تیوال azi rezaei | دیوار
S3 : 23:06:53
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
امروز اجرای سانس ویژه رو دیدم و بسیار لذت بردم کاری روان و ساده که بازیگران برای اجراسنگ تموم گذاشتن از وجودشون و حتی سلامتی شون مایه گذاشتن تمام طول اجرا نگران بودم صدمه ای بهشون نرسه واقعا زحمت کشیدن تا علاوه بر خندوندن حاضرین پیام نمایش رو هم برسونن .همه چیز به جا و به قاعده بود نه لودگی بیش از حد داشت نه حوصله آدم سر میرفت فلش بک و فیکس شدن هنگام معرفی و حتی برگردوندن صحنه به عقب ،همینطور راوی بین تغییر صحنه اجرا رو خیلی خاص کرده بود من خیلی لذت بردم .
به تمام عوامل اجرا خسته نباشید میگم و امیدوارم دوستان این دو اجرای آخر رو از دست ندن ،کار بی ادعا تاثیر گذار و جذابی بود.سپاس.
فقط یه مورداعصاب خوردکن ،نوجوانی بود که پشت من نشسته بود و با خندههای جیغ مانندش داشت منو دیوونه میکرد متاسفانه از میهمانان بود ولی اصلا نمیفهمید که کارش باعث آزار دیگرانه ... دیدن ادامه » و همراهانش هم بهش تذکر نمی دادند از قشر هنر دوست بعید بود و خیلی تمرکز من و همراهم رو بهم میزد .کاش برای دیگران حین تماشای هیچ اجرایی پیش نیاد .
سلام و عرض ادب خانم رضایی. ممنونم از این همه لطف و مهریونیتون. بسیار خوشحالمون کردین و باعث افتخاره که از نمایش ما لذت بردین. والا صدای خنده اون خانم نوجوان رو مخ ما هم بود و مارو هم بی نصیب نذاشت اما دیگه چیکار میشه کرد روز به روز هم انگار بدتر میشه شرایط ... دیدن ادامه » بعضی از عزیزان تماشاگر.
سپاس بابت تماشای ما و ثبت نظر صمیمانه تون.
۱۴ خرداد
جناب رفیعی عزیز سعادت نداشتم در خدمتتون باشم انتهای نمایش ولی قطعا منتظر کارهای بعدی شما هستم.
۱۴ خرداد
خدمت از ماست خانم انشالله باز هم افتخار میزبانی شمارو خواهیم داشت.
۱۴ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با متن و نمایشنامه نتونستم ارتباط برقرار کنم. هرچی فکر میکنم نقش روانشناسانه ای در بهبود شرایط مددجو ندیدم .لودگی های وسط اجرا بی ربط بود و خارج از حوصله من بود.(البته این نظر شخصی منه)،با صحنه هم ارتباط برقرار نکردم و برام به عنوان محیط یک آسایشگاه ملموس نبود .در قسمتی از اجرا از بازیگر فقط صداش شنیده میشدبرای من که ردیف ۶ بودم مدتی نمایش رادیویی اجرا شد اگر کارگردان و طراح صحنه خودشون روبه جای تماشاچی در تمام قسمتهای سالن با تصور پر بودن سالن قرار میدادن حتما جای صحنه کمی عقب تر برده میشد و بازیگر هم وسط صحنه بود تا همه بتونن ببیننش .البته از حق نگذریم اجرا ها قابل قبول بود و هردو بازیگر زحمت زیادی کشیده بودند. خسته نباشید میگم بهشون.در ضمن بین تصاویری هم که پخش میشدبا موضوع و اجرا ارتباطی پیدا نکردم شاید ایراد از من بود .
در مجموع امیدوارم دوستان ... دیدن ادامه » هم نظراتشان رو به اشتراک بگذارند شاید ابهاماتی که در ذهن من جا مونده برطرف بشه.
جناب رفیعی آیا تا پایان کار اجرای سانس ویژه ای دارید؟
سلام و عرض ادب. سانس ویژه ما ساعت 19 روز دوشنبه هست.
۱۰ خرداد
سپاس از توجه شما حتما میبینم اجراتون رو:)
۱۰ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امروز این مونولوگ رو دیدم وخیلی برام جالب بود چون خیلی سال پیش تو بخش بیماران روانی کار میکردم و تمام اپیزودها برام تداعی خاطرات مریض هام بود که رفتارها و واکنش های مشابهی با اجرای آقای هاشمی داشتند ،آقای هاشمی بسیار خوب از عهده این اجرا بر اومد و توانمندی خودشو نشون داد.بهشون خسته نباشید میگم و امیدوارم دوستان این اجرا رو از دست ندن.
azi rezaei
درباره نمایش کمیته نان i
امروز این اجرای بسیار زیبا رو دیدم همه بازیگران حرفه ای و عالی بودن و به همه شون خسته نباشید میگم چون واقعا با تمام وجود برای این کار زحمت کشیدن بخصوص خانم شعبانی عزیز که در اجرای غلامرضا لبخندی هم سنگ تموم گذاشتن و من از این به بعد سعی میکنم تمام کارهاشون رو ببینم.
کارگردانی بی نقص بود .
دکور در عین سادگی مکفی بود و در اختیار اجرا بود .
موزیک متناسب بود و هماهنگی خوبی داشت.
نحوه توزیع بروشور و ایده جالبشون خیلی خوب بود .
متن بسیار روان و بیان بسیار ساده قابل درک بود ،نمیدونم چرا یه عده به این موضوع تلخ میخندیدن ،اصلا بعضی ها فکر میکنن اگه تو سالن تئاتر نخندند رسالت خودشون رو به جا نیاوردن.
از اون آقا هم که دیر به سالن وارد شدن با یه کیسه خوراکی ممنونم که عرض سالن رو طی کردن و هم حین اجرا از دیدارشون با خوراکیهاشون فیض بردیم سپاس همشهری:)))
در نهایت ... دیدن ادامه » توصیه میکنم برید و یه اجرای ارزشمند بی ادعا ببینید.
سپاس از حضورتون و خوشحالیم که کمیته نان را دوست داشتید
۰۵ خرداد
سپاس از توجه شما دوست عزیز.
۰۵ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش مارگاک i
سلام دوستان
اجرای دیشب این نمایش رو دیدم متن سخت و دیالوگهای طولانی داشت که هنرمندان بازیگر به خوبی از عهده اجرا بر اومدن ولی ریتم تند بیان دیالوگ کمی منو جا می ذاشت .
متاسفانه دکور و صحنه اصلا خوب نبود چرا که تا یک ساعت اول اجرا از دکور به نظر میومد که یک کارگاه هنریه ولی بعد معلوم شد اتاق یک هتله!
بازیگر نقش خانم اجرا به نظرم علی رغم بازی خوبشون باید اغوا گر تر از این بود .چون داستان حول جذابیت ایشون وتآثیر بر دو کارکتر مرد رقم میخورد کمی نیاز به تغییر داشت.
موسیقی و گاهی دیالوگهای سنگین و طولانی باعث کسالت میشد .
در مجموع دیدن این اجرا خالی از لطف نیست توصیه میکنم ببینید .
متاسفانه حضور تماشاگرانی که انگار به زور برای دیدن اجرا اومدن هم دیروز منو بسیار اذیت کرد .خانم و آقایی که ردیف پشت ما بودن انقدر با پاشون به صندلی من زدن که سنگ کلیه ام دفع ... دیدن ادامه » شد:))))))وتمام مدت با هم درد دل کردن و علی رغم اینکه چند بار نگاهشان کردم به روی مبارک نیاوردن تا من از رو رفتم و جام رو عوض کردم ولی اون خانم کارشو که قطع نکرد هیچ محکم تر ضربه میزد تا صدای پاش جبران دوری رو بکنه ،خب عزیزم مجبور نیستی نیا تئاتر بیبن تو که از راه رسیدی سلفی هات رو گرفتی واسه استوری خب برو بذار ما به حال خودمون باشیم:)
مرسی که به تماشای نمایش مارگاک نشستین و ممنون از نظراتتون.
۲۶ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش پروانه و یوغ i
برای چندمین بار خواهش میکنم اجرای ویژه بگذارید در زمانی بهتر ،حداقل اجراهای پایانی رو دو اجرایی کنید تایم عصر هم داشته باشید لطفا.
با شما موافقم. در مورد این نمایش و بیشتر نمایشهای دیگر، اجرا از ساعت هفت به بعد شروع می‌شود و برگشت به منزل خیلی سخت می‌شود. حتی نمی‌توان دو نمایش را در یک روز دید.
۱۵ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش سیمین و فرزان i
کاش تمدیدش کنید من فرصت نکردم ببینم :(
چرااااا؟
کهبد تاراج نمیدونم چی بگم ؟از دو ساعت قبل که از سالن اومدم بیرون تا الان سنگینی قلبم خوب نشده.
نمیدونم تشکر کنم به خاطر اجرای فوق العاده ای که دیدم ،یا شاکی باشم به خاطر حال بد روحی و روانی که به جا گذاشتی .
با حال بدم کنار میام ولی خاطره دیدن یه کار عالی برای همیشه تو ذهنم میمونه.
کار درجه یک بود بازی همه عالی بود بخصوص نقش غلامرضا که با لبخند همیشه رو لبش و برق بد جنسی توی چشماش حق مطلب رو ادا کرد .
کاش همه دوستان تا اجرا تموم نشده نمایش رو ببینن .
سپاس فراوان ،خسته نباشید.
راستی صدا و نور پردازی واقعا در اختیار کار بود بجا و تاثیر گذار.
دکور و طراحی لباس و گریم هم حرف نداشت .
چی بگم همه چی عااالی بود .خودتون برید ببینید.
دقیقن منم حالم بد بود یه دو سه روز ، نمایشش خیلی خوب بود خیلیی
۰۸ اردیبهشت
واقعا حال بد و احساس نا امنی کاملا منتقل شد بهم ، آدم حتی به خودشم شک میکرد !
نکنه من یه غلامرضا خوشرو تو وجودم داشته باشم که هنوز بیدار نشده !!!!؟
۰۸ اردیبهشت
ازدیشب تا حالا هنوز تحت تاثیرم ،کی بی خیال میشم نمیدونم.
۰۹ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش هفت دقیقه i
اجرای دیشب ای نمایش رو دیدم زحمت زیادی کشیده بودند تمرین زیاد کرده بودند ،کار تمیز بود ولی کشدار و طولانی ،حدود ۱۵ دقیقه برای بیان یه مطلب که اصل داستان بود وقت هدر شد که کمی خسته کننده بود و بدون کش دادن هم میشد کار رو تموم کرد ولی در مجموع موضوع تامل بر انگیزی بود ،همه چیز از کمترین ها که به چشم نمیاد شروع میشه ،به قول بلانش داستان، چیزی رو که تو نامه نوشته نخونید چیزی رو بخونید که نوشته نشده .از یه طرف هم به مدیریت کاملا سیاستمدارانه کرواتی ها ایمان اوردم پیشنهادشون خیلی هوشمندانه بود:)
سپاس از زحمات همه گروه ،خسته نباشید منتظر کارهای بعدی هستم.
سپاس از همراهی و نظرتون
۰۶ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امروز این اجرا رو دیدم اولش به خاطر شلوغی و شلختگی صحنه کمی کلافه بودم ولی کمی بعد بهتر شد نقشها جا افتاد و موضوع مشخص شدو با این که تکراری بود ولی طرز روایت داستان جالب و خلاقانه بود بازیگران زحمت زیادی کشیده بودند و کار تمیزی ارائه شد حیف که روزهای آخر اجراست ،توصیه میکنم اجرای آخر رو از دست ندید.مرسی از همه گروه ،پایدار باشید.در ضمن از مسئولین نوفل بخاطر تاخیر کم در شروع اجرا کمتر از ۱۰ دقیقه سپاسگزارم ولی ایراد سالن شماره ۲ نوفل اینه که صدای افراد داخل حیاط وسط اجرا شنیده میشه کاش براش یه فکری کنن .
azi rezaei
درباره نمایش پروانه و یوغ i
خواهش میکنم اجرای ویژه در ساعتی بهتر در نظر بگیرید. دوست دارم نمایش رو ببینم ولی با ساعتش مشکل دارم.
اجرای دیشب رو دیدم ،گروهی بی مدعا و بسیار هنرمند ،موضوعی اجتماعی و کاملاملموس همراه با دغدغه های زمان حال ،قابل درک و تعمیم به فضای اقتصادی و سیاسی حاضر ،خارج از تمام امکاناتی که در اختیار سلبریتی ها در تئاتر قرار میگیره این گروه بخوبی تونستن ارتباط لازم رو با تماشاگر برقرار کنن بطوری که تو لحظه ای خسته نمی شی و در جریان نمایش گاهی افسوس میخوری گاهی می خندی و گاهی خشم درونی از بی عدالتی رو حس میکنی.کارگردان با اجرای نقش های کوچک ولی بسیار قوی و تاثیر گذار مدیریت درون صحنه رو هم داره و چشمان تیز بین استاد شهرستانی هم ناظر خارجی گروه برای هرچه اجرای بهتر نمایشه ،انتخاب موزیک هم عالی بود و حتی انتخاب پرچم!تمام گروه خسته نباشید پیام نمایش دریافت شد ،از تمام دوستان خواهش میکنم این اجرا رو ازدست ندن.سپاس.
دوستان اخیرا دقت کردید برای نمایشها هیچ در بروشوری ارائه نمیشه حداقل سه چهار نمایش آخری که دیدم بدون بروشور بود نکنه از مد افتاده یا گرونی غالب شده؟
صد در صد گرونی قالبه
قیمت 5000 تا بروشور A4 حدود 1و نیم میلیون در میاد و توجیح اقتصادی نداره
۱۹ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
متاسفم که دفتر تئاتر امسال رو با این تئاتر باز کردم
بی محتوا و چرند مطلق بدون حرفی برای گفتن و بدون اینکه تو رو به فکر فرو ببره .
خشونت بی خود فحاشی بی جا .
تماشاگرانی که با بازیگریا کارگردان دوست بودند واز اولین دیالوگ های کار شروع به خنده های بی دلیل و قهقهه کردند که اصلا نمیدونستم دلیلش چیه ،درسته شما با کارگردان و بازیگر دوستی دلیل نمیشه با خنده بی خود سعی کنی جذابیت یه تئاتر مزخرف رو بالا ببری هیچ موضوع خنده داری نداشت .
باید هر چه زودتر یه تئاتر خوب ببینم این انتخاب بدم رو بشوره ببره.
azi rezaei
درباره نمایش کالاندولا i
کالاندولا برای پوستهای زخمی و آسیب دیده داروی خوبیه ولی روی پوست سالم بی تاثیره ،شغل من به من یاد داده پیشگیری همیشه بهتر از درمانه، آقای سلگی عزیز کالاندولا برای این زخمهای عمیقی که شما به نمایش گذاشتید هم بی تاثیر این زخمها درمان قوی تری لازم دارن که آثاری ازشون به جا نمونه که بعد ۲۰ یا ۳۰ سال هنوز تو روح و روان و شخصیت فرد تاثیر بذاره .جناب سالگی من جواب سوالتون رو میدم من باز هم به این دنیا می اومدم هرچند که حاضر نیستم فرزندی داشته باشم مادر شدن مسئولیت سنگینیه ولی برای این می اومدم که حامی بهتری برای کودکان اطرافم باشم که نگذارم به کالاندولا احتیاج پیدا کنن(پیشگیری) و از خیلی اتفاقاتی که ممکنه برای بچه های اطرافم پیش بیاد با چشم باز جلوگیری کنم همه ما میتونیم با نگاه دقیق به اطرافمون مانع از سوء استفاده ها بشیم .من باز به دنیا می اومدم واز ... دیدن ادامه » تمام خانواده و اطرافیانم سپاس گذارم برای تمام کودکی ساده وسالمم.
جالبه ولی یکی از راه‌های درمانی‌ای که واسه افرادی که ptsd دارن پیشنهاد می‌شه exposure therapy هست؛ یعنی رو به رو شدن با خاستگاه اضطراب و ترس‌شون، حالا قطعاً به صورت کنترل شده. کسی که میاد این اجرا رو می‌بینه دچار این پروسه می‌شه، که می‌تونه واسش تاثیر درمانی ... دیدن ادامه » داشته باشه؛ البته چون خیلی کنترل شده هم نیست ممکنه باعث پنیک اتک و این‌جور چیزا بشه، درنتیجه ریسک هم هست. ولی خب به نظر من خودش یه قدم به جلوعه، چون افرادی که این‌جورین معمولاً انقد واسه‌شون سخته کنار اومدن و مقابله کردن، که بعضی وقتا دچار انکار و فراموشی هم می‌شن.
هنر یکی از بهترین راه‌های تخلیه‌ست.
نظر من اینه که، کالاندولا تاثیرش رو می‌ذاره هم رو اونایی که زخم دارن، هم اونایی که ندارن.
پ.ن: البته من روان‌شناس نیستم، فقط به این‌جور چیزا علاقه دارم.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
خانم مرادی مواجه آخرین پله از حلقه درمان هست وحتما قبلا فرد باید آمادگی روانی برای روبرو شدن با خواستگاه اصلی اضطرابش داشته باشه و گرنه به جز موارد جسمی که اشاره کردید احتمالا موجب تشدید اختلال خواهد شد‌.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
اشاره کردم که قطعاً باید کنترل‌شده باشه و در ادامه...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش زهرماری i
اجرای چهارشنبه رو دیدم ،زهر ماری اسم با مسمایی بود مثل شراب هم گس بود هم سرگرمت میکرد هم میخندوندت هم بعد از اینکه میگرفتت غمگینت میکرد ،اجراها قوی وعالی بود دکور خوب بود از همه قشر آدمی هم میشد تو نمایش پیدا کرد .دست همه گروه درد نکنه منتظر کارهای بعدی هستم.سپاس.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش از فرداش i
این نمایش رو دیدم داستان شاید تکراری باشه ولی روایت جذابی داره دو قصه موازی یکی پر از عقده تحقیر ویکی پر از ترس و تنهایی وتوهم که در نقطه تلاقی فاجعه به بار میارن با اجرایی بسیار قوی و تاثیر گذار که تماشاگر رو در خودش حل میکنه وتمام مدت محو تماشایی و زمان برات مفهومی نداره ،نور وصدا هم در ثاثیر بیشتر ،دخالت میکنه و در مجموع یک اجرای زیبا و قوی رو به تماشاگر ارائه میده هر سه بازیگر بی نقص و عالی بودن ،سپاس از زحمتشون به امید اجراهای بعدی.
آذرمهر و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش سلول i
دیشب به تماشای این نمایش نشستم دوستان هنرمند زحمت زیادی کشیدند و انرژی بالای داشتندبخصوص آقای زر آبادی که بار طنز رو بیشتر از دیگران بدوش داشتند و برای نقششون واقعامایه گذاشته بودند ولی ای کاش انتخاب تماشاگران گزینشی بود متاسفانه بعضی از تماشاگران دیشب تفاوت تئاتر و سینما رو نمیدونستند حتی به این تئاتر عمیق هم توجه نمیکردند و صرفا برای خوش گذرانی و خنده اومده بودند غافل از این که علی رغم سبک کمدی این نمایش یک تلخی عمیق با خودش داشت که گاهی جای خنده باید به فکر فرو میرفتی ولی خنده های بی جا و سطحی برخی تماشاگران تمرکز رو بهم میزد و آنچه حق این تئاتر بود رو پایمال میکرد. گاهی باید عمیق تر بود.باز هم سپاس از همه گروه ،پاینده باشید.
خب اینروزا مردم زمانی برای گذران وقت می خوان وقتی زده کمدی شاید به اون دلیل انتخاب کردند . اتفاقا چه خوب که اومدند بعد این شاید بگن تیاتر چیه خوشون نیومد نیان ! تیاتر فقط بهزاد محمدی ! یا شاید به مرور با مشابه سازی رفتار اکثریت جا بیفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش بی تابستان i
اجرای قبل ای نمایش رو دیدم خیلی خوب بود بازی هر سه هنرمند عالی بود صحنه پردازی بسیا خوبی داشت موضوعش هم جالب بود .توصیه میکنم ببینید و لذت ببرید.
NetHunter این را خواند
حمیدرضا مرادی و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید