۱. تعطیلی همه برنامه‌های هنری (تياتر، کنسرت و سینما) یک هفته دیگر تا پایان آدینه ۱۶ اسفند تمدید شد. اطلاعات بیشتر
۲. همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق ایمیل و روش‌های اینترنتی در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال علیرضا گلدهی | دیوار
S2 : 13:05:31
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
قبل از هر چیز خسته نباشید جانانه میگم خدمت تک تک کسانی که برای این نمایش شریف زحمت کشیده بودند .
پنجشنبه بیست و یکم آبان ماه به تماشای این نمایش نشستم و انقدر تعریفش رو شنیده بودم و برای تماشای اون ذوق داشتم که وقتی اعلام کردن بلیط ها تموم شده با کمال میل درخواست بلیط روی زمین کردم و با اینکه دشوار بود اما به هیچ وجه پشیمون نیستم.
از تک تک بازی ها لذت بردم از انرژی بازیگرها لذت بردم ... حتی از انرژی عوامل پشت صحنه هم لذت بردم فقط حیف که امکانات سالن برای نمایشی با این پتانسیل اندک بود.
میزانسن ها عالی و جذاب بودن و کار در خدمت کارگردان بود....صحنه سادیسمی مه عالی بود....حین این صحنه تماشاچی ای رو در باکس روبرو دیدم که بشدت داشت از دیدن این صحنه عذاب می کشید که البته این که تماشاچی باکس روبرو توجه من رو به خودش جلب کرده میتونه از ایراد های دوسویه چیدن ... دیدن ادامه » صندلی ها باشه اما انقدر انرژی داخل صحنه کوچک نمایش فوق العاده بود که میشه از این ایراد چشم پوشی کرد....
در آخر می خوام از طراح پوستر هم تشکر کنم ... شاید با نگاه اول این پوستر زیاد توجه مخاطب رو جلب نکنه اما بعد از اتمام نمایش مخاطب متوجه میشه که پوستر چقدر در خدمت نمایش بوده و در راستای اون طراحی شده.
آرزوی موفقیت روز افزون رو برای تمامی اعضای این گروه جذاب و با استعداد دارم .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کارهای محمد مساوات رو باید دید ... بعد از لذتی که از خانه.واده بردم به این نتیجه رسیدم.
نکته ای که برام جالبه تفاوت فضای نمایش های محمد مساوات با همدیگس...
از قصه ظهر جمعه به خانه.واده و حالا از خانه.واده به بیضایی
بازی محمد علیمحمدی هم بدون شک تماشایی خواهد بود .
عالی بود . عالی . در کل همایون غنی زاده کارگردان مورد علاقه منه و همیشه از دیدن کارهاش لذت میبرم.
موسیقی کار هم که دوستان دیگه ذکر کردن و من هم فوق العده دوست داشتم.
طراحی صحنه و لباس و گریم مثل همیشه امضای همایون غنی زاده رو با خودش حمل میکنه و من عجیب این امضا رو دوست دارم.
طراحی نور بسیار زیبا و هنرمندانه و در خدمت کار.
بازی ها هم همه عالی بودن به جز آقای پسیانی که بنظرم از فضای کار به کل بیرون بود و انگار یک نمایش دیگه رو بازی میکردن و بقیه بازیگران کالیگولای غنی زاده رو بازی میکردن.
صابر ابر عزیز و پانته آ پناهی های دوست داشتنی مثل همیشه عالی.
امیر جدیدی هم بسیار خوب از پس نقش براومده بود.
و یه خسته نباشید جانانه به رامین سیار دشتی و فرشید شایسته .بخصوص فرشید شایسته که چیزی نگم بهتره....کسایی که دیدن میدونن چی میگم.
اما ایرادی که شاید بتونم از ... دیدن ادامه » کار بگیرم استفاده از میزانسن هایی بود که ناخواسته حواسم رو از دیالوگ های زیبای متن پرت میکرد. از بس که چشم نواز بود این میزانسن ها.مثل پرتاب خمیر نان و بشقاب در انتهای صحنه.انصافا هم چه توجهی جلب میکرد مهدی کوشکی در این باره :D
تنها چیزی که به شکل بدی توی ذوق من زد دوستانی بودن که به عنوان تماشاچی در کنار من نشسته بودن.....نیم ساعت اول نمایش رو که مشغول معامله کفش از طریق تلفن همراه بودن!
نیم ساعت بعدی هم مشغول خوردن چیپس و نوشیدنی ! یک ربع بعدی پیک موتوریشون با خانم خریدار اونطرف خط به مشکل برخورده بودن و ایشون باز از طریق موبایل مشکل رو حل میکردن و خیلی جالب بود که به دوست پیک موتوریشون میگفتن زود حرفتو بزن من الآن سینما هستم علی جان !!
نیم ساعت آخر نمایش هم که مشغول عکسبرداری از صحنه همراه با فلش بودن !
درکل بسیار راضی و اگر قیمت بلیط انقدر زیاد نبود باز هم به تماشای این کار میشستم.