آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال | رها حاجی زینل
S3 : 04:26:42 | com/org
 

رها حاجی زینل ۵ خرداد ماه ۱۳۶۶ در تهران متولد شده است. او بازیگری را از زمان تحصیل خود در دانشگاه سینما، تئاتر آغاز کرد.
تئاتر هایی که او در آنها حضور داشته عبارتند از: «خشکسالی و دروغ»، «مربع»، «آشویتس زنان»، «هجوم»، «مسافران»، «الیورتوئیست»، «قضاوت، تیراندازی»، «هملت»، «کرونوس» و «آخرین نبرد»
فیلم های سینمایی که رها حاجی زینل در آنها ایفای نقش کرده عبارتند از: «بی خداحافظی» کاری از احمد امینی که نخستین حضور حرفه‌ای وی در عرصه سینما بود، «خفه گی»، «شاباش»، «نهنگ آبی»، «مقطوع»، سریال «مثل یک کابوس»
رها حاجی زینل در پانزدهمین جشنواره تئاتر دانشجویی جایزه بهترین ساخت موسیقی را برای نمایش «سیاه چاله ها» از آن خود کرد. او در عرصه بازیگری و فیلمنامه نویسی برگزیده جشنواره ناظرکرمانی، برگزیده جشنواره تئاتر شهریاران و برگزیده بهترین فیلمنامه از انجمن سینمای جوان شده است.

 ۰۵ خرداد ۱۳۶۶
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
 

زمینه‌های فعالیت

تئاتر
سینما

تماس‌ها

rahahajizeinal