آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش نوشت سر
S3 : 21:01:52 | com/org
خرید بلیت
٪۲۵ تخفیف
٪۴۰ تخفیف
تخفیف دانشجویی
چیزی که رنگش عوض بشه دیگه اون چیزی نیست که بوده...
۱۲ شهریور تا ۰۴ مهر
۱۸:۰۰ و ۲۱:۰۰
۱ ساعت و ۲۵ دقیقه
بها: ۶۰,۰۰۰ و ۴۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
باکس B از ردیف ۱ تا ۳: ۶۰،۰۰۰ تومان
سایر باکس‌ها و ردیف‌ها: ۴۰،۰۰۰ تومان
زوجی قصد سفری مهم در روزی به خصوص را دارند، در همان روز مشکلی برای مرد پیش می آید و آنها ۴ ساعت وقت دارند تا مشکل را حل کنند.

شبکه‌های اجتماعی تئاتر مستقل تهران: اینستاگرام

اخبار

›› تلاش برای فرار از ممنوع‌الخروجی/ با «نوشت سر» هوای حرفه‌ام را دارم

›› هر بیننده‌ای به راحتی می‌تواند در یکی از شخصیت‌ها خودش یا نزدیکانش را پیدا کند و با اوهمذات‌پنداری کند

مکان

ضلع شرقی چهارراه ولیعصر (تئاترشهر)، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰ (خیابان حافظ، خیابان نوفل‌لوشاتو، خیابان رازی، نبش کوچه زندوکیل، پلاک ۵۰)
تلفن:  ۶۶۹۷۹۷۴۱

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اصلا نمیپسنم,چرا باید لهجه یه کشور دیگه رو وقتی درست بلد نیستین باهاش صحبت میکنین?اول برین یادبگیرین بعد بیاین با لهجه درست اون مردم حرف بزنین
میم، پویا، NetHunter و مینا سروش این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نوید محمدزاده به دیدن نمایش «نوشت سر» که جمعی از هنرجویان کلاس بازیگری خود در آن ایفای نقش می‌کنند، نشست.

خرید بلیت روزهای پایانی نمایش «نوشت سر» با تخفیف ویژه برای تمامی دانشجویان و هنرجویان آموزشگاه‌های هنری هم‌اکنون آغاز شد.

بازیگران نمایش در طول اجرا ماسک به همراه خواهند داشت.

نمایش «نوشت سر»

نویسنده و کارگردان: محمد نیما مظاهرى

مجرى طرح و مدیر تولید: آرمان خوزستانى

بازیگران: هدى احمدى، بردیا باباپور، یاشار باب، غزل بنى آدم، دانیال ... دیدن ادامه ›› چاووشى، رز داورپناه، رضا حسین زاده، نیما رضایى، نیما زین العابدین، آمیتا سیرانى، مونا شهسوار، ابراهیم شیشه‌بران، شیما صفرى، نرگس عبداللهى، سیاوش عیسی‌زاده، فاطیما فاراب، علیرضا خانی، کیمیا کرمانیان، مهدى کریمی، مونا کشاورز، نفس محمدى، یوسف محوى، هومن مقیمى، امیر نراقى
با هنرمندى نسترن ابراهیم زاده

شهریورماه ۹۹ - ساعت ۱۸ - تئاتر مستقل تهران

عکس: پریچهر ژیان
همراهان عزیز تیوالی سلام

اینجا اصلا بحث مهم بودن یا نبودن خبر مطرح نیست، از جامعه کوچک تئاتری انتظار دیگه‌ای داریم، اینکه بیان و از تئاتری که این روزها وضعیت خوبی نداره حمایت کنن و چراغ تئاتر رو روشن نگه دارن، این کمترین انتظاری هست که میشه از هنرمندان داشت...
همه باید کمک کنیم
۱۸ شهریور
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کار بدی نبود
اکثر بازیگران از استعداد خوبی برخوردار بودند ولی یسری از شوخی ها در شأن کار نبود
انشاالله که یسری مسائل سخیف از سینما به تئاتر سرایت نکنه!
آقامیلاد طیبی، پویا فلاح و مینا سروش این را خواندند
رویا، NetHunter و علی روان بد این را دوست دارند
به نظر بنده یه کاری قراربوده در بیاد ولی چون عوامل اصلی اصلی نرسیدن کارو سپردن به هرکی ادعای بازیگری داره
۱۷ شهریور
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک بار آلن تیورینگ گفت : ما زندگیه متفاوتی نسبت به یکدیگر داریم چون مغزهای ما متفاوت کار میکنند , و به نظر من آموزش هایی هم که در طول زندگی خواهیم دید ( از بدو تولد تا مرگ ) چرخه ی داینامیک (پویایی) رو به وجود خوهند آورد که به خودیه خود باعث میشن همه چیز حالت (نسبی) به خود بگیرند . همانگونه که یک اسلحه به صورت قراردادی (کشنده) محسوب میشود , اما وقتی آن را به سمت یک انسان معمولی و آموزش دیده نشان بگیرید , خواهید دید که واکنش های آن ها با یکدیگر متفوت خواهند بود , و به نظرم این دیگر تقصیر اسلحه نیست که انسان آموزش دیده از آن نمیترسد . دوستانی این نمایش رو سردرگم کننده خطاب کردند , اما باید دانست که محتوای هنری , نسبت به آن چیزی که ما از آن ها انتظار داریم یقین به قطع متفاوت از آب درخواهند امد ! چون ما برای ایده های نو به تماشای اثری هنری مینشینیم , نه چیزهایی که در ذهن خود بارها مرور کرده ایم ! همین دیدگاه ممکن است که باعث سردرگمی مخاطب شود ! من به شخصه از این نمایش لذت بردم و از جنبه های کمدی , تضادی که بین شخصیت ها درمیگرفت (حتی آنها که با یک هدف گرد هم آمده بودند) و نشان دهنده ی این بود که اجتماعی که بدون مغز متفکری قابل که بتواند تمام افراد جامعه ی تحت پوشش خود را را بفهمد شکل گیرد , محکوم است به سقوط ! ( یاد سخت آلبرت اینشتین میوفتم که میگفت : افراد در جامعه هر کدام تمایل دارند به راه خود بروند تا اینکه پیروی کنند ) و باید دانست حتی هم فکر ترین افراد هم تناقضات و افکاری دارند که باعث تمایز آن ها نسبت به یکدیگر میشوند. بحث های تئوریک و فلسفی جالبی هم در این نمایش به چشم خورد که تماشگر متفکر را اندکی هم که شده به فکر فرو میبرد .
من به شخصه از بازی خانم نرگس عبدالهی , آقای محمد نیما مظاهری (البته اگر اشتباه نکنم) لذت برم و همینططور خانم هدی احمدی و نقش مکمل مرد ایشان ( که اسم شریفشان از خاطرم رفته ) لذت بردم .
نوشت سر بی شک نمایشی است که ارزش دیدن چند باره را هم دارد ...
پیشنهاد میکنم...
نوشت سر :
آدم ها / چقدر ما آدم ها در هر سطحِ اجتماع و با هر سطح فرهنگ در هر زمان و مکان، حالمان خوب نیست و این حالِ بدِ خودمان را با جنس دروغ و دو روویی ، ریا و شارلاتانی به هم هدیه می دهیم ، غافل از اینکه ما همه به هم ربط داریم و همه با هم در این کثافت خفه خواهیم شد؛ اما باز ، هستند آدم هایی که در این جهانِ بَلبَشو‌، هنوز درخت اُمیدشان خشک نشده و تا آخرین لحظه و حتیٰ در بدترین شرایط ، شرافت خود را زیر پا نمی گذارند ؛ کاش نااُمید نشوند ، کاش نااُمید نشویم تا حداقل بتوانیم ‘سرنوشت خوبی را رقم بزنیم.

کار «نوشت سر » مرا یاد جمله ایی از ‘پیتر بروک انداخت که می گوید : «تئاتر باید ترکیبی از جدی و شوخی ، واقعیت و خیال ، خنده وگریه و روح و جسم باشد.» و چه زیبا کارگردان این هارمونی قشنگ را در اجرا در آورده بود و ما این تضاد را هم علاوه بر شخصیت ها حتیٰ در طراحی صحنه هم میبینیم. تلفیق صحنه ی سفید و لباسهای مشکی، که چه ساده این جهانِ سفید را ما آدم ها سیاه می کنیم.

و دیدن ۲۵ ، ۳۰ پرسوناژ روی صحنه که به قشنگی هدایت شده اند و دغدغه بزرگی را به دوش میکشند به شدت قابل احترام است و نباید به این سادگی از این اجرا گذر کرد.
پویا فلاح، امیر مسعود، جــاســا، آقامیلاد طیبی و مینا سروش این را خواندند
رویا این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می رساند ساعت اجرای این نمایش نمایش از ساعت ۱۹ به ساعت ۱۸ تغییر یافت.
پویا فلاح و آقامیلاد طیبی این را خواندند
امیرحسین موسوی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ایرج جوخانی
درباره نمایش نوشت سر (برگه وابسته) i
سلام و شب شما هنر دوستان و مشتاقان هنر های نمایشی بخیر این نمایش را در سالن شماره دو ارغنون تماشا کردم موضوع آن خوب بود و تعدد و کثرت بازیگران و هماهنگی بین آنها عالی بود نباید سالن های تاتر را به بهانه شب عید خالی گذاشت چون همه عید دارند یعنی حمایت حمایت تشویق به ادامه کار
آذرمهر و امیر مسعود این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به آگاهی می‌رسد این نمایش روزها شنبه ۱۱ تا دوشنبه ۱۳ اسفندماه نخواهد داشت.
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید