تیوال نمایش سگ های انباری
S3 : 12:17:58
ما فقط می‌خوایم شرافتمندانه دزدی کنیم همین!
  از تیر ۱۳۹۸

: کوئنتین تارانتینو
: مهدی اشرافی
: (به ترتیب ورود) مهدی افراسته، نوید محسنیان، حمید جانانه، حسین حیاتی، کاوه اکبری، محسن جعفری، فرتاش دوراندیش، مهدی اشرافی
: مهدی اشرافی

: سجاد ابراهیم زاده
: شایان معماری
: گلی رحیمی
: مائده ضرغام
: طاها رضائیان
: حامد میکائیلی
: امیر حسین رضوان
: آرمان کنگاوری
: امیر عباس بادروج
: امیر حسین رضوان
: حمید جانانه، حسین حیاتی
: آیسان رشیدی آذر
: هنگامه برفچین
: پریا زهتاب، سهند برادران
: ختن بهلولی

کاری از گروه تئاتر «پارادوکس»

یک گانگستر گروهی متشکل از خلافکارانی که یکدیگر را نمی‌شناسند تشکیل داده، و نقشه سرقت از یک الماس فروشی را ترتیب می دهد، اما وجود یک نفوذی باعث خوب پیش نرفتن نقشه می‌شود.


» فروش اینترنتی بلیت در دیگر سایت‌های محترم انجام می‌شود

مکان

میدان فلسطین، خیابان طالقانی، بین خیابان سرپرست و فریمان، پلاک ۵۴۴
تلفن:  ۶۶۹۶۸۴۴۳


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
نمایشی بر مبنای متنی از تارانتینو که در اجرا مورد بازنگری و تغییر قرار گرفته تا با شرایط اجتماعی جامعه ما نیز پیوندهایی برقرار کند.
ماجرای یک گروه سارق که برای طراحی و اجرای یک نقشه سرقت گرد هم می‌آیند ولی عدم حصول نتیجه مورد انتظار هرکدام ازآن‌ها را مقابل یکدیگر قرار می‌دهد و این بهانه‌ای است برای به چالش کشیدن این آدم‌ها از وجوه مختلف انسانی.
طراحی هنری با به کارگیری وسایلی مستعمل به عنوان ابزارهای مورد استفاده یک انبار سعی در بازنمایی فضایی کهنه به مخاطب را دارد و تا حدودی موفق می‌گردد.
بازیگران(به استثنای برخی لحظات و موقعیت‌ها عمدتا در یک سوم ابتدایی) درتلاشند تا فضایی باورمند از مناسبات این چنین افرادی را به نمایش گذارند؛ پس تا حد امکان از درشت‌نمایی می‌پرهیزند و به سبک بازی رئال نزدیک می‌شوند که یکی از مختصات حال و هوای اثر ... دیدن ادامه » است.
درحوزه صدا خصوصا در موقعیت‌های شلیک گلوله با افکت‌هایی نامتناسب روبه‌رو هستیم که می‌تواند باورپذیری این لحظات را تاحدودی مخدوش نماید. "سگ‌های انباری" تلاش کارگردانی است جهت روایت یک داستان آن هم در روزگاری که کمتر نمایشی بر وجوه پررنگ داستانی تاکید می‌کند. با نگاه و رویکردی غیر متعارف نه در پرداخت روایی (به شیوه تارانتینو) بلکه در پردازش شخصیت‌ها، که در ارائه برخی از آن‌ها موفق است و در برخی به توفیق نمی‌رسد و نوسانات ریتم و ضرباهنگ اثر از جمله همین مشکلات است.
درجه کیفی: B
کارگردانی: ۱۰/۸
متن نمایشی: ۱۰/۶
بازی‌ها: ۱۰/۷
طراحی صحنه: ۱۰/۵
طراحی لباس: ۱۰/۶
گریم: ۱۰/۵
نور: ۱۰/۵
موسیقی و افکت: ۱۰/۵