آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال دانیال خجسته | دیوار
S3 : 04:36:08 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یک خوانش صحیح در ابتدای امر، شناخت کافی از متن و دریافت عناصر دراماتیک و حسن سلیقه در پرداخت میزانسن و جلوه های بصری به یاری بازیگران پرانرژی، جوان و مصمم؛ همه و همه منجر به اجرایی می شود به نام توفان به کارگردانی مازیار سیدی. اگرچه اجرا در سالنی مهجور در قیاس با تلاش گروه به روی صحنه می رود و امیدوارم به زودی در بستر مناسب تری به تماشایش بنشینیم، اما به طرز حیرت انگیزی از پس تعدد ذاتی مکان های نمایشنامه، به مدد چیدمان چند سویه اش برمی آید و با بازنویسی درخشان به شدت وفادار به متن و همزمان ملموس برای تماشاگر امروزی، هم او را از کلام شکسپیر بهره مند ساخته و هم از دام اطناب متون قدیمی می رهاند. دیدن این نمایش را به عنوان یک بیننده سرخورده از اجراهای اخیر متون شکسپیر در ایران پیشنهاد میکنم.
آرش وصایلى این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام . من دانیال خجسته کارگردان و مترجم نمایش قطع دست در اسپوکن هستم. خوشحال می شم اگه سوال یا تحلیلی دارید منم در جریان باشم.
تبریک میگم آقای خجسته
دوبار نمایش شما رو دیدم و لذت بردم
ممنون
خسته نباشید
۲۰ دی ۱۳۹۳
ارش جان نبودی
جات خالی
چه اختتامیه شیرینی شد
۰۲ بهمن ۱۳۹۳
رضا حقی عزیز استفاده از رنگ آبی یا بعضی از رنگ های با اینتنسیتی بالا به دلیل تحلیلی بود که از فضای نمایش داشتیم و دوست داشتیم کمی المان پاپ آرت داشته باشیم تو گریم و نور و دکور. سعی کردم خیلی مختصر باشه.ممنون از توجهتون.
۰۹ بهمن ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید