تیوال آرمین زربینی | دیوار
S3 : 16:52:33
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سلام
2 عدد بلیط برای اکران این فیلم در جشنواره فیلم فجر به تاریخ سه شنبه 11/19 پردیس زندگی سانس 17:30 موجود هست..به قیمت پیش خرید
اگر کسی نیاز داره تماس بگیره
09352993173
2 عدد بلیط این فیلم، پردیس ملت، ساعت 18
درصورت نیاز به 09013370319 در تلگرام پیام دهید
۱۳ بهمن ۱۳۹۵
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فیلمِ "کلاشینکف" سعید سهیلی افتضاح بود..سخیف به معنایِ واقعی کلمه..پر از شعارهای مسخره و بی اثر , شوخی هایِ مبتذل , دیالوگ هایی که فقط در فیلمفارسی ها پیدا میشه...نه قصه جذابی وجود داشت نه شخصیت پردازی..فیلمسازی که تمام دغدغه ش نشون دادنِ لات بازی و تارِ سیبیل و املت و پیاز باشه بهتر از این فیلم نمیسازه..باورم نمیشه که یه آدم انقدر بتونه سطح سینما رو هم در فرم و هم در محتوا پایین بیاره و فیلمِ بی ارزشی مثِ کلاشینکف بسازه..اگر رضا عطاران نبود نمیشد تحمل کرد.
در یکی دو صحنه شوخی هاش جوری بود که واقعا زننده بود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
به نظر من تمام شوخی هاش زننده بود..بسیار فیلم کثیفی بود
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
سعید سهیلی واقعا آدم مریضیه. همه این رو از وقتی که غوغا اکران شد فهمیدند... تنها فیلمی که آرزو می کردم توقیف شه

۰۵ مرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آرمین زربینی
درباره فیلم سیزده i

فیلمی جسورانه و خلاقانه از هومن سیدی عزیز که داستانِ تنهایی و بحران پسر سیزده ساله ای در دوران بلوغ را نشان میدهد که به دلیل اختلافات و دعواهایِ پدر و مادر راهی خیابان میشود و با یک گروه خیابان گرد و بزرگتر از خودش آشنا میشود و این آشنایی قهرمانِ داستان را به دنیایی تازه وارد میکند..دنیایی که خشونت در آن وجود دارد , خرده فروشی مواد میکنند , با آزار و اذیت مردم خوشگذرانی میکنند و...
سیدی در به تصویر کشیدن این قشرجامعه درست و دقیق عمل میکند..شخصیت پردازی , سبک زندگی , روابط و لحن صحبت کردن امروزی و متفاوت است..ضد قهرمان هایی در فیلم ساخته میشوند که نمونه ش رو در سینمای ایران ندیده ایم.
سیزده فیلم جذابی از نظر بصری و فضاسازی است که لوکیشن و دوربین خلاقانه در خدمت فیلمسازند...موسیقی انتخابی هیجان انگیز دارد..شخصیت ها و روابط خوب پرداخت شده اند..قصه ی تلخ ... دیدن ادامه » و تاثیر گذاری دارد که خوب از پس اجرایش بر می آید..بازی ها خوب و یکدست هستند و بعد از بازی بلاتکلیف و سردرگمِ امیر جعفری در "بیگانه" یک اجرایِ درخشان از او میبینیم.
سیزده رو باید دید..فیلمی که تجربه ای جدید و نگاهی متفاوت در سینمای ایران است.
عصبانی نیستم! عصبانی نیستم! عصبانی نیستم!
شاهکارِ رضا درمیشیان ..با بازی هایِ درخشان نوید محمد زاده و باران کوثری

عصبانی نیستم یک اعتراض است...بغض هایِ فرو خورده چند ساله است که امروز از ته دل میشکند و فریاد میشود..فریادی تلخ و ویران کننده..داستانِ زندگی ما در تهرانِ عجیب و ترسناک است..حرف دل یک نسل..نسلی که همیشه محکوم است..نسلی که تحقیر میشود..نسلی که آرزوها و رویاهایش نابود شده و میشود..نسلی که میجنگد اما بازنده است..نسلی که هرچقدر دست و پا میزند بیشتر فرو میرود..نسلی که ماندن و از نو ساختن را به رفتن ترجیح میدهد..نسلی که 8 سال قبل 18 ساله بود و امروز 26 ساله...
فیلم قصه ی عشقِ نوید دانشجویی اخراج شده به ستاره است که در شرایطِ بد اجتماعی و اقتصادی زندگی میکند و برایِ حفظِ عشقش دست به هر تلاشی میزند..نویدی که در دانشگاه بعد ار حوادث 88 ستاره دار شده و از ... دیدن ادامه » این زندگی فقط ستاره را میخواهد..در تمامِ لحظات فیلم با نوید همراه میشویم و همذات پنداری میکنیم..با او عصبانی میشویم , قرص مصرف میکنیم , عاشق میشویم , اشک میزیزیم , میجنگیم و...
فیلم تصویرِ بسیار درست و باجزییاتی ار ایرانِ امروز و حال و هوایِ جوانهایش نشان میدهد..رضا درمیشیان فیلمی ساخته که زنده و اثر گذار است , روح دارد و در حرکت است..خنثی و یا شعارزده نیست..فیلمی که میجنگد و به آنچه که حقش است میرسد..در فرم و ساختار تازه و امروزی است..
عصبانی نیستم پر است از لحظات ناب و جذاب..سکانسِ سینما از بهترین صحنه های فیلم است..نگاه نوید به ستاره..نگاهی از جنسِ عاشقی نسلِ ما..
نوید محمد زاده در تئاتر یکی از بهترین هاست..با بازیش در "پچ پچه های پشت خط نبرد" و "مرد بالشی" زندگی کرده ایم..در این فیلم با بازی فوق العاده و باور پذیرش یکی از زیباترین و جذاب ترین کاراکترهای سینمایِ ایران را خلق میکند..یازیگری که روی صحنه عزیزِ تئاتری ها و تئاتربین هاست امروز رویِ پرده سینما میدرخشد..باران کوثری به یک پختگی باور نکردنی رسیده است و در نشان دادن عواطف و احساسات زیبا عمل میکند..
عصیانی نیستم بهترین جشنواره امسال است..در شرایطی که بسیاری از بزرگان بدترین فیلمهای کارنامه شان را میسازند فیلم هایٍ مثل عصبانی نیستم , سیزده و خط ویژه صداهای جدیدی در سینمایِ ایران هستند که باید شنیده شوند..
هر چه میگذرد بیشتر مشتاق میشوم برای دیدن این فیلم.حیف !میترسم اکران نشود و از دست بدهم این فیلم را!
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
از اون فیلماست که اکران پر دردسر داره..
واقعا متاسفم که یه همچین فیلمی رو تو شهرستان اکران نمیکنن!
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
"فیلم تصویرِ بسیار درست و باجزییاتی ار ایرانِ امروز و حال و هوایِ جوانهایش نشان میدهد"

فیلم تصویری است از نیمی از جوانان کشور، اون هم اغلب ساکن شهرهای بزرگ، و به ویژه تهران. مطمئنا این فیلم هییییچ ربطی به زندگی من و امثال من و بسیاری از دوستان آشنایان ... دیدن ادامه » من که جوانان همین کشور و همین سال ها هستند نداره.
۲۱ بهمن ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید