آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال فیلم سر به مهر
S3 : 08:12:09 | com/org
بها: ۱,۵۰۰، ۱,۸۰۰ و ۲,۰۰۰ تومان  |  جزییات
کیفیت ۴۸۰: ۱.۵۰۰ تومان
کیفیت ۷۲۰: ۱.۸۰۰ تومان
کیفیت ۱۰۸۰: ۲.۰۰۰ تومان
این فیلم داستان دختر تنها و خسته‌ای است که کمک‌های یک دوست باعث بهبود شرایطش می‌شود، اما این دختر برای معرفی این دوست به دیگران شهامت کافی ندارد.
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
از اوون فیلم های خاص برا من بوود . به نظر من ایت دختر فقط مشکلش ترس از نگفتن نماز خواندنش نبود.کلا ادم عجیبی بوود که من خیلی خووب تونستم باهاش ارتباط بر قرار کنم.از ترس هاش از نگرانی هاش.از این که همیشه متن مینوشت.اما تو جمع ساکت بوود و یه حالت غم زده بی پناهی داشت
فیلمشو دوست داشتم.
فرزانه، سارا نیکی و کیمیا TAV این را خواندند
مینا ابراهیمی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فیلم ریتم کندی داره
مخاطب عام عمرا بتونه با این فیلم رابطه برقرار کنه. با اون همه حجم وبلاگ نویسی ممکنه یه وبلاگ نویس (از جمله خود من) هم از دیدن این همه سکانس وبلاگی خسته بشه.
فقط اونایی می تونن فیلم رو درک کنن که نمازخون باشن و مساله ی نگرانی راجع به قضا شدن نماز براشون زیاد پیش اومده باشه.
لیست آقای خواستگار (فکر کنم اسمش حامد بود) جالبه و از اون جالبتر اینه که خودش هم توی لیست خودش هست (وقتی لیلا حاتمی داره اس ام اس می فرسته، یواشکی گوشی موبایل اونو نگاه می کنه که بفهمه چی داره می نویسه)
ولی در کل ناراحت نیستم که دیدمش.
اما برای مخاطب خاص هم راضی کننده نبود.
گره ای که این فیلم داشت آنقدر پیچیده نبود و مخاطب را همراه نمیکرد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حامد: گفتم من یه لیست دارم. من از آدمهایی که تو جمع فکر میکنند خیلی باحالن خوشم نمیاد.آدم هایی که وانمود می کنن دارن حرفت گوش می کنن اما اون پایین اس ام اس میزنند .یا وقتی داری پس ورد میزنی نمی تونه جلوی نگاه کردن شو بگیره یا وقتی پول میشمری همینطور زل میزنن نگاه میکنن به پول .آدمایی که شب تا صبح میخوابند بعد پا میشن میگنتا صبح پلک نزدیم. آدم هایی که هر جا میشینن میگن لامپ مهتابی سرطان زاست. یا آدمهایی که روکش صندلی ماشین صفرشون رو نمیکنن.

صبا: شما دلیل کار اونا رو نمی دونین. اگه بدونین دیگه راحت نمیگین خوشم نمیاد. شما در جریان احوال اونا نیستی. شما در جریان این نیستین که چجوری این ماشین رو خریدن و چرا دلشون شور چرک شدن روکش ماشین شون رو میزنه. یا شما در جریان نیستی که وقتی کسی وسط حرف یکی اس ام اس میزنه ممکنه ازون طرف که مجبور باشه که به اون طرف جواب بده . شما در جریان احوالات هیچ یک از این آدمهایی که میگین نیستین. شما فقط از اینکه لیست تون طولانی بشه خوشتون میاد
بازی لیلا حاتمی عزیز عــــالـــی بود!
فیلم یه طنز ظریفیم داشت.دوس داشتم حالشو.ولی فیلم درگیر کننده ای نبود.
من موندنم، چطور پر فروش شده، خانم لیلا خاتمی چرا همچین فیلم نامه ی ضعیفی رو قبول کردید ؟؟
واقعاً فیلم حوصله سربری بود...
به بغضی از موضوعات به خوبی اشاره کرد مثل وابستگی مردم به شبکه های اجتماعی و قطع رابطه ی جوانان امروزی با نماز و توکل.... من فقط از بازیه لیلا حاتمی خوشم اومد خصوصاً اونجا که دلیل بعضی از رفتارای مردم رو توضیح داد.
ولی بر خلاف خسته نباشید، بدتر آدم رو خسته کرد، اگه چهل دیقه بود خوب میشد !!
خسته نباشید دویست برابر بهتر بود...
جلال جزایری و فرناز نوروزی این را خواندند
کیمیا توکل نیا و مهلا این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
فرض کنید که در یک روز سرد برفی زمستانی، دوساعت وقت دارید که مثلا از محل کارتون به قراری دوستانه برسید ، یا با دوستی توی خیابون قرار دارید و لحظات آخر خبر میده که یک ساعت دیر میرسه، یا سردتون شده و خیلی خسته اید و میخواید یه جایی دو ساعت بخوابید، فقط در این شرایط حضور در سالنی که این فیلم رو نمایش میده توصیه میشه، در غیر این صورت، اصلا ارزش این رو نداره که دو ساعت درست و درمونتون را پای این فیلم اونم به صورت هوشیار تلف کنید، تقریبا و با اغماض، فقط تیتراژ آغاز فیلم مناسبه و بازی لیلا حاتمی هم که کلا و همیشه خوبه ، انقدر موضوع فیلم غیر منطقیه و کشش یک فیلم سینمایی رو نداره که تا روزی بعد از اون هم عصبی باقی میمونید . خلاصه داستانی که هم که اینجا آورده شده نشون میده که اون آدمی هم که این رو گذاشته در طول فیلم خوابیده وگرنه هیچ ربطی به فیلم نداره، یک فیلم کاملا مسخره که استقلال دختر ها و یک عالمه موضوع مهم رو ول کرده و درگیری یه آدم تعطیل بی اعتماد به نفس رو که به واقع نیاز به مشاور داره ، نشون میده که از گفتن مسائل بدیهی هم عاجزه. یه آدمی که اصلا معلوم نیست فوق لیسانس چی داره که هیچ تخصصی از خودش نشون نمیده... هشدار جدی میدم و تحت هیچ شرایطی دیدنش رو توصیه نمیکنم... به هر حال دردل راجع به این فیلم زیاده :)
احساس مشترک ...
فرمایش شمارو کاملاً تایید میکنم
۰۱ بهمن ۱۳۹۲
من حرفهای شما رو قبول ندارم . خودم فیلم رو دوست داشتم و خیلیارو هم میشناسم که فیلم رو دوست داشتند . البته از نظر تکنیکی در سطح پایینی هستش ولی خوب دلیل نمیشه
۰۳ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعاً مزخرف بود
حیف از وقتی که واسه فیلم گذاشتم
واقعاً موندم چی شده که خانم لیلا حاتمی تو این فیلم بازی کردن
دیگه پشت دستم و داغ میکنم به صرف اینکه یه بازیگر توانا تو یه فیلمی بازی کرده به دیدنش نرم
واقعا افتضاح و خیلی خیلی فیلم بدی بود،
بازی ها ضعیف، موضوع سرکاری (فکر کنم واسه گرفتن وامی چیزی بوده)
...
بعد دیدنشم هنوز اعصابم خورده که چرا همچین فیلم مزخرفی رو دیدم

افسوس
سلام
تحلیل شما از خود فیلم ضعیف تر نبود آیا؟
۱۵ تیر ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعاً فیلم بدی بود. حیف وقت و هزینه. فقط همین.
این فبلم با حضور خانم حاتمی بی نظیر بود ....
۲۷ دی ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سر به مهر،فیلمی که از دیدنش پشیمون نمیشی،نمی دونم میشه گفت که فیلمِ جالبی بود،ممکنه عالی نباشه اما ابدا، بد هم نیست..!

به عنوان یک مخاطب خیلی خوب تونستم با شخصیت فیلم همراه بشم و همون قدر که صبا حرص می خورد
چه جوری باید رازِ سر به مهرش رو به خواستگارش بگه من هم حرص می خوردم،این به نظرم یکی از خصوصیات مثبت فیلم بود..!

هم چنین موضوع جدید،بازیِ خوب لیلا و از همه مهمتر حسِ خوبی که فیلم داشت این امکان رو به من میده که به قول محسن آزرم بگم:نتیجه‌ی کار؟ به دیدنش می‌ارزد.

+از تیتراژِ خوب ابتدای فیلم هم نمی تونم چشم بپوشونم..!
من دیدم و به شدت پشیمونم
۳۰ دی ۱۳۹۲
چرا!؟! فیلم جالبی بود..!
۳۰ دی ۱۳۹۲
واقعا من بهت افتخار میکنم که از این فیلم خوشت آمده :)
من دیدیم و به شدت پشیمونم .
۳۰ دی ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
«سر به مهر» اولین ساخته هادی مقدم دوست در مقام کارگردانی، کاری شریف و روان است و البته بسیاری از نقات قوت ش را مدیون بازی روان لیلا حاتمی است.

«سر به مهر» آرام و بی ادعا پیش می رود و با اینکه زد و خورد و تعلیق خاصی ندارد اما تماشاگر را خیلی راحت و بی دردسر، 90 دقیقه با خود همراه می کند.

«سر به مهر» شاید اولین کار سینمایی بلند درباره نماز باشد و این را هم می شود به ویژگی هایش اضافه کرد.

«سر به مهر» انسانی و پاک است و به راحتی می توان آن را با خانواده دید.

«سر به مهر» آغاز یک راه سخت برای کارگردان و تهیه کننده آن است.

«سر به مهر» دیدنی است...
با شما موافق نیستم.
۳۰ دی ۱۳۹۲
من باهاتون موافقم فیلم خوبی هستش
۰۳ اسفند ۱۳۹۲
سلام
شاید دیدن این فیلم در خانه بهتر از سینما باشد.
باید آرام با این فیلم و شخصیت آشنایش همراه شد...
شخصیت پردازی ها خوب و منطقی بود.
این که بگوییم بهتر از این نمی شد اشتباه است اما این که بگوییم خیلی بد بود هم بی انصافیست!
شاید حال خودمان موقع دیدنش هم بی تاثیر نبوده!
درنهایت امیدوارم کارهای بهتر و بهتری از کارگردان محترم فیلم ببینیم
۱۵ تیر ۱۳۹۳
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این فیلم جزو اون دسته از فیلمهای خاصی هستش که همه نمیپسندن
برای درک این فیلم باید توی شرایطش قرار گرفته باشی که بفهمی چی میگه
مثل همون دیالوگی که لیلا حاتمی توی فیلم به برادر لیلا میگه، که شما چرا افرادی که نایلون صندلی ماشین نو رو نمیکنند رو مسخره میکنید؟ شما که جای اون فرد نبودید که بفهمید با چه سختی ای تونسته اون ماشین نو رو خریده، بایدم دلش نیاد نایلون رو بکنه، شما هیچی از حال اون فرد خبر ندارید و نباید این کار اون رو مسخره کنید
کاملا از فیلم راضی بودم و لیلا حاتمی فیلم هم عالی بود
به نظر من سر به مهر با اینکه فیلم بسیار ارامی است (یعنی می شود گفت در قسمت هایی واقعا کند است ) اما این با ریتم کلی داستان منطبق می باشد... .
و جدا از بازی خوب خانم حاتمی اتفاق خوب دیگر فیلم انتخاب فصل زمستان است...سفیدی برف یک مراعات نظیر خوب را با داستان ایجاد میکند... .
فیلم بر دو محور کلی بحث می کند:
اول آنکه صبا دختر تنهایی که تمام افکار روزانه‌اش را با اسم مستعار در وبلاگش می‌نویسد و با دوستان مجازی‌اش مشورت می‌کند، حتی با دیدن این دوستان مجازی در یک قرار وبلاگی، وبلاگ‌نویسی خودش را انکار می‌کند. گویا دنیای مجازی محرم‌تر از یک دنیای واقعی است.
دوم؛ ترس از یک عقیده که این عقیده می تواند هر چیزی باشد. فیلم بر روی مسئله نماز تاکید می کند اما تغییر این اعتقاد به هر چیز دیگری خللی به داستان وارد نمی کند و این یکی از نقاط ضعف داستان سر به مهر است.

تیتراژ ابتدایی فیلم، پوستر و موسیقی آن عالی است.
خیلی بد بود...اصلا انتظار نداشتم خانم حاتمی در چنین فیلمی بازی کنن...
من این فیلمو تو جشنواره فجر پارسال دیدم و حالش واقعا به دلم نشست.فقط یه مشکل کوچیک داشت و اونم این که دلیل تشویش و دلهره شخصیت فیلم رو من درک نمیکردم ( توضیح بیشتری ندادم واسه اینکه دوستانی که ندیدن داستان براشون لو نره )
منم مثل شما فیلم خیلی به دلم نشست
۰۳ اسفند ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
این فیلم به دلم نشست. از بازی شخصیت اصلی (لیلا حاتمی) که چیزی که عیان است چه حاجت به .... ، تا ساختار و داستان در متن زندگی و واقع گرایی و ...

داستان دختری پر حدیث نفس گو و تنها، با اعتماد به نفس پایین که خودش و رازهای سر به مهرش پشت وبلاگش مخفی شده؛ دختری پر از تردید که توی نگاهش و حرکاتش این رو خیلی خوب بازی می کرد؛ دختری که خودش و شخصیتش رو هم می خواست سر به مهر بگذاره و کسی ندونه وبلاگ داره و کسی ندونه شروع به خوندن نماز کرده و ... ؛
دختری که همیشه با دکمه های آخر رو زدن مشکل داشت (درنگ زیاد در پرداخت 3 میلیون تومان از طریق عابربانک برای معالجه چشم خواهرش، درنگ در فشار دادن دکمه send در مسیج دادن، دکمه حرفش که نمی تونست بازگو کنه و...)

شخصیت پردازی خوبی هم داشت و رئالیسم رو رعایت کرده بود. دختری که همه حرف هاش رو پشت کامپیوتر می تونه بازگو کنه، طبیعیه از اینکه رو در رو بخواد صحبت کنه خجالت بکشه و بترسه. مردی که یک باز ازدواج کرده و حالا ازدواج رو یه قرارداد می دونه و یه فرهاد بیستون کن رو نمیشه ازش انتظار ... دیدن ادامه ›› داشت...

با تیتراژ اول فیلم ارتباط برقرار کردم، حس تنهایی و استرسی که از صدقه سری رفیق بازی مدرن: اینترنت نصیبمون میشه رو خوب منتقل کرد.
حالت ایستایی فیلم که با گفتن راز سر به مهرش به پویایی در می آد و از پله های برقی به بالا میره و ... من ای صبا ره رقتن به کوی دوست ندانم/ تو می روی به سلامت سلام ما برسانی...
دوستان این فیلم کاملا...کاملا سلیقه ایه ...ریتمش همونطور که سایر عزیزان گفتند کند و ارومه...
بازی خانوم لیلا حاتمی هم طبق روال یواش و اروم...
به نظرم برای این نقش و این داستان بسیار درست انتخاب شدند...
در هر صورت با احساسات من سازگاری زیادی داشت و تا حدی ارتباط برقرار کردم...
خانوم حاتمی جونم گرچه همیشه همینه اما عجیب شیفته ی بازیشم...متانت همیشگی...ارامش همیشگی...خلاصه این که :
من خیلی دوست داشتم فیلمو!!!!!!
همیشه از ادمای گیج که فکر میکنن باحالن بدم میاد........:)
با موضوع ارتباط برقرار نکردم ولی خانم حاتمی چشم نواز بازی کردند
۰۳ دی ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یکی یه حد وسطی بذاره اینجا!!!! ..... بالاخره فاجعه بود یا خارق العاده ؟؟؟ .... بالاخره بریم ببینیم یا نه ؟؟؟ ....
من ندیدم این فیلم رو، اما حسم میگه از لحاظ سینمایی نباید فیلم قوی باشه، اما اگه به صورت حسی با فیلم ارتباط برقرار کنید، لذت خواهید برد
۰۳ دی ۱۳۹۲
ببینید
بد نیست
۰۹ دی ۱۳۹۲
ممنون از همه ی دوستان ...
۱۲ دی ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در حد فاجعه
چقدر جالب که آدم بتونه کلی از فیلمشو با بلاگفا پر کنه.
برای نماز صبح میری فرودگاه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مسجد نیست حوالی خونتون ؟؟؟؟؟؟؟؟
تو که پول نداری بیخود میکنی 99 تا پیتزا میخوری
دقیقن این سوال برای منم پیش اومد که یعنی هیچ راه حل بهتری از رفتن به فرودگاه برای خوندن نماز وجود نداشت؟ و یا همونطور که همه اش حرف بی پولی و نداری بود و صبا ظاهرا هیچ درامدی هم نداشت پس این هزینه ها چطور انجام میشد مثل پرداخت 3 میلیون برای هزینه عمل خواهر یا داشتن 2 نیم سکه به عنوان پس انداز یا خوردن 99 پیتزا!! اینها همه اش سوال برانگیز بود
۱۲ دی ۱۳۹۲
فیلم ، قبل از نقد هستش کلن
۱۳ دی ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید