کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال اجراخوانی قصه ظهر جمعه
S3 : 21:55:48 | com/org
امکان خرید پایان یافته
شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
۲۰:۰۰ و ۲۱:۳۰
۱ ساعت و ۱۵ دقیقه
بها: ۳۰,۰۰۰ تومان
شب عقد خواهر خانم خانواده جنجال به پا می‌شود و دختر حاضر به ازدواج نمی‌باشد.

اخبار

›› قصه ظهر جمعه در نوفل لوشاتو خوانش می شود.

مکان

حافظ، نوفل لوشاتو، بعد چهارراه رازی، نرسیده به خیابان ولیعصر، کوچه زیبا، پلاک ۱، عمارت نوفل‌لوشاتو
تلفن:  ۶۶۴۸۳۷۴۲

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
ممنون از خانم ادبی عزیز برای انتخاب نمایشنامه و کارگردانی عالیشون، حقا که لذت بردم و کار قابل تاملی بود. از تک تک بازیگر ها، که هر کدومشون فوق العاده بودن و مثل ستاره میدرخشیدن و بقیه عوامل اجرا نیز سپاسگذارم، متن اقای مساوات هم مثل همه کارهاشون بینظیر بود.

پ.ن و درد و دل:
جاهایی بود که اشک از چشمانم میریخت ولی بعضی دوستان با اینکه تم و موضوع از نظر من مناسب خنده نبود می خندیدند، اثر از طنز قوی ای برخوردار بود ولی واقعا تعجب میکردم جاهایی که متن مثل دشنه توی قلبم فرو میرفت و درد میکرد شاهد همچین چیزی بودم، برام جالب بود تفاوت برداشت ها.
پارسا یزدی، حمیدرضا مرادی و امیر مسعود این را خواندند
سیدمهدی و azi rezaei این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت سانس ویژه این اجراخوانی، شنبه ۱۴ اردیبهشت سانس ۲۱:۳۰، به نویسندگی سید محمد مساوات، کارگردانی نسیم ادبی و با بازی پوریا اصلان، مریم برزگر، پردیس پورعابدینی و ... آغاز شد. عواید حاصل از خرید بلیت این سانس جهت کمک به سیل‌زدگان اختصاص خواهد یافت.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت این اجراخوانی، به نویسندگی سید محمد مساوات، کارگردانی نسیم ادبی و با بازی پوریا اصلان، مریم برزگر، پردیس پورعابدینی و ... آغاز شد.
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید