تیوال azi rezaei | دیوار
S2 : 00:43:31
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
یه تئاتر واقعی.با سبکهای که در اطلاعات این نمایش دیدم با خودم گفتم چه خبره اینهمه تنوع در یک نمایش؟وقتی دیدم نمایش رو، مثل یه سالاد پر از مزه های مختلف بود هر بخشش یه لذت خاص داشت که عاشقش میشدی با طنزش میخندیدی،به فکر فرو میرفتی از سیاستها و بازی های سیاسی اون زمان ،با سبک تاریخیش میرفتی به دوره قاجار،با سبک عروسکیش غرق لذت میشدی و با فانتزی هاش در خیالات خودت با نمایش همراه میشدی تا برسی به غم آخر اجرا که واقعا با احمد شاه نمایش غصه خوردم و بغض کردم و با سرود آخرش اشکم در اومد .
در یک کلام دوست داشتنی بود بازیها خیلی خوب بود و گروه اجرایی عالی .
خسته نباشید میگم و امیدوارم همچنان بدرخشند.

چه عالی، به زودی می بینمش
۰۶ آذر
خانم رضایی عزیز
ممنونم که نمایش ما رو به تماشا نشستید ⁦❤️⁩
ممنونم از لطف نظرتون
۰۶ آذر
موافقم باهاتون
۰۶ آذر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش کد ۱۳ i
وااااااااااااای چقدر خوب بودن این گروه و چقدر خوب بود این نمایش .
تبریک میگم به خانم سوگل جعفری وآقای زارع، کار با کیفیت و شایسته ای رو به اجرا گذاشتین.
بازی ها عالی بود و بسیار خوب به موضوع پرداخته شده بود به نظر من این کار چیزی از لانچر کم نداره و من دوست دارم حتما دوباره ببینمش .
دخترای خوبِ اجرا، کارتون حرف نداشت همیشه بدرخشیدبه امید موفقیت های بیشتر شما عزیزان ،خدا قوت❤❤❤❤❤❤❤
ممنونم خیلی ممنونم
۲۳ آبان
ممنونم از لطف و انرژی خوبتون
۲۴ آبان
خیلی ممنون از لطفتون ، خداروشکر که دوست داشتین
۲۴ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش جمعه‌کُشی i
دود از کنده بلند میشه.
استاد خلج و تمام گروه ،پیشکسوتانی هستند که عزت و آبروی صحنه تئاتر محسوب میشن و حضورشان در هر اجرا اعتبار کار رو بالا میبره.
یه کار شریف اصیل و بی ادعا رو امشب دیدم .
یه جمعه ی یکساله با چار فصل در یک روز کشدار بی پایان در یه قهوه خونه تو دهه ۵۰_۴۰ که فارغ از دنیای حاضر همراهت میکنه با مردم ساده دلی که زیر بار ظلم تو خودشون اعتراض میکنن و در حضور ظالم ساکت میشن .جهل و فقرو بدبختی و افسردگی وبی سامانی که تک تک شخصیتها به نمایش در آوردن در تمام این سالها به شکلهای مختلف هنوزم وجود داره .
اجرا علی رغم اینکه موزیک نداشت ولی پر از ترانه و آواز بود و اصلا نداشتن موسیقی محسوس نبود اجراهای گروهی ترانه ها عالی بود حتی تک اجرا ها هم بسیار زیبا بود صدای استاد خلج علی رغم سنشون بسیار رسا و زیبا بود .
کل کار رو دوست داشتم و ازدوستان میخوام ... دیدن ادامه » دیدن این اجرا رو از دست ندن.
بسیار خوشحالم که امشب اجرای بینظیر این نمایش رو دیدم کار بی نقص و جذابی بود علی رغم سکوت و سکون متزلزلی که در طول اجرا حس میشد بسیار عمیق و پر معنی بود طراحی صحنه بسیار عالی بود و نور پردازی وصحنه داخل قبر بقدری مسحور کننده بود که کاملا در نمایش ذوب میشدی و گذر زمان و اتفاقاتی که روی صحنه رخ میداد رو از یاد میبردی،صحنه جالب لحظه زایمان و درد کشیدن زن بود و بیخیالی و سرخوشی مردان که بی توجه به رنج زن به خاطراتشون میخندیدن و لحظه‌ای عذاب زن رو درک نمیکردن و این متاسفانه واقعیت داره .
دو مرحله شوک هم بجا و به موقع برای عوض کردن فضا ایجاد شد.برای من که از ترس کوچکترین صدایی جرات حرکت نداشتم باعث یه سکته ناقص شد:)))
خیلی اجرا رو دوست داشتم دم همه گروه گرم:♡
موقع بسته شدن در تقریبا ۵،۶ سانتی پریدم بالا در حالی که کلی زور میزدم صدایی تولید نکنم و سکوت خدشه دار نشه :)
واقعا کار زیبایی بود
۱۲ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امشب این نمایش رو دیدم و بسیار منو یادنمایش زهر ماری انداخت موضوع و فضای داستان خیلی بهم نزدیک بود حتی سبک اجرا ،فقط نوع جنس مورد نظر متفاوت بود؛):) درونمایه داستان طنز تلخی بود که به مشکلات حال حاضر جامعه پرداخته بود که همزمان خنده و غصه به همراه داشت در مجموع اجرای قابل قبولی بود و همه بازیگران بخوبی از عهده این اجرا بر اومدن به همه عوامل خسته نباشید میگم و امیدوارم همچنان موفق باشند .
در ضمن متاسفم از اینکه هنوز تماشاچی داریم که در طول اجرا هم اینستا شون رو چک کردن هم به همراهشان بلند بلند حرف زدن و درد دل کردن هم دیگران رو دیووونه کردن به اونها هم خسته نباشید میگم و نمیدونم اگه قصداین همه صحبت داشتن چرا بیرون ننشستند؟!!!!!
بارها متوجه نگاه تند و چشم غره خانم مهدی نیا حین اجرا به این دو عزیز دل شدم ولی اصلا به روی مبارک نیاوردن من که جام رو عوض ... دیدن ادامه » کردم ولی امیدوارم دیگه این جور آدما کنارم نباشن چون ممکنه دیگه امکان جابجایی نداشته باشم:(
Justice و محمد مجللی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش اُسلو i
چند روز قبل اجرای ویژه این نمایش رو دیدم قطعا اجرایی بود که تمرین بسیار زیادی می طلبید تا اینطور هماهنگی در آواز و اجرای حرکات و لب زدن هم زمان چند نفر باهم رو بخوبی به نمایش بذاره ولی مناسب مخاطب عام نبود نمایش داستان نداشت و به موضوعی سیاسی و نامرتبط با مسائل روز جهان پرداخته بود که حالا به تاریخ پیوسته بود و من از سیاست متنفرم پس نتونستم ارتباط با اجرا برقرار کنم نه ترکی ونه عربی هیچ کدوم رو هم بلد نبودم وخیلی کسل کننده بود و تا پایان اجرا لحظه شماری کردم تا تمام بشه ،البته نباید زحمت گروه اجرایی و کار گردانی رو ندیده گرفت همگی خسته نباشید.
azi rezaei
درباره نمایش عمل i
دیشب این نمایش رو دیدم یه اجرای خلاقانه از یه موضوع تکراری و یه معضل اجتماعی ،مونولوگهای که در طول اجرا جریان داشت و پراکنده داستانی رو روایت میکرد از سقوط یه عشق به نیستی در اثر افیون و فقر ،هم فرهنگی و هم اقتصادی.
اجراها عالی بود در صحنه ای کوچک با دکوری که فضا سازیش هم جوابگوی خونه بود هم کمپ ترک اعتیاد .شخصیتها باور پذیر بودن و قطعا نمونه هایی از اونهارو در جامعه دیدیم.
صحنه جمع شدن همه دور سفره رو خیلی دوست داشتم .گروهی مرده و زنده دورهم به مشکلات و بد بختیهاشون میخندیدند .
موقعی که قابهاروی دیوار نصب شد خیلی دلم گرفت .
کبودی های ناشی از سرما، اعدام با دار و خودکشی با قرص هم ترکیب جالبی بود .
در مجموع به تک تک بازیگران و عوامل اجرا خسته نباشید میگم و امیدوارم همچنان بدرخشند.
ممنون از لطف و حضورتون
۱۹ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش آواز قو i
به لطف یکی از دوستان این افتخار نصیبم شد که اجرای بسیار قوی و درخشان استاد پور صمیمی رو روی صحنه ببینم و از ته قلبم آرزو میکنم که وجود این هنرمندان روی صحنه پایدار بمونه ،واقعا کیفیت اجرا نشون میداد که سالها تجربه پشت هر حرکت و بازی قرار داره ،جناب پور صمیمی یه هنرمند واقعی هستند و علی رغم بازی خوب خانم سیف ایشان در سایه استاد پور صمیمی کم رنگ بودند
انتخاب اجرای این نقش برای جناب پور صمیمی فوق العاده به جا بود .
واقع خسته نباشید استاد سایه تون مستدام.
میترا و امیر مسعود این را خواندند
حمیدرضا مرادی، سیدمهدی و محمد مجللی این را دوست دارند
ممنون از دوست شما که افتخار میزبانی از شما را نصیب ما کرد.و ممنون از شما که نظرتان را با ما در میان گذاشتید.برقرار باشید
۱۲ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش لانچر ۵ i
با تمام وجودم از اینکه این نمایش رو دیدم خوشحالم و از بازی تک تک بازیگران حتی کوتاه ترین نقش ها لذت بردم اینقدر اجراها عالی بود که دو ساعت کامل فراموش میکردی تماشاچی یه نمایشی تو یه سالن کوچک وبی تهویه که فضا برای نفس کشیدن خفه بود ،اجرا به قدری جذاب بود که همه چی از یاد میرفت واز محیط غافل میشدی ،هر کدوم از بازیگرها که وارد صحنه میشدن در کوتاه ترین مدت منو با خودشون همراه میکردن،متن روان وجذاب بود و کمتر بهش پرداخته شده بود و شیوه ی روایت معماییش جذابترش کرده بود .همه عوامل اجرا خسته نباشید دلم میخواد باز هم کار رو ببینم و حتی کارهای بعدی از این گروه رو حتما دنبال خواهم کرد.
azi rezaei
درباره نمایش وحشی i
امروز اجرای این گروه جوان و با انگیزه رو دیدم و درتمام طول اجرا هر لحظه دچار شوک بودم کار بسیار دوست داشتنی بود صحنه بدون دکور ولی کاملا قابل درک بود که به دلیل هماهنگی و اجرای خوب گروه میشد به راحتی تصورش کرد و البته اون اتوبوس کوچیک واقعا ایده نو و جالبی بود .موضوع هم نو و جذاب بود و واقعا آدم رو به فکر فرو میبره که اگر در شرایط مشابه قرار بگیری چیکار میکنی؟!!!!!
وحشی اسم خوبیه برای نمایش چون نشون میده آدمها هم در بعضی شرایط از حیوانات وحشی تر میشن و برای بقا به جون هم میافتن .
در مجموع به تک تک بازیگران برای این اجرای قوی تشکر میکنم وبه دوستان توصیه میکنم حتما این نمایش رو ببینند.
حسین رحمانی و حمیدرضا مرادی این را خواندند
Yeganeh T این را دوست دارد
ممنونم که وقت گذاشتید
۲۸ مرداد
و به دیدن کار ما اومدید
۲۸ مرداد
باعث افتخار من بودو منتظر کار های بعدی شما هستم:)
۲۹ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش لاموزیکا سوم i
یک عشق عقیم و بی سرانجام با جدایی دوباره .
زن و مرد داستان حتی در برخورد مجدد پس از سالها باز هم در برقراری ارتباط مشکل داشتن عشقی عجیب و گنگ که هردو از ابزارش واهمه دارن .
کار هر دو بازیگر عالی بود ونقشها رو خوب در آورده بودند به هر دو عزیز خسته نباشید میگم به امید اجراهای بعدی...
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امشب اجرایی قوی دیدم که نشان دهنده هماهنگی و تمرین زیاد گروه بود واقعا کار تمیزی بود متن رو خیلی دوست داشتم موضوع تکراری نبود بیان کلمات خیلی خوب بود و علی رغم ریتم تند اجرا به خوبی بیان میشد ،بازیگران خیلی خوب از عهد نقششون بر اومدن وتمام طول اجرا باهاشون همراه بودم ،اصلا احساس نمیشد نویسنده ایرانی باشه .به همه گروه اجرایی ، کار گردان،نویسنده طراح صحنه، بازیگران و.......خسته نباشید میگم وبه تمام دوستان دیدن این اجرا رو توصیه میکنم این اجرا ارزش دیدن داره.
سلام و عذر ادب .

الان متوجه شدم که گویا نظر بنده پیوست فرمایش شما ارسال نشده است ...
عذر می‌خوام ازتون .
ممنون از لطف و‌کلمات محبت آمیزتون
خوشحالم که که تونستیم رضایتتون رو جلب کنیم .
مستدام باشید .

ارادت .
۲۸ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با افتخار اجرای امروز رو دیدم و به نظرم بسیار دلنشین و دوست داشتنی بود .
بازی تک تک بازیگران در جای خود بسیار خوب و بازی آقای خطیبی عالی بود .تمام مدت ،اجرا رو با یه حس خوب تماشا کردم و از همه لحظاتش لذت بردم .
بیشتر دیالوگها با اشعار عاشقانه نرودا عجین شده بود که لذت بخش بود و کاملا متناسب .
در مجموع به تمام دوستان ،تماشای این عاشقانه دوست داشتنی رو توصیه میکنم
و به تمام عوامل اجرا خسته نباشید میگم.
از اینکه کار دو اجرایی شد و زحمت و سختی کار برای بازیگران دو برابر شد از همه عوامل متشکرم قدر دان زحماتتان هستم.❤
ازی جان رنج شیرینی بود که حضور شما شیرین ترش هم کرد
۱۶ مرداد
بزرگوارید جناب خطیبی ارادتمندم، واقعا خسته نباشید****
از دیدارتون خوشحال شدم :)
۱۷ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
چرا چنگال سه شاخه داره ولی پریز برق دوتا سوراخ؟
محمد نورالدینی و حمیدرضا مرادی این را دوست دارند
الان این شد دیالوگ ماندگار؟ ؟ . ؟
۱۴ مرداد
:))))))))))،خب تنها چیزیه که از اجراشون فهمیدم.
۱۵ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایش بسیار زیبا و اجرایی بسیار درخشان و قوی از تمام بازیگران، که واقعا زحمت کشیده بودن و روایتی بسیار زیبا و دراماتیک رو به صحنه آورده بودند با کارگردانی عالی آقای کوشک جلالی که پای هر نمایشی اسمشون رو ببینم قطعا اجرا رو خواهم دید .
از سالن که بیرون اومدم نمی تونستم نفس بکشم فقط دلم سکوت میخواست تا غرق در افکار تمام لحظه هاش رو در خاطرم حفظ کنم.
ممنونم که بعد از مدتها با یه کار خوب یه حس خوب بهم دادید .
به تک تک بازیگران خسته نباشید میگم و امیدوارم همچنان بدرخشند.
صبا صالحیان و حمیدرضا مرادی این را خواندند
امیر مسعود و Yeganeh T این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش لانچر ۵ i
گروه اجرایی محترم آیا امکانش هست اجرا تمدید بشه لطفا پاسخگو باشیدو اگر ممکنه اجرای ویژه در نظر بگیرید ممنون میشم.
زهره مقدم این را خواند
ماهرو رستمی، شاهین، امیر مسعود و فریبا این را دوست دارند
اونطور که من از یکی از بازیگران پرسیدم درخواست تمدید داده شده و توی همین هفته نتیجه مشخص میشه
۱۳ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای پارسال این نمایش فوق العاده رو دیدم و هنوز در خاطرم مونده وبه دوستان توصیه میکنم ببینن و ازش لذت ببرن ،خودم حتما مجدد خواهم دید.
گروه اجرایی محترم آیا امکانش هست در این اجراهای آخر اجرایی ویژه در ساعتی بهتر در نظر بگیرید ممنون.
زهره مقدم این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سکوت میکنم که این سکوت منطقی تره •~•
امیر مسعود این را خواند
زهره الف و پارسا یزدی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش خونین زار i
موضوعی تکراری با روایتی دلنشین و اجرایی دوست داشتنی از خانم ادبی عزیز
و پایانی تلخ، با نور پردازی بسیار خوب و بجا موزیک تاثیر گذار .
این نمایش واقعا مناسب زیر ۱۵ سال نیست برام عجیب بود که خانمی با پسر بچه ده یازده ساله اومده بود تماشای این اجرا!!!!
مدیریت سالن شهرزاد هم واقعا ضعیفه ،ده دقیقه از شروع اجرا گذشته هنوز اجازه ورود میدن تمام حواس آدم منحرف میشه اگر به مخاطب احترام نمیذارید حداقل به بازیگر احترام بگذارید که تمرکزش رو از دست نده .
تهویه هم که بسیار بد بود احساس میکنی تو گور نشستی خفه داری میشی.
خلاصه این اولین بار بود رفتم شهرزاد و قطعا آخرین بار هم خواهد بود حتی برای بهترین نمایش ها حاضر نیستم اینهمه بی توجهی و تحقیر رو تحمل کنم.