تیوال ماهرو رستمی | دیوار
S2 : 21:19:25
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
ماهرو رستمی
درباره فیلم خانه پدری i
در قسمتی از فیلم زن ستمدیده به مرد ظالم میگه:ر چرا نمیمیرید شما؟؟
چه تلخ فیلم به بهانه خشونت علیه زن ها توقیف شد
این قسمت تو ذهن منم مونده،امیدوارم رفع توقیف شه،ازین فیلمهاست که باید دیده شه
۰۶ آبان
امیدوارم کوتاه نیایند
۰۷ آبان
حیف
۰۸ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره نمایش پنجاه پنجاه i
با عرض سلام .در ابتدا یک خسته نباشید به تیم اجرایی که واقعا زحمتشون هم مشهود و هم قابل ستایش بود .بعد از عرض تشکر عارضم خدمتتون که برادرم نقل میکرد از استادی که میگفت اگه رفتین ی فیلم دیدین و بعدش گفتین فیلمبرداریش خوب بود؟بازیاش خوب بود یا تدوینش خوب بود قطعا ی ایرادی هست وگرنه اگر فیلم بی نقصی بود قطعا میگفتین فیلم خوبی بود .بعد از تماشای این اجرا چیزی که بین ما رد و بدل شد این بود جلوهای بصری خیلی خوب بود.قطعا اینکه جمله چه قدر این تیاتر خوب بود گفته نشد دلایل زیادی داره که عمده دلیلش از نظر بنده ضعف نمایشنامه است .نمایشنامه ای که خیلی استخوان دار نیست دیالوگهایی که به یاد ماندنی نیست حتا گاهی نخ نماست (هرچی نکشه قدرتمندترت میکنه ).حس تعلیق در تماشاگر ایجاد نمیشه .دارای فراز و فرود نیست .کشش و جذابیت نداره و گاهن میتونه کسل کننده باشه .در نهایت ... دیدن ادامه » پایان بندی پر قدرت و تمام کننده نداره .اگر این نمایش صرفا یک نمایش قدرت در فرم بود به بهترین شکل اجرا شد اما اگر محتوا دغدغه کارگردان بود متاسفانه برای ما خیلی رضایت بخش نبود .در نهایت حتما دیدن حداقل یکباره نمایش رو توصیه میکنم و قطعا لذت خواهید برد هرچند میشد خیلی خیلی بیشتر لذت برد و مدهوش شد.
اینکه میفرمایید از لحاظ بصری خوب بود!
منظورتان این است که شیوه اجرایی خوبی داشت؟طراحی صحنه قوی داشت؟حرکات پرفورمنس منظم و کار شده ای داشت؟و ...
آیا کارگردانی غیر از عناصر بالاست؟؟؟!
۱۷ مهر
دایه جان زود خوب شو .
۲۰ مهر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره فیلم پیلوت i
با سلام
دیروز فیلم پیلوت رو دیدم و اگه بخوام حسم رو به طور صادقانه بیان کنم نیمتونم بگم که از دیدن فیلم لذت بردم ولی می تونم بگم از دیدن بازی خوب بازیگر ها واقعا لذت بردم .به خصوص جناب اقای آذرنگ که به با بازی خوبشون قادر بودن حرص تماشاگر رو حسابی در بیارن واقعا بازی در نقش یک انسان به شدت بی شعور نشان دهنده توانایی یک بازیگره .
متاسفانه این فیلم هم مانند بسیاری دیگر از فیلم های ایرانی از ضعف فیلمنامه رنج می بره .اینطور به نظر می رسه که کارگردان در پی ایجاد یک سبک جدیده که اگرچه احساس می شه خیلی در این زمینه تلاش کرده اما از نظر من به عنوان یک مخاطب عامی فقط یک خسته نباشید داره .
من این فیلم رو به افرادی که بخاطر طنزش انتخاب می کنن اصلا پیشنهاد نمیکنم اما به سایر دوستانی که حاضرن وقتشون رو در اختیار یک فیلم متوسط اما تا حدی غیر تکراری بگذارن پیشنهاد ... دیدن ادامه » میکنم .
ماهرو رستمی
درباره نمایش لانچر ۵ i
قهرمانی رو ول کنین پهلوانی رو بچسبین .یک کاری نکنین چند سال دیگه اسم لانچر اومد به جای یاد آوری ی نمایش خوب به یاد بلیت فروشی بی نظم بیافتیم .من که از خیر خریدش گذشتم .نمیخام خاطره خوبی که از دیدنش بار اول دارم با این رفتار ناخوش آیند برام خراب شه .
به نظر من همچین اجرایی که ظرفیت محدود داره ، نباید اصلا 2 بار دید.
بذاریم به کسایی مثل دایِه جان هم بلیط برسه.
شما که اون بار رفتین و به دایه بلیط ندادین :))
۲۲ مرداد
دایه جان شیطان رجیمم منو نمیشناسه چر برسه به شما که از یک کودک معصوم لطیف تری
۲۲ مرداد
۲۶ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره نمایش لانچر ۵ i
توقع انسان از یک نمایش خوب چیه ؟؟شاید تجربه تمام حس ها در مدتی که در سالن حضور داره .لانچر 5 نمایشی است که یک داستان معمولی و ملموس شروع می شود .با خنده و شوخیهایی که سطحی و هجو نیست پیش می رود و در نهایت در حالیکه باغم در فکر فرو می روی تمام می شود .
لانچر 5 یک نمایش تمام عیار است .داستانی خوب و گیرا دارد که با اینکه مدت زمان نمایش طولانی است هرگز از ریتم نمی افتد و تماشاگر را کسل نمی کند .
بازی خوب و یکدست بازیگران که هرکدام به تنهایی وزنه ای برای نمایش محسوب می شوند .
جسارت کارگردان در برابر نمایش دادن واقعیت هایی که در پادگان انجام میگرد و رد کردن تمام شعار های تکراری که سربازی پر از خاطره است و مرد پرور است ستودنی است هرچند که قابل پیش پینی است که با ممیزی های زیادی روبرو بوده است .دکور بسیار مناسب به خصوص پنکه سقفی که در صحنه هایی که باید به خوبی ... دیدن ادامه » حس استراس را به تماشاچی منتقل می کند .
با عرض خسته نباشید به عوامل زحمت کش و کم ادعا این نمایش امیدوارم که شاهد اجرای مجدد این نمایش باشیم .
به من گفته بودن ماهرو جان سه شنبه این نمایش رو نمی‌رسه ببینه و بلیطش میرسه به دایه...
تا دم در سالن هم اومدم که دیدم ماهرو جان خرامان خرامان داره میره داخل سالن،چه آهی کشیدم اون لحظه،خدای دایه هم بزرگه شاید یه بلیط هم به من پیرمرد رسید.
۱۶ مرداد
از دست شما ی ساعت خندیدم:خخخخ
۲۵ مرداد
ارادت :))
۲۶ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره نمایش لانچر ۵ i
یکی از دوستان به نقل از عوامل میگفت که عوامل خیلی دوست داشتن که تمدید بشه یا جای دیگه اجرا بره اما به دلیل اینکه سالن ها تا سال 1400 رزرو شدن امکانش وجود نداره میخاستم اگه خواهش کنم اگر ممکنه تیاتر های تجاری اجازه بدن تیاترهایی که قدری بی پشت و پناه به نظر میرسن هم اجرا برن (شوخی)
واقعا باید قدر نمایش هایی را که بدون تبلیغات و حواشی عجیب و غریب و حضور سلبریتی ها و تنها به پشتوانه کیفیت مورد اقبال قرار میگیرند دانست و فضا را برای دیده شدن بیشتر آنها فراهم کرد .
۱۶ مرداد
خوش خبر باشین جناب سعیدی
۱۷ مرداد
بیشتر اوقات نمایشهایی در سالن کوچک و بی نام و نشان بسیار دیدنی تر و شریف تر از نمایشهاییه که سالن های بزرگ با عوامل بنام اجرا میره.
۲۴ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره فیلم قسم i
قبل از هرچیز باید بگم من به این فیلم نمره قبولی میدم و دیدن این فیلم رو حداقل برای یکبار توصیه میکنم .بعد از اون اگر بخواهم نگاه ریز بینانه ای داشته باشم باید بگم فیلمی که موضوعی جذاب در نطفه می ماند .فیلم یک فیلم تک لوکیشنی است که در اتوبوس اتفاق می افتد متاسفانه فیلم برداری خوبی نداشت .شخصیت پردازی فیلم اصلا آن طور که باید و شاید خوب نبود .ضراباهنگ اتفاقات که قرار بود باعث جذابیت و کشش فیلم شوند بیشتر بیننده را از اصل فیلم دور میکند و باعث کسل شدن میشود .به نظرم یکی از نقطه ضعف های فیلم بازی خانم مهناز افشار است .که هیچ وقت ببینده رو با خود همراه نمیکند با تمام اینها من از دیدن این فیلم لذت بردم .و به عوامل خسته نباشید میگم .
کپی برداری از جدایی نادر از سیمین
همان پدره فلج که پسر از او مراقبت می کند
همان شخصیت قهرمان با وجدان که گاهی اشتباهاتی می افریند
همان مرد عصبانی و فقیر
و همان زنه ساده و بدبخت به سبک ساره بیات
و حسن ختام همان پایان باز
نمیتوان گفت بازی ها خوب بود چون بازیگرانی مثل امیر اقایی نوید محمد زاده و هدیه تهرانی هرگز بد نبوده اند و به رسم تمام کار ها بازم هم خوب هستند.
همان پدره فلج ... همان زنه ساده ... همان ه ـ کسره! :))
۲۶ خرداد
این که شما درست‌نویسی رو منحصر به کلاس ادبیات می‌دانید برام خیلی جالبه!!! امیدوارم توجیهی برای یک اشتباه سهوی بوده باشه. وگرنه موفق باشید و همچنان به دوست می‌دارید هرجور بنویسیدتان ادامه دهید. ولی خب این رویه طبیعتاً واکنش برانگیز است. منتظر معلم‌های ... دیدن ادامه » ادبیات امثال من هم باشید و نرنجید :)))
۲۸ خرداد
متوجه جمله کپی برداری از جدایی نادر از سیمین نشدم
۱۴ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فیلمی که جسارت داشته تا حدی چهره واقعی نیرو انتظامی رو نشون بده که البته کم هم بابت این موضوع مورد عنایت قرار نگرفته .با این حجم فشار و سخت گیری و فشار سانسور به عوامل فیلم بابت این شجاعت و جنگدنگی تبریک میگم
و البته 15 دیقه از فیلم هم سانسور شده
۱۸ فروردین
و من احساس میکنم این اتفاق آخر فیلم رخ داده
جایی که قصه دو پلیس آخر داستان مشخص نشد به کجا رسید
۱۹ فروردین
جناب هادی سکانس اخر حذف شده .
۲۴ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره فیلم هت‌تریک i
هت تریک فیلمی است که به نوعی دنباله روی سبک اصغر فرهادی بوده است فیلم با یک داستان ارام که همان مهمانی است شروع می شود .شروع به معرفی شخصیت ها می کند و در نهایت اولین ضربه و اولین گره فیلم که همان تصادف است پیش می آید .به طور کلی گره های فیلم یکی بعد از دیگری اتفاق می افتد و شاید یکی از ضعف های فیلم ضرباهنگ این گره ها باشد که این قدر سریع اتفاق می افتد که تماشاچی سردرگم می شود و البته خیلی از این گره ها ابتر می ماند مثلا هرگز تا اخر فیلم ماجرای تصادف فاش نمی شود و نا دیده گرفته می شود .شاید اگر این فیلم بازیگران خوبی را دور خود جمع نمی کرد دیده نمی شد اما انصافا بازی خوب بازیگران باعث شد که کش دار بودن فیلم کمتر آزار دهنده باشد .هت تریک روایت گر دو رابطه است یکی رابطه امیر جدیدی و پریناز ایزد یاز که زن و شوهری هستند که مدت ها از ازدواجشان میگذرد و امیر ... دیدن ادامه » جدیدی به خوبی توانسته نقش یک آدم تن لش و تنبل را ایفا کند و همسرش سالهاست که او را تحمل می کند و این روزها بچه ای در راه است که می تواند نوید زندگی بهتر باشد اما در نهایت رابطه با شکست مواجه می شود و دیگری رابطه بین صابر ابر و ماهور الوند که اگرچه با پنهان کاری های بسیار و کودکی که سر و کله اش یکهو پیدا می شود و نشان جدایی است در نهایت با چیده شدن سفره شام و گلی که توسط ماهور الوند از گلدان شکسته دوباره به گلدان جدید منتقل می شود و او در حال اب دادن است نشانگره جان گرفتن و ریشه زدن دوباره رابطه است .
در نهایت فیلم پایان بندی خوبی دارد که در واقع بیانگر احساس غمار بازی است که غماری را برده و عشقش را باخته است .این حس متضاد می تواند اوج کار باشد
شما جایی رو میشناسید که نقد فیلم انجام بشه؟من خیلی دوس دارم با همچین گروه هایی باشم
۲۰ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره نمایش ملاقات i
سلام دوستای عزیزم
کسانی که تجربه دارند بالکن تیاتر شهر چه طور هست .میشه چیزی دید .میشه از چیزی که دیده می شه لذت برد پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاس گزارم
سعید زادمهر و پوریا این را خواندند
آذرمهر و محمدرضا مدیری این را دوست دارند
سلام متاسفانه بالکن اصلا دید خوبی نداره.شما بخش از صحنه رو نمیبینید حتی اگه ردیف جلوش باشید.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
سلام
از جایی که میدونم شما بسیار با دقت، موشکافانه و با تامل صحنه ها رو می بینید و دنبال میکنید، بهتون پیشنهاد نمیکنم:) ولی در مجموع برای من خیلی هم بد نبود.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷
سلام
کلا بالکن تیاتر شهر پیشنهاد نمیشه و همچنین بالکن تالار وحدت ردیفهای اولش اصلا برای دیدن نمایش مناسب نیست و بسیار مناسب است بهارگونومی و سلامت مخاطب بسیار بهتر توجه شود به نظرم بهتر است اصلا بلیت فروشی صورت نگیره .
۰۷ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آشغال های دوست داشتنی
ساخته امیر یوسفی
گزیده نقد از مهرزاد دانش .مجله سازندگی همین امروز
فیلم امیر یوسفی فیلمی در باره ناآرامی های سال ۸۸ نیست.درباره مدافعان وطن در جنگ تحمیلی گروهای چب ،مهاجران به خارج،و خیلی دیگر از نمودهای سیاسی یا اجتماعی هم نیست .فیلم دعوتی برای دیدن دوباره است اینکه یکدیگر و گذشته و حال هم را ببینیم و حرف هم را بشنویم واقعیت همدیگر را حذف نکنیم و هویت دیگری را به مثابه زباله ای که باید دور ریخته شود نینگاریم .

نظره بنده به این پاراگراف کامل نزدیک است .فیلم اشغال های دوست داشتنی برای ما که معتقد به ایدئولوژی محدود به خودمان هستیم لازم است .در این فیلم منیر نماد ایران است که در محاصره میان افکار مختلف قرار گرفته است .پدر خانواده که نقش آن را اکبر عبدی بر عهده دارد نماد انسان های عامی است که تن به زندگی عادی دادند .صابر ... دیدن ادامه » ابر نماد قشر مذهبی و شهاب حسینی نماد قشر چپ گرا و حبیب رضایی که نماد بسیاری که به دور از تعصب در پی فراموشی مام وطن و دل سپردن به دایه و مهاجرت هستند .و منیر که در لوکیشنی که در واقع خانه ایست قدیمی با اثارقدیمی که حالا تکنولوژیهای جدیدی نیز چون ماهواره و ویدیو نیز در آن دیده می شود که اینها نشان گذر عمر اوست .
دلیل دیده شدن این فیلم شاید قوت حاشیه آن باشد که همان 7 سال توقیف است که بعد از دیدنش سوالی که ذهن مخاطب را درگیر می کند تنها یک چیز است :چرا توقیف ؟فیلمی که بی شک مورد قیچی هم قرار گرفته است و چه بسا این امر باعث افول فیلم نیز شده باشد .متاسفانه فیلمی است که افتاب و لگن هفت دست است .پر از بازیگران گیشه که شما هرگز متوجه دلیل حضور نگار جواهریان نمی شوید .گرچه شخصیت سرد هدیه تهرانی مناسب نقش سیمایی است که عهده دار نقش مبارز است اما نقش کمرنگ او و شخصیتی که پرداخته نشده ست ضعف فیلم محسوب می شود .بی شک نمی توان بازی خوب شهاب حسینی و دیگر بازیگران را نادیده گرفت اما نکته ای که مطرح است ضعف در شخصیت پردازی در تمام شخصیت هاست که دیالوگ های گل درشت و کلیشه ای که بین صابر ابر و شهاب حسینی به عنوان نماد دو قشر رد و بدل می شود گواه این ماجراست .پایان بندی فیلم بسیار تاثیر گذار است جایی که نماینده چپ گرا به نماینده مذهبی ایران را می سپارد و خود راهی زباله دان تاریخ که حافظ اشغال های دوست داشتنی است می شودد .جایی که شهاب حسینی می گوید :مراقب منیر ( ایران ) باش .صابر ابر :من که فقط یک قاب عکسم .شهاب حسینی من که همونم دیگه نیستم.
شرحی کامل، گویا و زیبا از فیلم. عالی بود ماهرو جان...
۱۲ اسفند ۱۳۹۷
اوایل فیلم به نظرم کسل کننده بود ولی نشون میده که طرفداران احزاب یا گپروهها با هر عقیده ای خیلی حاضر به گفتمان نیستند و همه دم از تعصب میزنن و همدیگرو متهم به کم کاری میکنن و انقلاب را از خودشون میدونن و انگار صاحب این انقلاب هستن.... در کل اون فیلمی که فکر ... دیدن ادامه » میکردم نبود
۱۹ اسفند ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره نمایش خرده نان i
من اگه بدونم ی نمایشی هست که توش رضا بهبودی فقط میاد رد میشه هم با کله اون نمایشو میرم .اقای بهبودی این حجم از کاریزما چه طور در شما جمع شده
البته ماهرو جان بنده هم نظرم همین بود تا یک روز تابستانی رو دیدم!!
ولی در کل رضا بهبودی عشقه عشق...
۰۷ آذر ۱۳۹۷
بعضی وقتا دیگه مطمئن میشم تو زندگی قبلیم من بوشوک بودم! چون دوشس ملفی و یک روز تابستان رو هم با لذت بلعیدم
فک کنم دستگاه تنظیم احساساتم خرابه :(((
۱۱ آذر ۱۳۹۷
:)))))))
یک‌ روز تابستانی رو منم با لذت بلعیدم اتفاقن بیشتر به خاطر بهبودی‌ش.
۱۱ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خواب میبینم تو یه مکعب شیشه ای معلق تو هوا زندانیم
آدمای زیادی دور این مکعب جمع شدن برای دیدن من
مادرا منو با انگشت به بچه هاشون نشون میدن و در گوش بچه هاشون یچیز میگن که من نمیفهمم ، خواب میبینم
خواب میبینم از یه کوه خیلی بلند دارم سقوط میکنم ، یه پرندهٔ افسانه ای منو رو هوا میقاپه و برای خوراک بچه هاش میبره
از چشمام شروع میکنن ، حتما چشمای خوشمزه ای دارم ، خواب میبینم
خواب میبینم توی مدرسه ام ، یه پسر خیلی کوچیک ، با بچه های بزرگتر از خودم دعوام میشه
اونا همهٔ دندونامو خورد میکنن ، خواب میبینم
خواب میبینم تو یه بیمارستان روانی بستری ام ، تو یه اتاقی که دیوارای ابری داره
به صورتم دست میکشم ولی صورت ندارم ، انگار یه خمیر سفید همه صورتمو پوشونده ، خواب میبینم
خواب میبینم کف یه اقیانوس خیلی عمیق و تاریک دارم شنا میکنم ، انگار آبشش دارم ، یه نهنگ ... دیدن ادامه » خیلی بزرگ به سمتم میاد ، منو پشتش سوار میکنه
❤❤❤❤
۱۶ آبان ۱۳۹۷
خواب میبینم ..!
۱۷ آبان ۱۳۹۷
من از گذر حرف میزنم
از خط خوردن
از حذف شدن...
۱۷ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره نمایش سیزیف i
گفته بودی که چرا محو تماشای منی
آنچنان محو که یک دم مژه برهم نزنی
مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود ناز چشمان تو قدره مژه بر هم زدنی
اگه از لطافت این شعر کم کنیم حال امشب من بود .بی اغراق حتا پلک هم نزدم تا مبادا دمی از نمایش از دستم نرود .
عجب تشببه جالبی... احسنت. منم واقعا لذت بردم و شاید اصلا پلکی نزده باشم تو طول نمایش.
۱۴ آبان ۱۳۹۷
دقیقاً ماهرو جان نه نفس کشیدیم نه پلک زدیم!
۱۴ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره نمایش سیزیف i

سنگین ترین کیفری که خدایان یونانی توانستند برای سیزیف عاصی در نظر بگیرند،بیهودگی بود:تکرار ابدی کاری اجباری در شرایطی که هر نوع پیشرفتی از او سلب شده بود.
مدام سیزیف باید تخته سنگی را از یک سربالایی تیز بالا می برد همین که به نوک سر بالایی میرسید سنگ قل می خورد پایین و می افتاد توی دره.او دوباره پایین می آمد و آن را هن هن کنان بالا میبرد. فقط خدایان یادشان رفته بود که سنگ به مرور زمان سائیده میشود.زاویه ها و تیزی های سنگ که دست های سیزیف را خونین و مالین میکرد،در صد ساله ی اول مجازاتش صاف و صوف شد.گوشه کناره ها و کج و کوجی هایش در پانصد سال بعد صاف شد،طوری که ها دادن پر زحمتش جایش را به قل دادن ساده داد.
در هزاره ی بعد،تخته سنگ هی کوچک و کوچکتر شد و راه سقوطش را به طرز چشمگیری همواتر.
عاقبت دیگر به ندرت میشد اسم آن را تخته سنگ گذاشت.چیزی بیش از یک سنگریزه ... دیدن ادامه » از آن باقی نماند.تازگی ها فکر بکری به ذهن سیزیف رسیده:سنگریزه را توی جیبش میگذارد، و با کارت اعتباری،قرص های مسکن و دارو های آرام بخش میبرد.
حالا هر روز صبح با آسانسور به طبقه ی 28 ساختمان دفترش،روی قله ی کیفر گاهش میرود، و شب ها دو باره پایین می آید.

کیفر
استفان_لاکنر
بسیار عالی. ممنون از شما
۱۴ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره نمایش سیزیف i
دوستان عزیز پیشنهاد میکنم اگر قصد دیدن این نمایش رو دارید ردیف بالا سمت چپ رو انتخاب نکنید :))
:)))
۱۳ آبان ۱۳۹۷
در هرحال اون بالا مالا ها خخخ
۱۴ آبان ۱۳۹۷
:))))
۱۴ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اومدم بنویسم بدترین تیاتری که تو عمرم دیدم بعد مردد شدم که اصلا چیزی که امشب به خورد تماشاگر دادن تیاتر بود؟؟؟
مشکل اصلی نداشتن متن خوبه به نظرم که گریبان تاتر ما شده
۰۶ آبان ۱۳۹۷
ستایش جان دقیقا منم به همین فک کردم که مهرگان بره تو بلک لیستم بخاطر اجراهای فوق ضعیف
۰۷ آبان ۱۳۹۷
درود
نمایش رو ندیدم اما مهرگان نمایش های خوب هم داشته . مثلا "تیولا" که چند وقت پیش اجرا شد که البته تاخیر هم داشت !
۰۹ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ماهرو رستمی
درباره نمایش خاموشی دریا i
سلنس زودتر بریزید لطفا .چرا هیچ کس مارو دوست نداره؟هی
ماهرو رستمی
درباره فیلم هزارپا i
بعد از دیدن این فیلم به یقین رسیدم که بی شک سینمای ایران رو به ابتذاله .
من به دیدن این نمایش نرفتم تا یک پند تاریخی ازش بگیرم یا یک اتفاق خارق العاده در سینمای ایران ببینم اما بی شک با توقع بالاتری حد اقل نسبت به اقای داوودی سینماگر صاحب سبک رفتم
من نرفتم که یک جواد عزتی فوق تکراری رو ببینم. نرفتم که رضا عطاران (که خیلی هم دوستش دارم) رو به طرز کلیشه ای ببینم .
حداقل انتظار من پیشرفت یا حداقلی خلاقیت تو کار هست .نه اینکه بازی سرد و بی روح سارا بهرام که بازیش و حتا پوشش دقیقا ویشکا اسایش وورد اقایان ممنوع رو تداعی می کنه .
موضوع تکراری
نمایش نامه تکراری
بازی های تکرای
و متعاقبا نظرات ما تکرای که از این وضع سر خورده ایم.
خانم رستمی درود برشما
هدف دوستان فتح گیشه است و لاغیر. خداراشکر هنوز اندک تئاتری داریم وگرنه مشخص نبود در این وانفسا چه بر سرمان می‌آمد...
۱۷ تیر ۱۳۹۷
زهره عزیزم حق با شماست نباید به دیدن این فیلم ها رفت .متاسفانه با اینکار حمایت خودمون رو از سینمای سخیف نشون میدیم و این میشه که به قول اقای امیر اقایی سینمابر دور گیشه میچرخه به جای اندیشه
۱۹ تیر ۱۳۹۷
با عرض سلام، نظر شما رو کاملا قبول دارم از این نظر که فضای هنر (خصوصا سینما و موسیقی) به سمت تولید آثار مبتذل و فاقد ارزش هنری پیش میره اما باید در نظر داشته باشیم که گاهی لازمه که لا به لای فیلم های مفهومی که دغدغه فکری در مخاطب ایجاد میکنن یک ساعتی برای ... دیدن ادامه » خندیدن اختصاص بدیم و بعد از پایان فیلم داستان رو همونجا جا بذاریم و فراموش کنیم و از سینما بیایم بیرون.
۲۲ تیر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید