آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال نمایش خشم و هیاهو
S3 : 09:03:39 | com/org
امکان خرید پایان یافته
۰۳ دی تا ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
۱۹:۰۰
۱ ساعت
بها: ۳۵,۰۰۰، ۴۰,۰۰۰ و ۳۰,۰۰۰ تومان  |  جزییات
از ردیف ۱ تا ۸: ۴۵،۰۰۰ تومان
از ردیف ۹ تا ۱۱: ۴۰،۰۰۰ تومان
از ردیف ۱۲ تا ۱۴: ۳۰،۰۰۰ تومان
بخش خارج از ظرفیت:‌ ۳۰،۰۰۰ تومان
روایت کمدی/گروتسک از زندگی سه فرد در روزهای نچسب زندگی!

گزارش تصویری تیوال از نمایش خشم و هیاهو / عکاس: سارا ثقفی

... دیدن همه عکس‌ها ››

ویدیوها

آواها

مکان

خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی
تلفن:  ۶۶۷۶۰۵۳۰-۶۶۷۵۱۰۴۶-۶۶۷۶۳۵۶۹

«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
نمایش بسیار خوبی بود.بسیار تلخ بود و اگر قسمت های کمدی به صورت هوشیارانه نبودند،تلخی آن بیش از پیش متأثرمان می کرد.بازی ها عالی بود.
نمایشی تمام عیار با کارگردانی خوب و بازی بسیار حرفه ای هانیه توسلی و علی سرابی..نمایشی ک حال آدم خوب میکنه..بازی ها بسیار روان و مسلط و تاثیرگذار..کارگردانی قوی با متن و موضوع قابل تأمل و تفکر..سه اپیزود ک اپیزود اول آموزش و پروش، اپیزود دوم فقر و مشکلات اجتماعی و اپیزود سوم در مورد خانواده، جامعه و سیاست که هرسه اپیزود تعریف کننده این موضوع بود که بزهکاری ها و نابهنجاری های اجتماعی ریشه در بنیان خانواده، آموزش پرورش و جامعه داره و تا وقتی این سه ناکارمد باشه نمیتوان توقع خروجی سالم داشت..حظی وافر بردیم
سلام و تشکر الی جان ... آرزوی موفقیت :)
۱۴ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دیشب اجرا رو با دو تا از دوستان رفتیم دیدیم ... یک انرژی خوب و قابل انتقال در احرا داشتن مخصوصا خانم توسلی که خیلی خوب نقش رو اجرا کردند ... و از روایت ها لذت بردیم چون ناب بودند ... وقایع ناخواسته ای که هر روز می بینیم با بیان خوبی آمیخته شده بود ...
اجرای فوق‌العاده‌ای بود. می‌تونم به جرأت بگم بازی تک‌تک ‌شون به دلم نشست حتی با اینکه راجب امیرحسین رستمی کمی شک داشتم اما کارگردان جوری خلأهایی که می‌تونست بخاطر نقش امیرحسین پیش بیادو با بازی ِجداگانه‌تر از بقیه و مکمل بودن ِدو نفر دیگه پر کرده بود که نقش امیرحسین هم به دل می‌نشست. علی سرابی که دیگه همه‌مون می‌دونیم چه اعجوبه‌ایه و چه سابقه‌ای داره پس نیلزی به روده‌درازی راجع‌بهش نیست. و اما هانیه توسلی. هانیه توسلی طبق معمول که عادت داره با هرنقشی سورپرایزمون کنه، این‌بارم موفق شد. جالب بود که حتی یه جاهایی انقدر خوب و‌پررنگ بازی می‌کرد که حتی از علی سرابی هم بیشتر به چشم می‌اومد. نمایش پر از حرف‌های مستقیم و غیرمستقیم سیاسی بود و آمیختن همین چیزها با طنز بازی بازیگرا واقعن نتیجه ی جذابی ارائه داده بود. بی‌پروایی در بیان و روون بودن نمایشنامه واقعن کارو دلچسب تر می‌کرد. هرچند برای ما که رو موزیک حساسیم، موزیک دنباله‌داری برای کار وجود نداشت و بنظر از ورژن قدیمی به‌روز شده برای همین کار استفاده شده بود، اما همون موزیک متن در جاهایی از کار تمام توجه مخاطبو به خودش جلب می‌کرد و حس می‌کردیم هنس زیمر سازنده‌ی بعضی قطعاتشه. در کل کار قابل قبولی بود، نزدیک آخرای اجرا سه‌بار از مخاطب دست گرفت و بازیگرا مجبور شدن چند ثانیه‌ای سکوت کنن (چی برای یه بازیگر از این بهتر هست؟) از کارگردانی یک‌بار تعریف کردم، اما باز هم می‌گم مهرداد رایانی مخصوص همیشه مخاطبو به میز محاکمه خودش می‌کشونه و با بهترین اعترافات اونارو به جایی که بودن برمی‌گردونه. اینو می‌تونیم از انتخاب بازیگرای کار و هماهنگی ای که بین‌شون ایجاد کرده بود متوجه بشیم. اما در کل، با وجود خلأهایی که در هر کاری طبیعیه، با همه‌ی کمی ها و کاستی‌هاش، می‌شه بهش از ده/۸ داد
سلام آقا پیشداد عزیز - ممنون از حسن نظر شما. سلامتی تون :)
۱۳ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
شجاعت و جسارت قابل تحسین نویسنده و کارگردان در کنار بازی تاثیرگذار هر سه بازیگر در نقش های مختلف و همچنین انتخاب موسیقی مناسب باعث شده که بعد از چند روز از دیدن این نمایش هنوز از ذهنم بیرون نرفته و برخی دیالوگ ها مدام در ذهن من تکرار میشه. ممنون از کار خوبتون.
Royah و حسام مختاری این را خواندند
امیرمسعود فدائی، فرزاد، اعظم م، امیر، Mehrdad Rayani و زهره طالبی این را دوست دارند
سلام و ممنون برای لطفتون :)
۱۳ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
همه چیز درست چیده شده بود. داستان دایره واری که در انتها تا تماشاچی کشیده میشد. بازی ها، نمایشنامه، کارگردانی دلنشین و بی نقص بودن.
خشم و هیاهو توی ذهنم ادامه داره و هرروز برداشت و نگرش جدیدی ازش دارم. ممنون.
سلام خانم جورابچیان و مممنون از نظراتتون.
۰۹ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خیلی عالی بود این نمایش ..تکرار دیالوگ ها و بعضی صحنه ها باعث میشه خونتون به جوش بیاد و با بازیگرا همزاد پنداری کنین .. واقعا از بازی ها همچنین موزیک نمایش لذت بردم ممنون از جناب آقای بهرنگ قدرتی
ممنون نغمه خانم از حضور و نظراتتون :)
۰۶ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از چهارشنبه ۱۱ تا یکشنبه ۱۵ بهمن، به نویسندگی و کارگردانی: مهرداد رایانی مخصوص و بازی: هانیه توسلى، على سرابى و امیرحسین رستمى، فردا (چهارشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
Mehrdad Rayani این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش با بازی هانیه توسلى، على سرابى و امیرحسین رستمى از یکشنبه ۸ تا چهارشنبه ۱۱ بهمن ماه فردا ساعت ۱۲ آغاز شد.
مژگان عراقی این را خواند
صادق فراهانی و Mehrdad Rayani این را دوست دارند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
حکم، اعدام! حرف آخرتو بزن!
حکم، اعدام! حرف آخرتو بزن!
حکم، اعدام! حرف آخرتو بزن!
تکرار، تکرار، تکرار، و این تکرار با آینه هایی که سه طرف صحنه را احاطه کرده چندین برابر میشود و ما را عاصی میکند حال این که ما در زندگیمان شاهد تکرارهای غم انگیزتر و حزن آورتر هستیم. توی این نمایش از چندتا تکرار مشابه تکرارهای زندگیمان به قدری خسته میشویم که میخواهیم سالن را ترک کنیم حال اینکه تکرارهای غم انگیزتر زندگی را بینهایت بار تکرار میکنیم و خم به ابرو نمی آوریم شاید این تکرارهای غم انگیز زندگی را نمی فهمیم و وقتی توی این نمایش با آنها اجبارا روبرو میشویم خیلی دردمان می آید، خیلی اذیت میشویم.
اعدامی هایی که اعدام شدنشان بیش از این که تقصیر خودشان باشد تقصیر اجتماع و مایی هست که اجتماع آنها را تشکیل دادیم، این بیان عریان حال آدم را بد میکند. ما آنها را پای جوخه اعدام می‌فرستیم و ابلهانه جان دادنشان را موقع اعدام پیروز مست(به قول احمد شاملو) به تماشا می نشینیم و لذت میبریم حال شاید خواست احتمالی آنها این باشه که ما کور بشیم یا چشمهای ما را عوض چشمهای آنها ببندن یا حداقل ما را هو کنند،نمیدانیم ... دیدن ادامه ›› شاید.
این نمایش با تکرار شوخی با الکن بودن زبان بعضی ها در ادای بعضی واژه ها ما را آزار میدهد چون که فکر می کنیم کلیشه شده ولی به زعم کارگردان محترم این نمایش و با احترام به نظر ایشان، به نظر من هم، نه که کلیشه نشده بلکه هر روز دارد دردناکتر و آزاردهنده تر تکرار میشود. برای نمونه نظر شما را به مصاحبه ای که این روزها در فضای مجازی دست به دست میشود ارجاع میدهم که بارها و بارها(باز هم تکرار) یک واژه را میخواهد به کار ببرد ولی فراموشش میکند و از پشت دوربین به او میرسانند ولی شوربختانه تر این است که آن واژه 《تفریح》 هست و آن بزرگوار ثابت میکند که در زبان او و خیلی از متولیان این کشور واژه 《تفریح》برایشان تعریف نشده و غریبست.
من از همه عوامل این نمایش برای نشان دادن این تفکر دردناک تشکر می کنم. از نویسنده و کارگردان محترم این کار(اگر چه روی صحنه نیامدند و ما ایشان را ندیدیم ) به خاطر گنجاندن این همه موضوع در یکساعت بسیار سپاسگزارم‌. از طراح صحنه و دکور بخاطر طراحی هوشمندانه اش متشکرم و درنهایت لازم به ذکر است، بازی بازیگران فوق العاده بود علی الخصوص بازی آقای علی سرابی
سلام الناز خانم و ممنون از توضیح و تشریح تان :) مبسوط و کامل :)
۳۰ دی ۱۳۹۶
سلام آقای رایانی، سپاس مجدد از شما و ممنون از لطفتان.
۰۱ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
تشکر ویژه از جناب رایانی مخصوص کارگردان نمایش که از اولین روزهای اجرا،چه در اینجا و چه در صفحه شخصیشون پذیرای تک تک نظرات و انتقادات تماشاگران بودن.
ضمنا خیلی خوب بود اگه فیلم این اجرا هم تهیه و منتشر میشد.
ممنون از شما ابوالفضل جان - تشکر از همراهی شما هم :)
۲۹ دی ۱۳۹۶
درباره فیلم هم چ ش م :)
۳۰ دی ۱۳۹۶
چشمتون سلامت جناب رایانی.راجع به اومدن فیلم نمایش امیدوارم.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
چقدر کار خوبی بود ! بسیار حساب شده و با درایت مشکلات اجتماع رو با طنزی تلخ در سه زاویه به بوته نقد کشیده بود ، به شخصه هر سه مقطعش برام ملموس بود
بازیها هم یکی از یکی دیگه بهتر ، کلا کار دست مریزاد داشت .

گلکم ، عزیزکم ، ناراحتی نداره ! مطمئن باش " بعد مرگت " خوب خواهی شد

در جامعه همه خوب و عالی و بی نقص هستن فقط درصد خیلی خیلی کمی استثناء هم بلاخره هست که با کوشش مسئولین بزودی برطرف خواهد شد ..
مریم زارعی، سپهر و مژگان عراقی این را خواندند
ماهرو رستمی، الناز زالی، اعظم م و مری ر این را دوست دارند
ممنون از کلمات و نگاه زیباتون :)
۲۸ دی ۱۳۹۶
آقا فرزاد عزیز ممنون از همراهی و نوشته تون :)
۰۲ بهمن ۱۳۹۶
متاسفم فرحناز خانم که شما رو آزردیم. امیدوارم اگر دفعه بعد، ما رو انتخاب کردین، شما رو راضی از سالن بیرون بفرستیم.
۰۲ بهمن ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
امشب برای بار دوم نمایش رو دیدم و باز هم به نظرم بسیار کار عالی و درجه یکی بود.اپیزودهای اول و سوم بیشترین حس هم ذات پنداری رو ایجاد میکرد.بازی ها عالی و بازی خانم توسلی درجه یک و از بقیه دیدنی تر و بهتر بود.آقای سرابی هم همون کیفیت اولین اجرا رو داشتن.آقای رستمی هم رو اجرا مسلط شده بودن.نسبت به اجرای اول که دیدم جزئیاتی به حرکات و بیان بازیگرها اضافه شده بود که به جز یکی دو مورد،بازی ها رو جذاب تر کرده بود.مثلا در صحنه شروع اپیزود خانم توسلی،قبلا که ماجرای سوار شدن به اتوبوس رو به صورت ایستاده اجرا میکردن؛ نسبت به اجرای نشسته روی صندلی بهتر بود.در کل به کارگردان،بازیگران و سایر عوامل این نمایش خسته نباشید میگم و ازشون تشکر میکنم.
سلام و ممنون از نظراتتون و دیدن 2باره نمایش :) ارادت
۲۸ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
نمایش جذابی بود، بخصوص بازی های بسیار قوی و روانی داشت. آقای سرابی بسیار عالی بودند. نمایش مفهوم واقعی و ملموسی داشت ولی به نظرم اومد که تکرار دیالوگ ها یکم بیش از حد بود و در مواقعی خارج از حوصله. میتونست بهتر از این هم باشه با توجه به بازی های خوبی که بازیگراش داشتن. سطح بازی ها از سطح نمایشنامه بالاتر بود و اینطور بگم که اگه بازیگرانش افراد دیگری بودند نمایش بسیار تکراری و کسل کننده میشد.
در کل، به دیدنش میارزه و لذت بردیم
خسته نباشید
کار خیلی خوبی بود گرچه موضوعات کمی کلیشه ای بود
۲۷ دی ۱۳۹۶
تشکر از لطف و نظرتون :) سلامتی تون
۲۸ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از یکشنبه ۱ تا جمعه ۶ بهمن، به نویسندگی و کارگردانی: مهرداد رایانی مخصوص و بازی: هانیه توسلى، امیرحسین رستمى و على سرابى، امروز (دوشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
صادق فراهانی این را خواند
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای پایانی این نمایش، از یکشنبه ۱ تا سه شنبه ۳ بهمن، به نویسندگی و کارگردانی: مهرداد رایانی مخصوص و بازی: هانیه توسلى، امیرحسین رستمى و على سرابى، فردا (دوشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
Mehrdad Rayani این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
دیدن این نمایش زمانی به من چسبید که از خنده های بیهوده حضار خبری نبود.
همه چی به جا و راضی کننده بود؛
تعادل در اجرا و دیالوگ، مدت زمان نمایش ، رساندن مفهوم نمایش به مخاطب، بازی روان و عالی ، طراحی صحنه ساده و کانسپچوال و همه ... در مجموع یک کار خوب و معقول به دور از هیاهو رو تحویل داده بود.

و این حجم از غمگینی موضوع نمایش که برای من (ما) به جا موند ! تقدیم شود به مخاطبان اصلی اش...
نمایشی که از متن خوب و روانش و بعد از کارگردانی کاملا درست و منطق محورش و بعد هم از بازی های درست و تحلیل دقیق شخصیت های نمایش ش میتونید لذت صادقانه ی یک نمایش درست رو ببرید.

به صادقانه ترین حالت ممکن پیشنهاد میشه ...
سینا جان ممنون از کلمات و نظرتون :) عزیزین :)
۲۴ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
یک کار خوب و تحسین برانگیز در سبک « گروتسک» که کمتر کار دلچسبی در این ژانر دیده میشه، و مقبول طیف های مختلف بیننده به دلیل تسلط بازیگران و در لفافه گویی های ظریف، به خصوص که سازگاری این نمایش با حال و هوای این روزهامون اونرو دلنشین تر کرده
تشکر از نکته سنجی شما. عزیزین.
۲۲ دی ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
خرید بلیت روزهای تازه نمایش، به نویسندگی و کارگردانی: مهرداد رایانی مخصوص و بازی: هانیه توسلى، امیرحسین رستمى و على سرابى، از چهارشنبه ۲۷ تا جمعه ۲۹ دی، امروز (پنجشنبه) ساعت ۱۲ آغاز خواهد شد.
Mehrdad Rayani این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید