آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال علیرضا گلدهی | دیوار
S3 : 09:04:22 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
قبل از هر چیز خسته نباشید جانانه میگم خدمت تک تک کسانی که برای این نمایش شریف زحمت کشیده بودند .
پنجشنبه بیست و یکم آبان ماه به تماشای این نمایش نشستم و انقدر تعریفش رو شنیده بودم و برای تماشای اون ذوق داشتم که وقتی اعلام کردن بلیط ها تموم شده با کمال میل درخواست بلیط روی زمین کردم و با اینکه دشوار بود اما به هیچ وجه پشیمون نیستم.
از تک تک بازی ها لذت بردم از انرژی بازیگرها لذت بردم ... حتی از انرژی عوامل پشت صحنه هم لذت بردم فقط حیف که امکانات سالن برای نمایشی با این پتانسیل اندک بود.
میزانسن ها عالی و جذاب بودن و کار در خدمت کارگردان بود....صحنه سادیسمی مه عالی بود....حین این صحنه تماشاچی ای رو در باکس روبرو دیدم که بشدت داشت از دیدن این صحنه عذاب می کشید که البته این که تماشاچی باکس روبرو توجه من رو به خودش جلب کرده میتونه از ایراد های دوسویه چیدن صندلی ها باشه اما انقدر انرژی داخل صحنه کوچک نمایش فوق العاده بود که میشه از این ایراد چشم پوشی کرد....
در آخر می خوام از طراح پوستر هم تشکر کنم ... شاید با نگاه اول این پوستر زیاد توجه مخاطب رو جلب نکنه اما بعد از اتمام نمایش مخاطب متوجه میشه که پوستر چقدر در خدمت نمایش بوده و در راستای اون طراحی شده.
آرزوی موفقیت روز افزون رو برای تمامی اعضای این گروه جذاب و با استعداد دارم .
کارهای محمد مساوات رو باید دید ... بعد از لذتی که از خانه.واده بردم به این نتیجه رسیدم.
نکته ای که برام جالبه تفاوت فضای نمایش های محمد مساوات با همدیگس...
از قصه ظهر جمعه به خانه.واده و حالا از خانه.واده به بیضایی
بازی محمد علیمحمدی هم بدون شک تماشایی خواهد بود .