آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال غیوقی اوکاطاثا | دیوار
S3 : 15:04:20 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
الان ویدیویی از خضریان نماینده مردم تهران در مجلس رو دیدم که در یک برنامه ی تلویزیونی anywhere و anytime رو آنی ور و آنی تایم خوند . اونهم با اعتماد به نفسِ کامل و مسلطططط . و مجریِ ببو هم بی اینکه هیچی بگه ، تاییدش کرد .
یادِ موزه ی لوور افتادم .
و بعدتر یادِ خودم افتادم که دیروز یک پکیج خریدم بنام نوابغ اینستاگرام به قیمت دو و نیم میلیون . و وقتی شروع کردم به دیدنش دیدم برام توضیح داده که لایک چیست ؟ منشن یعنی چه ؟ چگونه دیگران را لایک کنیم ؟ چگونه بایوی خود را بنویسیم و ...
و من به جای اینکه حرص بخورم خندم گرفته بود که ببین تو رو خدا چه مملکتِ خوبی داریم و چقدر راحت میشه توش پول در آورد .
من معتادِ خریدنِ پکیجهای آموزشی ام . نمیدونم چرا ولی هر ماه چند میلیون رو بابتِ خرید پکیجهای مختلف دارم میریزم دور . از روو هم نمیرم :) البته که گاهی واقعن چیزهای خوبی هم نصیبم میشه و یاد میگیرم . بهر حال باید انصاف داشت . ولی این اتفاق شاید از هر 7 خرید یکبار رخ میده . و فکر کن اگر چند نفر مثل من باشن ( که قطعن هستن ) ؛ پول در آوردن اون وقت کارِ سختی نخواهد بود :))
خلاصه به بعضیا که ناشکر و قدرنشناسن باید گفت که ایران کشورِ فوق العاده ایه . براحتی میتونین توش نماینده ی مجلس بشید اونهم بدونِ سواد . بدون کمترین تجربه ... دیدن ادامه ›› .
توش میتونین آموزش تولید کنید و پولِ خوب در بیارید بدونِ کمترین اطلاعات و دانش .
یاد آموزشی که درباره ی یوتیوب بود و پارسال 5 میلیون خریده بودمش افتادم . درباره ی این بود که چطور بازدید خود در یوتوب رو میلیونی کنیم . بعد از اینکه دیدم کلاه مسخره ای سرم رفته و این بابا که اینو ساخته شوت تر از این حرفاست . گفتم برم پیج یوتوبشو ببینم . رفتم و دیدم 31 سابسکرایب داشت . با 5 ویدئو . جالب این بود که تعداد بازدید از ویدیویی بنام ترفندها و تکنیکهای مخفی برای جذب بازدید میلیونیش ، 7 بار دیده شده بود :))
خلاصه که خوبیم دورِ هم :d
امیر مسعود و celine این را خواندند
سپهر، محسن جوانی، پویا و کاوه علیزاده این را دوست دارند
یک عده مشتغل به فقط دورکاری‌اند
یک‌ عده نیز دربه‌درِ گور کاری‌اند
یک عده پشت میز نشسته به جمع و ضرب
تفریغ بودجه و چه... (منظور: کاری‌اند)
یک عده نان و قافله‌ای رنج می‌برند
هر کس به قدر و وسعتِ مقدور، کاری‌اند
جمعی ستاره نیز فقط غصه می‌خورند
در پیج خویش سرخوشِ مشهورکاری‌اند
در ... دیدن ادامه ›› گور خویش خنده‌کنان جان نمی‌دهم
عشاق خاک عاشق این‌جور کاری‌اند
«از صبح و آفتاب در این‌جا سخن مگو»
تا زخم‌های این شب دیجور کاری‌اند
خلوت‌گزیده را به تماشا چه حاجت است
گاهی دلم برای خودم تنگ می‌شود


{#}مهدی_استاد_احمد
۲۰ ساعت پیش
Ali
در زمینه موفقیت
واقعن نمیتونم یه کتابِ بخصوص رو اسم ببرم . چون موفقیت برای من یه نگرش و یه تفکر بود .
مثلن تا خودِ همین چند سال پیش کلی کتابهای موفقیت و انگیزشی میخوندم اما کاااملن یه آدمِ فقیرِ عصبیِ خشک بودم که یه عالم هدف داشتم اما نمیتونستم دنبالشون کنم . از نظر روحی و مالی کاملن ورشکسته بودم . از نظرِ جسمی هم کاملن بیمار .
برای همین کتابهایی که میخوندم هیچ تاثیری رووم نداشت . بیشتر عصبیم میکرد .
تا اینکه متوجه شدم موفقیت یه موضوع نیست . یه سیستمِ فکریه . من باید در عینِ حال که دنبالِ هدفم هستم و براش تلاش میکنم ، باید مطلقن مثبت اندیش هم باشم . این شد که شروع کردم به قطع رابطه با عواملِ منفیِ زندگیم و مطالعه ی مباحثِ مثبت اندیشی . بعدن مسائل انگیزشی اضافه شد ... دیدن ادامه ›› . که اگر تو مثبت اندیشِ کامل باشی ، اما مطالعه ای در انگیزشیها نداشته باشی باز یه جا متوقف میشی .
روده درازی نکنم باز :)) منظورم اینه که صادقانه نمیتونم یک کتاب رو اسم ببرم . چون حقیقتن هر کدوم از این کتابها و مجموعه ها نکته ای رو میگن و مبحثی رو باز میکنن که حیاتیه . و اگر به قبلیها اضافه ش کنیم ، عالی و عالیتر خواهیم شد .
اما بهرحال اگر بخوام اسم ببرم . کتابِ 25 اصلِ حیاتیِ موفقیت از جک کنفیلد . و به سوی کامیابیِ رابینز . و افکارتان را تغییر دهید تا زندگیتان تغییر کندِ تریسی رو میتونم اسم ببرم . خیلی عملی صحبت میکنن و انصافن خوبن . و خیلی کاربردی تونستم توو زندگیم نتیجه شون رو ببینم .
شرمنده طولانی شد :)

۲ ساعت پیش
غیوقی اوکاطاثا
واقعن نمیتونم یه کتابِ بخصوص رو اسم ببرم . چون موفقیت برای من یه نگرش و یه تفکر بود . مثلن تا خودِ همین چند سال پیش کلی کتابهای موفقیت و انگیزشی میخوندم اما کاااملن یه آدمِ فقیرِ عصبیِ خشک ...
دمت گرم امپر جان ممنون که وقت گذاشتی پاسخ دادی .
۲ ساعت پیش
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
به دوست دارانِ ادبیات و تفکرِ پست مدرن ، به علاقه مندانِ موسیقیِ آتونالِ شوئنبرگی و سریالیستیِ گلسی ، به اونها که با کلمه ی آوانگارد بیگانه نیستن . و به کسانی که دوست دارن از اتمسفرِ پاپ جدا شن ، این مستند به شدت پیشنهاد میشود .
ساخته ی شاعر و نویسنده ی خاص و نابِ همروزگارمون علی قنبریِ عزیز
زنده باد
Ali، پویا، نیلوفر ثانی و امیر مسعود این را خواندند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بعضی سریالها از لحاظ ساختاری ضعیفن ، اما از طرفی کاملن تهییج کننده ن . برای مخاطبِ جاه طلب ، یه نیروی محرکِ خوبن . برای کسی که بلندپروازه و به این راحتیا به یه زندگیِ ساده و معمولی قانع نمیشه ، انگیزانندن .
همچنانکه برخی سریالها برای مخاطبِ مسنی ساخته میشن که روی کاناپه لم بده و گربه ش رو نوازش کنه و از دورانِ بازنشستگی لذت ببره ؛ بعضی از سریالها هم مثل همین The Politician سریالی برای جوونترهاییه که اهدافِ بزرگی توو سر دارن .
اینها همه چی رو چنان راحت و شدنی ترسیم و تصویر میکنن که تو هم با خودت میگی چرا که نه ؟ چرا من نه ؟
و همه چی میتونه از همینجا شروع بشه
رویاهای بزرگتر ، قدمهای بزرگتر و ...

اگر سریالهای مشابه رو در ذهن دارید ، خوشحال میشم بهم معرفی کنیدپ.ن :
این سریالها مخاطبِ خودشونو دارن ، کسایی که که مثل من اهمیتی به ساختار ... دیدن ادامه ›› و ... نمیدن و معتقدن به من چه ، مگه کارم سینماست که بخوام به جزییاتِ سینمایی و ساختاریش دقت کنم . حرفی که میخواد بزنه برام مهمه . برای همین خیلی از فیلمهای رتبه بالای منتقدین و IMDb و ... برای من جزو فیلمهای بی ارزش دسته بندی میشه و هر کدوم رو شاید بیش از 10 دقیقه ندیده باشم . و برعکسش هم صادقه .
لذا هدف از نوشتنِ این پست پیشنهادِ این سریال به " همه " نیست .
پویا، یسنا طالب لو و رویا این را دوست دارند
منتقدین و ... به صورت فنی فیلم رو بررسی می کنن و این دلیل نیست که حتما بیننده هم بپسنده ... این تفکیک که گفتین درسته
۲ روز پیش، یکشنبه
رویا
سریال دل😄😄😄 کاری از منوچهر هادی
😄😄😄😄
رویا
سریال دل😄😄😄 کاری از منوچهر هادی
😂😂
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
کارما چیز عجیبیه . یه سیستم قضایی عادلانه ی کیهانی . با قضاتی که که نیازی به وکیل و دادستان و ... ندارن . چون آگاهی در ذاتشونه و به تمام نیتها و کنشها و واکنشها واقفن .
لذا رایی که صادر میکنن مبتنی بر عدالت محضه .
کارما چیز عجیبیه چون حتا جزییات رو هم باهات حساب میکنه . تعریف جرم در کارما متفاوت از تعریف بشری اونه .
مثلن اگر تو با کندن روکش صندلی تاکسی یا اتوبوسی که توش نشستی بر فرض 3 واحد کارما ایجاد کرده باشی ، این 3 واحد بالاخره به زندگیت برمیگرده . ممکنه 3 واحد معادل یه سرماخوردگی باشه ، یا یه دعوا با همسایه سر صدای تلویزیون ، یا گم کردن فلان مقدار پول و ...
شاید بگی خب این ضرر و محکومیت برای این طرف رو میفهمم ، اما تکلیف اون ور ماجرا چی میشه پس . اینکه این سرما بخوره ، روکش ماشین نمیشه واسه اون بابا که .
آره . حالا باید به اون ور ماجرا بریم .
طبق قانون کارما وقتی کسی بهت صدمه میزنه ( روحی ، جسمی ، مالی و ... ) مثلن همین 3 واحد کندن روکش صندلی ، جهان هستی 3 واحد بهت بدهکاره . ( انگار که جریمه ... دیدن ادامه ›› رو از اون طرف گرفته باشن و توو حساب قوه قضاییه بریزن تا بعدن پول روکشت رو بهت بدن ) .
و این جزو طلبت از جهان هستی باقی میمونه . اما نکته ای این وسط وجود داره و اون اینه که باید بدونی فحش هم کارما داره ، قضاوت و غیبت و تهمت و ... هم کارما داره .
پس خیلیا این 3 واحد طلبی که دارن رو الکی الکی سوخت میکنن . چطور ؟ وقتی دیدن روکش ماشینشون کنده شده شروع میکنن به آبا و اجداد طرف فحش دادن ، بعد شروع میکنن به تهمت زدن به تمام مسافرا و ....
و دست آخر میبینی این بابا هم روکش ماشینش کنده شده ، هم کلی بدهکاری هم به کارما بالا آورده .
پس اونچه مهمه اینه که کمی هوشمند باشیم .
واکنشمون رو کنترل کنیم . وقتی یه ماشین از کنارمون رد شد و آب و گل پاشید رومون فحش ندیم بهش ، قضاوتش نکنیم . ببخشیمش و درباره ش فکر نکنیم . اینطوری به شکلی هوشمندانه طبق قانون کارما ، جهان هستی رو بدهکار خودمون میکنیم . و این آب و گل به گونه ای اعجاب انگیز و در شرایطی متفاوت و بهتر برامون جبران میشه .
پیشنهاد کائنات به ما اینه که اگه کسی فحش داد بهت یا قضاوتت کرد ، دلت رو سوزوند و... کمی فرصت طلب تر باش و به جای اینکه با یه فحش یا اخم یا کینه و .... باهاش حساب بی حساب بشی . هیچی نگو و ببخشش. تا جهان جور دیگه ای در جای دیگه و شکل متفاوت و به درد بخورتری برات جبران کنه .
کتاب مقدس میگه : و آنان که دارند بیشتر به آنها داده خواهد شد و آنانکه ندارند ، آنچه برایشان باقی مانده نیز از ایشان گرفته خواهد شد .
این جملات بهمون یادآوری میکنه تفاوت منش و اخلاق ثروتمندان و فقیران رو . تفاوت نفس کشیدن در فضای شکرگزاری و گله و شکایتهای مدام . هر چیزی کارما داره . حتا احساسی که نسبت به خودمون داریم . حتا کلماتی که در خلوت با خودمون بکار میبریم .
کمی تغییر در نگاه و کلمات و قضاوتهامون ، کمی بخشش و کمی گذشت ، کمی ارتعاش مثبت روزانه ، راه فراوانی رو بر ما خواهد گشود .
همین :)پ.ن :
1. کارما وجود داره و کار میکنه ، مثل قانون جذب ، چه بهش باور داشته باشیم چه نه .
2 . هر کس طبق ایمان خود زندگی میکند و بر وفق آن بر او خواهد شد
نیلوفر این را خواند
سپهر، نازنین، پویا، یسنا طالب لو، رویا، امیر مسعود و celine این را دوست دارند
موافقم. خیلی باید مواظب قضاوت کردن و حرف زدن پشت سر بقیه بود. حتی باید مواظب فکر و ذهن بود. محاله اون قضاوتی که کردیم، تحقیری که کردیم به خودمون برنگرده، بعدش از دنیا شاکی میشیم که چرا به این روز افتادیم؟! به شخصه برای کسانی که مدام با طعنه، با نوشتن، حتی تو فکرشون به فکر تحقیر دیگرانن آرزوی بخشایش میکنم.
۲ روز پیش، یکشنبه
توضیح سه واحدی خیلی خوب بود 😄 بالاخره کارما برای من جا افتاد با همین ۳ واحد
رویا
توضیح سه واحدی خیلی خوب بود 😄 بالاخره کارما برای من جا افتاد با همین ۳ واحد
😅😅😅 خب خدا رو شکر
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
ممنون تیوال جان برای این بخشِ خوب که اضافه کردی . اینکه میشه فیلمها و مستندها رو رایگان تماشا کرد ، امکانِ ویژه ایه . دست مریزاد .
در مورد سانسور فیلمها هم به شخصه راضی ام و ازشون استفاده میکنم . ممنون
نمیدونم چرا اینقدر از این بشر بدم میاد
یجور ناجوری انرژی منفی هست برام و بهش دافعه دارم
یه سرچ کردم و دیدم تنها نیستم
از امتیازات این فیلم هم میزان محبوبیتش مشخصه
نظر تو چیست؟ :)
۲ روز پیش، یکشنبه
غیوقی اوکاطاثا
من دوسش دارم :) در کل نسل جدید و تین ایجرهای امروزی رو دوست دارم . نسل آگاه ، پرسشگر ، دغدغه مند ، عمل گرا و فعالی هستن که بدون تردید دنیا رو جای بهتری خواهند کرد . احساس میکنم 50 60 سال دیگه ...
خب این دید خیلی خیلی زیبا و جذاب بود
اما گاهی شبیه یه عروسک خیمه شب بازی میشن
اسیر باز های سیاسی و...
حس میکنم این ادم اداست. حرف خالیه. بازیچه ی دست چندتا ادم دیگه
من خیلی نگرانش هستم. نگران همه ی بچه هایی که با پیج های اینستا بزرگ میشن و یاد میگیرن باید سلبریتی باشن
۲ روز پیش، یکشنبه
محمد مجللی
خب این دید خیلی خیلی زیبا و جذاب بود اما گاهی شبیه یه عروسک خیمه شب بازی میشن اسیر باز های سیاسی و... حس میکنم این ادم اداست. حرف خالیه. بازیچه ی دست چندتا ادم دیگه من خیلی نگرانش هستم. ...
آره متوجه دغدغه ت هستم . و نمونه های مشابه رو دیدم سلبریتیهای اینستاگرامی و تیک تاکر و یوتیوبرهای مشابه رو .
اما خب امثال گرتا برام قابل احترامن ، بچه هایی که بجای مد و آرایش و پیروی از کارداشیانها و تمرکز روی بدن و باسن و ... کمی بزرگتر ، انسانی تر و جهانی تر فکر میکنن .
برام قابل احترامه که در این شرایط ، مسئولیت پذیری رو به خیلی از هم سن و سالای خودش یاد داده که هر از چندی میبینیم دختر بچه ها و پسربچه های 10 15 ساله راهپیمایی میکنن و خواهان زمین پاک و جلوگیری از کشتار حیوانات و ... هستن .
شاید فعلن کاری از پیش نبرن ، اما اگر با همین دغدغه ها و نگرش رشد کنن ، میتونن وقتی زمام امور رو دست گرفتن کارهای بزرگی کنن و تصمیمهای درستی بگیرن
۲ روز پیش، یکشنبه
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
وقتی بدن ما بطور طبیعی توانایی خودترمیمی داره ، پس چرا بیمار میشیم ؟ و چه راهی وجود داره که نشیم ؟
بروس به این سوال جواب میده ( با زیرنویسِ فارسی ) :

https://www.uplooder.net/files/685ddc9068d227538ff864995da4d49d/bruce-lipton4.mp4.html

Ali این را خواند
رویا این را دوست دارد
جالب بود
۳ روز پیش، شنبه
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
"شبهای مافیا" خوبه . فانه و میتونه سرگرمیِ سرِحال و مفیدی برای دورهمیها و پارتیها و جمعهایی باشه که اهل سیاست و فلسفه و روانشناسی و ... باشن . . دمِ دیمیتری جان گرم که ابداعش کرد و دمِ این رفقایی که آوردنش شبکه نمایشِ خانگی هم گرم که باعثِ آشنایی بیشتر شدن تا ما هم خودمون بتونیم بازیش کنیم
زنده باد

پ.ن : چون برگه نداشت اینجا نوشتم
سپهر و محمد جواد این را خواندند
امیر مسعود و فهیمه تردست این را دوست دارند
پس خوبه؟
من هی میرم فیلیمو می‌بینم تبلیغش هست، هی به نظرم میاد لوسه، نمی‌بینم😂
۴ روز پیش، جمعه
یه روش دیگه هم هست بهش می گن مافیای سوییسی
خدا وجود نداره شب هم نداره
فقط دو گروه شهروند و مافیاست بدون هیچ نقشی
مافیا ها هم تا آخر بازی همدیگه رو نمی شناسن
کل بازی تو روز هست و با پایان یک دور صحبت رای گیری می شه اگر رای به بیرون رفتن کسی داده شد شخص کارتش رو نشون می ده
۳ روز پیش، شنبه
سپهر
یه روش دیگه هم هست بهش می گن مافیای سوییسی خدا وجود نداره شب هم نداره فقط دو گروه شهروند و مافیاست بدون هیچ نقشی مافیا ها هم تا آخر بازی همدیگه رو نمی شناسن کل بازی تو روز هست و با پایان ...
چه جالب اصلا نمیدونستم من روش سنتی و معمولیشو میشناسم و بازی کردم، مرسی سپهر جان
۳ روز پیش، شنبه
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
Thank you LORD for your amazing power and work in our lives, thank you for your goodness and for your blessings over us. Thank you that you are Able to bring hope through even the toughest of times, strengthening us for your purposes. Thank you for your great love and care. Thank you for your mercy and grace. Thank you that you are always with us and will never leave us. Thank you for your incredible sacrifice so that we might have freedom and life. Forgive us for when we don't thank you enough, for who you are, for all that you do, for all that you've given. Help us to set our eyes and our hearts on you afresh. Renew our spirits, fill us with your peace and joy. We love you and we need you, this day and every day. We give you praise and thanks, for You alone are worthy! In Jesus' Name, Amen

" HAPPY THANKSGIVING "
پویا، نیلوفر، Ali و یسنا طالب لو این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
لحظه ای که معشوقِ امروزمون رو دیدیم . لحظه ای که فارغ التحصیل شدیم . لحظه ای که نوزادمون رو بغلمون دادن . لحظه ای که کارت پایان خدمت رو گرفتیم . لحظه ای که ...
این لحظات بسیارن . وقتی به گذشته نگاه میکنیم دلایلِ بسیااار زیادی برای سپاسگزاری از خداوند خواهیم داشت . خیلی از موقعیتها و شانسها و خوشیهایی که لایقش نبودیم . بابتِ زحمت و تلاشمون نبود ، اما دریافتش کردیم . و این یعنی محبتِ خدا . یعنی فیض .
برخی به گذشته نگاه میکنن و حسرت میخورن . به جایِ اینکه سپاسگزار و قدردانِ اون لحظاتِ شگفت انگیزی باشن که سپری کردن ، حسرت میخورن . و این حسرت دلیلش قصوره . هر وقت در لحظه زندگی نکنیم و " آن " ها ی زندگی رو از دست بدیم ، وقتی بهش برمیگردیم و یادش میکنیم حسرت میخوریم .
سپاسگزار بودن بهمون یاد میده تا در لحظه زندگی کنیم . سپاسگزار بودن بهمون یاد میده مثبت باشیم و جنبه های مثبتِ رویدادهای اکنون رو ببینیم . و این مثبت بودن آغازِ تغییر و تکثیرِ مثبتها و خوشیها و شانسها و لذتهاست . مثبت بودن راه رو بر بدشانسی میبنده . مثبت بودن راه رو بر استرس ، اضطراب و تنشهای عصبی میبنده .
شکرگزار بودن و مثبت بودن پیامدِ همن . وقتی شکرگزار هستی ، مثبت خواهی بود . و وقتی مثبت فکر کنی و نگاه کنی ، شکرگزار خواهی شد .
وقتی سپاسگزاری به عادتِ روزانه مون تبدیل میشه ، آروم آروم متوجه میشیم که زندگیمون هم داره بر وفق مرادمون پیش میره . " متوجه " میشیم . و این متوجه بودن یعنی در لحظه زیستن . متوجه بودن یعنی هشیار بودن . یعنی حساس به کوچکترین ارتعاشِ محیط .
این پنج شنبه ؛ روز شکرگزاریه .
بعد از کریسمس و سالِ نوی باستانی ... دیدن ادامه ›› ، روز شکرگزاری زیبا ترین روز در زندگیمه .
این روزها ، روزهای زیباییه . روزهاییه که همه آماده میشیم برای جشن گرفتنِ زندگی . برای سپاسگزاری از خدا ، از دوستان ، طبیعت و ...
سپاسگزاری از اینکه میتونم این کلمات رو روی کیبورد انتخاب و لمس کنم . سپاسگزاری برای اینکه میتونم ببینم . بشنوم . سپاسگزاری برای آتیشِ نابِ این شومینه . برای بوی قهوه ای که کنارمه . برای عطرِ خوشِ حیاط ، برای دبوسی و ...
روز شکرگزاری ، هر کسی بنا به وسعش بهترینِ خوراکیها و نوشیدنیها رو میخره . و در کنارِ عزیزانش جشن میگیره . و از خداوند عزیزتر مگه کسی رو داریم ؟ اگر تنها باشیم هم میتونیم در کنارِ خدا یه مهمونیِ مفصلِ دونفره برگزار کنیم . پر از شیرینی و شادی و موسیقی .
ولخرجی در این روزها زیباترین کارِ ممکنه :)
روزِ شکر گزاری و این روزهای زیبا و پر هیجانِ باقیمونده بهش مبارکِ تمامِ آدمهایی باشه که هشیارن ، حواسشون جمعه و قدر زندگیشونو میدونن . اونایی که شکرگزارِ موهبتها و محبتهای خداوندن . برکتِ خداوند با اونهاست . اونها برکت یافته ان .
شاه کلیدِ رسیدن به آرزوها ، سپاسگزاریه . سپاسگزاری ما رو در مودِ برکت و اقتدار قرار میده . سپاسگزاری از ما آدمهایی مثبت و هشیار میسازه . و برای کسی که مثبت و هشیاره همه چیز امکانپذیره .
وقتی به چیزی توجه کنید ، اون رو به زندگیتون جذب میکنید . و شکرگزاری راه خوبیه که تمام وقت ، روی خواسته ها و آرزوها و داشته هاتون توجه و تمرکز کنید . و اونها بیشتر و بیشتر به زندگیتون وارد خواهند شد :)
آمین :)
قرار بذاریم با خودمون . که این پنجشنبه ، تاااا میتونیم ولخرجی کنیم :) و خونه رو پر از قدرشناسی و شیرینی و خوشی و مرغِ بریون و موسیقی کنیم :)

هوشنگ جان ابتهاج یه مصاحبه داره که خبرنگار ازش میپرسه راضین از زندگی ؟؟ میگه :
فوق العاده . ببین من این شانس رو پیدا کردم که یه چیزی به اسم سمفونی نهم بتهوون گوش کنم.کجا میتونستم گوش کنم ؟
این میز میتونه بگه من سمفونی نهم بتهوون گوش دادم ؟ یا بگه من آواز ابوعطا شجریان رو گوش دادم ؟ در نظر بازی ما بی خبران حیرانند...
کجا میتونستم بشنوم این ها رو جز در زندگی ؟؟

دیروز تولد کیهان جان کلهر بود.من امروز از صبح یاد کنسرت شهر خاموشش افتادم که توی بالکن اول ورودی 3 غربی نشسته بودم ، دستم رو ... دیدن ادامه ›› جک کرده بودم زیر چونم و با چشمهای خیس غرق در صدا و سوزی بودم که با اون دستهای گرانبهاش از کمانچه در میاورد.
آلبوم هنوز پاییز است رو دانلود کردم ، ترک " هنوز " رو توی این هوای بارونی گوش کردم و سراسر غرق در لذت شدم . و این رو برای کسانی هم که دوستشون داشتم و میخواستم مثل خودم لذت ببرن ، فرستادم.

الان من هم باید بگم کجا میتونستم توی هوای بارونی کلهر گوش بدم و لذت ببرم به جز در زندگی ؟؟؟

پس میتونم حداقل حداقل خدا رو شکر کنم که 2 تا گوش بهم داده که میتونم از صدای وانتی که صبحا توی کوچه داد میزنه و مزاحم خوابم میشه بشنوم تاااااااااااااااا شجریان و کلهر و لطفی و .....
فرزاد جعفریان
آقا :)))) هشتاد درصد محصولات گیاهی رو بصورت تکی و ترکیبی امتحان کردم تو این چند ماه و نتیجه ش شده این :)))
😄😄👏🏼
۴ روز پیش، جمعه
فرزاد جعفریان
آقا :)))) هشتاد درصد محصولات گیاهی رو بصورت تکی و ترکیبی امتحان کردم تو این چند ماه و نتیجه ش شده این :)))
آقا خودمم دمنوش لازم شدم سالن هامون سوخت 😫

۳ روز پیش، شنبه
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چشم نواز ، محتاط ، چابک اما خجالتی
نیلوفر ثانی این را دوست دارد
تکنیک آینه برام خیلی جالب بود.. پراز چشم بود تابلو ... پراز نور بود
نمیدونستم گالری ها بازهستند یا نه
اگه تونستی کار جواد مدرسی گالری اثر رو ببین "ناسازه" دارم مطلبی درموردش می نویسم که بزودی میذارم تیوال
نظرت برام ارزشمنده هرچند میدونم در جهت مخالف خواهی بود :)
آقای غیوقی اوکاطاثا ممنون میشم اگر به سرعت یه مطلبی بنویسی که من سریعا باهات مخالف باشم و این حجم از توافق این پست رو جبران کنی 😄وگرنه مجبور میشم یه جا بی دلیل حتی در صورت توافق بگم با هات مخالفم بشدتم مخالفم تا بگم آخیش😄
۴ روز پیش، جمعه
رویا
آقای غیوقی اوکاطاثا ممنون میشم اگر به سرعت یه مطلبی بنویسی که من سریعا باهات مخالف باشم و این حجم از توافق این پست رو جبران کنی 😄وگرنه مجبور میشم یه جا بی دلیل حتی در صورت توافق بگم با هات مخالفم ...
:)))))))))))))))))) چَشم قربان
۴ روز پیش، جمعه
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اگر نگم بهترین فیلم ، یکی از 3 فیلمِ محبوبِ من اینه .
اگر قبلن ندیدید پیشنهاد میکنم ببینید .
( اگر فلسفه خونده باشید ، یا با نظریاتی که در فیلم مطرح میشه قبلن آشنا باشید ، لذتِ فراوانی خواهید برد . اما نمیدونم اگر آشنا نباشید هم لذتی براتون خواهد داشت یا خیر )