کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال setayesh | دیوار
S3 : 05:52:26 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام یک خواهش داشتم از دوستانی که تئاتر های پائیز یا یک صبح ناگهان رو دیدند )
من به علت یک سری کارها نمی تونم هر دوتا نمایش رو ببینم ، میشه نظر بدید کدومشون قشنگ تره البته میدونم شاید ژانر کارها فرق کنه و اینا ... ولی اگر میشه بگید کدوم بهتره ؟ ( می دونم مقایسه و اینا درست نیست دعوا نشه دوباره فقط یک نظر کوچولو می خوام :)
هما زارع، زهرا و علی جعفریان این را خواندند
روح الله عباسی، وحید هوبخت و فرزان امیری این را دوست دارند
سلام
من پاییز رو دیدم از پاییز نباید توقع یک نمایش عمیق رو داشت و به نکته ایرانی بودن نمایشنامه هم توجه داشت یعنی بیشتر نمایش عین دوره ای از زندگی خودمان است اما قرار دادن شوخی های بسیار عامیانه در این نمایش لحظات خوشی را برایتان رقم می زند درباره یک صبح ناگهان نظری ندارم چون هنوز به تماشای کار ننشسته ام
در هر صورت امیدوارم به دیدن هر نمایش که می روید لذت ببرید
۲۸ بهمن ۱۳۹۳
مرسی از نظرتون آقای بابایی:)
۲۸ بهمن ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با اینکه دیگه دیر شده و همه سیمرغ ها به برگزیدگان داده شده ولی منم نظرمو با یک نمره در مورد فیلم هایی که توی جشنواره دیدم می نویسم!!

رخ دیوانه 9 از 10 ( به خاطر داستان جالبش ، ریتم تند و مهیجش ، بازی هایی که دوست داشتم و در آخر به خاطر اینکه راضی از سینما اومدم.)

من دیه گو مارادونا هستم 9 از 10 ( اول از همه فیلمنامه خوب ، بعدم چون من کلا کارهای بهرام توکلی رو دوست دارم ، بازی های خوب به خصوص هومن سیدی و گلاب آدینه، حالت طنز فیلم و به خصوص 15 دقیقه آخر فیلم که خیلی خوب بود.)

اعترافات ذهم خطرناک من 8 از 10 ( کلا داستان فیلم رو دوست داشتم جدید بود ، بازی سیامک صفری فوق العاده بود ، منم مثل بازیگر نقش اول فکر می کردم ... دیدن ادامه ›› توی برزخم )

عصر یخبندان 8 از 10 ( با اینکه خط ویژه رو بیشتر دوست داشتم ولی عصر یخبندان به نظرم از ساختارش قوی تر بود شایدم نبود !!! ، بازی های خوبی داشت واقعا ، در کل کاشکی همه فیلم های عامه پسند در این سطح ساخته شوند )

خانه دختر 6 از 10 ( موضوعی که می خواست بگه خوب بودها ولی انگار خود کارگردان هم شک داشت بگه نگه !!! ، بازی پگاه آهنگرانی هم دوست داشتم ، طراح چهره پردازیش بد بود به خصوص در مورد باران کوثری ، من از فیلم بدم نیومد :)

شکاف 6 از 10 ( فیلم بدی نبود ولی بازی هاش رو دوست نداشتم به خصوص هانیه توسلی ، در حد همون 6 تازه با ارفاق )

شیفت شب 4.5 از 10 ( بازی بد فروتن و خیلی خوب لیلا زارع ، مرد داستانم که کلا از زیر بار مسئولیت در رفتاااا )

روباه 5 از 10 ( فیلم سیاسی که کل هدفش این بود بگه که ایران توی کارای اطلاعات قویه ، بد نبود ولی طرف مقابل زیادی احمق فرض شده بود ، ولی حداقل فیلم می تونست مخاطب رو همراه کنه )

بهمن 3 از 10 ( اصلا فیلمشو دوست نداشتم ، به خصوص اون صداهای گوش خراشش واقعا داشت دیوونم میکرد ، فقط بازی معتمد آریا بد نبود البته به نظر من بازی از اینم بهتر داشت )

تا آمدن احمد 4 از 10 ( داستانش بد نبود ، ولی اگر بیشتر کشش میداد خوابم میبرد ، بازی ها هم خوب بود )

این سیب هم برای تو 2.5 از 10 ( خدایی دوره این که 4 نفر عاشق یک نفرن گذشته یاد سریال های جم افتادم :)
خواهش میکنم اصولی نمره بدید
من رخ دیوانه رو دیدم
فوق العاده بود در حد سینمای ایران
ولی خیلی که حقش باشه 7 از 10
و سایر فیلم ها نمره های پایین تر
۲۴ بهمن ۱۳۹۳
منم منظورم از مهندس صنایع تو بود دیگه ( شوخی ) نه خانم ستایش
۲۵ بهمن ۱۳۹۳
!!!!!!!!!!!!!!!! بیخود نی تو خیابونهامون و صف تئاتر و سینما اینقدر دعوا زیاده..
تقریبا هر کسی نظری یا نوشته ای تو تیوال مینویسه نظراتی که داده میشه 90درصد به زد و خورد کشیده میشه...
فقط یکم 2..2تاتون 4تا باشه هیچوقت همچین بحثهایی نمیبینیم ، فقط یکم.
.
4-5 دوست هم که با هم میرن مثلا یه فیلمی میبینن ممکنه هرکدوم برداشت خودشون رو داشته باشند، قرار نیست بعداز فیلم دعواشون بشه...
آفای پورحسین بنظرم شما هم همون نظر اولی امتیازات خودتو میگذاشتی
۲۵ بهمن ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
فیلم امروز " حکایت عاشقی " بود کار احمد رمضان زاده .
راستش نمی دونم کارگردان هدفش بود ادای دین کنه به فاجعه حلبچه یا مستند بسازه یا مثلا فیلم بسازه !!!
راستش من کلا انتظار زیادی از یک فیلم ندارم چون رشته تخصصی ام سینما نیست ولی حداقل این انتظار رو دارم که توی صحنه احساسی و گریه دار فیلم خندم نگیره !!!
در کل فیلمی که دیدم به شدت مصنوعی بود ، هم بازی هاش که واقعا از رادان ناامید شدم هم از داستانش که دوباره یک مثلث عشقی رو نشون می داد که ای کاش از پس در آوردن همون هم در میومد .
من به فیلم 2 دادم اونم بخاطر اینکه برای یک فیلم غمگین دفاع مقدسی رفته بودم ولی کلی خوشحال و خندان اومدم بیرون !!!
سپهر امیدوار و وحید هوبخت این را خواندند
سلام
بلیط جشنواره فجر اضافه دارم
کارم نقد است
تنها میرم
اگر مایل هستید بیاید منو خبر کنید
مرسی
۱۶ بهمن ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
فیلم دوم امروز " من دیه گو مارودونا هستم " بود . اول از همه این رو بگم که من فیلم های بهرام توکلی رو دوست دارم حتی بیگانه که زیاد مورد توجه واقع نشد !!!
راستش در مورد فیلم اولین چیزی که به نظرم میرسه بگم اینه که ،بهرام توکلی دیگه از فضای غمگین و خسته فیلم هاش خسته شده و حالا می خواسته کمی هم مایه طنز قاطی فیلمش کنه که البته تا اینجاش اشکالی نداره و تو این کار موفق هم بوده به خصوص در انتهای فیلم که صدای خنده تماشگران سالن رو پر کرده بود . ولی آخر فیلم که تموم شد گفتم الان این فیلم می خواست چی رو به من بگه که دیه گو مارودونا با یه دست گل زده و دیگه چی ؟؟؟
حسم راجع به این فیلم یه جوریه ، هم طی فیلم خوشم میومد هم وقتی تموم شد زیاد خوشم نیومد !!!
بازی ها هم که هومن سیدی خیلی خوب بود البته توی فیلم "اعترافات ذهن خطرناک من هم " تقریبا شبیه همین نقش بازی کرد ولی در چند دقیقه ولی خب بازی خوب، خوبه دیگه :))
بازی گلاب آدینه هم دوست داشتم ، بقیه هم هیچ کدوم بد بازی نمی کردند.
در کل من به فیلم 3 امتیاز دادم و به نظرم اگر توکلی از این به بعد روی فیلم های کمدی هم فکر کنه بد نیست !!!
شما توی سینما فرهنگ امشب این فیلمو دیدید؟
۱۵ بهمن ۱۳۹۳
بهرام توکلی گفت:
"ما در کشوری هستیم که منازعه توش خیلی زیاده...درگیری...دعوا..
مسئله این فیلم یک بدلی از اون منازعات البته به صورت غیر جدی در قالب یک منازعه خانوادگی طرح شده...
نکته اصلی اینه که چطور شما در یک منازعه یک موضوع خیلی کوچیک رو به جای اینکه مدیریتش کنید تبدیلش می کنید به بحران...در صورتی که با فکر منطقی راحت تر می شد حلش کرد که البته به شکل یک شوخی مطرح شده..."
۱۵ بهمن ۱۳۹۳
امتیاز من 1.75
۱۵ بهمن ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
امروز 2 تا فیلم دیدم اولی شکاف کار کیارش اسد زاده ، راستش داستان و دوست داشتم ولی به نظرم کمی تا قسمتی دور از واقعیت بود یعنی به نظرم زیادی شورش کرده بود . پدری که اصلا بچش براش مهم نیست و مادری که تو کل فیلم تنها وظیفش از مادری کردن پختن غذا برای بچشه و فقط وقتی اتفاقی میفته جفتشون کاسه داغ تر از آش میشوند . بازی ها هم که بابک حمیدیان به نظرم توی نقشش جا افتاده بود و نمره خوبی می گرفت ولی بقیه از جمله پارسا پیروزفر که معمولا بازی هاشو دوست دارم زیادم باور پذیر نبودند.
در کل شکاف واقعا می تونست فیلم خیلی بهتری باشه اگر ریتم داستان تند تر بود و کارگردان تا لحظه آخر نمی خواست مثلا غیر محسوس پیام اخلاقی فیلم رو تو سرمون بزنه !!!
من توی صندوق رای پسندیدم انداختم البته با مقداری ارفاق!!!
manimoon (محمدجواد لشگری) و یاشار یشمی این را خواندند
سپهر امیدوار و وحید هوبخت این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
من فیلم خانه پدری رو تا امروز ندیدم تا اینکه دلم راضی نشد و ساعت 12 رفتم سینما پردیس زندگی که دوستان می گفتند خلوته و خبری نیست ، حدودا 70 نفر جلوی من بودند برای سانس ساعت 15:30 ولی این تعداد تا ساعت 15 به 370 نفر رسیدند . واقعا متاسفم واسه افرادی که هنوز رفتار فرهنگی رو یاد نگرفتند و ادعاشون میشه یک پا منتقدن و 1 ساعت در مورد کرامت و اخلاق انسانی صحبت می کنند ولی...... نمونه اش آقایی که پشت ما بود ولی به طور حیرت انگیزی یهوووووووووو به 10 نفر اول صف رسید.
راستش آدم واقعا ناراحت میشه وقتی قشر فرهنگی ما این هستند که یک صف رو نمی توانند تشکیل بدنند و 10 بار دعوا میشه و حرف های رکیک می زنند ، دیگه بقیه چه جوری هستند ؟؟؟؟؟!!!!
آهان حالا بعد از این همه دعوا و بزن و بکش یک سانس فوق العاده گذاشتند برای ساعت 23:30 که دیگه کار به قتل نکشه !!!!!!!
ناراحتی من از این است که وقتی کلا 30 تا بلیط اونم سفید برای سانس 15:30 هستش چرا مردم رو به موندن توی صف اونم 4 ساعت ترغیب می کنند و میگن جا هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اینم جشنواره امسال
تا سال بعد ایشا... مشکلات رفع شود.
این بلایی که (متاسفانه) سر شما اومد، دیروز ، سینما فلسطین هم داشت سر ما میامد. شما فکر کنید بنده سر ساعت 2 برای سانس ساعت 6 (یعنی 4 ساعت قبل) به صفی حدود 10 نفر رسیدم. همه چیز نسبتا عادی بود، اما تا نیم ساعت قبل از فروش بلیط، اوضاع صف، رسما داشت از کنترل خارج میشد.
خدا رو شکر، توی صف با 3-4 نفر ، آشنا شده بودم و با کمک و همکاری و تعصب آنها، نظم جلوی صف را ایجاد کردیم - بدون همکاری مسئولین سینما که چند بار ازشون خواهش کردم به ما کمک کنند - فقط گیشه همکاری کرد و هر نفر یک بلیط....
با یه زور و زحمت و مکافاتی، افراد بی وجدانی که احساس میکردند کارشان «زرنگی» است، از اطراف و ابتدای صف بیرون کردیم.
پوستمان کنده شد، ولی آخرسر، همه اونهایی که باید بلیط میگرفتند و حداقل 3 ساعت توی صف مانده بودند، بلیط گیرشان آمد.

درکٍتان میکنم... ... دیدن ادامه ›› اینکه فیلم را ندیدید ناراحتی کوچکیست، نسبت به صحنه هایی که دیدید.
هرچی فکر میکنم، نمیدونم این فرهنگ از کجا و چجوری قراره درست بشه. چون بدبختانه هرکسی به خیال خودش «فکر میکنه» در حال گرفتن حق خودشه، بدون درنظر گرفتن اینکه همان موقع، در حال ضایع کردن حقوق چندین نفر دیگه است.
۲۲ بهمن ۱۳۹۲
مرسی آقای محمد آرین .
ولی بالاخره بلیط برای سانس 23:30 گیرم اومد و فیلم رو دیدم .
۲۳ بهمن ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
واقعا باور نکردنی هستش آذر،شهدخت ، پرویز و دیگران در بخش بهترین فیلم کاندید شده ولی عصبانی نیستم نههههههههههههههههه !!!!!
فکر کنم آقای افخمی خیلی به خودش مطمئن بوده که همچین فیلمی ساخته بعدم در 6 رشته نامزد شده ، خدا بده شانس !!!!!!!!!!!
دقیقا مشخصه که در بخش های فیلمنامه/کارگردانی و بهترین فیلم ، عصبانی نیستم رو نامزد دریافت جایزه نکردن چون این فیلم رو از بالا گفتن قبول نداریم.
در حالی که مردمی ترین فیلم جشنواره س از نظر من.فوق العاده س
۲۰ بهمن ۱۳۹۲
اصلا هیچ حساب کتابی نداره مثل اینکه.... یهو یه بزرگداشت میذاشتن برای افخمی دیگه
۲۰ بهمن ۱۳۹۲
واقعا فیلم بدی بود این فیلم افخمی..... خیلی تحمل کردم که وسطش بلند نشم
:-/
۲۰ بهمن ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
فیلم امروز : طبقه حساس
من سانس 22 سینما ملت رفتم . بماند که خیلی خیلییییییییی شلوغ بود و به سانس اضافه رسید و ما چون باید زود بر می گشتیم از دلالان محترم خریداری کردیم و روی پله های سینما نشستیم !!! دستشون درد نکنه ما راضی اونا راضی ....
راجع به فیلم ،اول از همه بازی عطاران رو دوست داشتم که این خیلی طبیعی هستش ، عطاران بازیگری هست که کار طنز رو خوب در میاره ، در کل بازی همه خوب بود به خصوص نقش حسن چون من تیتراژ رو ندیدم متاسفانه اسمش رو نمی دونم جدا فکر می کنم بد از این زیاد ببینیمش.
فیلمنامه هم خوب بود ولی فقط من نمی دونم چرا همه احساس می کردند یک اتفاق دیگه هم باید بیفته که نیفتاد ، اشکالی هم ندارد . در کل امتیاز پیمان قاسم خانی خوووووبه به عنوان فیلمنامه نویس **
کارگردانی کمال تبریزی خوب بود ولی به نظرم تبریزی جای کار بیشتری داشت .
راستش فیلم طنز دوست داشتنی و روونی بود . حداقل به قول بعضی ها کمی تا قسمتی طنز ... دیدن ادامه ›› فاخر بود .
من در مقایسه با فیلم هایی که دیدم تاحالا که البته زیادم نیست بهش توی سینما 3 دادم (پسندیدم)
ولی خیلی ها میانه می دادند .
در کل با توجه به این صف و جمعیت و شلوغ پلوغ همه انتظار یک مارمولک دیگه داشتند و فکر می کنم فقط از این حیث بود که یک ذره تو ذوقشون خورده بود .
درود بر شما
به منظور استفاده افراد بیشتری از نظر شما، نوشته خود را زیر برگه فیلم "طبقه حساس" نیز بنویسید.
برگه فیلم: http://www.tiwall.com/fajrfilm92/tabaghehasas
۱۷ بهمن ۱۳۹۲
سلام خانم "ستایش".
بازیگری که اسمش رو نمیدونید "هوتن شکیبا"ست که از بازیگرای خوبِ تئاترِ و واقعاً هم بازیگرِ خوب و تواناییه.
۱۸ بهمن ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
راستش شاید کمی بدبینانه باشه ، ولی تصور من از جشنواره امسال خیلی بیشتر بود . البته من هنوز خیلی فیلم ها رو ندیدم ولی از نقدهایی که خوندم علاقم به دیدن یک سری از فیلم ها هم پر کشید و رفت !!!!
حالا یا انتظار من زیاد بود یا ضعف کارگردانها و فیلمنامه نویسان محترم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
manimoon، روح اله، طاها، حسام، sanaz m.barin و وحید هوبخت این را خواندند
سروشان، هما زارع و رضا قاسم پور این را دوست دارند
به نقدها توجه نکنین خانم ستایش. چون خیلی از منتقدای ما مثل اینکه ایران زندگی نمیکنن و محدودیتهای فیلم ساز رو نمیشناسن، بیرون گود نشستن میگن لنگش کن.
فیلم های بیگانه و زندگی مشترک اصلا انقدر که در نقدها کوبیده شدن فیلم های بدی نیستن به عقیده من.
۱۵ بهمن ۱۳۹۲
منم همین طور. همین حس دارم.
۱۵ بهمن ۱۳۹۲
من با خانم قربانی موافقم. برف و زندگی جای دیگری است ؛زندگی مشترک محمودی؛بیگانه،رستاخیز.چ...خصوصا اینکه جنبه ی روایتی انسانی این سه جوون هادی؛حجازی و رحمانی خیلی پیشرفت کرده...بابا بدبین نباشید حتی سهیلی با کلاشینکف کلی پیشرفت کرده
۱۶ بهمن ۱۳۹۲
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید