۱. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
۲. برای پیش‌گیری از شیوع بیشتر ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها تا پایان هفته یعنی آدینه ۹ اسفندماه تعطیل است. اطلاعات بیشتر
تیوال نمایش واگیر ندارد
S3 : 00:13:31
امکان خرید پایان یافته
  ۱۹ مهر تا ۱۰ آبان
  ۱۹:۰۰
  ۱ ساعت و ۱۰ دقیقه
 بها: ۴۰,۰۰۰ تومان

: ساشا کشوادی، مریم یاسین زاده
: ساشا کشوادی
: (به ترتیب ورود) فرشته آلوسی، بهنام سرلک، فاطمه نوروزی، سارینا رزاق، بهروز عبادی، سمن قناد، سارینا ترقی، مرضیه علی اکبری، احمد بهاروند، علیرضا اسفندیاری
: انوشه زاهدی

: احمد بیگی
: معصومه دهقان
: علی جغتایی
: فلور آل‌آقا
: احمد بیگی
: مریم امینی
: صادق سیادت
: حمید سلامی
: غزل آلوسی
: ساشا کشوادی
: سامان مه‌آبادی
: مسعود کاظمی‌پور
: مبینا چاپی
: سپندارمذ
: فوژان پارسا
: مبینا چاپی، احسان عسکری، ماهان موسوی
: نسرین کمالی، مهدیه یزدانی، زینب علیخانی
: امید راهوار
مستندی واقعی از زندگی بیماران مبتلا به ایکتیوز

لینک شبکه‌های مجازی سالن مهرگان: تلگرام و اینستاگرام

گزارش تصویری تیوال از نمایش واگیر ندارد / عکاس: پریچهر ژیان

... دیدن همه عکس ها »

اخبار وابسته

» «واگیر ندارد» به روی صحنه می رود

» تماشاخانه مهرگان میزبان نمایش «واگیر ندارد می‌شود»

ویدیوهای وابسته

مکان

خیابان انقلاب، خیابان خارک، بن بست اول، پلاک ۵ خانه نمایش مهرگان
تلفن:  ۶۶۷۲۲۶۲۲ - ۶۶۷۲۴۸۱۵


«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
همیشه بدترین اتفاقا،تو بی دفاع ترین لحظه ها پیش میاد!
احمد بیگی و علیرضا اسفندیاری این را خواندند
وحید هوبخت این را دوست دارد
این که دیالوگ آبی مایل به صورتی بود ...
۰۹ آبان
جملات خوب، تکرار پذیرند
۱۰ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
داستانی بکر و گیرا و انتخابی هوشمندانه که علیرغم ضعفهای مختلف تماشاچی و درگیر خودش میکنه و مشتاق میشی خط داستان و دنبال کنی و زیاد درگیر مسائل تکنیکی کار نشی مثلا ثابت بودن دکور در تمامی صحنه ها و نور پردازی کار یا تفاوت بازی بازیگران چون سوژه و دردی که ذهنت و درگیر میکنه اینقدر شوک آور هست که ترجیح میدی بجای سانت زدن کار فقط تماشا کنی .به همه عوامل وکارگردان کار تبریک میگم برای این کار باشرفی که به اجرا درآوردن .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بعنوان یکی از مبتلایان ایکتیوز این شانس را داشتم که در یکی از گروههای مجازی بیماران تبلیغ این نمایش را دیدم و با توجه به علاقه ای که شخصا به تئاتر دارم، به تماشای این نمایش رفتم. ابتدای ورودم به سالن نمایش از تعداد کم تماشاگران تعجب کردم. در پایان نمایش هم ازینکه از چنین نمایش خوبی اینقدر کم استقبال شده بود خیلی متعجب شدم. این نمایش اجرای آبرومندی است و با توجه به داستان که به مشکلات بیماران نادر بطور عام و بیماران ایکتیوزی به طور خاص می پردازد، ارزش دیدن را دارد. بنظرم اگر قبل از تماشای این نمایش جستجوی کوتاهی در اینترنت راجع به بیماری ایکتیوز داشته باشید، بیشتر با موضوع نمایش ارتباط برقرار می کنید.شاید با بازی های قدرتمندتر بهتر بتوان فضای احساسی داستان را منتقل کرد. اما تیم کنونی هم بازی قابل قبولی را ارائه داده است و به همگی خسته نباشید و ... دیدن ادامه » خداقوت می گم.
شب اول این نمایش رو دیدم
به جرات میتونم بگم که تا الان هیچوقت نمایشی ندیده بودم تا این حد من رو تحت تاثیر قرار بده و باورپذیر باشه
نقاط ضعف و قوت از دید خودم دیدم که به ترتیب میگم.
در ابتدا باید از اشتباه خود کارگردان بگم که با انتخاب اشتباه یکی دوبازیگر که اختلاف زیادی در بازی حسی و دراماتیک با باقی بازیگرها داشت ضربه بدی به کار خودش زد که البته به دلیل زیاد بودن بازیگرها که حدود ۸ یا ۹ بازیگر بودن طبیعی که یکی دو بازیگر سطح پایینتری داشته باشن. اما میتونست با دقت بیشتر کار خودش رو خیلی بالاتر ببره.
نقطه ضعف دوم از دید من صدای پایین بازیگرها بود که مایی که وسط سالن بودیم کمی اذیت میشدیم.
نقطه ضعف بعدی این کار از لحاظ نور بود که سطح بالای کار میطلبید که طراحی نور بهتر و متنوع تری به نسبت هرکدام از صحنه‌ها داشته باشد.
اما نقاط قوت این کار؛
اول اینکه ... دیدن ادامه » دستمریزاد میگم به خانوم مریم یاسین زاده بابت انتخاب این موضوع و پیگیری بیماران مبتلا به ایکتیوز.
دوم قلم عالی این نویسنده در دو اپیزود آخر که واقعا احساسی و زیبا بود، خصوصا دیالوگی که از موضوع اسید پاشی استفاده شد و واقعا بهترین دیالوگ این کار بود.
نقطه قوت بعدی این کار بازی عالی و کم نظیر بازیگرهایی بود که هیچ اسمی نداشتن اما از خیلی از اسمها بهتر درخشیدن.
موزیک این کار تاثیرگذار بود و به شخصه دوست داشتم بیشتر باشد اما تا همین حد هم عالی بود.
شروع کار با هیجان و زیبا بود با بازی خوب بازیگر داستان اول اما کمی که پیش رفتیم به موضوعی رسیدیم که پدر و مادر خسته‌ و شکسته ای رو دیدیم. توی اون داستان فقط بازیگران سطح بازیشون کمی فرق داشت که البته نقش مادر منطقی تر و بهتر بود، اما نقش پدر هیچ حسی از یک پدر رو ندیدم و دلیل لبخندها توی قسمتهای تلخ این اپیزود رو متوجه نشدم که فکر میکنم بی انصافی فقط گردن بازیگر باشه و مشخص این نکات از کارگردان انتقال داده نشده.
اما بعد از این داستان به جرات یک پکیج کامل و فوق‌العاده از تئاتر مستند رو از هر نظر دیدم و واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. آنقدر که تا آخر عمر این تئاتر رو فراموش نخواهم کرد.
در کل این کار رو بازهم خواهم دید و به تمام عوامل تبریک عرض میکنم.
خرید بلیت این نمایش، به کارگردانی ساشا کشوادی و با بازی فرشته آلوسی، بهنام سرلک، فاطمه نوروزی، سارینا رزاق، بهروز عبادی و ... شنبه (۱۳ مهر) ساعت ۱۲ با تخفیف روزهای نخست آغاز خواهد شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید