کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال | محمدرضا ایمانیان درباره نمایش از بان تا تان: کارگردان محترم این اثر مصاحبه کرده و گفته اند چهره های مشهور اینستاگرا
S3 : 09:59:25 | com/org
کارگردان محترم این اثر مصاحبه کرده و گفته اند چهره های مشهور اینستاگرامی را سریع قضاوت نکنیم و از متانت و فروتنی شاخ اینستاگرامی حاضر در نمایش خود داد سخن سر داده اند.

برادر من کسی با شخص ایشان مشکل ندارد و اصلا ایشان را قضاوت نکردیم بلکه کیفیت و چگونگی و دلیل حضور ایشان را به قضاوت گذاشتیم.
اگر دیدگاه شما به عنوان کارگردان برای انتخاب فردی در مقام بازیگر کاملا فنی است خب قطعا بودند بازیگران جوان و کاربلدی که می توانستند در نمایش شما ایفای نقش کنند و کیفیت بالایی را هم ارائه دهند.
اگر شما نیم نگاهی هم به گیشه داشتید باز هم هستند بازیگران تئاتری که هم کیفیت فنی مناسب دارند و هم تاثیر گذاری برای جذب مخاطب.

اما اگر دیدگاه شما کاملا معطوف به گیشه بوده و حاضر بودید هرکسی باشد فقط گیشه داشته باشد که خب ظاهرا می رسیم به همین انتخابی که هم اکنون صورت گرفته چون ... دیدن ادامه ›› با هیچ منطق فنی نمی شود حضور دوست عزیزمان را توجیح کرد. که البته به گواه همین سایت فروش بلیت هم در جذب مخاطب اصلا موفق عمل نمی کنید. مگر اینکه بلیت شما و صندلی های شما هرشب از طریق روش های دیگر به فروش رفته و پر شود.

مشکل این نیست که این افراد چرا وارد حوزه بازیگری تئاتر می شوند مشکل این است این افراد از سوی گروه به چه نیت و هدفی انتخاب می شوند. لطفا در شیپور از سر گشاد آن ندمیده و مسائله به حسادت و خاله زنکی شخصی تقلیل ندهید.
من هم خیلی با این داستان مشکل دارم.
ممنون از این که نوشتید و مطرح کردید.
۱۸ مهر ۱۳۹۸
شماهم سخت نگیر آقای ایمانیان
چه اشکال داره که از ظرفیتهای شاخها استفاده شود
مثلا فکر کن همین تتلو و ساسی چقدر در مناسبات اجتماعی حضور داشته اند
چه عکسها که گرفته اند
خدا رو چه دیدی شاید فردا از وجود گرانقدر بانو تهرانی هم بهره بردیم
دلمان هم شاد می شود


--------------------------------------------------------------------------------------------------
پی نوشت: شهناز
۲۰ مهر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید