تیوال azi rezaei | دیوار
S3 : 04:43:00
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
azi rezaei
درباره نمایش پروانه و یوغ i
خواهش میکنم اجرای ویژه در ساعتی بهتر در نظر بگیرید. دوست دارم نمایش رو ببینم ولی با ساعتش مشکل دارم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای دیشب رو دیدم ،گروهی بی مدعا و بسیار هنرمند ،موضوعی اجتماعی و کاملاملموس همراه با دغدغه های زمان حال ،قابل درک و تعمیم به فضای اقتصادی و سیاسی حاضر ،خارج از تمام امکاناتی که در اختیار سلبریتی ها در تئاتر قرار میگیره این گروه بخوبی تونستن ارتباط لازم رو با تماشاگر برقرار کنن بطوری که تو لحظه ای خسته نمی شی و در جریان نمایش گاهی افسوس میخوری گاهی می خندی و گاهی خشم درونی از بی عدالتی رو حس میکنی.کارگردان با اجرای نقش های کوچک ولی بسیار قوی و تاثیر گذار مدیریت درون صحنه رو هم داره و چشمان تیز بین استاد شهرستانی هم ناظر خارجی گروه برای هرچه اجرای بهتر نمایشه ،انتخاب موزیک هم عالی بود و حتی انتخاب پرچم!تمام گروه خسته نباشید پیام نمایش دریافت شد ،از تمام دوستان خواهش میکنم این اجرا رو ازدست ندن.سپاس.
دوستان اخیرا دقت کردید برای نمایشها هیچ در بروشوری ارائه نمیشه حداقل سه چهار نمایش آخری که دیدم بدون بروشور بود نکنه از مد افتاده یا گرونی غالب شده؟
صد در صد گرونی قالبه
قیمت 5000 تا بروشور A4 حدود 1و نیم میلیون در میاد و توجیح اقتصادی نداره
۱۹ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
متاسفم که دفتر تئاتر امسال رو با این تئاتر باز کردم
بی محتوا و چرند مطلق بدون حرفی برای گفتن و بدون اینکه تو رو به فکر فرو ببره .
خشونت بی خود فحاشی بی جا .
تماشاگرانی که با بازیگریا کارگردان دوست بودند واز اولین دیالوگ های کار شروع به خنده های بی دلیل و قهقهه کردند که اصلا نمیدونستم دلیلش چیه ،درسته شما با کارگردان و بازیگر دوستی دلیل نمیشه با خنده بی خود سعی کنی جذابیت یه تئاتر مزخرف رو بالا ببری هیچ موضوع خنده داری نداشت .
باید هر چه زودتر یه تئاتر خوب ببینم این انتخاب بدم رو بشوره ببره.
azi rezaei
درباره نمایش کالاندولا i
کالاندولا برای پوستهای زخمی و آسیب دیده داروی خوبیه ولی روی پوست سالم بی تاثیره ،شغل من به من یاد داده پیشگیری همیشه بهتر از درمانه، آقای سلگی عزیز کالاندولا برای این زخمهای عمیقی که شما به نمایش گذاشتید هم بی تاثیر این زخمها درمان قوی تری لازم دارن که آثاری ازشون به جا نمونه که بعد ۲۰ یا ۳۰ سال هنوز تو روح و روان و شخصیت فرد تاثیر بذاره .جناب سالگی من جواب سوالتون رو میدم من باز هم به این دنیا می اومدم هرچند که حاضر نیستم فرزندی داشته باشم مادر شدن مسئولیت سنگینیه ولی برای این می اومدم که حامی بهتری برای کودکان اطرافم باشم که نگذارم به کالاندولا احتیاج پیدا کنن(پیشگیری) و از خیلی اتفاقاتی که ممکنه برای بچه های اطرافم پیش بیاد با چشم باز جلوگیری کنم همه ما میتونیم با نگاه دقیق به اطرافمون مانع از سوء استفاده ها بشیم .من باز به دنیا می اومدم واز ... دیدن ادامه » تمام خانواده و اطرافیانم سپاس گذارم برای تمام کودکی ساده وسالمم.
جالبه ولی یکی از راه‌های درمانی‌ای که واسه افرادی که ptsd دارن پیشنهاد می‌شه exposure therapy هست؛ یعنی رو به رو شدن با خاستگاه اضطراب و ترس‌شون، حالا قطعاً به صورت کنترل شده. کسی که میاد این اجرا رو می‌بینه دچار این پروسه می‌شه، که می‌تونه واسش تاثیر درمانی ... دیدن ادامه » داشته باشه؛ البته چون خیلی کنترل شده هم نیست ممکنه باعث پنیک اتک و این‌جور چیزا بشه، درنتیجه ریسک هم هست. ولی خب به نظر من خودش یه قدم به جلوعه، چون افرادی که این‌جورین معمولاً انقد واسه‌شون سخته کنار اومدن و مقابله کردن، که بعضی وقتا دچار انکار و فراموشی هم می‌شن.
هنر یکی از بهترین راه‌های تخلیه‌ست.
نظر من اینه که، کالاندولا تاثیرش رو می‌ذاره هم رو اونایی که زخم دارن، هم اونایی که ندارن.
پ.ن: البته من روان‌شناس نیستم، فقط به این‌جور چیزا علاقه دارم.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷
خانم مرادی مواجه آخرین پله از حلقه درمان هست وحتما قبلا فرد باید آمادگی روانی برای روبرو شدن با خواستگاه اصلی اضطرابش داشته باشه و گرنه به جز موارد جسمی که اشاره کردید احتمالا موجب تشدید اختلال خواهد شد‌.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
اشاره کردم که قطعاً باید کنترل‌شده باشه و در ادامه...
۲۶ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش زهرماری i
اجرای چهارشنبه رو دیدم ،زهر ماری اسم با مسمایی بود مثل شراب هم گس بود هم سرگرمت میکرد هم میخندوندت هم بعد از اینکه میگرفتت غمگینت میکرد ،اجراها قوی وعالی بود دکور خوب بود از همه قشر آدمی هم میشد تو نمایش پیدا کرد .دست همه گروه درد نکنه منتظر کارهای بعدی هستم.سپاس.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش از فرداش i
این نمایش رو دیدم داستان شاید تکراری باشه ولی روایت جذابی داره دو قصه موازی یکی پر از عقده تحقیر ویکی پر از ترس و تنهایی وتوهم که در نقطه تلاقی فاجعه به بار میارن با اجرایی بسیار قوی و تاثیر گذار که تماشاگر رو در خودش حل میکنه وتمام مدت محو تماشایی و زمان برات مفهومی نداره ،نور وصدا هم در ثاثیر بیشتر ،دخالت میکنه و در مجموع یک اجرای زیبا و قوی رو به تماشاگر ارائه میده هر سه بازیگر بی نقص و عالی بودن ،سپاس از زحمتشون به امید اجراهای بعدی.
آذرمهر و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش سلول i
دیشب به تماشای این نمایش نشستم دوستان هنرمند زحمت زیادی کشیدند و انرژی بالای داشتندبخصوص آقای زر آبادی که بار طنز رو بیشتر از دیگران بدوش داشتند و برای نقششون واقعامایه گذاشته بودند ولی ای کاش انتخاب تماشاگران گزینشی بود متاسفانه بعضی از تماشاگران دیشب تفاوت تئاتر و سینما رو نمیدونستند حتی به این تئاتر عمیق هم توجه نمیکردند و صرفا برای خوش گذرانی و خنده اومده بودند غافل از این که علی رغم سبک کمدی این نمایش یک تلخی عمیق با خودش داشت که گاهی جای خنده باید به فکر فرو میرفتی ولی خنده های بی جا و سطحی برخی تماشاگران تمرکز رو بهم میزد و آنچه حق این تئاتر بود رو پایمال میکرد. گاهی باید عمیق تر بود.باز هم سپاس از همه گروه ،پاینده باشید.
خب اینروزا مردم زمانی برای گذران وقت می خوان وقتی زده کمدی شاید به اون دلیل انتخاب کردند . اتفاقا چه خوب که اومدند بعد این شاید بگن تیاتر چیه خوشون نیومد نیان ! تیاتر فقط بهزاد محمدی ! یا شاید به مرور با مشابه سازی رفتار اکثریت جا بیفته
۰۸ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
azi rezaei
درباره نمایش بی تابستان i
اجرای قبل ای نمایش رو دیدم خیلی خوب بود بازی هر سه هنرمند عالی بود صحنه پردازی بسیا خوبی داشت موضوعش هم جالب بود .توصیه میکنم ببینید و لذت ببرید.
NetHunter این را خواند
حمیدرضا مرادی و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام امروز این نمایش رو دیدم ،عالی بود (اساسی)بازی آقای زارع تمیز بود ،خیلی (اساسی)تمام طول نمایش در فضای داستان غرق بودم ،با صحنه خالی ولی پر از تصویر در دنیای علی زندگی کردم ،با شمشیر کارل کبیر خندیدم وبا خونه ای که دیگه سر جاش نبود گریه کردم (خیلی) باید این تئاتررودید(یک باید آلمانی) سپاس از آقای زارع و بقیه عوامل خسته نباشید.
azi rezaei
درباره نمایش کالبد شکافی i
سلام من امروز این نمایش رو دیدم وبا تمام وجود فشردگی قلبم رو احساس کردم از ابتدا تا آخرین صحنه تحت تاثیر شدید بازی ها و انرژی بالای بازیگران این تاتر بودم موضوع بسیار تامل برانگیزی داره، فوق العاده عالی به قدری که دلم میخواد بارها ببینمش توصیه میکنم حتما ببینید و لذت ببرید و به فکر فرو برید .مرسی آقای ارسطو ،مرسی تمام گروه ،موفق باشید منتظر آثار بعدی هستم.
امیر این را خواند
آذرمهر، گل آرا پورمظفر و آقای سوبژه (محمد لهاک) این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید