارد درواقع به اوخیانت می کند . او در عین حال زنی سلیطه و لوند، لات ، که لحظاتی بلد است زنانه و نرم حرف بزند و در لحظه دیگر می ترکد و آن روی خودش را نشان می دهد با وجود سرفه های فراوان طلب سیگار می کند ! او از آن زنان ... دیدن ادامه ›› دست به ساعتی است که از بارنی می خواهد ...
الن کاملا بارنی را تحت نظر داشته و به زن بارنی (تلما که هرگز اورا نخواهیم دید اما در واقع مهمترین زن نمایش است ) را یک دزد لال و یا یک سرمایه گذار معرفی می کند چون دیده به راحتی می رود سر صندوق و هرچقدر پول بخواهد بر می دارد . اگرچه بارنی اصلا اعتراف نمی کند از این رفتار همسرش بدش می آید اما درواقع به نظرم چنین هست .
سوالی که تا آخر نمایش بارنی بی پاسخ می گذارد (در واقع دلایلش فقط برای خودش است) این است که چرا او دارد به تلما خیانت می کند؟ از نظر بارنی او زنی مهربان و دوست داشتنی و نجیب است اما چرا دارد به دنبال تجربه زنان دیگر می رود؟
بوبی با بازی خانم سوگل خلیق زنی هرزه نیمه مشنگ عروسک و جام دست این و آن که آرزو می کند هنرپیشه شود در کلوپ های شبانه می خواند و ماری جوانا می کشد یکریز وراجی می کند وای خدای من هرگز نفهمیدم چجوری اینهمه دیالوگ رو از بر گفت!!!! بارنی که برای الن اصلا سیگار تهیه نکرده بود برای بوبی یک دو جین سیگار تدارک می بیند و برای اولین بار ماری جوانا می کشد ! درواقع بارنی شر بوبی را ترجیح می دهد با دک کردنش بخواباند چون به نظرش یک آدم چت کمی خطرناک است . بوبی از اون زنهای ولو تو پارک هاست گویا سالها پیش بارنی به او لطفی کرده و به بارنی مبلغی بدهکار است که خب هیچوقت پولی ندارد که پس بدهد با معلم آلمانی اش که همخانه اش هم هست حرف می زند در سکانسی و به او قول می دهد که پیش یک زن دیگه نیست درواقع احتمالا همجنسگراست !
ژانت زنی متفاوت از دوتای قبلی خوب و نجیب و به نظر احساساتی با احساس گناه شدید چون دوست تلماست و افسرده مثل دوتای قبلی منتها تا همین 8 ماه پیش یک شوهرش مل با زنی که زمانی او اجازه رفت و آمد با اورا نداشته رو هم ریخته زندگی می کرده از طرفی بدش نمی آید از شوهر سابقش با همخوابی با دوست او انتقام بگیرد و از طرفی هم بدی از دست تلما ندیده که بخواهد در زندگی تلما موش بدواند احساس گناه شدید و خورد کننده به همراه بد بینی شدید او به جامعه که حتی نمی تواند نام سه انسان خوب و فروتن و نجیب راببرد!!!!!
نکته تلخ برای بارنی این است که ژانت زیاد صفت نجیب را برای تلما به کار نمی برد و او را به شک می اندازد البته ژانت بارها به او می گوید که تلما زنی خوب است که در دروغ خیلی بیغ است...
بارنی مردی که در اول با کت وشلوار آبی می بینمش که نشانه مردان تاجر موفق است و بعد در پرده های بعدی لباس های اسپرت تر می پوشد دلش می خواهد دیده شود و شعرهایش خوانده شود . بیوک(اتومبیلی معروف به اتومبیل مورد علافه آدمهای پیر) دارد . سه تا آدم افسرده رو درواقع جذب خودش کرده الن که با وجود سرفه های وحشتناک سیگار می خواهد بوبی ماری جوانا باز قهار و ژانت که با قرص والیوم در واقع زنده است !!!! بارنی در ابتدا خیلی نگران این موضوع است صدای آنها را همسایه فضول نشنود و دستش بوی صدف ندهد چیزی که در ادامه کمرنگ می شود! در ابتدا فقط می خواهد دیده شود و در انتها نمی تواند همین حس را در یکنفر دیگر ببیند ! خلاصه نمایش با تیکه هایی به زندگی روزمره آمریکاییان بیانگر دنیای ماست باتلاقی به نام دنیای ما که در ابتدا برای اتفاق های پیش پا افتاده ما را در خود فرو خواهد برد. خوشبختانه بازی آکترس ها بسیار روان است و شما هرگز در نمایشنامه با موضوع غیر قابل درکی (با توجه به اینکه نمایشنامه مال جامعه دیگریست) نخواهید شد. و بازی بهنام تشکر تنها آکتور نمایش هم بسیار زیبا و باور پذیر است و نمایش با موزیک هایی از بزرگان موسیقی آمریکا مانند الویس پریسلی مزین شده و شما یک کمدی زیبا با موزیک های بسیار جذاب را خواهید دید.
روزبه سیف


*** نمایش "عاقبت عشاق سینه چاک" بهرام تشکر با بازی بهنام تشکر، سهیلا گلستانی، بیتا معیریان و سوگل خلیق در هفته ی پایانی خود با تخفیف وفاداری %30 (برای مخاطبان نمایش های "دختر یانکی" ، "رام کردن مرد سرکش" و "بداهه گویی") به روی صحنه می رود.

تماشاخانه پالیز
ساعت 21
Sarlak100 و مریم زارعی این را خواندند
امیرحسین شریفان این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت هفته پایانی این نمایش از یکشنبه ۲۴ دی تا جمعه ۲۹ دی ماه، با بازی: بهنام تشکر، سهیلا گلستانی، بیتا معیریان، سوگل خلیق به همراه تخفیف وفاداری، امروز پنجشنبه ساعت ۱۶ آغاز خواهد شد.
نگار فلاحتی آملی این را خواند
...Amir... این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش ساده و با ریتم خوب و بازی باور پذیر بازیگران که تماشاگر راضی از سالن بیرون می آید. کارگردان به خوبی توانسته نمایش را با هماهنگی خوبی کار کند و بعد از دیدن چندکار عجیب و غریب که دلم نمی خواست درباره آنها بنویسم این نمایش مرا به شوق آورد.
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش با بازی بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق و سهیلا گلستانی فردا دوشنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.


« در بابِ چالش های غیر فرهنگ - ی»
حمید داودی

نیل سایمون را به عنوان نمایشنامه نویسی می شناسیم که در اغلب نوشته هایش به وضعیت نامتعادل انسان در جامعه شهری پرداخته و دنیای مدرن را با جسارتی ستودنی مورد ارزیابی و انتقاد قرار می دهد. مضامینی که او در آثارش به آنها می پردازد مبتنی بر یک ایده آل آزادیخواهانه و فردگرایانه است. ایده آلی که از طریق آن می کوشد تا رفتارهای انسان با یکدیگر در جامعه ی بشری امروز را تا اندازه ای گوشزد و یا شاید اصلاح کند.
سایمون با تکیه بر این موضوعات سعی دارد نکاتی را با رویکردی قابل توصیف تداعی کند. رویکردی که در آن هر چه از پوسته به هسته متن ورود پیدا کنیم اتفاقات با ... دیدن ادامه ›› تغییر شکلی محسوس قابل لمس خواهد شد به طوری که شخصیت‌ها از کالبدی به کالبد دیگری موضع خود را عوض می‌کنند.
.
متن توصیف کاراکترهایی است که تنهایند. از تنهایی می ترسند.افسرده اند.هر یک به هر دلیل.هرکدام در هر حال .در تنهایی هایشان به پوچی و ناامیدی و اضمحلال و مرگ می اندیشند.زنانی که همواره مورد ظلم و ستم مردان قرارگرفته اند و مردانی که نظم اجتماعی را برای روشن ساختن حفره های تاریک درونی خود بر هم می ریزند ناهنجاری می کنند.عقبه ی ویژه ای ندارند ، پول دارند و قدرت دارند و به دنبالِ جلب توجه اند... مردانی که همه نوع امکان را مهیا دارند اما باز هم در رویاهای گمشده ی خود به دنبال اوضاعی عالی تر از اینها هستند.مردان رویا پرداز ... مردانی برآمده از غرب.غربی غمگین.

سایمون در نمایشنامه عاقبت عشاق سینه چاک رفتارهای ضداجتماعی شخصیت هایش را بر آمده از شکل پرورش معیوب اشان از سنین کودکی می داند.آموزش و پرورش. مهم ترین عاملی که موجبِ پدید آمدن نسلی کامل از مردانی شده که نمی دانند چگونه باید مرد باشند. تاثیرات محیطی همچون مدرسه ،ارتش ،جامعه و درنهایت میراث پدرومادری به آنها آموخته است تا برای شوهر یا پدر بودن مُردَد باشند و در عوض اَبله هایی مشغول به امور جنسی باشند که می خواهند وقت خود را با زنان بیشتری بگذرانند.

اثر به اوضاع نابسمان فرهنگی می پردازد. به فرهنگی که درگیرِ گندابِ کثیفی شده است که هیچ نشانه ای از نِجابَت و پاکی و مهربانی ندارد.
اینجاست که طرحواره ی اصلی درام با شفاف سازیِ جایگاه زن و نابسامانی های برآمده از سیاست های غلط فرهنگی به راحتی خود را بروز می دهد تا نقد جریان جنبش زنان در دهه 60 میلادی در اروپا و آمریکا در بطن و روح اثر خودنمایی کند.

نمایشنامه عاقبت عشاق سینه چاک نخستین بار در سال 1382 توسط انتشارات نیلا و با ترجمه شهرام زرگر و تحت نظارت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران چاپ و به بازار کتاب ایران آمد.این کمدی که از مهم ترین آثار نیل سایمون محسوب می شود، از میان سال های 1382 تا 1386 پنج بار در حوزه نشر کتاب تجدید چاپ شده است..نمایشنامه ای که با دقتی محض به نقد موضوعاتی چون دروغ ، خیانت ، گناه و در آخر ترویج نیک بینی، اخلاقیات و خانواده محوری می پردازد.
امیرمسعود فدائی، nahid jamshidi، فروز محمدی، امیر و حسن جوادی این را خواندند
نیلوفر، soli1369 و روزبه س این را دوست دارند
نمایش نامه های نیل سایمون با درون مایه اجتماعی و زبان طنز اغلب بسیار زیبا و دلنشین هستند و اقتباسهایی که هم از انها در ایران شده معمولا به دلیل استحکام متن اصلی و البته اجرای خوب گروه ها کارهای قابل قبولی از آب در می ایند. نمایش عشاق سینه چاک رو ب دو دلیل دیدم اول نام نیل سایمون و بعد اقای تشکر. راستش از اجرا خوشم نیومد. با اینکه کلیت داستان رو دوست داشتم. موضوع جالب و البته مبتلا به اغلب ادمای امروز بود، ولی در کل بازیا اونقدر که باید دلچسب نبودن. ب نظرم اقای تشکر انتخاب خوبی برای این نقش نبودن خانم گلستان رو دوست داشتم ولی بقیه بازیگرا خیلی تو نقش جا نیفتاده بودن. اگر نبود کشش خود نمایش نامه شاید اصلا تا اخر کارو تحمل نمی کردم. من تخصصی در تئاتر ندارم و نمی تونم نظر جدی بدم ولی ب عنوان ی تماشاچی عام بازیا ب دلم ننشت. شاید ضعف کارگردانی و یا بازیگرا، ولی در هر حال از انتظارم خیلی پایین تر بود...
۱۸ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
*** خرید بلیت روزهای تازه نمایش "عاقبت عشاق سینه چاک"، امروز ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد. ***

به نقل از گروه همیاری:
با توجه به برخی مشکلات موجود در مرکز شهر و پاره ای از ابهامات کاربران گرامی درباره احتمال لغو اجراها، اعلام میکنیم هیچ لغو رسمی برای اجرایی اعلام نشده است و در صورتیکه هر اجرایی لغو شود حتماْ به سرعت به کاربران عزیر و به ویژه خریداران برنامه لغو شده اطلاع رسانی خواهد شد.

کمدی "عاقبت عشاق سینه چاک" نیل سایمون
نمایشی از بهرام تشکر
بازیگران (به ترتیب ورود): بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق، سهیلا گلستانی
تماشاخانه پالیز، ساعت 21
مریم زارعی، امیرمسعود فدائی و فروز محمدی این را خواندند
نیلوفر این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، با بازی: بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق، سهیلا گلستانی، امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۵ آغاز خواهد شد.
نگار فلاحتی آملی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه (یک شنبه 17 دی، دو شنبه 18 دی، سه شنبه 19 دی) این نمایش - با بازی بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق و سهیلا گلستانی - امروز پنج شنبه ساعت 15 آغاز خواهد شد.


"عاقبت عشاق سینه چاک"
نیل سایمون/شهرام زرگر
نمایشی از بهرام تشکر
تماشاخانه پالیز
ساعت 21
نمایش زیبا و روان، پر کشش و پر افت و خیز، غم پنهان پشت داستان واقعاً سنگینه و سوالای خیلی از ماهاست که همچنان بدون جوابه، بازیها زیباست و صحنه با دست و دل بازی زیاد هر گوشش نظرتونو به خودش جلب میکنه، خوشحالم از اینکه این نمایشو دیدم و مطمئنم کمتر کسی پشیمون از دیدنش میشه
"من درک می کنم که وقت مون محدوده، اما چیزی به اسم تبادل ارتباط بشری هم وجود داره. مصاحبت با دیگران ، آشنایی باهاشون – متاسفم ، شاید کل پیشنهادی که بهت می دم یه کم املی و از مد افتاده س!" -بارنی کشمن


از پرده اول "عاقبت عشاق سینه چاک" نیل سایمون
نمایشی از بهرام تشکر
بازیگران (به ترتیب ورود): بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق، سهیلا گلستانی
تماشاخانه پالیز، ساعت 21
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش با بازی بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق و سهیلا گلستانی از چهارشنبه ۱۳ تا جمعه ۱۵ دی ماه، امروز دو شنبه ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
به نقل از گروه همیاری:
با توجه به برخی مشکلات موجود در مرکز شهر و پاره ای از ابهامات کاربران گرامی درباره احتمال لغو اجراها، اعلام میکنیم هیچ لغو رسمی برای اجرایی اعلام نشده است و در صورتیکه هر اجرایی لغو شود حتماْ به سرعت به کاربران عزیر و به ویژه خریداران برنامه لغو شده اطلاع رسانی خواهد شد.


"عاقبت عشاق سینه چاک" نیل سایمون
نمایشی از بهرام تشکر
بازیگران (به ترتیب ورود): بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق، سهیلا گلستانی
تماشاخانه پالیز، ساعت 21
"دنیا داره تغییر می کنه، نمی شه انکار کرد!" -بارنی کشمن

از پرده سوم "عاقبت عشاق سینه چاک" نیل سایمون
نمایشی از بهرام تشکر
بازیگران (به ترتیب ورود): بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق، سهیلا گلستانی
تماشاخانه پالیز، ساعت 21
خرید بلیت روزهای تازه این نمایش، از یکشنبه ۱۰ تا سه‌شنبه ۱۲ دی، با بازی بهنام تشکر، بیتا معیریان، سوگل خلیق، سهیلا گلستانی، امروز (چهارشنبه) ساعت ۱۴ آغاز خواهد شد.
نگار فلاحتی آملی این را خواند
nima pl این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
جنت: بارنی، بذار یه چیزی ازت بپرسم. از اینکه خواستی بیام این جا احساس گناه نمی کنی؟
بارنی: مگه گناهی مرتکب شدیم؟
جنت: سوالمو تکرار نکن، فقط جواب بده!

از پرده سوم "عاقبت عشاق سینه چاک" نیل سایمون
نمایشی از بهرام تشکر
تماشاخانه پالیز، ساعت 21

*** سانس ویژه روز شنبه 9 دی، ساعت 18:00
بابت سانس ویژه روز شنبه 9 دی، ساعت 18:00 ممنون وتشکر
۰۶ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید