کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال بهرام برخورداری | دیوار
S3 : 00:32:50 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
به شخصه برای من تجربه ای متفاوت و لذت بخش بود و مثل همیشه امین طباطبایی درخشان رو دیدیم.
لینک خبرگزاری آنا

http://www.ana.ir/news/294251
مهدی حیدریان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نقد دکتر قطب الدین صادقی پس از دیدن نمایش بانویی از اسلو

«خانه عروسک» اثر بزرگی است و در اصل در مورد آزادی زن و به دست آوردن جایگاه زن در جامعه‌ای است که توسط قدرت مرد نادیده گرفته می‌شود. شخصیت اصلی قصه در یک بحران در می‌یابد که باید خودش را پیدا کند.
قرائتی که نویسنده و کارگردان نمایش «بانویی از اسلو» از این قصه، ارائه داده‌ است، در واقع در راستای همین معناست با کمی پیچیدگی‌های عاطفی و روانی. در واقع روان‌شناسی فردی و کشش‌های عاطفی بیشتر جایگزین انگیزه‌های اجتماعی شده است. به نظرم «بانویی از اسلو» دارای انسجام و ترکیب خوبی است.
طغیان نورا می‌توانست بزرگ‌تر از اینها باشد و درس بزرگی به دختران و زنان بدهد. تحول از اول تا آخر آنقدر زیاد نبود که شوک را بر جامعه زنان وارد آورد ولی در مجموع به نظر من یک اجرای شسته و رفته است با ترفندهای تکنولوژیک و مدرن مثل کاربرد موسیقی، فلاش بک و روایت‌های ذهنی.
لیلى شجاعى این را خواند
مهدی رجبـلو این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
حکومت نظامی تینو صالحی
.
.
حکومت نظامى" نمایشى است حاصل خلاقیّت و تلاشِ تینو صالحى (کارگردان) و گروه بازیگران؛ آن‌چه در این اجرا پر اهمیّت است عبور کارگردان است از نمایشنامه در جهت رسیدن به اجرایى اکتیو و سیّال؛ که کارگردان با استفاده‌هاى مناسب از حضور فیزیکی بازیگران دست به خلق تصاویرِ جذّاب و خلّاقانه‌ای مى‌زند که در ادامه‌ی همین تصاویر، فضاسازی مورد نظر را هم بوجود مى‌آورد. برآیند این تلاش‌ها تاثیر اندیشه و حسِّ نمایش بر مخاطب است که مى‌توان این مهم را معیار سنجشِ موفقیت نمایش دانست.
.
.
میلاد نیک آبادی ، عضو کانون ملی منتقدان تئاتر ایران

sonia gh و مینا &۱۲ این را خواندند
جناب برخورداری چرا اسامی بقیه عوامل طراح صحنه ولباس در فهرست نیست ؟
۳۰ مهر ۱۳۹۵
بسیاری از هنرمندانی که تا به امروز تشریف آوردند ، بدون اطلاع قبلی بوده و لطف کردند و تشریف آورده اند ، ولی اگر مهمانی با هماهنگی قبلی باشه حتما توسط خبرگزاری ها و خود بنده در همین صفحه تیوال اعلام میشه.

سپاس از توجهتون.
۰۲ آبان ۱۳۹۵
تشکر از پاسخ‌گویی تان در همیجا هم اطلاع رسانی کنید کافی است. جناب برخورداری.
۰۲ آبان ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید