آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال حسام مختاری | دیوار
S3 : 12:29:46 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
یک طنز به تمام معنا که مسائل اجتماعی و زناشویی را با زبان شیرین طنز نقد می کرد واقعا به همراه خانواده رفتیم و لذت بردیم از این اجرا و بازی قشنگ کامبیز عزیز و بهاره خانم رهنما دست مریزاد .
امیر مسعود، سپیده، حمیدرضا مرادی، محسن جوانی و celine این را خواندند
کاوه علیزاده این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
واقعا چی میشه گفت به این نمایش بینظیر ،قشنگ مشخص بود که این کار یک کار دلی و با عشق درست شده بود و تمام عوامل عاشقانه این کار رو دوست داشتند و اگه کسی در مورد ترنس ها اطلاعات کاملی نداره واقعا باید بیاد و تماشا کنه تا آگاهیش بالا بره.من مطمئنم دیگه هیچ جا ی همچین بازی های در این حد قوی نخواهم دید بقول معروف عندش بود دیگه اینجا :)
ممنون ساناز بیان ممنون از کل گروه یکی از بهترین نمایشهایی بود که تا حالا دیدم .
چقدر همه چی خوب بود داستان نمایش ، دکور ، بازی بازیگران ،موسیقی متن همه و همش واقعا خوب و بجا و قشنگ بود واقعا لذت بردم . دلم میخواس همینجوری ادامه پیدا میکرد انقد همه چی خوب بود .
خسته نباشید به کل گروه دیدنش توصیه میکنم .
امان از خنده های بلند و بیجای بعضی ها روز به روز هم بد تر میشه .صحنه اخر بازیگر با گریه داره نقشش را اجرا میکنه و صدای بلند خنده میشنوی از پشت سرت بدیش اینه خودت را باید کنترل کنی تا حرفی نزنی تا شب همراهانت خراب نشه
۱۷ بهمن ۱۳۹۶
بله علی آقا من هم شنیدم صدای خنده اون خانوم رو در صحنه آخری که خانوم ستاره بازی میکردن نمیدونم والا چی بگم یکی رو صحنه داره زار زار گریه میکنه یکی اون پشت هر هر میخنده من موندم این همه تئاتر کمدی موزیکال هس اگه خیلی علاقمند به خندن برن اونجا تخلیه شن خب .
۱۷ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش جالبی نبود از نظر من انتظارم بالاتر بود، یه جورایی داستان رو هوا بود و خوب بهش پرداخته نشده بود یه جاهاییش که کاملا گنگ و شلخته مانند بود و این حالت شعر گونه دیالوگ ها نیز کمکی به داستان نکردش از دید من .
بازیه آقای هاشمی خوب بود و موسیقی هم خوب بود و گلاب آدینه که من خودم خیلی دوسش دارم ولی بازی های خیلی بهترز اینجا هم داشته و چیزی از ارزش هاش کم نمیشه .
خسته نباشید به کل گروه امیدوارم کارهای بعدی این عزیزان کارهای قوی تری باشه.
در ضمن درود به گلاب آدینه و مونا خانوم فرجاد که بعد از نمایش روی صحنه ماندند با این که دیر وقتم بود و با تماشاچی ها عکس گرفتند این کارها بنظرم کمک میکنه به بیشتر لذت بردن تماشاچی ها و وفادار ماندنشون به تئاتر امیدوارم که در همه نمایش ها تا جایی که مقدور باشه این اتفاق بیفته.
کاملا با دقت نظرتون موافقم،به امید اجراهای قویتر.
۰۳ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش قشنگی بود کلا کار کمدی که حرف برا گفتن داشته باشه خیلی کمه چه سینما چه تئاتر و چه خوب که این کار کمدی زیبا تولید شده .
در مورد بازیگرا واقعا هماهنگی بین بازیگرا فوق العلاده بود هر چهار عزیز هم بازی قابل قبولی ارائه دادند به قول خانم نیلوفر علی سرابی واقعا چقد خوبی تو آخه.
خیلی نمایش قشنگ و جذابی بود متن بسیار زیبا و روونی داشت و ریتم کار هم بسیار خوب بود اصن گذشت زمان رو احساس نکردیم .
ستاره پسیانی فوق العلاده بود و از پس نقش بخوبی بر آمده بود اما بنظر من هوتن شکیبا که البته بازیگر قابلیه ولی مناسب این نقش نبود واگه بازیگر مناسب تر برای این نقش انتخاب میشد نمایش بهتر از این هم میشد .
خسته نباشید به کل گروه دیدنش رو واقعا توصیه میکنم
اگه امکانش هست سانس دیرتر هم بزارین
مریم زارعی و کامبیز امینی این را خواندند
محمدرضا دانش این را دوست دارد
اره زمانش برای بعده زود هست
۰۵ آذر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خیلی خیلی نمایش گرم و دلنشینی بود بازی دو بازیگر فوق العلاده بود بسیار لذت بردم .
Hesam (hesam2015)
درباره نمایش طپانچه خانم i
نمایش بسیار جذاب و قشنگی بود قشنگ مشخص بود تمرین و زحمت بسیاری برا این نمایش شده که با اینکه پر از دیالوگهای زیاد و سنگین بود ولی همه بازیگرا به راحتی و روون بازی میکردن نمایش .
بازی خانوم فرجاد فوق العلاده بود ، در کل خیلی کار خوبی بود هیچ انتقادی واقعا به ذهنم نمیرسه که بگم عالی.
خسته نباشید میگم به همه عوامل این نمایش بنظرم کار متوسطی بود نه خیلی فوق العلاده نه خیلی ضعیف
بازیه نوید محمدزاده خیلی خوب بود ، امیدوارم سالن های تئاترمون زودتر مشکلاتشون برطرف کنن که تماشاچی دچار کلافگی نشه .
صدف اسمعیل پور این را خواند
مریم زارعی، محمد رحمانی و ساجده پالیز این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید