کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال ساناز | دیوار
S3 : 18:29:37 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
"هیچ چیز جدی نیست"
اما بود
جدی بود! سخن داشت،به تمنای لبخند مخاطب رسوا نبود و معنا داشت.فقط کاش زمانش کمی کوتاهتر بود
اکثر بازیگران این نمایش مسلط بودند، جوان ولی موفق و با تجربه،باعث شد در کل به تماشای تیاتری خوب بنشینیم،ممنون که خاطری خوش شد.
نمایش خوبی نبود،نتیجه ای نداشت،تامل برانگیز نبود،داستانی هم نداشت،چیزی برای روایت هم نداشت،مسلما میشه از یک نمایش انتظار نتیجه گیری و تفکر را نداشت و فقط اون نمایش رو دنبال کرد و لذت برد،اما این اجرا چیزی برای دنبال کردن و مخصوصا لذت بردن چه از متن داستان یا دیالوگها و نحوه بازیها متاسفانه نداشت،طنز اجتماعی بجایی هم نبود،اما انتخاب دکور جالب و در خور بود،تمام عزیزانی که در طراحی دکور زحمت کشیدید،موفق باشید
ساناز
درباره نمایش آواز قو i
با سلام
نمایش و اجرایی دیدنی بود که به لطف بازی درخشان،مسلط،گیرا و قوی آقای پور صمیمی وادار به چشم پوشی از ضعف بازی خانم سیف میشدیم،به تنهایی درخشیدید جناب آقای پور صمیمی،سپاس.
به تماشای نمایش جالبی نشستیم،خوب ولی نه کامل،خلاقانه ولی نه هدفمند،بازیها خیلی تماشایی بود،شب خوبی خلق شد.سپاس.
علیرضا و NetHunter این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
ساناز
درباره نمایش اتینا i
احتمالا تام تعاریف و تمجیدات از طرف عوامل این دور همی هستند
ساناز
درباره نمایش اتینا i
با سلام بر دوستداران تئاتر
ای کاش قبل از اینکه نمایش رو ببینم نظرات شما دوستان رو میخوندم تا خرج اتینا نکنم!
این نمایش که نه! این دورهمی آقای تفتی(که دوست داشتن نظراتمون رو در تیوال بنویسیم) و دوستان،در حد یه ادا بازی سر صف مدرسه بود نه حتی یه کمدی با این تفاوت که انقدر از پایین تنه و مضمون اینچنینی و الفاظ... بی مورد و نا بجا استفاده شده بود که واقعا تحمل نا پذیر بود،خواهش میکنم از دوستداران تئاتر نگذارید صندلی های این نمایشها پر باشند تا شعور مخاطب خالی بشه،خانم لعیا زنگنه شما در نمایشهای دیگه قطعا درخشانتر خواهید بود.
به عنوان یه بیننده آماتور تئاتر، اصولاً جسارت نمیکنم در مورد نظراتی که مخالف نظر خودم هست کامنتی بذارم ولی فکر میکنم در مورد این نمایش کمی دیدگاه غیرمنصفانه دارید. به نظر من قبل از هر چیز باید ببینیم انتظارمون از نمایشی که میریم ببینیم چی هست. فکر نمیکنم انتظار یه "هملت" داشتن از این نمایش انتظار درستی باشه. همه چیز، اعم از ژانر، فضایی که نمایش اجرا میشه (عروسی) و حتی پوستری که براش تهیه شده دقیقاً نشون میده با چه نمایشی سر و کار دارید. شاید اگر بدونیم چی رو قراره ببینیم، از دیدن چیزی که واقعاً میبینیم اینقدر شوکه نمیشیم.
در مورد ادا بازی سر صف مدرسه هم که اینقدر عجیب بود حس کردم شاید نمایش تغییری داشته چون حداقل سر صف مدرسه ما ادا بازی بچه ها مثل بازی فوق العاده کامران تفتی نبود! اونقدر مسلط به متن، اونقدر مسلط به اکت...
و در مورد اینکه این نمایش پر بود از شوخی های پایین تنه، فکر میکنم شما نمایشی که واقعاً پر باشه از این موضوع ندیدید. طوریکه از هر ... دیدن ادامه ›› 3 دیالوگ، یکیش در این مورد هست. و اینکه اتفاقاً همین موضوع یکی از دلایلی هست که فضای کار رو باورپذیر میکنه. کسی هست بتونه ادعا کنه که هیچ کس توی خانواده اش بد دهن نیست یا از این شوخی ها نمیکنه؟ وقتی این موضوعات تو جامعه هست، چه دلیلی به پنهون کردنش توی نمایش هست؟ نمایش قراره بازتابی از واقعیت جامعه باشه نه یه موضوع خیالی که فقط تو ذهن نویسنده اتفاق افتاده و تماشاچی هیچ ارتباطی نتونسته باهاش برقرار کنه.
باز هم جسارت بنده رو بابت نوشتن این چند خط ببخشید.
۰۵ شهریور ۱۳۹۸
اگر اصولی در افکار دارید چرا جسارت کردید و حالا که به قول خودتان جسارت کردین چرا عذر خواهی؟!پس هیچکدام موجود نیست،نه اصولی در افکار ونه جسارتی!
دیدن نمایشهای اینچنینی قطعا مناسب امثال شما ساخته میشود،که طرفداران به دنبال تخفیفی دارند و ...،به دنبال تخفیفات نباشید و به تماشای تئاتر،تئاتر،تئاتربنشینید،میهمان نباشید تا بخواهید به الزام اینجا نظر بدهید،بنده به اندازه ای که نباید در مورد این ادا بازی تایپ کردم و جوابی در قبال بیننده اش ندارم،گرفتار نباشید تا راحت نظر دهید،از افراد نامی استفاده شده پس گیشه خالی نیست،مخاطب فکرش پر باشد انشاالله.
۰۵ شهریور ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
ساناز
درباره نمایش خواستگاری i
با سلام،زحمتی که برای نوشتن متن و اجرای این نمایش کشیده شده بود کاملا مشهود بود،ساده ،جالب و دیدنی،با تشکر.
ساناز
درباره نمایش پاره های ساده i
بسیار عالی بود با بازی های تاثیر گذار و بسیار خوب،امیدوارم دوباره به روی صحنه بیاد و مجدد به تماشا بشینم.
بسیار عالی و جذاب،امیدوارم این نمایش بزودی تکرار بشه و دوستداران تئاتر نمایش قوی ماتریوشکا رو ببینند و براشون پر خاطره بشه.
مریم زارعی و عاطفه گندم آبادی این را خواندند
حسام مختاری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایشی با موضوع نسبتا جالب بود که به دلیل قوی و جذاب نبودن متن،بازی خوب بازیگرانش رو مات کرد.
ساناز تبریزی
درباره نمایش دریبل i

بنده از عزیزان خواهش و دعوت دارم تا به تماشای اجراهای قوی بنشینند تا نقد قویتری داشته باشند و بگذارند صندلی های سالن نمایشهای اینچنینی خالی از تماشاگر باشند تا دلزدگی و توهین رو به بیننده تئاتر منتقل نکنند.

رویا پاک سرشت این را خواند
لیلی عاج این را دوست دارد
یعنی واقعا این نمایش انقدر بده؟!من تو این دو هفته یک نقد معمولی هم از این نمایش ندیدم! دوستان ی که در اجرای این نمایش هستند اینجا نیستن یا به گوش شان نمی رسد تا دست کم تغییراتی در کار دهند؟!
۱۲ آبان ۱۳۹۶
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
ساناز تبریزی
درباره نمایش دریبل i
باسلام به دوستداران تئاتر،بنده به تازگی این نمایش رو دیدم و متاسف شدم از صرف وقت برای دیدن این اجرا
امیرمسعود فدائی، مریم مرمری، مریم و رویا پاک سرشت این را خواندند
مهسا ولی زاده این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
ساناز تبریزی
درباره نمایش دریبل i
نمایش دریبل
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید