آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال سینا | دیوار
S3 : 18:04:44 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سینا (sina.nazemi)
درباره نمایش استیو جابز i
با سلام و عرض خسته نباشید
نمایش تمدید خواهد شد؟
سینا ناظمی (sina.nazemi)
درباره اپرای عروسکی خیام i
بى نظیر! دست مریزاد به تمامى اعضا...
شکیبا و dr justice این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بذله ى بى محتوا
مسیح راستی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Rehearsal اى که در غالب تئاتر به خورد ملّت داده شد و از مردم بابت آن پول دریافت شد! تأخیر ٤٠ دقیقه اى در شروع و در ادامه نمایشى که به جاى ٧٠ دقیقه، بیش از ١٢٠ دقیقه طول کشید! واقعا تأسف برانگیز بود. استفاده از الفاظ زشت و زننده و رکیک به بازیگران و عوامل صحنه حین تمرین، نه چیزى که به اسم تئاتر به مردم فروخته شد (گیرم که در حین تمرین چنین چیزى وجود دارد، هیچ اصرارى به نمایش ان به مردم وجود نداشت).
در ادامه پاک کردن کامنتها و بلاک کردن افراد معترض به برنامه توسط آقاى رضا ثروتى در صفحه اینستاگرام ایشون ! توهین به مخاطبین و به بازى گرفتن تماشاچیان، در این سطح گسترده قابل پذیرش نیست.
در نهایت نمیدونم اسم این افتضاح رو چى بذارم.
ای آقا شما چه انتظاری از جناب ثروتی داری، من یه کامنت خیلی ساده، خیلی خیلی ساده، از رفتار کودکانشون در زمان اجرای نمایش فهرست در یکی از صفحات تئاتری اینستاگرام نوشتم، ایشون من رو بلاک کردن، این ها که جای خود داره. گاهی وقتا انتظار بی‌خود داشتن از یک سری افراد بیشتر توهین به خودمونه، از اول هم مشخص بود که نباید به این ۲ نمایش رفت.
۱۸ شهریور ۱۳۹۵
آرتور شوپنهاور مى گه:
در هر صد نفر یک نفر ارزش آن را دارد که با او بحث کنی.بگذار دیگران هرچه دوست دارند بگویند، زیرا هرکسی آزاد است که احمق باشد...
به نظرم کسانى که رفتارهاى زشت آقاى ثروتى رو تائید مى کنن و چشم بسته و در این مورد خاص باید بگم مغز بسته مرید ایشون هستن بهتره باهاشون بحث نشه و به حماقت خودشون ادامه بدن... این نظر شخصى منه.
اتفاقا در راستاى حرف شما باید بگم که من رو هم بلاک کردن. تنها دلیلش مى تونه این باشه که براى حرف حساب ما جوابى نداشتن!
۱۸ شهریور ۱۳۹۵
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید