کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال گردشگری
S3 : 15:50:06 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
اینم موند برای یه وقت دیگه.
ایشالا که مه و خورشید و فلک یه روز همکاری کنن بالاخره :)
امین مهدوی این را خواند
*مریم*، امیر مسعود و میم سردلی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
جالبه قیمت رو نوشتید بعدش زدید +بلیط هواپیما...
بعد بلیط هواپیما رو جزو خدمات آوردید . این یعنی چی دقیقاً.
امیرمسعود فدائی و امین مهدوی این را خواندند
امیر مسعود و الناز امیربیگلو این را دوست دارند
درود بر شما
به این معنی هست که خرید بلیت هواپیما توسط برگزارکننده انجام می‌شود ولی به دلیل نبود ثبات در قیمت، عدد دقیق آن در روز ثبت نام مشخص شده و توسط گردشگر پرداخت می‌شود.
۰۱ اسفند ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
چقدر عالی میشد که این جشنواره حداقل امسال زمان تعطیلات عید برگزار می شد...واقعا حیف که از دست ماهایی که کارمندیم میره....من فکر میکنم اگر این اتفاق بیوفته از نظر جذب گردشکر برای بوشهر هم خیلی بهتر میشه.
زهره مقدم، امیر مسعود و امین مهدوی این را خواندند
امیرمسعود فدائی، میم سردلی، Negin Fooladi و me این را دوست دارند
دقیقا خیلی تصمیم عجیبیه! دوهفته دیرتر بود من با سر میرفتم
۲۸ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
این همون فستیوالیه که تو فیلم چی‌چکا نشون داد اونجا برگزار میشه؟؟
امیر مسعود، Negin Fooladi و امین مهدوی این را خواندند
امیرمسعود فدائی و محمد لهاک این را دوست دارند
درود بر شما
این فستیوال در بوشهر برگزار می‌شود و ارتباطی با فستیوال یادشده ندارد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
برنامه فوق العاده خوب بود تنها نقد من وسیله حمل نقل بود که اصلا راحت نبود و از تکون های زیاد و شدید ماشین کلافه شدم، جز این مورد بقیه چیزها فوق العاده بود، برگزار کننده ها، تسهیلگر، پذیرایی،، شرکت کننده ها، نظم سفر و ... عالی بودن. گشت های فلسفی تیوال توصیه میکنم .
درود بر شما
خوشحالیم که از حضور در برنامه رضایت داشتید. در خصوص مشکلات وسیله نقلیه هم از شما پوزش می‌طلبیم و تلاش خواهیم کرد تا در سفرهای آتی شاهد مشکلات یادشده نباشیم.
سپاس از اینکه نظرتان را با ما به اشتراک گذاشتید.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
توی تمام برنامه هایی که با تیوال رفتم، این یکی از همه افتضاح تر بود:
نه هماهنگی از روز قبل (مجبور شدم خودم زنگ بزنم پیگیری کنم و گفتند ببخشید شمارو یادمون رفت تماس بگیریم!!!) ،
نه معرفی مسئول و آمارگیری نفرات تو موزه ( اول که تا مدتها کنار حوض یخزده ایستاده بودیم تا بالاخره بفهمیم مسئول تورمون کیه؟ بعد هم تور ما با تورهای دیگه قاطی شده بود، هیشکی هم نمیدونست مسئول کیه که اقلا با اون هماهنگ بشه) ،
نه راهنما و معرفی درستی داخل موزه که ببینیم چی به چیه کی به کیه، این سازی که اینجاس اصلا چجوری نواخته میشه اسمش چیه، همینطوری بدو بدو ازین اتاق به اون اتاق بی هیچ تمتعی، فقط تو اون اتاق گرامافون و توی کارگاه ساخت بود که مسئولش لطف کرد و کمی توضیح داد بقیه اتاقها هیچ...
بعد رفتیم تو کافه، زیر یه بخاری که انگار کباب پز بود و مدام وور وور میکرد و روی اعصابمان خش می انداخت. یه هات چاکلت خوردیم که خدا روح هرکی دیابت داشت رو بیامرزه، از شیرینی میخواستی بالا بیاری، از داغی هم داشتی جوجه کباب میشدی...
بعد یکی برامون حرف زد که اصلا صدا از دهنش درنمیومد! ابدا هم به خودش زحمت نمیداد که خدای ناکرده کمی بلندتر صحبت کنه یا اقلا یه آمپلی فایر دستی با خودش داشته باشه. همینطوری نشستیم هی همدیگه رو نگا نگا کردیم تا وقتی تموم شد. بخدا یه تقویت کننده صدا چیز چندان گرونی نیست برنامه اش رو همین گوشیهای دم دستی هم کارمیکنه،
خب ... دیدن ادامه ›› شما که انقدر پول میگیرید اقلا بفکر این مسائل هم باشید. گناه دارن مردم اینهمه وقت میذارن، هزینه میکنن،
فقط دلمون خوشه که رفتیم ادای فیلسوفا رو درآوردیم ؟؟؟
تو رودربایستی همدیگه کمی به به و چه چه کردیم ولی خونه که میرسی صدهزارتا لعنت به خودمون و برگزار کننده و ... میفرسیم که چرا؟؟؟
رعنا*، M... و نیکا نصیری این را خواندند
درود بر شما
در ابتدا از توجه و وقتی که گذاشتید و نقد مفصل‌تون برای این برنامه سپاس‌گزاریم.
و بسیار متاسفیم که تجربه خوشایندی برای شما نبوده و نتوانستیم رضایت خاطرتان را جلب کنیم.
اما لازم است تا توضیحاتی در خصوص موارد یاد شده داده شود.
در مورد اطلاع‌رسانی به روال همیشه اقدام لازم شامل ارسال پیام و برقراری تماس برای دادن اطلاعات انجام شد که متاسفانه به دلیل عدم ... دیدن ادامه ›› پیگیری کافی، هماهنگی دیرتر از زمان خودش صورت گرفت. گرچه این اولین انتقادی است که در این مورد دریافت می‌کنیم ولی حتما در برنامه‌های آتی دقت بیشتری به کار خواهیم گرفت.
اساس گشت‌های فلسفی بر گفتگو است و مکانی که انتخاب می‌شود صرفا به دلیل داشتن ارتباط با موضوع گفتگوست. هدف این برنامه‌ها توضیح تاریخچه یک موزه یا یک شی نیست. ضمن اینکه شنیدن توضیحاتی خالی از لطف نیست و بر همین اساس هم در دو بخش از موزه (نمایشگاه و کارگاه ساز) این اتفاق رخ داد و مابقی اشیا نیز توضیحات لازم را در کنارشان داشتند.
در هر گردشی با وجود برنامه‌ریزی‌های دقیق و هماهنگی‌های انجام شده باز هم نکاتی خارج از اختیار و توان برگزارکننده است، مثل شکر زیاد در هات چاکلت یا درجه گرمای هیتر در کافه و ...
در مورد صدای تسهیل‌گر هم درست می‌فرمایید و برای برنامه‌های بعدی میکروفون تهیه شد.
در آخر ضمن ابراز تاسف مجدد از تجربه شما؛ دعوت می‌کنیم که در برنامه بعدی گشت‌های فلسفی مهمان ما باشید تا شاید کمی این رنجش خاطر جبران شود.
با مهر و سپاس
۲۳ بهمن ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
یک اتفاق با ارزش
امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت این مسابقه همینک آغاز شد.
سروش طباطبایی و mounniaa این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت پخش زنده این بازی فوتبال در مجموعه باغ کتاب آغاز شد.
زهره مقدم این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید

کسی که میاد چنین توری رو ثبت نام میکنه، هدفش لذت بردن از طبیعت و مسیر زیبای راه آهنه. اگر قراره راجع به اینکه رضا شاه بد بوده حرف بزنید، یا اگر قراره نیم ساعت یک آقای روحانی بیاد توی قطار سخنرانی مذهبی-سیاسی بکنه، باید از قبل توی جزئیات تور بنویسید. نمیتونید به اسم گردشگری مردم رو ببرید توی قطار و بعد هر چی دلتون خواست بهشون تحویل بدید. حیف از اون طبیعت زیبا و اون همه ایدهٔ قشنگ که با حرفای سیاسی شما به کام ما تلخ شد.
سرکار خانم جوان سلام
سپاسگزار هستم که ریلرو را از نظر خود آگاه فرمودید. مواردی را در این خصوص به اطلاع میرسانم و امیدوارم که روشنگر باشد:
پیش از هر چیز باید یادآور شوم که صرف نظر از علت، هر موضوعی که موجبات ناراحتی مسافرانمان را فراهم آورد برایمان ناراحت کننده بوده و از این بابت متاسف هستیم.
هدف ریلرو از برگزاری این برنامه ارائه تصویری صحیح و دقیق از موقعیت تاریخی منجر به ساخت راه آهن سراسری است و نهایت تلاش خود را داشته ایم تا با تکیه بر اسناد معتبر و بازنگری و ارزیابی دائم محتوای ارائه شده، پاسخگوی نیاز مخاطبان به دانستن از این مقطع تاریخی مهم کشورمان ... دیدن ادامه ›› در خصوص راه آهن باشیم. با تکیه به همین پشتوانه و علیرغم بعضی تذکرات احتمالا تصدیق میفرمایید که بدون لکنت در این خصوص صحبت میکنیم.
موضوع برنامه ما راه آهن سراسری است ولی با توجه به گره خوردن هر پروژه ملی با حاکمیت وقت، خواه ناخواه بحث به آن سمت متمایل خواهد شد. همانطور که عرض شد در حوزه بحث، خودمان را مقید به ارائه دقیق و صحیح اطلاعات میدانیم و بدون جانبداری به نکات مثبت و منفی میپردازیم. از اینرو به نظرم کم لطفی است که توضیحات مستند مرتبط با بحث را به بدگویی یا ثنا گفتن از یک شخص تنزل دهید.
در مورد خاص تور پنجشنبه گذشته به شما حق میدهم که گله مند باشید چرا که سخنانی خارج از موضوع و توسط یکی از مسافران و بدون برنامه قبلی ایراد گردید اما متقابلا تقاضا دارم که با توجه به جمیع جهات، محذور ما را هم در این خصوص درک بفرمایید.
امیدوار به دیدار شما در برنامه های دیگر ریلرو هستیم.
۳۰ آذر ۱۳۹۸
چه قدر خوب که گفتید این موضوع رو ⚘
واقعا اگه میرفتم و مواجه میشدم با چنین بحثی نمیتونستم سکوت کنم ابدا و احتمالا سفرم ختم میشد به اوین :)
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام، 3تا بلیط تو ردیف 9(یکی مونده به آخر از بالا) دارم ولی نمیتونم برم متاسفانه. همون 20 تومن هم میدم. اگه کسی خواست تماس بگیره: 09122023776
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت پخش زنده فوتبال لالیگا اسپانیا ال کلاسیکو (رئال مادرید - بارسلونا) در مجموعه باغ کتاب تهران آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت پخش زنده لیگ برتر انگلستان (من یونایتد - من سیتی) همراه با کارشناسی اختصاصی در مجموعه باغ کتاب آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
چند هفته پیش با چند زوج بچه دار بلیط اینجا را خریدم و مسئول آنجا لطف کردند و راهنمایی کردند که چون بالای 18 نفر بودیم، می توانستیم برای رفت و برگشت، از "ون" مزرعه استفاده کنیم که واقعا پیشنهاد عالی ای بود. همه در یک نقطه جمع شدیم و از آنجا حرکت کردیم.
مزرعه بسیار خوب و پاکیزه نگهداری می شود. تقریبا تمام امکاناتی را که ذکر کرده اند، دارند و ما هم از همه آنها استفاده کردیم :) کارکنان بسیار خوش برخورد و مودب هستند و آماده کمک به بازدیدکنندگان می باشند. گروه ما از افراد 6 ماهه تا 57 ساله تشکیل شده بود و به همگی بسیار خوش گذشت. پیشنهاد می کنم حتما تشریف ببرید بخصوص اگر گروهی بروید، پشیمان نخواهید شد :)
ما چون روز جمعه رفتیم، از ترس ترافیک بعدازظهر، ساعت 9 صبح حرکت کردیم و حدود 3 بعدازظهر برگشتیم. کاملا کافی بود و حتی می توانستیم کمی زودتر برگردیم.
از مالکین و مدیر این مجموعه تشکر می کنم که چنین مکان سالم و جذابی را برای تفریح خانواده ها راه اندازی کردند. با آرزوی موفقیت گروه شان
یه دفعه با بچه‌ها بریم فریبا خانوم. حالا چه تئاترباز چه من یک تماشاگرم⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
۰۶ آذر ۱۳۹۸
راستش خودمم به فکرم افتاد پیشنهاد بدم ولی ترسیدم بچه ها بهم بخندن! نه اینکه اصولا نمیخندم و بهم نمیخندن! (ایموجی چشمک و قهقهه)
۰۶ آذر ۱۳۹۸
⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩
۰۶ آذر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام
ببخشید کسی میدونه کجای این سالن دید بهتری به پرده داره؟
پیمان حسینی برزی و Negin Fooladi این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
خرید بلیت پخش زنده لیگ برتر انگلستان (لیورپول - من سیتی) در مجموعه باغ کتاب آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
گردش علمی بسیار مفید و مفرحی بود. از خانم ناظمی و آقای نظریه بابت توضیحات خوبشان ممنونم. امیدوارم که این گردش‌ها ادامه‌دار باشد تا با اسطوره‌ها و واقعیت‌های آفرینش و نجوم، بیشتر آشنا شویم.
پیمان حسینی برزی و سعید نظریه این را خواندند
زهره مقدم و ماندانا مطاعی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
مثل همیشه برنامه بسیار مفید، عالی و پرباری بود، با تشکر فراوان از خانم ناظمی نازنین و آقای نظریه عزیز! به امید دیدار دوباره
چه اسم خوبی داره "در ستایش خلوت‌گزینی".
و برای منی که بارها و بارها تجربه کردم این خلوت توی دل طبیعت رو خیلی هوس انگیزه.
هرچند شاید که سفر رفتن دسته‌جمعی به خودی خود نقض اون خلوت‌گزینی باشه.
گروه چند نفره خواهد بود؟
آرش رضایی این را خواند
Samira، لیلا مظاهری و Negin Fooladi این را دوست دارند
درود بر شما
بین ۲۰ تا ۳۰ نفر
البته در سری برنامه‌های «گشت‌های فلسفی» سعی بر این هست که با روش صحیح گفتگو آشنا بشیم و در مورد موضوعی خاص و در مکانی مرتبط با اون موضوع به تبادل اندیشه‌ها بپردازیم. در این برنامه هم این تبادلات فکری، پیرامون موضوع خلوت‌گزینی و تنهایی خواهد بود.
۲۰ مهر ۱۳۹۸
سپاس از توضیحاتتون .
۲۰ مهر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
سلام
موقعیت مکانی این جنگل آرام کجاست؟
پیمان حسینی برزی این را خواند
Samira و Negin Fooladi این را دوست دارند
درود بر شما
این جنگل در جاده هراز و ۵۰ کیلومتری شهر آمل واقع شده
۱۴ مهر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید