کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال امیر راستگومقدم | دیوار
S3 : 15:59:46 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
امیر راستگومقدم
درباره نمایشنامه‌خوانی دیوان تیاترال i
با سلام اگر امکانش است اطلاعات اجرا دوم را بگذارید ، باتشکر
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با سلام ، جلسه اول برگزار شده ؟ زمان برگزاری جلسات همون پنج شنبه ساعت 15 هست یا تغییر داشته ؟ در مورد دوره های دیگه (داستان نویسی و فیلمنامه نویسی ) تغییر زمان وجود داره یا خیر ؟
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با سلام امید هست دوباره اجرا داشته باشه ؟
م تورانداز این را دوست دارد
از هفت دی برمیگردند
۲۰ آذر ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
بسم الله الرحمن الرحیم با سلام و عرض خسته نباشید ... واقعا نمایش زیبایی بود ... نوعی ایستادن نوعی بیان با تمام احساسات بود ایستادن پای آن چیزی که ارزش و احساس نام داشت .. خبرنگار داستان انگار نویسنده نمایش بود که از لابلای حرف هایش خود و این که چگونه دنبال سلسله اتفاقات میگردد را شرح میداد سلسله ای از جنس داستان که با حس به هم آمیخته شده و در آمده و سعی شده این شکل عاطفی حفظ شود و از الگو و قانون برای آن استفاده ای نشود ... شوق خبر نگاری برای تهیه گزارش و حقیقت که چون شوق نویسنده برای نوشتن اثر است کار را پیش میبرد و نمودش در این دیالوگ است که ((<<قتل چیزی بیان نشدنی است>> خیلی خوب است برای یک گزارش )). درست مانند یک نویسنده که نخ یک احساس یک حرف یک بیان را میگیرد میرود میرود و میرود جلو تا اثرش را تزیین کند .. تمام کند و تحویل بدهد .. آری(( قتل بیان نشدنی است)) برای نوشتن یک داستان خیلی خوب است ... .
زهرا و رضا قسمتی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید