تیوال عطیه عابدین | دیوار
S3 : 17:04:08
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
بعد از مدت‌ها دکور خوب دیدم ، طراحی لباس که معمولی بود و چیز خاصی نداشت ، استفاده از دوربین و تصاویر خوب بود ولی به نظرم هماهنگ نبود خیلی شایدم به نظر من اینجوری اومده

در خصوص بازی‌ها ، سعید چنگیزیان واقعا خوب بود ولی خانم رشیدی و احمدی متوسط بودن

در خصوص نمایشنامه می‌تونم بگم یکم برام گنگ بود تا آخرش که دقیقا چی رو میخواد منتقل کنه ولی بعد از تمام شدن نمایش و خوندن بعضی از نظرات دوستان با خانم پگاه عزیز که پیش‌تر کامل توضیح دادم همنظر هستم در خصوص اینکه نمایش در نگاه اول خیلی ساده بود یا حتی بیشتر اصلا به نظر حرف خاصی برای گفتن نداشت ولی اینجوری نبود اون تضاد بین احساس و عقل و صحنه‌ی آخر حرف‌هایی که از زبان کودکی که زده میشه که در حقیقت کودک درون مادر هست جالب بود.

در کل که الان می‌تونم بگم نمایش رو دوست داشتم و به همه تیم خسته نباشید می‌گم ... دیدن ادامه »
عطیه عابدین
درباره نمایش سیزیف i
دقیقا راس ساعت 12 باید رییس من زنگ میزد و در عرض 2 دقیقه دیگه بلیطی نباشه برای خرید بدشانسی از این بیشتر آخه .تمدید کنیددددددددددد لطفا
رئیستون رو اخراج نکنید یه موقع. چون اونایی هم که حاضر و آماده بالا سر خرید اینترنتی وایساده بودن هم نتونستن بلیط بگیرن.
۲۳ آبان
آرزوی موفقیت دارم برای رئیستون :))
۲۳ آبان
آخی چه بد شانس :(
۲۳ آبان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به نظرم برای دیدن این کار سطح توقعتون اگر خیلی بالا نباشه از اول خیلی هم توی ذوقتون نمیخوره . قطعا همونطور که دوستان اشاره کردن طراحی صحنه و نبود موسیقی یکی از بزرگترین ایرادهای این کار بود ، نمایشنامه متوسط بود همونطور که توقع داشتم ، بازی ها هم به نظرم با کل پکیج ارائه شده کاملا متناسب بود فقط در خصوص اینکه بعضی ها اشاره کرده بودن به شوخی ها واقعا هرچی فکر کردم از نظرم اصلا شوخی خاصی مطرح نشد که بخواد حساسیت برانگیز باشه که اینجور دوستان نسبت بهش ناراضی بودن ضمن اینکه بالاخره همیشه قرار نیست کارها همه درام باشه ممکنه یک کار کمی هم توش شوخی داشته باشه که به نظرم مشکلی هم نداره .
در کل کار در سطح توقعم بود برای همین هم راضی بودم وقتی از سالن خارج شدم .

نمیدونم و نمیفهمم چرا اینقدر باید جبهه گرفته بشه در خصوص بعضی از افراد ، آقای افشاریان همونطور ... دیدن ادامه » که شاید یک سری افراد بازیشون رو دوست نداشته باشن قطعا یه سری طرفدار هم دارن به نظرم بد نیست که اینقدر مطلق نباشیم که بخوایم مشخص کنیم کسی به درد کاری میخوره یا نه نهایتا میتونیم اگر سلیقمون نیست نبینیم . البته که هرچی با شرقی غمگین و علی عشقی من مشکل داشتم ولی واقعا این نمایش به نظرم اینقدر بد نبود که به ایشون انتقاد شده البته که این نظر منه و نظر سایر دوستان هم محترم.

یکی از نکات خیلی ناراحت کننده شیوه ای هست که تاتر شهرزاد پیش گرفته : از انحصاری کردن فروش بلیط کلیه اجراها در وبسایتی که که اصلا و ابدا برای این کار مناسب نیست تا استفاده از میکروفن در تمام اجراها چرا واقعا اون حس و حال تاتر رو دارید از بین میبرید از گروه های اجرایی واقعا توقع میره که حداقل تلاش کنن برای جلوگیری از موارد این چنینی به شخصه واقعا نمیتونم تحمل کنم وقتی میرم تاتر تمام صدا رو از توی میکروفن بشنونم و کامل لحن و بیان و تن صدا بازیگر داره کنترل میشه که یه وقت صدا از توی میکروفن جیغ نشه خب چرا اینجوری کامل اون حس از بین میره توی همین نمایش که لحن ها همگی آروم بود اینقدر سعی میکردن آروم صحبت کنن به خاطر میکروفن که یه جاهایی که صدا قطع و وصل میشد منی که ردیف اول نشسته بودم هم صدای بازیگر رو به راحتی نمیشنیدم و این واقعا دردناک بود

عطیه عابدین
درباره نمایش فلیک i
یک نمایش ساده و روان ، انتظار پیچیدگی خاصی نباید داشته باشید و باهمین تفکر اگر نمایش رو ببینید قطعا لذت میبرید . اتفاقا برخلاف برخی از دوستان که معتقد بودن نمایش به خاطر سادگی و نداشتن درون مایه ی خاصی خوب نبوده به نظرم اتفاقا نمایش های ساده ای از این دست خیلی خوبه که اجرا بشه و بشه یه زنگ تفریح برای استراحت مغز ، نمایشنامه رو دوست داشتم ، بازی ها هم هرچند با توجه به سطح و پیشینه این بازیگران در سطح معمولی قرار میگرفت ولی طبیعی بود با توجه به نمایشنامه ، طراحی صحنه هم دوست داشتم برای کسایی که فیلم و سینما رو دوست دارن دیدن همون صحنه کلی لذت بخش بود.

در کل از دیدن این کار خیلی راضی بودم

پی نوشت :‌ گویا یک رسم جدید داره جا میافته اونم اینه که سالن نمایش میتونه مشخص کنه بلیط فروشی از چه سامانه ای انجام بشه که واقعا باعث تاسفه هرکاری باید در فضای ... دیدن ادامه » مخصوص خودش انجام بشه ، اگر سالن نمایش رفته با یک سایت قرارداد بسته و هرکس بخواد اجرا کنه مجبوره با اون وبسایت همکاری کنه رسما زورگویی محضه امیدوارم که اجرا کنندگان محترم یک تصمیمی جمعی بگیرن در این خصوص که نخواد یک چیز منفی دیگه مثل خارج از ظرفیت بشه روال
البته من این نمایش رو تا حدی بالاتر از سطحی که توصیف کردین دیدم...اما اگر در اون سطح باشه شکست محسوب میشه چرا که اکثر افراد برا استراحت ذهنی دیدن یه کار کمدی رو ترجیح میدن که همزمان با استراحت بخندن ...زیاد بخندن و کمی غصه ها رو بشوره و ببره
۰۶ شهریور
محمدرضا عزیز ،‌ حرف شما کاملا درسته ولی من این اجرا رو چند روز بعد از آهواره دیدم و خوب برعکس آهواره ،این نمایش به نظرم ساده بود و نمایشنامه پیچیدگی خاصی نداشت که بخواد ذهن رو خیلی درگیر کنه از این جهت و در مقام مقایسه استراحت ذهنی رو عنوان کردم وگرنه ... دیدن ادامه » قطعا در حد نمایش کمدی نبوده .
۱۲ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لطفا تمدید کنیددددددد
سلام. مونا احمدی و لیلی رشیدی دیروز توی استوری اینستاگرامشون خبر فروش سانس های پایانی این نمایش (۳۱ مرداد و ۱ شهریور) را گذاشتند و گفتند به هیچ وجه این نمایش تمدید نخواهد شد! چون از ۳ شهریور باید در جشنواره ای خارج از کشور نمایش جدیدی رو اجرا کنند
۲۵ مرداد
ممنون امیر عزیز برای اطلاع رسانی
۲۷ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
این برنامه مسئول روابط عمومی نداره که مشخص کنه تمدید میشه یا نه ؟!؟!؟
فرزاد، میترا، جهان و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
مرضیه و رضا تهوری این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب به تماشای این کار نشستم ، دکور ، موسیقی و طراحی لباس رو دوست داشتم . بازی های آقای آرا و خانم اسدی در سکوت خیلی خوب بود و کاملا حس رو بهتون منتقل میکردن در خصوص شهرام حقیقت دوست هم که به نظرم بی نظیر بود و ای کاش که بیشتر روی صحنه ببینیمش . اگر چه که با خوندن نظرات اینجا انتظار خیلی خیلی بیشتر از نمایشنامه داشتم ولی بازم در کل خوب بود و راضی کننده . دوستان عزیز اگر تحمل ریتم کند داستان و همینطور تم سیاسی اون رو دارید حتما بهتون پیشنهاد میکنم تشریف ببرید.

نکات حاشیه ای :

خانم عزیزی که ردیف ۲ صندلی ۱۷ نشسته بودید خیلی خیلی ممنون که با وجود تذکر بنده برای رعایت سکوت نگرانی خودتون رو از افتادن آقای حقیقت دوست از بالای صندلی و همینطور عدم صحبت کردن در صحنه پایانی چندین و چند مرتبه به صورت پشت سرهم و با صدای بلند تکرار کردید و همینطور اصلا از صحبت ... دیدن ادامه » کردن در سکوت بین پرده های داستان دریغ نکردین و بنده و سایرین رو مستفیذ کردید در خصوص موارد قبل از تذکر هم بهتره چیزی نگم ،‌بنده فقط به شدت برای عدم درک موقعیت توسط شما متاسف شدم .
خیلی وقتا تذکر دادن نتیجه عکس میده و دوستان حق بجانب تر به مزاحمتاشون ادامه میدن ...
۰۶ مرداد
دقیقا منم تازگیا به همین نتیجه رسیدم مریم جان
۰۸ مرداد
ولی اینقدر باید تذکر داد تا درست بشه!
۱۰ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیروز این کار رو دیدم و خسته نباشید میگم به گروه اجرایی که تلاششون رو کرده بودن به شخصه همخوانی ابتدایی کار رو خیلی دوست داشتم شخصیت آنه هم با بازی خیلی عالی خانم رفیعی به شدت به دل مینشست و نوستالژی بود برای بقیه دوستان ولی متاسفانه طراحی لباس خیلی میتونست در کارکترهاشون کمک کنه که این اتفاق نیافته بود یکی از قسمت های دیگه جذاب نمایش هم جای دیگران قرار گرفتن بود که خیلی خوب به نمایش گذاشته بودن . در کل کار خوبی بود هرچند که به شخصه خیلی باهاش ارتباط برقرار نکردم .
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عطیه عابدین
درباره نمایش ریچارد i
با تخفیف وفاداری بلیط رو خریداری کردم برای بالکن دوم ولی به دلیل خالی بودن زیاد سالن کل بالکن دوم رو آوردن همکف و اینگونه شد که بنده ردیف دوم نشستم و بخوام صادق باشم بسی لذت بردم . نمایشنامه عالی بود اقتباس انجام شده از کار به نظرم خیلی با وسواس و تطابق محیطی انجام شده بود برای همین از نمایشنامه خیلی لذت بردم در خصوص دکور باید بگم که با اینکه شاید بشه گفت نیاز گروه اجرایی رو برطرف کرده بود ولی در عین حال خیلی ساده بود صحنه تالار وحدت با اون شکوه و عظمت و همینطور امکاناتی که داره اجازه اجرای دکور خیلی خاص تری رو میداد ضمن اینکه با توجه به زمان نمایش و مکان داستان که در انگلستان بوده دست طراح به نظرم خیلی باز بوده برای اجرای کاری به مراتب با شکوه تر.
طراح لباس هم به نظرم مثل دکور جای کار بیشتری داشت همینطور که یکی از دوستان هم ذکر کردن طراحی لباس خیلی منطبق با شرایط زمانی و جغرافیایی نمایش نبود حتی با توجه به اینکه سعی داشتن شکوه رو به نمایش بزارن با لباس ها ولی متاسفانه به نظرم موفق عمل نکردن چون واقعا به اون شکوهی که اصولا توی لباس های اون دوره شاهد هستیم به هیچ وجه حتی نزدیک هم نبود برای همین با تشکر از عزیزان ولی واقعا به نظرم دکور و طراحی لباس خیلی ضعیف بود برای این کار بزرگ .
نکته دیگه ای که وجود داره در خصوص نورپردازی هست برای این کار خیلی میتونستن بهتر عمل کنن کمااینکه من نورپردازی خاصی در این اجرا ندیدم .
موسیقی کار متوسط بود .
در خصوص اجرا به شخصه اصلا توقع از حامد کمیلی نداشتم ولی به نظرم خیلی خوب ظاهر شد و حداقل برای من فرای توقعاتی که ازشون داشتم ولی بقیه بازیگران هیچ کدوم بازی خاصی رو انجام ندادن حتی شقایق فراهانی عزیز هم در معمولی ترین حالت خودش بود .
با توجه به مدت زمان نمایش میتونست شخصیت پردازی اندکی بهتر انجام بشه ولی خب این اتفاق نیافته بود .
گروه اجرایی حرکات گروهی هم خیلی زحمت کشیدن هرچند که یه جاهایی باهم هماهنگ نبودن ولی به نظرم تلاش خودشون رو داشتن میکردن و جزو نقاط قوت نمایش به حساب میومد برای جلوگیری از کسالت بار شدن نمایش با توجه به مدت زمانش در کل فکر نمیکردم که اینقدر استقبال کم باشه ولی خب نمیشه از تاثیر قیمت ها و ژانر نمایش و عدم حضور سلبریتی ها که در حال حاضر شده اهرم جذب مخاطب گذشت که به شدت دردناکه البته این رویه ولی با تمام توضیحاتی که دادم بازم میگم که به خاطر نمایشنامه خیلی دوست داشتنی و قابل تامل آقای نعیمی کار قطعا ارزش دیده شدن داره امیدوارم که در روزهای آتی دوستان بیشتری حمایت کنن .

نکات حاشیه ای :
هر کدوم از مواردی که در زیر میگم به تنهایی عذاب آور هستن وقتی به دیدن یک کار میرید حالا شما تصور کنید موقعیتی که همه اینا باهم داشت اتفاق میافتاد و بنابراین هرچقدر سعی کردم که کاملا به نمایش تمرکز داشته باشم و حرص نخورم و به محیط اطرافم توجه نکنم نشد تقریبا دیگه آخرای نمایش داشتم به مرض جنون میرسیدم .

۱ - عزیزانی بودن که قسمت انتهایی ردیف ۲ همکف در سمت راست نشسته بودن و به صورت متوالی میخندیدن واقعا این کار به نظرم با توجه به اینکه داشت موقعیت فاجعه آمیز جامعه امروز رو عنوان میکرد اصلا خنده دار نبود ولی این خنده متوالی واقعا ناراحت کننده بود ، حتی تذکر هم راه به جایی نبرد و کماکان با صدای بلند خنده ها به گوش میرسد برای همین خیلی دوست داشتم حتی همون چند تا موقعیت به نظر کمیک از نظر سایر افراد هم نبود شاید ول میکردن این عزیزان هرچند که با توجه به اینکه در دراماتیک ترین لحاظات اجرا هم صدای خندشون شنیده میشد بعید میدونم که تاثیری داشت و به همین دلیل به این نتیجه رسیدم فقط برای حضور آقای کمیلی تشریف آوردن چون هیچ جوره امکان نداره شما بیاید برای دیدن یک نمایش و حتی به نمایش نامه که داره یک درد و مشکل رو بیان میکنه گوش نکنید که بفهمیند در اون لحظه اگر گریه نمیکنید باید حداقل متاثر بشید و به فکر فرو برید نه اینکه بخندید با صدای بلند.
۲ - نکته آزار دهنده دیگه تحلیل و بررسی همزمان نمایش توسط تماشاگران و همراهانشون بود به صدای خنده ها این تحلیل و بررسی هایی که در سمت چپ و پشتم داشت همزمان انجام میشد هم اضافه کنید . فکر میکنم که بعد از اینکه اجرا تموم بشه به قدر کافی فرصت میتونید پیدا کنید که باهم تبادل نظر کنید نه اینکه وسط اجرا شروع کنید به صحبت در مورد نمایش .
۳ - چرا گروه های اجرایی یا سالن های اجرا تدبیری برای محدودیت سنی قائل نمیشن واقعا یک بچه تقریبا ۹ ساله چرا باید به دیدن این کار بیاد و بعد وسط اجرا بلند بلند با خانوادش شروع کنه به صحبت کردن و حوصلش سر بره و غر بزنه من تمنا میکنم برای احترام به حق من تماشاچی اگر نمیخواید رعایت کنید برای شخصیت خودتون حداقل ارزش قائل بشید چون به شخصه اولین چیزی که به ذهن بنده رسید از این حرکت و متاسف شدم براش عدم تربیت درست خانوداگی اولیا اون بچه بود که قدرت تشخیص و درک موقعیت رو بهشون یاد نداده بودن پس قطعا اگر با فرزندتون برای دیدن کارهایی که اصلا مناسب سنشون نیست تشریف میارید فکر نکنید همه میگن وای چه خانواده ی فرهنگی بلکه برداشت و نگاه منفی خواهد بود همانطور که هیچ جای دنیا شما هرچقدر هم فرهنگی باشی و علاقه مند وقتی کاری مناسب گروه سنی نباشه به هیچ عنوان اجازه ورود داده نمیشه باید این کار اینجا هم انجام بشه وقتی که میبینیم که بعضی افراد کوچترین ارزشی برای وقت و هزینه سایرین قائل نیستن.

۴ ... دیدن ادامه » - مشکل خوراکی هم گویا قرار نیست کلا حل بشه و صدای خش خش بسته هاش در طول اجرا باید با اعصاب و روان ما بازی میکرد.

جالب اینه که تمام مواردی که بالا ذکر کردم متذکر شدم بهشون ولی هیچ اهمیتی ندادن دوستان و این برام عذاب آور تر هم شد چون رسما نشون داد در محیط های فرهنگی که انتظار میره خیلی از حرکات نادرست به چشم نخوره به جایی رسیدیم که حتی برامون اعتراض به حق بقیه مهم هم نیست و با حق به جانب ترین حالت ممکن به کار ناشایستمون ادامه میدیم و در نهایت یک عکس و فیلم میگیریم میریم بیرون میزاریم توی شبکه های اجتماعی و پز روشنفکری میدیم که آی مردم ما خیلی فرهنگی هستیم که به تماشای تاتر میریم حالا اینکه چجوری میریم و اینکه حتی ساده ترین آداب قرار گرفتن در این مکان هم بلد نیستیم رعایت کنیم و باعث ناراحتی سایر افراد میشیم و حقوقشون رو ضایع میکنیم دیگه مهم نیست چون تاثیری در پز من نوعی برای بقیه دوستان نداره .

داشت یادم میرفت صدای شاتر عکاس نازنینی که دقیقا پشت ردیف ۲ از اول تا آخر محبت کردن و زحمت کشیدن .

خوشحالم که حداقل کار اینقدر خوب بود که اندکی از ناراحتی فضای به وجود آمده کم کنه .

به حقوق هم احترام بزاریم لطفااااااا و اینکه قطعا منظور من از نوشته بالا همه عزیزان نیستن و این پست مختص بعضی از افراد به ظاهر هنر دوست هست که هممون تجربه رودررویی رو باهاشون داشتیم .
موبایل ، موبایل و موبایل ......
آخه چرا باید وسط اجرای تئاتر , یه نفر صفحات instagram خودش رو چک کنه؟؟؟؟؟
یه پدیده هست به اسم "عقل جمعی" یعنی وقتی چند نفر یه کاری رو انجام بدن بقیه نیز بدون تفکر اون کار رو تکرار میکنن هرچند اون کار ناشایست یا زشت باشه .... نمونش ... دیدن ادامه » اون موجود دو پایی که وسط اجرا داره لایو میگیره واسه اینستاگرامش؟؟؟؟؟؟

۰۲ مرداد
فاطمه جان دقیقا اون قسمت اول و نمایشنامه آب سرد داستان بود برای من که جوش نیارم :)
۰۳ مرداد
دقیقا جناب بولو درست میفرمایید افتادن توی یک لوپ همینجوری میچرخه و متاسفانه خروجی از نسلی به نسلی دیگه فاجعه آمیزتره
۰۳ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان اجرا کننده بد نبود یکم فرصت تنفس به جیب ما هم میدادید چرا آخه همتون باهم کارهاتون رو برای اجرا گذاشتید !!!!!!‌ خبری نبود تا چند هفته پیش بعد همینطوری هرروز داره نمایش اضافه میشه به لیست و جیب بدبختی که فقط نظاره گره ماجراست و کاری از دستش بر نمیاد !!! بهتر نیست که سعی کنید کارهاتون رو طوری اجرا کنید که در طول سال من مخاطب بتونم از کارهای خوبتون استفاده کنم نه اینجوری همه در نزدیک به ۲ ماه برید اجرا بعد بقیه سال ما هی باید بشینیم ببینیم راه رضای خدا کار خوب میره اجرا یا نه و یا اجراهای تکراری ببینیم !؟
در این مواقع پراجرا به ناچار مجبور به حذف موارد هستم مخصوصا که تازگیا تخفیف ها به شدت کم شده و قیمت ها زیاد.
این موضوع خیلی ناراحت کنندس تازه برای منی که به صورت تفریحی و برحسب علاقه دارم دنبال میکنم تاتر رو دیگه درمورد دانشجوهای این رشته واقعا ... دیدن ادامه » حرفی نمی مونه برای زدن !!!!

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مگه دیروز اولین اجرا نبوده جالبه که تا الان ۹ نفر امتیاز دادن به نمایش و در قسمت نظرات فقط ۲ نظر در مورد نمایش هست که یکی به بسی لذت بردیم و دیگری به درخشش آقای پیروزفر اکتفا کردن !!!!! دوستان عزیزی که اینقدر علاقه مند هستن که به این سرعت بلیط تهیه میکنید و تشریف میبرید حداقل بعدش تشریف بیارید نظرتون رو کامل بنویسید که متوجه بشیم با چه اثری روبه رو هستیم . امیدوارم زودتر دوستان تیوالی قدیمی تشریف ببرن که بتونیم تصمیم گیری کنیم برای خرید بلیط .
دوست گرامی نمایش جالب و متفاوتی است البته نه به صورتی که همه بتونن باهاش ارتباط بگیرن و بعضا درکش کنن، ضمن اینکه ریتمش به نسبت کنده و شاید واسه بعضی ها حوصله سر بر باشه اما همه اینایی که گفتم اصلا جنبه مثبت و منفی نداشت، صرفا مود کار رو سعی کردم بهتون توضیح ... دیدن ادامه » بدم، اما به نظر شخصی بنده کار قشنگی بود
۲۶ تیر
سلام . طبق معمول نگین نمایش اقای بهبودی بودند البته با تمام احترامی که برای اقای پیروز فر قائلم
۲۶ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار متفاوتی بود برای من ،‌خیلی بازی ها رو دوست داشتم ،‌ خیلی راحت میشد با شخصیت ها ارتباط برقرار کرد ، موسیقی کار به شدت دلچسب بود ، دکور در عین سادگی برای این کار کافی بود . روایت زندگی ۲ نفر به صورت کامل متفاوت یکی از درون آسیب دیده و نابود شده و دیگری دارای آسیب های جسمانی بی شمار و در عین حال تکامل این دو نفر در کنار هم بود که باعث ایجاد یک حس خوب در بیننده می شد از طرفی شما زخم ها و آسیب هایی رو میدید که سالیان سال هم که ازشون گذشته بود بازم ترمیم نشده بودن و اثر مخربشون رو بر زندگی اون فرد گذاشته بودن و این خیلی دردناک بود .
در کل کار رو خیلی دوست داشتم به کل تیم اجرایی خسته نباشید میگم برای کار بسیار دوست داشتنیشون

تنها نکته منفی که وجود داشت گرمای بیش از اندازه فضای انتظار و همینطور داخل سالن اجرا بود که باعث شده بود اکثر افراد به ناچار با ... دیدن ادامه » بروشور کار مشغول باد زدن خودشون بشن و این باعث ایجاد صدای اضافی میشد امیدوارم که در بقیه اجراها مشکل سرمایش رو حل کرده باشن تا تماشاگر با راحتی بیشتری بتونه به تماشای این اثر زیبا بشینه
بنظرم مشکل گرمای سالن برطرف شده .چون ما دوروز بعداز شما نمایشو دیدیم کاملا مطبوع بود.
۰۲ مرداد
خوشحالم مهناز جان که اینجوری بوده ممنون که عنوان کردید :)
۰۳ مرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عطیه عابدین
درباره نمایش مرد شده i
و چقدر خوشحالم که فرصت کردم این اجرا رو برم بالاخره ، خیلی کار رو دوست داشتم . نشان دادن قدرت یک زن که سالیان درازی صفت ضعیفه را به دوش میکشیده حس عجیبی رو برای من ایجاد کرد، زنی که جنس مبارزاتش فرق میکرد با منی که در دل شهر هستم ، زنی که با وجود همه بلاهایی که سرش اومده بازم ایستاده و در تلاش هست و مشکلات متوقف و ناامیدش نمیکنن ، این استقامت و شجاعت به حدی هست که رهبری یک گروه رو به دوش میکشه و چقدر زیبا بود وقتی که تمام افراد فارغ از جنسیت به هم تکیه کرده بودن برای یک هدف.
اسم نمایش به نظر میاد که دچار سکسیم شده ولی وقتی خود نمایش رو میبینید این همترازی و یکسان بودن انسان ها در راستای زندگی و هدفشون خودش رو خیلی نشون میده و خب معلوم میشه که منی که دچار پیش داوری در خصوص اسم نمایش شده بودم اشتباه میکردم.
بی نهایت دردناک بود حتی تصور کردن صحنه هایی که ... دیدن ادامه » گفته میشد در متن نمایش و چقدر تاثیرگذار
دکور در عین سادگی خوب بود و سعی شده بود که تا جایی که میتونستن حس منطقه جنگی رو منتقل کنن که به نظرم موفق بود در بعضی از قسمت ها یکم مشکل صدا به وجود می اومد حتی برای منی که ردیف اول نشسته بودم

خیلی راضیم از وقتی که برای دیدن این کار گذاشتم و امیدوارم که مخاطبین بیشتری برن و از کار حمایت کنن به کلیه تیم اجرایی هم خسته نباشید میگم
یک نمایش تعاملی جذاب که اگر توی این سبک دوست دارید پیشنهاد میکنم از دستش ندید. بازی همه بازیگران عزیز خیلی خوب بود هرچند که به شخصه بازی خانم تیرانداز برام فوق العاده بود با ریتم خیلی بالایی که داشتن . نمایشنامه هم دوست داشتم . هر نفر قسمتی از زندگیش رو تعریف میکنه و شما فقط یک برش از اون رو میشنوید و هیچ کدوم هم موفق نمیشن که بخوان توی 1 دقیقه و 13 ثانیه خودشون رو تعریف کنن همونطور که شاید ماها نتونیم ، انسان های درد کشیده ای که شاید اگر کنار خیابان رد بشیم زیاد ببینمشون ولی هیچ وقت فکر نمیکنیم که ممکنه این آدم یک گذشته ای داشته باشه که ما ازش خبر نداریم و سیلی از اتفاقات الان در این مرحله قرارش داده و از قضاوت کردنشون دست برداریم ، به خوبی تلنگری میزد به من مخاطب که اگر کمک نیستم قاضی هم نباشم به قول خودشون اونا به ما کاری ندارن ماهم به اونا کاری نداشته ... دیدن ادامه » باشیم که بشیم درد مضاعف. در کل از کار راضی بودم .
متاسفانه با تاخیر کار شروع شد که قسمتیش مربوط میشد به نحوه نشستن تماشاچی ها که یکم زمان میبرد.
ژانر ، توضیح در خصوص کار رو ممنون میشم گروه اجرایی عنوان کنن حداقل
ژانر اجرا درام و تجربیه و در مورد یه گروهیه که بعد از ۲ سال به اجرا می رسن :)
۰۶ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فکر کنم نزدیک 1 هفته پیش کار رو دیدم و متاسفانه اونقدر که ازش تعریف شنیده بودم اصلا نبود ، من کار آن سوی آینه رو اول از آقای سرابی دیدم و بعد دیدن این کار عین تکرار دوباره بود متاسفانه ، در شبی که من کار رو دیدم صدای خانم بنی آدم گویا گرفته بود و همین باعث میشد به شدت ضعف صدای ایشون منجر به از دست دادن دیالوگ ها بشه هرچند که 3 هنرمند دیگه ای هم که مشکلی نداشتن نحوه بیانش به گونه ای بود که یه قسمت هایی کاملا نامفهوم میشد دیالوگ هاشون . دکور خوب بود ، موسیقی کار هم تکرار بود از کارهای قبلی در کل اگر بخوام با دید خیلی مثبت به کار نمره بدم کاملا متوسط با احترام به زحمات تیم اجرایی

قطعا قیمت بلیط ها هم اصلا هم تراز با کاری که اجرا شد نداره متاسفانه
عاطفه گندم آبادی، مرضیه و سمیرامیس بابایی این را خواندند
فرزاد جعفریان این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عطیه عابدین
درباره نمایش مرد شده i
دیشب قرار بود این کار رو ببینم که به لطف رئیس محترم و اینکه اینقدر گیر الکی داد آخرم 5 دقیقه دیر رسیدم و نمایش شروع شده بود با اینکه نمایش تازه شروع شده بود ولی ممنونم از مسئول سالن که اجازه ورود نداد چون به نظرم وقتی این همه ایراد میگیرم از کم کاری افراد وقتی یکی درست کارش رو انجام میده هم باید گفت .

امیدوارم تا 15 تیر اگر فرصت شد و وضع مالی یاری کرد بتونم ببینم کار رو :)
کاش با مسئول گیشه صحبت می‌کردید تا بتونید با همین بلیت شب دیگری کار رو ببینید،چند تا از تماشاخانه‌ها این امکان رو برای مخاطبانشون فراهم می‌کنن.
۲۱ خرداد
به اینستاگرام من دایرکت بدین و با همون بلیت ها یه روز دیگه تشریف بیارین عزیز جان
۲۱ خرداد
جناب افشاریان ، سپاس از تیزبینی تون درود بر شما
۲۱ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دیشب کار رو دیدم و اینقدر حرص خوردم که قابل بیان نیست . اول از همه ممنون از خانم رهنما عزیز برای اجرا و متن و بازی زیباشون و واقعا تبریک میگم به تمرکز زیادشون خیلی به دل نشست واقعا جزو مونولوگ های خوبی بود که دوست داشتم .

حواشی :

واقعا متاسفم برای کسی که اسم خودش رو میزاره مسئول ولی توانایی انجام کارش رو نداره ، اون آقایی که مثلا دیشب مسئول سالن شماره 3 بودن هنوز نفهمیدن که بعد از شروع اجرا نباید نباید نباید نباید کسی وارد بشه اونم نه یه بار بلکه 4 تا 5 بار این اتفاق افتاد و واقعا مسخره بود از اون ور من واقعا نمیدونم چرا باید با بچه کوچیک بیاین برای دیدن کار اصلا اون تماشاچی متوجه نیست و میاد مامور سالن چرا باید اجازه ورود بده بعد وسط اجرا بچه بلند بشه از خواب شروع کنه به گریه کردن پدر بچه بلند شه بچه رو از مادر تحویل بگیره بره بیرون بعد یه نیم ساعت ... دیدن ادامه » بگذره مادر بچه مثل پارک بلند شه از ردیف اول بره بیرون به بچش سر بزنه دوباره برگرده بیاد بشینه .چرا واقعا چرا
یک خانم دیگه هم اوایل اجرا دیر وارد سالن شدن بعد از 30 دقیقا دوباره خارج شدن ، دوباره اومدن تو کیفشون رو برداشتن و دوباره خارج شدن با کفش پاشنه بلند
چندین مرتبه بطری آب یا یه سری وسایل تماشاچی ها بود که هی میافتاد زمین و سکوت رو کامل از بین میبرد
وسط اون تاریکی که نیاز بود به تمرکز ردیف جلویی مشغول عکس برداری از صحنه برای instagram بود و یک نور عجیب وسط چشم ما که ردیف پشت بودیم
موبایل یه نفر دیگه وسط اجرا زنگ خورد
یعنی من جای خانم رهنما بودم قطعا از حرص سکته میکردم ، ایشون هم مشخص بود که دیگه عصبی شده بودن
واقعا درست نیست این برخورد من دیشب اینقدر که دوست داشتم اون مثلا مسئول رو خفه کنم از دست تماشاچی ها حرص نخوردم چون اگر ایشون میفهمید که وظیفش چیه و سعی میکرد درست کارش رو انجام بده اینقدر مشکل به وجود نمی اومد .
برای اون مثلا تماشاچی ها هم متاسفم که حداقل برای پول و وقت خودشون احترام قائل نمیشن که با دقت و ساکت بشینن یه کار رو تماشا کنن برای خودشون بقیه هیچی
بعدم که تمام موارد بالا را متذکر شدم به مسئول شهرزاد ایشون یه لبخند ملیح به من تحویل دادن که بله حق با شماست درست میشه اگر هرجای دیگه دنیا بود نه تنها اون مسئول باید از کار معلق میشد به خاطر کم کاریش بلکه باید به من خسارت هم برای پول و وقتی که هدر شد پرداخت میکردن ولی افسوس که اینجا ایرانه و حقی برای من تماشگر کسی قائل نیست.

عذر خواهی میکنم از دوستان که طولانی شد ولی واقعا نمیتونید میزان عصبانیت دیشب من رو متصور بشید ای کاش در اینجور مواقع همون اول کار وقتی بی نظمی این چنینی شروع میشه و مسئول عین خیالش هم نیست گروه اجرایی با متوقف کردن کار و تذکر به سالن از ادامه این روند جلوگیری کنن . هرچند که این اتفاق هم نمی افته و این افسوس و کاش میمونه رو دل ما
قابل درک هست و بسیار متاسفم که اینهمه اذیت شدین.
تجربه نشان داده احتمال بی نظمی از طرف افرادیکه دیرتر وارد سالن میشن بیشتره
معمولا این افراد بخاطر هیجان ناشی از تاخیر با سر و صدا وارد میشن، باهم صحبت میکنن و تا پایان اجرا هم نمیتونن جای گیری کنند
ولی ... دیدن ادامه » مدیریت بعضی سالنها ممکنه دیوارها رو هم بفروشن واسه سود بیشتر
دیگه نمیشه توقع داشت که اگر کسی با تاخیر رسید، باهاش همکاری کنند که شب دیگری بتونه اجرا رو ببینه
۲۰ خرداد
مریم عزیز فرمایشتون درسته ، و اینکه به نظرم واقعا توقعی هم نباید باشه من به شخصه شده بارها بلیط تهیه کردم و دیر رسیدم یا اصلا نرسیدم به اون اجرا این مشکل من بوده که نتونستم زمانبندیم رو رعایت کنم هرچند که البته اینجا اکثر مواقع اجراها همراه با تاخیر هست ... دیدن ادامه » و همین موضوع باعث میشه که مخاطب عادت کنه به تاخیر که درست نیست ولی در کل ممنون از همدلیتون
۲۱ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عطیه عابدین
درباره نمایش شیطونی i
کار خلاقانه و متفاوت اجرا شده بود ، حضور دوتا بازیگر خانم کار رو به شدت دوست داشتم هرچند که به شخصه چون سبک رپ رو دوست ندارم و دنبال نمیکنم گوشم خیلی براش این مدل خوندن آشنا نبود و در نتیجه یه سری قسمت ها متوجه نمیشدم خانم جدی نازنین دارن چی میخونن ولی استفاده از این سبک اونم توسط یه خانم به نظرم خیلی عالی بود،‌از طرفی اجرای زنده خانم یاسری خیلی به دلم نشست استفاده از آهنگ های فرانسوی به نظرم خیلی انتخاب خوبی بود و همینطور استفاده از صدای ایشون به جای زنگ تلفن هم جالب بود . در کل کار رو دوست داشتم فقط یه جاهایی به نظرم بازی آقای کوشکی و برفی نژاد عزیز اغراق میشد توش که البته اونقدر نبود که بخواد بزنه مخاطب رو . پیشنهاد میکنم توی این چند روزی که باقی مونده این کار متفاوت رو ببینید .
وظیفه دانستم از این کار قاطعانه و با افتخار دفاع کنم
چشم ها درباره نمایش
نمایشی در صحنه اومد که انهایی که دیدند لذت بردند و حتی من سه بار این نمایشو دیدم
و کسانی که ندیدند امیدوارم دوباره این نمایش اجرا برود تا ببینند که به نظر بنده که تحصیلات دکتری ... دیدن ادامه » تاتر دارم
به نظرم #رنسانس_در_تاتر_ایران بود؛ نمایش #چشم ها کارگردان حمید دادگر میزانسنها با مفهمو م و تامل بر انگیز بود بازیهای فراتر از همه ی تاتر ها و در لول برادوی بود و کارگردان هر چند دقیقه یک بار تصویری شگرف با جذابیت بصری خاص رو میکرد.عالی بود تشکزاز گروه بی ادعایتان
بازیگران ؛ حمیددادگر , شهرزاد علیمحمدی, آرزو صراف رضایی تماشاخانه شانو
۱۵ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عطیه عابدین
درباره نمایش لولیتا i
فقط میتونم بگم بی صبرانه منتظر نمایشنامه ام . بازی ها خوب بودن ، دکور به نظرم جا داشت بازم که روش کار بشه. هرچی بگم باید بازم بگردم به متن و تمام . خوشحالم که به خاطر نظرات دوستانی که قبل از من تشریف برده بودن و نمایش رو دیده بودن و اینقدر از نمایشنامه تعریف کردن ترغیب شدم که برای اولین بار صدا رو ضبط کنم امیدوارم که تمدید بشه تا دوستانی که فرصت نکردن برن و ببینن به همه عوامل اجرایی خسته نباشید و تبریک میگم برای کار زیباشون
سلام، امکانش هست که فایل ضبط شده رو به من هم بدین، با تعریف دوستان خیلی مشتاق شدن کار رو ببینم ولی حالا که تمام شده شنیدن کار هم خالی از لطف نیست
۱۸ خرداد
جناب محمودی مشکلی نیست ، البته که کار تمدید شده تا جایی که اطلاع دارم ولی لطفا درصورتی که تلگرام دارید آیدیتون رو بنویسید تا بتونم براتون ارسال کنم . ممنون
۱۹ خرداد
سپاسگزارم
@mahmoudisatar
۱۹ خرداد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید