تیوال هنرهای تجسمی
S1 : 01:38:05
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
ترکیب دبیران بخش های
با انتصاب «قائدی»، «شجاعی طباطبایی»، «عابدینی»، «دالوند» و «مغروری»
» ترکیب دبیران بخش های "جشنواره هنر مقاومت" کامل شد
... دیدن متن »

با انتصاب 5 دبیر بخش های جشنواره هنر مقاومت ، ترکیب دبیران بخش های ده گانه این جشنواره تکمیل شد.
به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری پنجمین جشنواره هنرمقاومت، مسعود نجابتی دبیرکل این جشنواره با صدور احکامی جداگانه دبیران بخش های «عکس» ، «کارتون و کاریکاتور» ، «تبلیغات شهری» ، «طراحی صنعتی» و بخش ویژه «علمی پژوهشی» این جشنواره را منصوب کرد.
"حسن قائدی" و "حامد مغروری  " به ترتیب به عنوان دبیران بخش «عکس» و «تبلیغات شهری» منصوب شدند و "سید مسعود شجاعی طباطبایی" که پیش از این نیز به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره حکم خود را از مسعود نجابتی گرفته بود، به عنوان دبیر بخش کارتون و کاریکاتور این جشنواره منصوب شد.
"احمد عابدینی" و "احمد رضا دالوند" نیز به ترتیب به عنوان دبیران بخش های "طراحی صنعتی" و "بخش ویژه علمی پژوهشی "منصوب گردیدند.
پیش از این نیز" حسن روح الامین "به عنوان دبیر بخش نقاشی دیجیتال ، "سید مهدی حسینی" به عنوان دبیر بخش تایپوگرافی، "عباس صانعی" به عنوان دبیر بخش گرافیک متحرک "علی حیاتی "به عنوان دبیر بخش پرچم و کتیبه ،"محمد رضا دوست محمدی" به عنوان دبیر بخش تصویر سازی و "سید محمدرضا میری" به عنوان دبیر بخش پوستر این جشنواره احکام خود را از مسعود نجابتی دریافت نموده بودند.
گفتنی است پنجمین جشنواره هنر مقاومت در ده بخش « پوستر" ،" تبلیغات شهری » ، « کارتون و کاریکاتور » ، « تصویر سازی » ، « طراحی صنعتی » ، « پرچم و کتیبه » ، « تایپوگرافی » ، « گرافیک متحرک » ،" نقاشی دیجیتال » ، « عکس » و بخش ویژه « علمی ـ پژوهشی » توسط گروه هنرهای تجسمی روایت فتح و با دبیری مسعود نجابتی دی ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خانه طراحان سام با مهجرترین دستگاه های چاپ دیجیتال و چاپ بنر در کشور آماده ارائه خدمات رسانی در زمینه چاپ استیکر ماشین,چاپ روی شیشه,چاپ کارت ویزیت,چاپ پارچه,چاپ تراکت,چاپ بروشور,چاپ کاتالوگ,برش لیزر,چاپ اکوسالونت,چاپ فوم برد,سقف کشسان,تخفیف دانشجویی,چاپ کاغذ دیواری,قیمت چاپ دیجیتال,سازه نمایشگاهی و دیگر خدمات چاپ مستقیم می باشد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+ i
تخفیف خرید بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس از مستر بلیط | عکس
تیوال پلاس
» تخفیف خرید بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس از مستر بلیط
... دیدن متن »

همونطور که می‌دونید، اشتراک تیوال‌ْپلاس به معنی بهره‌مندی از همه خدمات آشنا و رایگان تیوال هست به اضافه مزایا و خدماتی که می‌‌تونه برای یک مخاطب فعال‌تر برنامه‌های هنری و گردشی خیلی مفید باشه.

پیش از این بخشی از خدمات تیوال‌پلاس رو بهتون معرفی کردیم. همراهی‌ها و هدیه‌های فیلیمو، اسنپ، دلیون، شهر کتاب آنلاین، اسنپ فود، مدیسه ، نوار، فروشگاه بازی و اندیشه، کافه گرامافون، کافه گالری ایرانشهر ، کافه گالری شنفدیدارجای و کافه رستوران لبیستروپاپ رو که یادتون هست؟ امکان ویژه دیگه‌ای که در تیوال‌پلاس داریم ۱۵،۰۰۰ تومان تخفیف خرید بلیت هواپیما، ۱۲،۰۰۰ تومان تخفیف خرید بلیت قطار  و ۵،۰۰۰ تومان تخفیف خرید بلیت اتوبوس از سایت مستر بلیط هست.

مستر بلیط سامانه فروش آنلاین بلیت هواپیما، قطار و اتوبوس است که امکان خرید سریع و راحت بلیت این وسایل نقیله رو در هر ساعتی ازشبانه روز فراهم کرده.
علاوه بر سایت، خرید بلیت از طریق اپلیکیشن‌ آیفون و اندروید هم امکان‌ پذیر است.

همچنین پشتیبانی سایت مستر بلیط ۲۴ ساعته است.

مستر بلیط رو رو می‌تونید از طریق لینک‌های زیر دنبال کنید:

کانال تلگرام | اینستاگراماپلیکیشن آیفون | اپلیکیشن اندروید

امین مهدوی، محمد لهاک، سهیل جمشیدی و نغمه این را خواندند
میلاد مجرد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جشنواره هنر مقاومت، دبیران ۳ بخش دیگر خود را شناخت | عکس
» جشنواره هنر مقاومت، دبیران ۳ بخش دیگر خود را شناخت
... دیدن متن »

مسعود نجابتی دبیرکل پنجمین جشنواره هنر مقاومت دبیران بخش های "تایپوگرافی"، "گرافیک متحرک "و "پرچم و کتیبه " این جشنواره را منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری پنجمین جشنواره هنر مقاومت، مسعود نجابتی دبیرکل جشنواره هنر مقاومت طی احکامی جداگانه « سید مهدی حسینی »، « عباس صانعی » و « علی حیاتی » را به ترتیب به عنوان دبیران بخش های  « تایپو گرافی »، « گرافیک متحرک » و « پرچم و کتیبه »  این جشنواره منصوب نمود.
گفتنی است هفته گذشته نیز انتصاب سید مسعود شجاعی طباطبایی به عنوان دبیر اجرایی، حسن روح الامین به عنوان دبیر بخش نقاشی دیجیتال، محمدرضا دوست محمدی به عنوان دبیر بخش تصویر سازی و سید محمدرضا میری به عنوان دبیر بخش پوستر و تبلیغات شهری این جشنواره صورت گرفته بود.
پنجمین جشنواره هنر مقاومت، توسط گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح و در ۱۰ بخش « پوستر و تبلیغات شهری »، « کارتون و کاریکاتور »، « تصویر سازی »، « طراحی صنعتی »، « پرچم و کتیبه»، « تایپوگرافی » ، « گرافیک متحرک » ، « نقاشی دیجیتال »، « عکس » و بخش ویژه « علمی ـ پژوهشی » دی ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
من این نمایشگاه رو رفتم و به نظرم یکی از نمایشگاه های خوب در زمینه آثار مینیاتور بود. قیمت کارهای ارائه شده هم مناسب بود. توصیه میشه به سایر دوستان و علاقه مندان به آثار فاخر ایرانی مخصوصا مینیاتور :)
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به به چه ایده خوبی برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده

حتما باید از این نمایشگاه دیدن کنیم، خصوصا که آثار خانم گلچین هم در بین آثار هست.

Ali.n و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
لیلى شجاعى، خائف و زهره مقدم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درودها
چه گالری خوبی خواهد بود.
عاطفه گندم آبادی، Ali.n و مجتبی مهدی زاده این را خواندند
میلاد مجرد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اینجا تنها درد و سکوت
تنها غلط های مکرر
در هجمه های دستورات نامتعالی
به سخره بردن بشریت
صلح حرف تکراریست
عملی در واژگان خود نمی بیند
و درد شاید عمیق می نماید
در پس حنجره رو به آزادی
نیستی اینجا و باز می دانم
آتشی به جانم افروزی
در صدای خس خس خاموشت
پیش چشمان خیس فرزندت
در نگاه رو به اتمامت
قلب رو به تحلیلت
چشمان خسته ام اما
تاب ... دیدن ادامه » گریه ای ندارد باز
من گلوگاه توام این بار
با من امتحان کن نفس کشیدن را

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
. متون مغزدار خاکستری همراه با عکسهای مفهومی سیاه و سفید, خیلی اثرگذار بودن.
عاطفه گندم آبادی و امیر این را خواندند
نیلوفر ثانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کارهای خوب تو سبکهای مختلف از بچه های شیراز. چندتا از کارهای به نسبت بقیه خیلی بهتر بودن. ارزش دیدن رو داره.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بخش های پنجمین جشنواره هنر مقاومت اعلام شد | عکس
» بخش های پنجمین جشنواره هنر مقاومت اعلام شد
... دیدن متن »

بخش های پنجمین جشنواره هنر مقاومت، از سوی دبیرکل این جشنواره اعلام گردید.
به گزارش روابط عمومی ستاد برگزاری پنجمین جشنواره هنر مقاومت ، مسعود نجابتی دبیرکل جشنواره هنر مقاومت با اعلام این خبر گفت: باتوجه به بررسی های به عمل آمده و لزوم استفاده از ظرفیت های بخش های گوناگون عرصه هنر های تجسمی کشور ، قصد داریم تا پنجمین جشنواره جشنواره هنر مقاومت را با رویکردی نو و شیوه ای بدیع برگزار کنیم.
لذا با توجه به این موضوع در نظر داریم تا انشاءالله ، جشنواره پنجم را در ۱۰ بخش « پوستر و تبلیغات شهری » ، « کارتون و کاریکاتور » ، « تصویر سازی » ، « طراحی صنعتی » ، « پرچم و کتیبه» ، « گرافیک خط یا تایپوگرافی » ، « گرافیک متحرک یا موشن گرافی » ، « نقاشی دیجیتال » ، « عکس » و بخش ویژه « علمی ـ پژوهشی » برگزار کنیم.
مسعود نجابتی در ادامه افزود: امیدواریم تا با یاری و همیاری کلیه هنرمندان متعهد و متخصص خصوصا نسل جدید ،پرتوان ، دانش آموخته ،و هنرمند  و نیز همیاری مراکز و نهادهای مرتبط ، شاهد برگزاری جشنواره پویا و هدفمند در راستای اشاعه فرهنگ مقاومت در عرصه هنرهای تجسمی کشور باشیم.
مدیر عامل گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح همچنین از اعلام دبیران بخش های ۱۰ گانه این جشنواره در آینده ای نزدیک خبر داد.
پنجمین جشنواره هنر مقاومت، به همت گروه هنرهای تجسمی بنیاد فرهنگی روایت فتح و با دبیری مسعود نجابتی دی ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با درود
نمایشگاهی از طرح های وحید چمانی عزیز در گالری شیرین برقرار ست
حیف که این نمایشگاه دیدنی در تیوال برگه ای ندارد ...

http://galleryinfo.ir/Images/Events/Event_6071.jpg
Ali این را خواند
ابرشیر، زهره مقدم، Ali.n، بامداد، شکوه حدادی، عباس الهی و مجتبی مهدی زاده این را دوست دارند
درود بر شما
گروه های محترم می توانند با ارسال اطلاعات از طریق ایمیل نسبت به ساخت برگه و انتشار اطلاعات رویدادهای خود در تیوال اقدام نمایند.
با سپاس
۲۱ تیر
بسیار عالی
و متشکرم بابت پیشنهاد
۲۱ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اجرای با شکوه گروه مینیاتور | عکس
نقش جهان در تهران
» اجرای با شکوه گروه مینیاتور
... دیدن متن »

نقش جهان عنوان نمایش گروه مینیاتور است که با سرپرستی بنفشه امیری روز ۱۴ و ۱۵ تیر در فرهنگسرای نیاوران برگزار شد.
گروه حرکت مینیاتور فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرد و نقش جهان سومین اجرای رسمی اوست. هدف مینیاتور زندگی و درخشش هنر ایرانی ست و این گروه سالهاست که در راه این هدف تلاش میکند. مینیاتور می‌کوشد در زمینه حرکت به هنر اصیل ایرانی با حفظ همان اصالت، رنگ و بوی امروزی ببخشد و با همراهی شعر و آواز و موسیقی مفاهیم مورد نظر را عمیق تر در خاطر مخاطب ثبت کند. رویای مینیاتور لذت بردن و لذت بخشیدن است، به یاد آوردن و یادآوری کردن، زنده شدن و زنده کردن. مینیاتور در انتظار روزی ست که هنر حرکت ایرانی در سرزمین خودش و در تمام جهان پاس داشته و آموخته شود.
بنفشه امیری، سرپرست گروه حرکت مینیاتور زاده ۱۳۶۲ فارغ التحصیل لیسانس نقاشی از دانشگاه الزهرا و فوق لیسانس طراحی از دانشگاه برایتون انگلستان است. او در فاصله سالهای ۱۳۷۰ تا ۱۳۸۵ در ایران به فراگیری حرکات ایرانی، فولکلور و فلامنکو نزد اساتید مختلف پرداخت، پس از آن به مدت یکسال همزمان با هنرآموزی در آکادمی های تخصصی باله، در زمینه رقص معاصر و حرکات آرژانتینی و لاتین در ایتالیا آموزش دید. او این آموزشها را به مدت ۵ سال در انگلستان نیز ادامه داد. در این مدت خودش نیز به طراحی حرکات ایرانی که بزرگترین دغدغه شخصی اش بود پرداخت و به مدت ۶ سال اجراهای انفرادی مختلفی در ایتالیا و انگلستان داشت. در سال ۱۳۹۱ و به دنبال این دغدغه به ایران بازگشت و به تربیت شاگردانی پرداخت که حاصل آن شکل گیری گروه حرکت مینیاتور بود.
نقش جهان در نه پرده اجرا شد. پرده اول با عنوان گشت و گذار در خارج از شهر، پرده دوم زنی با حجاب (چارقد)، پرده سوم عشاق، پرده چهارم مهمان از مکتب تبریز، پرده پنجم بانوی خیال پرداز، پرده ششم شاهزاده ای سرگرم تفریح در خارج شهر، پرده هفتم جوان نشسته در حال شعرخوانی، پرده هشتم درویشان در حال سماع و پرده نهم مکتب اصفهان با طراحی حرکت زیبا و پررمز و راز گروه مینیاتور اجرا شد.
نویسنده و راوی نقش جهان سارا کاظمی سبزوار بود که به بهترین نحو و با بیانی شیوا و رسا نقشش را در هر پرده ایفا کرد.
طراحی لباس‌ها را بنفشه امیری برعهده داشت، طراحی‌ها با رنگ‌هایی شاد و هماهنگ با حرکات و موضوع انجام شده بود و در انتقال حس عمیق تر به حرکات بسیار موفق عمل کرده بود.
سایه سدیفی و صدا سدیفی با نوازندگی و خوانندگی پرشور خود روح بخشی به حرکات گروه را برعهده داشتند.

 

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
در گلوی رزهای سیاه پوش
مشت مشت فریاد
اینجا ایرانشهر
واقعا چیدمان زیبا و تکان دهنده ای بود عباس جان چه خوب که درباره اش نوشتی
۱۵ تیر
همزمانی برپایی این چیدمان با اخبار تلخ تر از همیشه از گوشه گوشه میهن در نگارخانه ای که نامش ایرانشهر است، تاثیر نمایشگاه و تاثر آدمی رو دو چندان می کنه.
۱۶ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان فرصت کردید یک سر خانه هنرمندان بزنید. آثار این هنرمند و آثار محمد ناصری پور در نگارخانه زمستان به نظرم دیدنی است.
در این نگارخانه ویدئویی از چیدمان آثار این هنرمند نمایش داده می شود. تماشای آن خالی از لطف نیست.
Ali.n، امیر و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
نیلوفر ثانی و بامداد این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مسابقه عکاسی با تلفن همراه | عکس
» مسابقه عکاسی با تلفن همراه
... دیدن متن »

بخش یک: عکس های سلفی مقابل جاذبه های گردشگری و تفریحی تبریز
بخش دو: عکاسی با موضوع رسم مهمان نوازی
بخش ویژه: عکاسی گردشگران تابستانی از تفرجگاه های شهر تبریز

آغاز ارسال عکس ها: ۱ تیر ماه ۱۳۹۷
آخرین مهلت ارسال آثار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
مراسم اختتامیه: ۷ شهریور ۱۳۹۷

جهت شرکت در مسابقه عکس ها را به آدرس پست الکترونیکی t a b r i z i m @ t a b r i z . i r به همراه نام و نام خانوادگی و شماره تماس ارسال نمایید.

 

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام، در خانه هنرمندان بسیار بد برخورد می کردند، اجازه عکس گرفتن نمی دادند و توهین می کردند، اعتراض هم می کردی، می گفتند ناراحتی دیگر نیا، دو خانم در روابط عمومی بودند که بسیار بد برخورد بودند
زهره مقدم و عباس الهی این را خواندند
ایرانه دیگه . توقعی جز این مگه باید داشت ؟
۱۱ تیر
البته من هم از این نمایشگاه دیدن کردم و توانستم عکس هم بگیرم متاسفانه اعمال قوانین احتمالا نامناسب یا برخوردهای سلیقه ای موجب این گونه دلزدگی ها می شود
۲۳ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
نمایشگاه " تک درخت " در گالری ایوان (e 1)
از 1 تا 15 تیر 97
مجموعه عکس های هنرمندانی است که بیاد عباس کیارستمی در کنارهم جمع شده اند ...

5 تابلوی عکس بسیار زیبا و از معروفترین ها و خاص ترین های ِ عباس کیارستمی نیز دراین مجموعه درمعرض دید علاقمندان است ..
که جالب ست حتی مورد فروش نیز قرار گرفته اند ...
سایر عکس ها بعضی از پشت صحنه های فیلم وبا حضور عباس کیارستمی در کنار درخت ها و بعضی کاملا نگاه شخصی هنرمند به درختانی ست که سوژه بوده اند ..
تابلوی عکسی از جعفر پناهی یکی از زیباترین هاست ..

دیدن چنین نمایشگاهی با لطافت حضور عکس های عباس کیارستمی و یادمانش بی شک پیشنهاد و توصیه می شود .

نیلوفرثانی
7تیر97

http://www.e1art.gallery/fa/
نحوه معرفی نمایشگاهها توسط شما ، آدم رو ترغیب میکنه برای دیدنشون
۰۹ تیر
درود بانوجان، شما همیشه دراین موارد پیشقدم هستید و الگوی ما دوستانتان،وحتما بهتر ازمن آثار هنری را پیگیری میکنید
انجام وظیفه کردم که دوستان خوبم درصورت داشتن وقت، به این نمایشگاه هم سری بزنند ..
ارادتمندتان هستم
۱۰ تیر
خواهش می کنم و ممنونم . شما لطف دارید عزیزجان
بزرگوارید
چقدر مایه ی مباهات و خرسندیست وجود نازنینتان در این خانواده ی برزگ
سپاسگزارم
همچنان از شما آموخته و می آموزم بانوی گرانقدر و اندیشمندم
پاینده باشید
۱۰ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آموزشگاه هنرهای تجسمی آسو:

*با مجوز رسمی از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی

*با کادری مجرب و حرفه ای

*همراه با روشهای اصولی و آکادمیک

*در جهت پرورش ایده های نو و خلاق
همراه با تعیین سطح هنرجو و مشاوره رایگان
پذیرش انواع سفارشات و پروژه های هنری
برگزاری نمایشگاه از آثار هنرجویان
شامل دوره های:
1- کارگاه طراحی مقدماتی و پیشرفته
2- کارگاه رنگ شناسی و تکنیک های نقاشی
3- ... دیدن ادامه » کارگاه نقاشی در سبک های مختلف به صورت حرفه ای
4- ویترای ، کاشی شکسته ، نقش برجسته سفالی ، پتینه
5- تصویر سازی ، طراحی گرافیکی ، کاریکاتور و چاپ دستی
6- آمادگی آزمون تئوری و عملی کنکور هنر
7- کارگاه آزاد تاریخ هنر و نقد هنری و نقد ادبی
8- کارگاه خلاقیت کودکان (نقاشی، حجم ، کاردستی)
9- نگارگری ، تذهیب ، خوشنویسی ، (تحریری و درشت)
10- کلوپ آزاد طراحی
11- تورهای گالری گردی
12- تور عکاسی و طراحی در طبیعت
asoartacademy.ir
https://telegram.me/asoart
شماره تماس:
02632533227
02632567336
09015636689
آدرس:
کرج – آزادگان – ابتدای خیابان مطهری – بعد از داره ثبت و اسناد – جنب اطلس پود -ساختمان پارس – طبقه سوم – واحد 8
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با درود همیاری هنرهای تجسمی

دو نمایشگاه که امروز افتتاحیه داشت واقعا درخور توجه و بهره ی علاقمندان ست کیفیت های جذاب و ارزشمندی دارند

من فاخر نیستم ! (از باغ تا آشپزخانه )
ارسیا مقدم / گالری هما
-------
وجود ادراک نشده
آثار گروهی
گالری شیرین
------------
هایپر ایگو
مریم رحیمی
گالری شیرین

لطفا برگه های آن را بازگشایی فرمایید
امیر این را خواند
امیرمسعود فدائی، Ali، ابرشیر، شکوه حدادی و عباس الهی این را دوست دارند
ممنون از اطلاع رسانی های تجسمی ات دوست گرانقدرم
۲۶ خرداد
ممنون واقعا کارهای قابل تامل و خوبی همیشه پیشنهاد می دهی دوست هنرمندم
۲۶ خرداد
ارادت دوست من
اگر همیاری عنایت بفرماید و برگه های این نمایشگاهها رو ایجادکنند میتونیم گفتگوهای خوبی درباره ی آثار این نمایشگاهها داشته باشیم
۲۷ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+ i
۲۰٪ تخفیف اجاره محل اقامت در سفر از سایت اتاقک | عکس
تیوال پلاس
» ۲۰٪ تخفیف اجاره محل اقامت در سفر از سایت اتاقک
... دیدن متن »

همونطور که می‌دونید، اشتراک تیوال‌ْپلاس به معنی بهره‌مندی از همه خدمات آشنا و رایگان تیوال هست به اضافه مزایا و خدماتی که می‌‌تونه برای یک مخاطب فعال‌تر برنامه‌های هنری و گردشی خیلی مفید باشه. پیش از این بخشی از خدمات تیوال‌پلاس رو بهتون معرفی کردیم. همراهی‌ها و هدیه‌های فیلیمو و اسنپ و دلیون و شهر کتاب آنلاین و اسنپ فود و مدیسه و نوار و بازی و اندیشه که یادتون هست؟ امکان ویژه دیگه‌ای که در تیوال‌پلاس داریم ۲۰٪ تخفیف اجاره محل اقامت از سایت اتاقک هست.

 

اتاقک این امکان را فراهم کرده است که بدون نگرانی و دغدغه، محل اقامتمون (ویلا، هتل آپارتمان، سوئیت، اتاقک‌های بوم گردی و ...) رو قبل از سفر رزرو کنیم تا وقتی که به محل مورد نظرمون رسیدیم با خیال راحت مستقر بشیم و مجبور به گشتن برای محل اقامت نباشیم.
همچنین می‌تونیم با انجام تست شخصیت سفر اتاقک، بفهمیم چه مکان‌هایی به روحیه و شخصیت ما نزدیکتر است که در صورت تمایل به اونجا سفر کنیم.

با توجه به قوانینی که سایت اتاقک برای میزبانان داره، میشه امیدوار بود که میزبانان به تعهدات خود عمل می‌کنند و امنیت خاطر و آسایش رو برای مسافران فراهم می‌کنند.

همچنین پشتیبانی سایت اتاقک ۲۴ ساعته است.


سایت اتاقک را می‌تونید از طریق لینک‌های زیر دنبال کنید:
کانال تلگرام | اینستاگرام | توئیتر | اپلیکیشن اندروید | اپلیکیشن آیفون | وبلاگ

 

عاطفه گندم آبادی و آرزو اورک این را خواندند
زهره مقدم این را دوست دارد
با سلام
تخفیف رو چجوری میشه رو رزرو اعمال کرد؟
۰۸ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره اشتراک تیوال+ i
۲۰٪ تخفیف خرید حضوری از فروشگاه بازی و اندیشه برای مشترکان تیوال‌پلاس | عکس
تیوال پلاس
» ۲۰٪ تخفیف خرید حضوری از فروشگاه بازی و اندیشه برای مشترکان تیوال‌پلاس
... دیدن متن »

همونطور که می‌دونید، اشتراک تیوال‌ْپلاس به معنی بهره‌مندی از همه خدمات آشنا و رایگان تیوال هست به اضافه مزایا و خدماتی که می‌‌تونه برای یک مخاطب فعال‌تر برنامه‌های هنری و گردشی خیلی مفید باشه. پیش از این بخشی از خدمات تیوال‌پلاس رو بهتون معرفی کردیم. همراهی‌ها و هدیه‌های فیلیمو، اسنپ، دلیون، شهر کتاب آنلاین، اسنپ فود، مدیسه و نوار که یادتون هست؟ امکان ویژه دیگه‌ای که در تیوال‌پلاس داریم ۲۰٪ تخفیف خریدحضوری کتاب کودک، اسباب‌بازی و ... از فروشگاه بازی و اندیشه هست.


مجموعه بازی و اندیشه
فرصتی‌ست برای رشد خلاقیت و هوش کودکان، همینطور امکانی‌ست برای دور بودن کودکان از استرس بازی‌های کامپیوتری و بازی‌هایی که منجر به پرورش خشونت می‌شود.
کودکان می‌تونن در فضاهای باز این مجموعه بدون ترس و نگرانی اینکه بزرگسالان بهشون تذکر بدن یا از بازی با وسیله‌ایی منعشون کنن، با دوستای خودشون با خیال راحت مشغول بازی و تفریح بشن.

 

از دیگر ویژگی‌ها و امکانات مجموعه بازی و اندیشه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

- در مجموعه‌ی بازی و اندیشه اسباب بازی‌های منفعل مانند ماشین کنترلی، آدم آهنی و ... به فروش نمی‌رسد.
- عدم فروش اسباب‌ بازی‌هایی مثل تفنگ و شمشیر و ...
- وجود کارگاه‌های مادر و کودک برای آموزش غیر مستقیم و رشد خلاقیت کودکان
- تور‌های تفریحی یک روزه برای کودکان به همراه بزرگسالانشان
- کلوپ‌ بازی‌های فکری
- کتاب فروشی تخصصی کودک و نوجوان
- شب‌های مهتابی (دورهمی مجموعه بازی و اندیشه به همراه کودکان و خانواده‌ها در پارک وقتی ماه کامل‌ست)

فروشگاه باز ی و اندیشه را می‌تونید از طریق لینک‌های زیر دنبال کنید:
کانال تلگرام | اینستاگرام | فروشگاه آنلاین کتاب

در حال حاضر فروشگاه بازی و اندیشه در شعبه‌‌ی  شهرک غرب، بلوار دادمان، شرق به غرب، نرسیده به یادگار امام، پلاک ۱۱۷ آماده‌ی ارائه خدمات حضوری با ۲۰٪ تخفیف به مشترکان تیوال‌پلاس است.عاطفه گندم آبادی این را خواند
میلاد مجرد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
"روایت یک رویا " تجسم خیال انگیزی ست از بُعد و مکان و زمانی که گویی تکه ای از رویاست ... رویایی که اینک در قابی ، جان گرفته ، بر دیواری پیش روی ماست ..
مواجهه ی ِبخشی از خیال که نادیدنی ست و اینک دیدنی ... در همان وسعت ِمحصور کننده ایی که گویی راه گریزی نیست وتنها باید ایستاد و تماشا کرد ..
قاب بندی های بی نظیرابراهیم نوروزی ، فراتر از تصاویر ثبت شده از طبیعتی ست که بارها آنرا دیده ایم .. ترکیب ِفضایی ،رنگ بندی، سطح و زوایه، و داستان ِگویی در تمام آنها، شاخصه های برجسته ای ست که چشم و ذهن بیننده رادرگیر میکند ..
تصاویر در ابعاد مختلف اما موثری دارند که جهان ِخود را از یک صحنه ی تکراری و بارها دیده شده، به بکریت ِخاص ،عمیق و رویاگونه ،تغییر میدهد و چنان می سازد که گویی همین لحظه و تنها همین آن قابل رویت ست . ، دشتی سپید از برف و افق ِگره خورده با شب ... ویا ... دیدن ادامه » ایستاده با ردایی قرمز بر ساحل ِآبی ِپهناور ....بر کویری گرم و یا سردی ِکوهستانی پردرخت ...
ابراهیم نوروزی ، دیدی هنری وحرفه ای دارد که توانسته قاب های ِارزشمندی را ثبت و به نمایش بگذارد ..
برای لحظاتی شناور در رویا، آثار این نمایشگاه دیدنی ست ..

نیلوفرثانی
11خرداد 97
Ali، عاطفه گندم آبادی و امیر این را خواندند
عباس الهی، *مریم*، ابرشیر و شکوه حدادی این را دوست دارند
آیا طراحی و چیدمانی که برای عکس ها شده بود، در سطح متفاوتی نبود؟
به طور نمونه عکسی که برای طراحی پوستر استفاده شده و عکسی که شما در اینستا منتشر کرده اید بسیار جذاب و خیال انگیز است اما چند اثر دیگر چنین تاثیری بر من نداشتند.

البته شناخت چندانی از این ... دیدن ادامه » هنر ندارم که به نقد چیزی بگویم و این را به عنوان پرسش مطرح می کنم.
۱۲ خرداد
بسیار خوب و کامل و جامع نوشتی
ممنونم از دانش و بینشت
ممنونم از قلم و لطفت
پاینده باشید
۱۲ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فراخوان نمایشگاه تجربه های نو در هنرهای تجسمی | عکس
» فراخوان نمایشگاه تجربه های نو در هنرهای تجسمی
... دیدن متن »

گالری شلمان در راستای شناسایی استعدادهای جوان در زمینه هنر و به منظور حمایت از هنرمندان جوان برای دومین بار فراخوان نمایشگاهی با موضوع تجربه های نو و ایده های خلاقانه در زمینه هنرهای تجسمی را منتشر کرد. هنرمندان می توانند با ارائه آثار خود در رشته های نقاشی، عکاسی، مجسمه سازی،  نقاشی خط و خوشنویسی در این رویداد هنری شرکت نمایند.

 مقررات:
شرکت در نمایشگاه برای تمام هنرمندان آزاد است.
ارسال اثر و شرکت در نمایشگاه به منزله اعلام مالکیت معنوی آثار ارائه شده است. بنابراین مسئولیت اصالت و رعایت قوانین کپی رایت آثار ارائه شده بر عهده ارسال کنندگان می باشد.
آثار هنری می توانند با هر تکنیک، سبک و رویکردی باشند. آثار خلاقانه در اولویت پذیرش قرار می گیرند.
هر هنرمند می تواند ٥ اثر در هر رشته ارسال نماید که اثر نهایی از بین آنها توسط هیات داوران انتخاب می‌شود. همچنین در صورت تمایل هنرمند برای ارائه بیش از یک اثر، به تعداد هر اثر ارائه شده بایستی هزینه شرکت در نمایشگاه پرداخت شود. لازم به ذکر است، هنرمند تقاضای خود را در این خصوص هنگام ارسال آثار اعلام نماید.
ابعاد پذیرفته شده برای عکسها ۷۰*۵۰ و برای نقاشی، خوشنویسی و نقاشی خط ۴۰*۳۰ تا ۷۰*۱۰۰ در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است هنگام ارسال فایل تصویری آثار، ابعاد آن نیز ذکر گردد.
هنرمندان به همراه آثار ارسالی، یک فایلword شامل مشخصات صاحب اثر (نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل، رزومه هنری) را به همراه آثار ضمیمه نمایند.
هر هنرمند می بایست تصویر آثار خود را به آدرس ایمیل info@shalmanartgallery.com ارسال نموده و در عنوان ایمیل حتماً عبارت "فراخوان تجربه های نو در هنرهای تجسمی" ذکر شود. همچنین لازم به ذکر است فایل‌های ارسالی دارای نام کامل هنرمند باشد و شماره گذاری شود.
پس از انتخاب آثار ارسالی توسط هئیت داوران، نتیجه نهایی به هنرمند اطلاع داده می شود.
در صورت تمایل هنرمند، آثار برای فروش در نظر گرفته می شود.
از آنجایی که نمایشگاه تجربه های نو در هنرهای تجسمی فاقد هرگونه حامی مالی می باشد، تمامی هزینه های نمایشگاه توسط هنرمندان راه یافته به نمایشگاه و گالری شَلمان تامین می شود.
هزینه شرکت در نمایشگاه بابت هر اثر ١۲٠،٠٠٠ تومان است.
به راه یافتگان به نمایشگاه گواهی شرکت اعطا می گردد.
آخرین زمان برای دریافت آثار ٢٠ خرداد ٩٧ خواهد بود.
لازم به توضیح است به آثارى که مقررات فوق را رعایت نکرده باشند ترتیب اثر داده نخواهد شد.
زمان برگزاری نمایشگاه ها به تفکیک تا پایان تابستان ١٣٩٧ خواهد بود و زمان دقیق هر نمایشگاه متعاقباً اعلام می گردد.

دبیرخانه نمایشگاه:
گالری شَلمان: تهران، خیابان میرداماد، رودبارغربی، کوچه کاووسی، پلاک ٢٧
تلفن: ٢٢٢٢١٩٤٤-٢٢٢٧١٦٩٣  فکس: ٢٢٢٧٠٠٥١
وب سایت: www.shalmanartgallery.com
ایمیل: info@shalmanartgallery.com

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سکوت محض ورودت را به عمق حادثه ای پرهیاهو رقم می زند و کویری که با شاخصه های خفته در بطنش در انتظارگاه، چشم برقدوم تو می نوازد. رک لاجوردی و ارگی که در گذر زمان، محصور کردن آدمیان از تاب و توانش ربوده شده گویا اگر ((آزادی سرودی می خواند کوچک، همچون گلوگاه پرنده ای، هیچ کجا، دیواری فروریخته برجای نمی ماند)) بر عطش این کویر تشنه می مانی و در پیچی دیگر، نجوای خفتگان همیشه جاوید تو را بدرود دوباره می گویند.
نمایشگاهی با آثار فاخر و دلنشین، تو گویی اتفاقی که شاید تکرار کمتری برای پیشامدنش باشد. باعث بسی تاسف و نگرانی بود که اینچنین آثار فخیم و ارزشمند با بی توجهی و کم استقبالی مردم مواجه می شود.
امیر و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
نیلوفر ثانی، ابرشیر، عباس الهی و شکوه حدادی این را دوست دارند
به به چقدر عالی توصیف کردید ... خوشحالم نمایشگارو دیدید بهراد عزیز
۳۰ اردیبهشت
نیلوفر گرامی سپاس از اعلام به موقع این اتفاق از سوی شما که موجب شد این مجموعه زیبا را از دست ندهم
۳۱ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با درود
مجموعه ی زیبایی دراین نمایشگاه برای دیدن و لذت بردن وجود داشت
تابلوی گلدان گل فریده لاشایی / نقاشی خط های فرزام پیلارام و تابلویی بامداد رنگی از محصص شاخصان این مجموعه بودند ..
اگر فرصت داشتید سری بزنید ...
تا 11 خرداد نمایشگاه برقرارست ..
سلام عالی هست هنرمند
یاسمن سروش و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
بامداد این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کارهای آقای سیدنا رو بسیار پسندیدم. پیشنهاد میکنم سر بزنید.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دراین نمایشگاه دواثر از نقاش بزرگ" اندی وارهول" بود که واقعا متفاوت از سایر آثارش بودند و دیدنشان بسیار لذت بخش
و عکسی از مجموعه زمستان عباس کیارستمی نیز که در دیگر نمایشگاهها به معرض دید گذاشته نشده بود
درود بر فریدون آو با برپایی نمایشگاههای گروهی و منتخب که لذت خوشی را نصیب هنردوستان میکند ..
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید