آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال ماهرو رستمی | دیوار
S3 : 03:34:16 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
پناه می برم به تمام خدایان از شر شیطان کلیشه
دیروز به صورت اتفاقی در حال پوست کندن پیاز و اشک های حاصل از آن این فیلم را دیدم و این فیلم که شاید بتواند اسکار فلاکت را دریافت کند به پیاز کمک دو چندان کرد .
فیلمی با موضوع به شدت کلیشه ای و فوق العاده تراژدیک که گویی تنها رسالتش در آودردن اشک مخاطب است و شاید بیشتر از فیلم بتوان بر روی آن نام مرثیه گذاشت .از نقاط قوت فیلم تنها می توان به بازی خوب خانم صامتی اشاره کرد .
ولی من خوشم اومد ازش! خیلی همه چیزش ملموس بود! شاید چون قبلاً فیلمی شبیه این ندیدم دوست داشتم!
۲۴ فروردین
امیرمسعود فدائی
ولی من خوشم اومد ازش! خیلی همه چیزش ملموس بود! شاید چون قبلاً فیلمی شبیه این ندیدم دوست داشتم!
آقا من هم دوستش داشتم بخصوص بازی ها رو البته بجز یک نفر که بنظرم بخاطر ترکیب دو نقش فیلم های قبلیش در نیومده بود
۲۸ فروردین
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آقای نادر ابراهیمی می فرماید من ضرورت غم را انکار نمیکنم اما میدان دادن به آن را هرگز نمی پذیرم چرا که غم حریص است وهرچه قدر میدان بدهی میدان میخواهد .و من این اصل را در زندگی پذیرفتم و با این پیش فرض هرگاه احساس کردم که غم به من تاخته در پی چاره اش بودم و هر بار که دنبال چاره گشتم چاره ای جز پناه بردن به تیاتر نیافتم .
ای تیاتر ای مامن دلداگانت هر بار که به تو پناه آوردم به من فرصت زندگی در هریک از شخصیت هایت را دادی و من در تو چندین و چند باره زاده شدم . در تلخ ترین دیالوگهای نمایشت بذر امید در دلم کاشتی.روحم را تعالی بخشیدی.لذت محض را به من نقدیم کردی .بهترین دوستانم را به واسطه تو یافتم و حالا که به تو نیازمندم بیش از یکسال است که تو را ندارم .
دیشب تمام خاطرات تیاتربینیهایم را مرور کردم و ساعت ها گریستم .
من بر این اعتقادم که عشق هر گز نمی میرد و
تو ای تیاتر که خوده خوده عشقی زود برگرد که خیلی خیلی دوستت دارم :بوس بوس
من این فیلم رو با تاخیر 5 ساله همین االان دیدم .و شاید اگر همان موقع میدیدم نظراتم فرق می کرد شاید هم نه !!فیلم به موضوع خوبی می پردازد عشق نامتعارف البته در جامعه سنتی ما .در گوشه ای از فیلم نیز به این موضوع اشاره میکند که یک مرد می تواند با زنی که سالها از خودش کوچکتر است ازدواج است حتی اگر قبلا ازدواج کرده و بچه های بزرگ داشته باشد و هیچ نقدی به این موضوع وارد نیست ام همین که دور می چرخد و نقش ها جابجا می شود ازدواج زن بزرگتر و دارای بچه با یک پسر جوان می شود گناه نابخشودنی .و این قدر این گناه پر واضح است که به جایی می رسد که زن علیه عشق اش بر میخیزد و خود را شماتت می کند که چرا با این سن و سال عاشق شده .به شماتت بر می خیزد که من زن بی ابرویی هستم .من پسر جوانی را فریب دادم.مادر بدی بودم .و تمام حرفها را به جان می خرد تمام نگاه ها را تحمل میکند و چه گناه بزرگی است زن بودن حداقل در جامعه ما .
من بازیها را دوست داشتم و حامد بهداد ثابت کرد اگر کنترل شده باشد و به دور از آن فضای فریاد و جار و جنجالش باشد چه بسا که بازیگر بهتری باشد .بازی خوب ستاره اسکندری هم جای تقدیر دارد .
موسیقی متن در تاثیر گذاری صحنه ها بسیار کار آمد بود .اما متاسفانه مثل اغلب فیلم های ایرانی پایان بندی فیلم مقبول نبود .اینطور به نظر می رسید که کارگردان نمی داند با این عشق ممنوعه چه کند؟و سرانجام این عشق چه باید باشد پس در این مواقع یا باید با پایان باز فیلم را سرهم بندی کند یا به طور کلی دست به پاک کردن صورت مساله بزند که کارگردان مورد دوم را انتخاب می کند.
باورم نمی شه هم چین فیلمی ساخته شده باشه .مثل بسیاری از فیلم ها که در سالهای اخیر ساخته شده هایلایت نیز به موضوع خیانت می پردازه و شاید تنها کلیشه شکنیش این باشه که به این بار فقط خیانت مرد مطرح نیست و از خیانت یک زن هم پرده برداری می شه .فیلم روند کند و خسته کننده ای رو داره .بازی ها بسیار ضعیف و غیر قابل باور هستند .این قدر بازی ها سرد و دیالوگ ها بی مفهموم هستند که هیچ حسی به ببیننده انتقال نمیدن.صحنه ای که پژمان بازغی و ازاده زارعی تصمیم می گیرن برای انتقام در برابر خیانتی که دیدن خیانت کنند قابلیت تبدیل به سکانس کمدی رو داشت .به خصوص دیالوگ تاثیر گذار بمون قهوه میخوری یا چای ؟؟؟
نقش های حاشیه ای شخصیت پردازی نشده بودند و اگر از فیلم حذف میشند نه به بدنه فیلم نه به جذابیت فیلم صدمه وارد نیمکردند فقط در حفظ وقت مخاطب کمک میکردند .
و اما سکانس تاثیر گذاری که مینا وحید پرده از دلیل خیانتش بر میداره و سکانسی که شما منتظره اوج کار هستین تا اچمز شین با دلایل مسخره یا بهتر بگم توجیحات مسخره اش رو برو می شید و اگر من دستم به کسی که گفت همدیگر رو قضاوت نکنیم برسه قطعا بلایی سرش میارم تا این دیالوگ کلیشه ای از هنر و حتی گفتگو روزمره ما برای توجیه اشتباهاتمون حذف بشه .
اما فجایع این فیلم به همین جا ختم نمیشه و در سکانسی که بازغی و زارعی توی ماشین هستند ما شاهد اوج فاجع هستیم . بازغی در حال تحلیل حسی است که از خیانت داره و یجورایی میخاد بگه هر کدوم از ما ممکنه در این مسیر بیفتیم و خیلی اتفاق پیچیده ای نیست می تونه به عنوان سمی ترین سکانس فیلم تمشک طلایی رو بگیره .
در نهایت متاسفم برای انچه ساخته ؟؟؟؟ شد .
خداروشکر قبل از دیدن یکم در موردش تحقیق میکنم و دیگه کمتر پیش میاد برم سراغشون و با این سمها مسموم بشم
۰۵ آبان ۱۳۹۹
کیفیت و اجرای فیلم ضعیف هست اما حرف بدی نمیزنه و بویزه برای جامعه متعصب ما مفید هست....اون جمله هم سمی(و البه ک در مورد همه خیانتها صادق نیست) نیست واقعا خیلی وقتا طرف مقابل هم ناخواسته در ایجاد شرایط خیانت سهیم هست و غالبا مجموعه شرایطی هست و...اهمیت خاکستری دیدن...
۰۷ آبان ۱۳۹۹
با شما کاملا هم عقیده هستم. فیلمی کاملا کلیشه ای ، ناپخته و عقیم
۲۱ آبان ۱۳۹۹
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
وای این چه سمی بود دیدم دیگه ..................
زمانی بود که هر حسی که تجربه می کردم اسمی داشت اما هرچه بزرگتر شدم حس هایی تجربه کردم که هیچ اسمی نداشتن .در فیلم بنفشه آفریقایی هر وقت خودم را جای هر کدوم از شخصیت ها می گذاشتم احساساتی را تجربه میکردم که هنوز اسمی رویش نگذاشتن .بنفشه افریقایی یک فیلم خوب و بی ادعا است با یک داستان ساده و بدون فراز و نشیب .قطعا موسیقی کار نقطه قوت این فیلم است .که وقتی با جلوه های بصری همراه می شود لذت وصف نشدنی به تماشاگر تقدیم می کند .بازی همیشه خوب خانم معتمد اریا و سعید آقاخانی که در چند سال اخیر خوب درخشیده است مخاطب را به وجد می آورد .و البته بازی خوب آقای رضا بابک که چند سالی است کم کار شده است .
دیشب برای بار دوم این فیلمو دیدم دفعه اول بیشتر تمرکز برروی تصویر برداری و لوکیشن بود و کیفشو بردم اما دفعه دوم بیشتر به موسیقی دقت کردم عنصره کمتر توجه شده در فیلم های ما .موسیقی چه میتواند بکند با روح و روان ما
ماهرو رستمی (mahroo8)
درباره نمایش ۳/۱۴ i
اومدم نظرلت رو بخونم تا متوجه شم نمایش مطابق سلیقه من هست یا نه وقتی جواب گروه اجرایی زیر کامنت دوستانی که گفتن کاره ضعیفه رو دیدم واقعا متعجب شدم که این حجم از بی ادبی رو دارم تو تیوال میبینم .خوب همون بهتر این نمایش رو همون دوستان و فامیل عوامل ببینن و به تعریف تمجید الکی بپردازن .
کاملا درست میگید سرکار خانم
۰۳ بهمن ۱۳۹۸
متاسفانه همینطوره دایه جانم .تیاتر رو به زوال میره و هنرمندان دیگه از جنس مردم نیستن .یاد باد هنرمندان قدیمی و گرانقیمت که قداست صحنه رو میفهمیدن و تماشاگر رو ولینعمت میدونستن چون نیاز به دیده شدن داشتن شاید هنرمندای امروز این نیاز رو ندارن و ما هم باید تلاشی برا رفع این نیاز نکنیم .
۰۳ بهمن ۱۳۹۸
بله درسته خانم رستمیِ محترم.موافقم با شما.سپاس از تذکرتون.
۰۳ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
از تنهایی نمی ترسی ؟
- چرا می ترسم
پس چرا ازدواج نمی کنی ؟
- از این بیشتر می ترسم
حرف دل منه...
۳۰ دی ۱۳۹۸
بامداد جان با این خصیصه آدمفروشیت همون بهتر مجرد بمونی D:
۰۱ بهمن ۱۳۹۸
بعد از این سعی کن با همه قسمتهای حرفم موافق باشیD:

آره منم موافقم با نظرت
واقعا آدم با آدم متفاوته و نمیشه یک روش رو به همه تسری داد
۰۱ بهمن ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من بر این اعتقادم که اگر فیلم متوسط را در سینما ببینی آن فیلم میتواند تبدیل به فیلم خوب شود شما هم اگر مثل من بر این باور هستید توصیه میکنم که حتما این فیلم را در سینما ببینید و از طبیعت زیبای شمال لذت ببر ید به طوری که حتا اگر خود فیلم باب میلتان نباشد قطعا از دیدن این همه مناظر زیبا لذت خواهید برد .
همیشه احساس میکنم که شیدایی خاصی در وجود سروش صحت هست که این حالت برای من دلپذیر است .شاید به همین خاطر باشد که نگاهم به این فیلم دلی است .چون گمانم بر این است که این فیلم برخواسته از دل است و قطع به یقین به دل می نشیند قطعا انتقاد های زیادی به فیلم وارد است که دوستان عزیزی که نگاهی منطقی دارند بهتر می توانند بررسی کنند .
باربد گلشیری (در جواب کسانی که می‌گویند هنرمندان نباید جشنواره‌ها را تحریم کنند):
«هنرمندان کار را تعطیل نکرده‌اند. پژواک همین روزها و ماه‌ها هم خواهند بود. پشت کردن قهر نیست، انتخابی آگاهانه و اجتماعی‌ست. در ضمن، همان‌طور که دولت می‌تواند از بالا عزای عمومی اعلام کند و نمایشگاه‌ها را تعطیل کند، هنرمند هم می‌تواند از پایین عزای عمومی اعلام کند.
به عنوان مخاطب و علاقه مند به هنر
به احترام کشته شدگان فجایع اخیر همراه با هنرمندان و داورانی که از بخش های مختلف جشنواره کناره گیری کرده اند از خرید بلیط بخش های مختلف جشنواره مزین به نام فجر خودداری میکنم .
و با احترام از همه هم وطنان و هم سرنوشتان خواهمشندم در این پویش همراه و همدل باشند .
اول از همه این رو بگم که خیلی خوشحال شدم وقتی دیدم که کار دو تا کارگردان داره متاسفانه در کشور ما کمتر این موضوع به چشمی میخوره و این یک اتفاق فرخنده برای سینما ما بوده خوشحالیم مضاعف شد وقتی برادرم گفت که این دو عزیز هم کلاسیهاش بودن و با ی حساب سر انگشتی همون لحظه فهمیدم که کارگردان های جوان 25 26 ساله هستند و این خیلی خوبه که در کشوری که بازیگر های 50 ساله هنوز ترجیح میدن نقش نوعروس و تازه داماد باشن اما خدایی نکرده اجازه فعالیت به جوان تر ها ندن دو تا جوون فیلم اولی این فیلم رو ساختن .
جان دار یک ملودرام به سبک غالب ملودرام هایی است که این روزها در سینمای ایران به چشم می خورد فارغ از این که عاری از خلاقیت خاصی است رسالت خود را در ساخت این کلیشه به خوبی انجام داده است .فیلم با یک اتفاق فرخنده مثل عقد و جشن شروع می شود و شما به طور ناخود اگاه و پیروی از کلیشه ها میدانی که اولین گره به زودی رخ می نماید .گره ها یکی بعد از دیگری می ایند و ذهن مخاطب را همراه با خود تا پایان فیلم می برند .
فیلم نامه مثل غالب فیلم نامه های ایرانی دچار ضعف است و آنطور که باید و شاید منسجم و پخته نیست .فیلم برداری کار خوب و قابل قبول است و بازی بازیگران با توجه به سبقه آن ها بسیار خوب است .خانم معتمد آریا هرگز شما رو غافلگیر نمیکند چون همیشه عالی است و مخاطب به این عالی بودن عادت کرده است .حامد بهداد توانسته بعد از قصر شیرین کمی تا قسمتی از نقش کلیشه ای خود فاصله بگیرد و جای خود را به جواد عزتی بدهد .امیدوارم جواد عزتی سریع تر از این کلیشه فاصله بگیرد .در کل من دیدن این فیلم را به آن هایی که سخت گیر نیستند پیشنهاد میکنم .
فیلم بدی نبود . ولی انتخاب بازیگر ها به نظرم به درستی انجام نشده بود
۱۰ دی ۱۳۹۸
ممنون از کامنتتون
۱۲ دی ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تودو خداااااا تمدیدش کنین (ایموجی گریه)
ماهرو رستمی (mahroo8)
درباره نمایش کد ۱۳ i
پایان بازدر برابر پایان بسته
پایان بسته یعنی تمام پرسش هایی که در داستان مطرح شده و تمام عواطفی که برانگیخته شده پاسخ داده شده است .ببیننده هنگام ترک سالن تجربه ای تمام و کمال از سر گذرانده و شک و تردیدی باقی نمی ماند .
در پایان باز اغلب پرسش ها پاسخ داده میشود اما یک یا دو پرسش باقی می ماند که بر عهده تماشاگر است .عواطف برانگیخته عمدتا ارضا شده است و شاید تتمه ای از آن به عهده تماشاگر واگذار شود .پایان باز به این معنی نیست که نمایش در میانه راه پا درهوا به پایان برسد و همه چیز پا در هوا بماند !!!!!سوالی که مطرح میشود باید قابل جواب دادن باشد و انچه تا لحظه پایان روی می دهد گزینه ها و انتخابهای محدود است که پایان را تا حدودی می بندد .
خدا پدر اقای فرهادی را بیامرزد که پای پایان باز را به کشور ما باز کرد و در ابتدا خیلی استقبال شد اما بعد از ان متاسفانه لوس شد .
در نمایش کد 13 که شروع طوفانی دارد ناگهان نمایش شما را در برهوت رها میکند و شما می مانید و کلی داستان باز شده اما ناتمام .کلی احساس برانگیخته شده اما اغنا نشده .
اگر فرص را بر این بگیریم که هریک از دانش آموزان گزینه ای برای سوال اصلی بودن سوالی که در ذهن مخاطب ایجاد میشود این است آیا سقط یک پدیده سرپایی است که به راحتی قابل کتمان باشد؟؟آیا باور پذیر است که یک دانش اموز متحمل آن همه درد و خونریزی شده و فردا یا چند روز بعد بدون اینکه کسی بفهمد سر کلاس حاضر می شود؟؟؟
ماهرو جان سلام
من هم امشب این نمایش رو دیدم و البته از اونجایی که با عجله از سالن رفتن و مضاف بر اینکه چهره شما رو هم.نمیشناختم، سعادت دیدار نصیبم نشد...
از اینکه دوستان مجازی تیوالی خوبم رو در دنیای حقیقی ببینم خیلی خوشحال میشم.
۰۳ آذر ۱۳۹۸
امیدوارم الهه جان و سعادت و مایهٔ خوشحالی از آنِ من خواهد بود اگر فرصت و بخت یاری کند و بتوانم در روزهای باقی‌مانده به دیدارتان بیایم.
۰۴ آذر ۱۳۹۸
@آدنا
❤️❤️❤️
۰۴ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امان از آبرو داری
امان از نداری
امان از فقر
امان از رکود اقتصادی
امان از حرص و طمع
امان از جای صد دشنه میان چین پیراهن
۰۲ آذر ۱۳۹۸
با احترام نگین جان من فکر میکنم سر منشا بسیاری از فجایع فقر باشه حداقل تجربه این رو نشون داده
۱۹ آذر ۱۳۹۸
من بااینکه فقرمشکل ایجاد میکنه موافقم ماهرو جان اما هممون یه نیروی برتری داریم اسمش عقله واقعن خیلی جاها اگر فقر یکدونه مشکل ایجاد میکنه ، بی فکر عمل کردن اون یکدونه مشکل رو صدتا میکنه
۱۹ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دیروز بالاخره موفق شدم این مستند را ببینم .فکر میکنم دیدن این مستند برای تاجی ها واجب و برای بقیه مستحب باشد .نمایش از زمان تاسیس باشگاه و شکل گیری اش شروع می شود و در ادامه اتفاقات عجیب و غربیبی که باورش سخت و گاهی غیر قابل باور است نمایش داده می شود اینکه تیم تاج روزگای چه قدر دارایی داشته است و سر انجام تمام این دارایی ها توسط وزات ورزش توقیف می شود .خاطراتی که یاد آور می شود که قلب تماشاچی به درد می آید مثل خاطره بازی در بی که تیم پر سپولیس 9 نفره می شود و فتح اله زاده مدیر وقت استقلال اعتراف می کند که به خاطر مصلحت به طور توافقی بازی مساوی می شود .تصور اینکه خیلی از نتایج در رختکن ها و پشت پرده تعیین می شود درد آورد است .یاد اوری خاطره تلخ نفرستادن اسامی تیم و باز ماندن از حضور در جام ملت ها که دیالوگ فیلم چه خوب می گوید ان روز ما فهمیدیم که بعضی اتفاقات فقط در ایران شوخی هستند و در فدراسیون های جهانی کاملا جدی هستند .با دیدن این فیلم بسیار چیزهایی که نمی دانستم را فهمیدم و بسیار خاطراتی که فراموش کرده بودم را به خاطر اوردم .دوباره احساسی که در گذشته تجربه کرده بودم را تجربه کردم . حس هاشمی نسب بعد از گل به عابد زاده در شرایطی که شرایط مشابه داشتند و هر دو به تیم رقیب پیوسته بودند و مورد انتقاد های شدید طرفداران قرار گرفتند .جایی که هاشمی نسب بعد زا گل روی زمین غش میکند و احساس سبکی می کند را تجربه کردم .
چه قدر دلم به حال ورزشی که نمیخاهد سیاسی شود و می شود گریستم .به حال تیمی که میتواند قهرمان آسیا شود درگیر مسائل حاشیه ای می شود .اینکه بازی روز عاشوراست و بابت این بازی مذمت می شود و با روحیه ای نه چندان خوب قهرمانی را واگذار می کند .
خاطرات خوب و بد تیم را دوباره با این دیدن این فیلم مر ور کردم و بزرگترین درسی که گرفتم این بود سختی ها و اسانی ها می گذرد . دل شکستن ها و توطعه ها می آیند و می روند .اما دقیقا در همین روزها ست که اسطوره ها ساخته می شوند چه بسیار بازیکنانی که با شرایط نا مطلوب جامعه در انقلاب و جنگ تیم را ها کردند و به تیم های خارجی رفتند که امروز حتا اسمشان در میان نیست .چه بسیار بازیکنانی که در شرایط نا مطلبوب تیم به تیم های رغیب پیوستند .در این میان بود کسی که همواره تحت هر شرایطی تیم تاج یا همان استقلال را رها نکرد و او کسی نیست جز اسطوره درخشان تیم :آقای ناصر حجازی .روحش شاد یادش گرامی
کجا دیدی ماهرو
۲۸ آبان ۱۳۹۸
بامداد، درود و عشق نثارت
ماهرو ننگ برتو
۰۳ آذر ۱۳۹۸
نه آقا فرزاد یدونه باشه
۰۳ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
در قسمتی از فیلم زن ستمدیده به مرد ظالم میگه:ر چرا نمیمیرید شما؟؟
چه تلخ فیلم به بهانه خشونت علیه زن ها توقیف شد
این قسمت تو ذهن منم مونده،امیدوارم رفع توقیف شه،ازین فیلمهاست که باید دیده شه
۰۶ آبان ۱۳۹۸
امیدوارم کوتاه نیایند
۰۷ آبان ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با عرض سلام .در ابتدا یک خسته نباشید به تیم اجرایی که واقعا زحمتشون هم مشهود و هم قابل ستایش بود .بعد از عرض تشکر عارضم خدمتتون که برادرم نقل میکرد از استادی که میگفت اگه رفتین ی فیلم دیدین و بعدش گفتین فیلمبرداریش خوب بود؟بازیاش خوب بود یا تدوینش خوب بود قطعا ی ایرادی هست وگرنه اگر فیلم بی نقصی بود قطعا میگفتین فیلم خوبی بود .بعد از تماشای این اجرا چیزی که بین ما رد و بدل شد این بود جلوهای بصری خیلی خوب بود.قطعا اینکه جمله چه قدر این تیاتر خوب بود گفته نشد دلایل زیادی داره که عمده دلیلش از نظر بنده ضعف نمایشنامه است .نمایشنامه ای که خیلی استخوان دار نیست دیالوگهایی که به یاد ماندنی نیست حتا گاهی نخ نماست (هرچی نکشه قدرتمندترت میکنه ).حس تعلیق در تماشاگر ایجاد نمیشه .دارای فراز و فرود نیست .کشش و جذابیت نداره و گاهن میتونه کسل کننده باشه .در نهایت پایان بندی پر قدرت و تمام کننده نداره .اگر این نمایش صرفا یک نمایش قدرت در فرم بود به بهترین شکل اجرا شد اما اگر محتوا دغدغه کارگردان بود متاسفانه برای ما خیلی رضایت بخش نبود .در نهایت حتما دیدن حداقل یکباره نمایش رو توصیه میکنم و قطعا لذت خواهید برد هرچند میشد خیلی خیلی بیشتر لذت برد و مدهوش شد.
اینکه میفرمایید از لحاظ بصری خوب بود!
منظورتان این است که شیوه اجرایی خوبی داشت؟طراحی صحنه قوی داشت؟حرکات پرفورمنس منظم و کار شده ای داشت؟و ...
آیا کارگردانی غیر از عناصر بالاست؟؟؟!
۱۷ مهر ۱۳۹۸
من که دو بار این کارو دیدم و خبر خوب اینکه تا ١٠ آذرماه تمدید شده
۰۲ آذر ۱۳۹۸
منم دو بار دیدم و بار دوم بیشتر از بار اول لذت بردم
۰۳ آذر ۱۳۹۸
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با سلام
دیروز فیلم پیلوت رو دیدم و اگه بخوام حسم رو به طور صادقانه بیان کنم نیمتونم بگم که از دیدن فیلم لذت بردم ولی می تونم بگم از دیدن بازی خوب بازیگر ها واقعا لذت بردم .به خصوص جناب اقای آذرنگ که به با بازی خوبشون قادر بودن حرص تماشاگر رو حسابی در بیارن واقعا بازی در نقش یک انسان به شدت بی شعور نشان دهنده توانایی یک بازیگره .
متاسفانه این فیلم هم مانند بسیاری دیگر از فیلم های ایرانی از ضعف فیلمنامه رنج می بره .اینطور به نظر می رسه که کارگردان در پی ایجاد یک سبک جدیده که اگرچه احساس می شه خیلی در این زمینه تلاش کرده اما از نظر من به عنوان یک مخاطب عامی فقط یک خسته نباشید داره .
من این فیلم رو به افرادی که بخاطر طنزش انتخاب می کنن اصلا پیشنهاد نمیکنم اما به سایر دوستانی که حاضرن وقتشون رو در اختیار یک فیلم متوسط اما تا حدی غیر تکراری بگذارن پیشنهاد میکنم .