آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال مهرناز | دیوار
S3 : 16:20:06 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
با سلام، من این تور رو شرکت کردم، اولین تجربه من با تورهای گردشگری تیوال بود و بنظرم خیلی خوب بود و خیلی خوش گذشت، همسفرای خوبی داشتیم و بخصوص در معیت آقای ضابطیان و کتابخوانی موآ که خیلی عالی بود. تیوالی‌های عزیز نیکا جان، سپیده جان و آقای امین گرامی و آقای پیمان گرامی، بسیار همراه بودن و خیلی هم خوش‌اخلاق. اولین تجربه من در اقامتگاه بوم‌گردی هم بود که تجربه لذتبخش و جالبی بود بخصوص از ساناز خانم که توی اقامتگاه خیلی زحمت کشیدن و آقای یدالهی هم سپاسگزارم. خدا قوت میگم به همه دست‌اندرکاران این برنامه جالب.
بیصبرانه منتظر برنامه‌های مشابه آینده تیوال هستم.
مهرناز
درباره اپرای عروسکی عشق i
همانند نمایش‌های پیشین این گروه هنرمند، بسیار زیبا و تأثیرگذار و البته متفاوت. سپاس از استاد غریب‌پور عزیز و تیم هنرمندشان بابت خلق این اجراهای دلنشین و زیبا
مهرناز
درباره نمایش فالومی i
دوشنبه بیست شهریور ۹۶ اولین تجربه تماشای یک نمایش در تالار مولوی برام بدترین تجربه دیدن یک تئاتر بود. اجرای نمایش همراه با موسیقی زنده سنتی از طبقه بالای سالن با صدای بلند!!! هیچ نظری درباره این نمایش ندارم چون اصلا معلوم نبود چه کسی چه چیزی میگه. کنسرتِ نمایشی یا تئاترِ کنسرتی!!! واقعا چه اصراری برای اجرا توی این سالن با این شرایط اسف‌انگیز وجود داره؟ جناب آقای سلیمانی ایکاش اجرای این روز رو کلا لغو میکردید چون اینجور اجرا توهین به کسانیه که وقت گذاشتن و اومدن نمایش شما رو ببینن و با معذرت خواهی فقط صورت مسئله پاک میشه
سلام دوست گرامى؛ من هم اینجا باید اضافه کنم که نمایش ما هم که ماهها برای پدیدآوردن آن زحمت کشیده ایم و تاکنون با رضایت مندی بسیار خوب تماشاگران مواجه بوده در زمان اجرای امشب آسیب جدی دید از این واقعه ... پس ما هم مثل شما متأسفیم که این اتفاق افتاد اما این اتفاق در طول اجراهاى فالو مى براى اولین بار و البته آخرین بار بود که رخ مى داد و هیچ گونه ارتباطى به نمایش ما و عوامل تالار نداشت و ما نمى دانستیم که در اجرا چنین پارازیتى پدید خواهد آمد که اجرا را بابت آن از پیش کنسل کنیم. در رورانس و پایان اجرا هم اگر من از تماشاگران عزیزمان عذر خواستم، به دلیل احترامى ست که براى ایشان قایلم و قصدم پاک کردن صورت مسأله که شما گفتید نبود. کارى که از دست ما بر مى آمد این بود که در طول اجرا به محض متوجه شدن، چندین بار به همراه مدیریت و عوامل تالار مولوى به باشگاه دانشجویان (طبقه ى فوقانى تالار) که این مراسم متاسفانه با حجم بالای صدا در آن برگزار بود تذکر داده و اعتراض کنیم. البته گروه بازیگران _ که بیشترین فشار بر دوش ایشان بابت حفظ تمرکزشان بود که با تجربه ى خود و به خاطر تماشاگران به خوبى از پس آن برآمدند _ و عموم تماشاگران با صبر و تمرکز خوشبختانه کار را تا انتها به خوبى همراهى کردند و این را به خوبى از واکنش ها و تشویق و تشکر ایشان مى شد دریافت. شما دوست گرامى هم در صورت تمایل به دعوت گروه مى توانید در روز دیگرى مهمان ما باشید. امیدواریم که ... دیدن ادامه ›› امور فرهنگى محترم دانشگاه تهران براى این معضل چاره اى بیاندیشد تا تماشاگران عزیز و گروه هاى نمایش از این پس با چنین مسئله اى حتى براى یک بار هم مواجه نشوند.
۲۰ شهریور ۱۳۹۶
سحر خانم عزیز و آقا پوریای عزیز سپاس از همدلی شما، قطعاً تماشای تئاتر را ادامه خواهم داد و البته هیچوقت دیگر به تالار مولوی نخواهم رفت. به امید روزهایی که هنرنمایی هنرمندان عزیزمون در سالن های غیراستاندارد به هدر نره.
۲۱ شهریور ۱۳۹۶
خانم شیردل محترم، بله؛ دیشب شما اعتراض کردید و من به شما گفتم که چند بار در حین اجرا رفته ام و خواستم حتما صداها قطع شود، واقعا شما به جای من اگر بودید چکار دیگری می توانستید انجام دهید...در مورد عذرخواهی ام باید بگویم من اهل توهین به هیچکس نیستم و اینکه شما مرا به این امر متهم کردید اصلا روا نیست ... شما به عنوان تماشاگر برای من محترم و عزیز هستید و اگر عذرخواهی کردم از سر ادب و احترام بوده ... در مورد اینکه نوشتم تماشاگران از ما تشکر کردند واقعا اینطور بود و در کنار شما که معترض بودید تماشاگران دیگری هم بودند که ضمن اینکه نارضایتی شان را از صداهای مزاحم عنوان کردند حساب این داستان را از کار جدا کرده و از گروه تشکر کردند ...

من قطعا نه به خاطر نمایش ام که لطمه ی خود را دید و آب رفته ی نمایش ما هم به جوی بازنگردد ... بلکه به خاطر تئاتر مظلوم مان، به خاطر ... دیدن ادامه ›› جایگاهی که تالار مولوی داشته و برای ما اهالی تئاتر بسیار مهم هست حتما اعتراض رسمی خودم را به مدیران مربوط انتقال خواهم داد تا دوستان و همکاران دیگر چون ما از این موضوع غیرفرهنگی لطمه نبینند ....
۲۱ شهریور ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام، یک نمایش خیلی خوب که حتماً باید دید. بازی های روان با یک موضوع جالب که بعد از پایان نمایش ذهن رو درگیر می کنه
شخصیت مرگ خیلی دوست داشتنی بود، ایکاش مرگ در عالم واقعیت هم همینطوری باشه!! البته بنظرم لباس سه شخصیت میرا با توجه به حال و هوای نمایش، کمی عجیب بود. سپاس از تیم نمایش و خدا قوت، و ممنون از تئاتر باران که نمایش سروقت و بدون تأخیر شروع شد.
سلام خیلی دوست داشتم بازیهای روان و زیبا بخصوص نقش سیزیف ..انسان را به اینده تیاتر در ایران امیدوار می کند ..
۲۶ فروردین ۱۳۹۶
سپاس ازحمایت شما مهرناز خانم .
خانم صادقنژاد سپاس از انرژی خوبتون.
۲۷ فروردین ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک نمایش طنز عالی با متن و بازی های خیلی خوب
مطمئنم حتماً از دیدنش لذت می برید
سپاس از تمامی دست اندرکاران نمایش
از مسؤولین سالن هم بسیار ممنونم که نمایش کاملاً سروقت شروع شد.
وحید مقدم و امیر همتی این را خواندند
sahar shirdel، محسن محمودیان و سها طاهری این را دوست دارند
تشکر از شما دوست عزیز
۱۱ دی ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
مهرناز
درباره نمایش موسیو ابراهیم i
نمایش زیبایی بود، خیلی لذت بردم، دست مریزاد میگم به کارگردان محترم و بازیگران فوق العاده نمایش
انتقادی هم از سالن دارم، من و همراهانم در ردیف ششم نشسته بودیم و به صورت طاقت فرسایی هوای سالن گرم و خفه بود لطفاً درخصوص تهویه سالن فکری بکنید.
مهرناز
درباره نمایش ماتریوشکا i
یک نمایش دوست داشتنی، از دیدنش واقعاً لذت بردم.
کارتون عالی بود آقای پیروزفر.
دوستان تا فرصت هست این نمایش زیبا رو حتماً ببینید
مهرناز
درباره نمایش سقراط i
سقراط، استبداد تو را از حرف زدن منع کرد، اما دموکراسی تو را کشت....
- اگر ایمان نداشتم خودکشی میکردم.
- تو روزی که فهمیدی رسالتی داری خودکشی کردی. آن روز مُردی...
۱۶ شهریور ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک نمایش تحسین برانگیز با بازی استادانه جناب آقای هاشمی... من و همراهانم واقعاً لذت بردیم... از گروه نمایشی افسانه ببر بخاطر خلق این لحظات فوق العاده سپاسگزارم... تا وقت هست حتماًً این نمایش جذاب رو ببینید
امیر مسعود فدائی و رضا این را دوست دارند
تشکر و سپاس از همراهی شما دوست عزیز
۲۸ تیر ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Mehr N@z
درباره نمایش بهمن کوچیک i
سه شنبه 31 فروردین این نمایش را دیدم. یک کمدی فوق العاده با بازی های بسیار خوب بازیگران پرانرژیش، با موضوع خوب و طنز عالی. واقعاً لذت بردم، خدا قوت میگم به همه دست اندرکاران عزیز این نمایش.
حیف که سالن برای همچین نمایشی خیلی کوچک است و ظرفیت محدودی دارد. امیدوارم بازم تمدید شود تا افراد بیشتری بتوانند این نمایش فوق العاده را ببینند.
کاوه این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش را پنجشنبه 26 فروردین دیدم، بازی بازیگران فوق العاده ست بخصوص بازی سرکار خانم پاوه نژاد عالی بود، گروه موسیقی هم بسیار عالی بودند. ولی از دیدن نمایش لذت نبردم، متن نمایش بی محتوا و دم دستی بود و پر از فحاشی. صحنه های اضافی و زمان طولانی آن واقعاً خسته کننده بود خصوصاً که نیم ساعت هم با تأخیر شروع شد و دست اندرکاران نمایش بابت این تأخیر و احترام به کسانی که به موقع حاضر شده بودند، حتی بصورت کلامی ابراز تأسف هم نکردند.
گله ای هم از تیوالی های عزیز و دست اندرکاران تیاتر باران دارم چون پنج بلیت برای ردیف جلو تهیه کردم برای کسانی که به دعوت من به این نمایش آمده بودند. متأسفانه یکی از صندلی ها را سالن از ما گرفت و گفتند یکی از نفرات باید دو ساعت در راه پله بنشیند!!! چون این صندلی برای یک مهمان ویژه نمایش رزرو شده است و البته بعداً مشخص شد این مهمان خانم ستاره اسکندری بودند. اگر قرار است بعضی از صندلی ها در اختیار مهمانان ویژه قرار گیرد پس چرا برای فروش قرار می گیرند؟ آیا خانم اسکندری چون یکی از هنرمندان محبوب کشور هستند حق ایشان برای نشستن بر روی صندلی که از قبل توسط کسی دیگر خریداری شده، بیشتر است؟
سعید زادمهر و محسن هاشمی این را خواندند
شیرین، ehsania و امیر همتی این را دوست دارند
این اتفاق برای من هم در این سالن افتاد و فکر می کنم این کار برایشان عادت شده است ، اگر شما در ردیف جلو بلیط می گیرید هر لحظه منتظر غافلگیری در سالن باران باشید .
۲۷ فروردین ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید