آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال آرش ملاکی | دیوار
S3 : 18:51:30 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
آرش ملاکی
درباره نمایش لرز i
با عرض سلام
اجرای پنجشنبه شب را دیدیم و بعد از مدتها به اجرا در آمدن یک نمایشنامه خوب و بکر را شاهد بودیم و لذت بردیم ، بازی بازیگرانی چون خانم نیکان راست قلم نیز جای تقدیر دارد و نمایش بسیار خوبی از کار درآمده ، موسیقی هم به موقع و به جا انتخاب شده بود .ولی موضوعی که این نمایش را از سایر نمایشها جذابتر می نماید مفاهیم گنجانده شده در آن می باشد که ذهن مخاطب را به چالش میکشد و گاهی انسان با خود می اندیشد که شاید باید به مسائلی نظیر اهداف خود و راههایی که برای رسیدن به آنها برمی گزیند بیشتر فکر کند .ضمن آرزوی موفقیت برای عوامل این نمایش ، به دوست داران تئاتر پیشنهاد میکنم حتما" این نمایش را ببینند و لذت بببرند .
آرش ملاکی
درباره نمایش مشق شب i
با عرض سلام و خسته نباشید به همه کسانی که برای این نمایش زحمت کشیده اند.
اجرای بیست و هشتم شهریور را به تماشا نشستیم و لذت بردیم از هنرنمایی هنرمندان این نمایش ، خصوصا" اجرای سرکار خانم نیکان راست قلم . واقعا" نمایشنامه قشنگ و دوست داشتنی و با اجراهای عالی و بی نقص بود . شاید اگر بخوام موردی را به عنوان یک نظر از جانب صرفا" یک تماشاچی عرض کنم که کمی توی ذوق میزد ، صحنه های چندش آور نمایش بود که شاید با بازی زیبای هنرمندان نمایش تا حدودی قابل تحمل شده بود .
به هر حال به همه تاتر دوستان توصیه میکنم به تماشای این نمایش بنشینند و لذت ببرند و برای هنرمندان این نمایش آرزوی موفقیت روزافزون دارم .
با عرض سلام حضور سرکار خانم مونا مطبوع ریاحی
اجرای هنرمندانه ، خلاقانه و سرشار از احساسات لطیف و دوست داشتنی شما را به همراه همسرم تماشا نمودیم و بی نهایت لذت بردیم و با ضربان قلب و امواج مثبت روح شما همراه شدیم . باید عرض کنم تا کنون یک موسیقی تا این حد بی نظیر و بی نقص وسرشار از احساس را تجربه نکرده بودم .
امیدوارم خداوند توفیق ادامه این هنرنمایی را به شما عنایت فرمایند .
برای شما آرزوی سلامت ، سربلندی و موفقیت دارم .
میترا و ارزو ع این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با عرض سلام و خسته نباشید به همه عوامل این نمایش
اجرای چهارشنبه شب را دیدیم و مثل همیشه از هنرنمایی هنرمندان این نمایش خصوصا" جناب آقای خطیبی لذت بردیم .
یک نکته که نمیگذاشت به خوبی از بعضی لحظات این نمایش لذت ببریم این بود که میزی که جلوی سالن قرار داده شده بود بازیهای پشت خودش را ماسک میکرد و تماشاگرانی که در ردیفهای سمت چپ و جلوی صحنه قرار داشتند بازی خانم تیموریان و خانم مدنی را نمی توانستند ببینند .
با آرزوی سلامتی و موفقیت روز افزون برای همه هنرمندان تاتر .
سپیده و امیر مسعود این را خواندند
اشکان خطیبی و Donia Madani این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب آقای کوشکی و گروه بسیار خوبشان
اجرای جمعه شب شمارو به همراه همسرم مشاهده نمودیم و از نمایش زیبای شما لذت بردیم ، از بازیها ، طراحی دکور ، صحنه و لباس و همچنین چهره پردازی ها .
مطمئنم که خیلی نمایش سخت و پزحمتی را اجرا مینمائید ، امیدوارم که موفق و سلامت باشید .
کمی بلندی صدای موزیک و جیغ و داد بازیگران و گاهی هم صدای کوبیده شدن درهایی که در کف صحنه تعبیه شده بود باعث ناراحتی بود که زیبایی نمایش اونهارو میپوشاند .شاید اگر اطلاعات نمایش را در برگه ای چاپ کنید بشود بهتر و بیشتر به دوستانمون معرفیش کنیم .
با آرزوی سربلندی و موفقیت برای همه عوامل این نمایش زیبا !
امیر مسعود و صبا صالحیان این را خواندند
محمد لهاک، مهدی عزیزی و امیر عسگرزاده این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام ، اجرای یکشنبه این نمایشو دیدیم و لذت بردیم از بازی هنرپیشه های دوست داشتنی نمایش و همچنین از هنرمندی جناب خطیبی و اینکه ایشان برخلاف خیلی از بزرگان این عرصه فرصت نمایش استعدادهارو به نوجوانان هنرمند و خوش ذوق داده اند جای تقدیر دارد .
محمد لهاک، مریم زارعی، عاطفه گندم آبادی، میترا و جهان این را خواندند
ستاره دهقانی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
اجرای پایانی این نمایش را دیدیم ، بسیار خوب و دیدنی بود ولی تلخی قسمتی از داستان (ماجرای نسرین) به قدری بود که دیگه بعد از اون خنده به لبهامون نیامد تا پایان نمایش . به همه کسانیکه برای این نمایش زحمت کشیدند خدا قوت عرض می کنم خصوصا" جناب مهران فر دوست داشتنی .
اجرای دوم وچهارم این نمایش را دیدم و از نمایشنامه ، کارگردانی و ایفای نقش هنرمندان دوست داشتنی این نمایش بسیار لذت بردم ، به همه این عزیزان خدا قوت عرض می کنم و به همه کسانیکه دوست دارند یک نمایش خوب ببینند توصیه میکنم از این نمایش غافل نشوند . تنها چیزی که در اجرای شب چهارم ناراحت کننده و اعصاب خورد کن بود صدای گریه چند نوزاد و کودک کوچک بود که در سالن حضور داشتند و تمرکز آدمو بهم می زدند و جای تاسف داره برای برگزارکنندگان سالن نمایش .
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دیشب به تماشای این نمایش نشستیم و لذت بردیم از بازیهای بسیار عالی بازیگران دوست داشتنی این نمایش .
عاطفه گندم آبادی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام ، هفته بعد اجرا نمیشه دیگه ؟
نسرین این را خواند
درود بر شما
تاریخ پایانی این نمایش از سمت گروه محترم نمایش زندانی خیابان دوم است، درصورت تمدید از برگه این نمایش اطلاع رسانی انجام خواهد شد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آرش ملاکی
درباره نمایشنامه‌خوانی افرا (روز می گذرد) i
سلام ، تاریخ اجرای بعدی مشخص نیست ؟
عاطفه گندم آبادی و مصطفی گنجی این را خواندند
درود بر شما
تاریخ پایانی این نمایش از سمت گروه محترم نمایشنامه‌خوانی افرا (روز می گذرد) است، درصورت تمدید از برگه این نمایش اطلاع رسانی انجام خواهد شد.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
گروه همیاری عزیز تکلیف چه شد؟...هم شما بلیت فروختید هم ایران کنسرت!!
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
آن‌چه قطعی است تیوال طبق روال قانونی و همیشگی اجراهای پالیز بر اساس اعلام سالن نسبت به فروش اقدام نموده است و از بابت فروش در سایت محترم دیگر متعجبیم. حتی سالن محترم از فروش بدون هماهنگی سایت دیگر اعلام نارضایتی و بی‌اطلاعی نموده و پیگر مسایل بوده‌است. در هر حال جای نگرانی‌ نیست و هرگونه اطلاعات پشتیبانی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش بسیار سخت و پرزحمتی بود ولی واقعا" همه بازیگران این نمایش بسیار عالی و خوب اجرا نمودند . به همه ایشان خسته نباشید عرض می کنم و تبریک میگم که اینقدر خوب و پرتلاش هستند . من از نمایش لذت بردم هرچند صدای ناهنجار شاتر دوربین عکاس ها به شدت روی اعصابم بود و تمرکزمو می گرفت . همه جای دنیا عکاسان تاتر دوربینشونو روی حالت (silent mode) میگذارند تا تمرکز بازیگران و تماشاگران به هم نخوره ولی عکاسی که ردیف اول نشسته بود از عکاسی فقط مو بلند کردنو بلد بود .
در کل به همه دوستداران تاتر توصیه میکنم این نمایشو ببینند و لذت ببرند .
عاطفه گندم آبادی، Samira، امیر، مریم زارعی و hassan این را خواندند
زهره مقدم و فرزاد این را دوست دارند
اجرای بسیار خوبی بود.اون عکاس نزدیک ما بود.بسیار روی اعصاب بود
۰۱ اسفند ۱۳۹۶
من هر عکاسی کنارم باشه به همون اندازه که برام مزاحمت ایجاد کنه، مزاحمت براش ایجاد میکنم..... بلاخره ماهم حق و حقوقی به عنوان تماشاگر داریم.
۰۹ اسفند ۱۳۹۶
دوستان انتقادات شما مورد بررسی قرار گرفت ممنون از نظراتی که میگذارید
۱۳ اسفند ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش خوب و سرگرم کننده و خنده آور با بازیهای بسیار قشنگ و دوست داشتنی بود که از دیدنش کلی انرژی مثبت دریافت کردیم .
کاش امکانش بود که از الفاظ رکیک کمتری استفاده میشد و کمی هم خشونت و دعوا و مرافه کمتر ، شاید اینطوری طنز دلنشین تر و انرژی مثبت بیشتری القاء میشد .
در کل نمایش قشنگ و دوست داشتنی بود .به همه دست اندر کاران این نمایش خسته نباشید عرض میکنم و براشون آرزوی موفقیت دارم .
حتما" این نمایش را ببینید و لذت ببرید .
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
برای دومین بار امشب این نمایش زیبارو دیدیم, فوق العاده خوب نوشته شده و خوب اجرا میشه
نمایش بسیار فوق العاده و زیبایی است .
آیا امکان تمدید داره ؟
مریم زارعی این را خواند
سارا یزدانی این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید