تیوال آزاده قاسمی | دیوار
S2 : 05:36:56
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
واقعا تئاتر بجز موارد استثنا جای بچه‌ها نیست! چه خوب می‌شه مسئولین سالن به این موضوع دقت کنند. دو تا بچه‌ی 6 یا نهایت 7 ساله ردیف اول نشسته بودند و باهم بحث و گفتگو هم می‌کردند وسط کار!
امیر، عاطفه گندم آبادی، Samira و صدف اسمعیل پور این را خواندند
فرزاد، مریم زارعی و معین توسلی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جای تاسفه که نقش‌های اصلی در چنین موزیکالی رو هنرپیشه‌های معروفی اجرا می‌کنند که توانایی خوندن ندارند! در مورد ستاره پسیانی که عدم هماهنگی در حرکات دسته‌جمعی هم به‌شدت مشهود بود.
ما یعنی من و گروه همراهان که نفهمیدیم این همه تکلف و اکت فیزیکی دقیقا به چه مقصودی بود! اما ترک سالن توسط 7و8 نفر و در میانه‌ی نمایش به بعد هم کار زشت و برخورنده‌ای بود . سالن تئاتر رو به هیچ عنوان نباید ترک کرد بنظرم.
اشکان خیل‌نژاد و لیلى شجاعى این را خواندند
سپهرداد و نیلوفر این را دوست دارند
خیلی کار زشتیه. هر چقدر که اجرا یا متن هر نمایشی ضعیف باشه باید حداقل به اون گروه احترام بابت زحمت شون گذاشت. مثل اینکه شام جایی دعوت باشی از غذا خوشت نیاد و وسط شام پاشی بری. این نهایت فقر فرهنگیه. شمایی که حوصله یا فرهگ تاتر دیدن نداری نرووو ....
۲۹ مرداد ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دو عدد بلیط پروانه های مرده برای فردا 27 فروردین موجوده در صورت تمایل ایمیل بزنید به azighas@yahoo.com
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید