تیوال متین هنرمند | دیوار
S3 : 15:19:02
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
سلام
من مسیر خرید را انجام دادم ولی متوجه نشدم کی به دستم می رسه؟
درود بر شما
همانطور که در توضیحات هم نوشته شده، آلبوم از ۷ اسفند برای خریداران محترم ارسال می‌شود.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
متین هنرمند
درباره نمایش فهرست i
دلیل کنسل شدن ناگهانی تیاتر برای بلیط خارج از ظرفیت غیر قابل قبوله. ما می خواستیم این تیاتر را ببینیم. از اصفهان اومدیم حالا می گید کنسل؟
maria و فائز حسینی این را خواندند
شفق و محمود حریفی این را دوست دارند
گزارش رو زدم. باشد که همیاری پاسخ دهد!
۳۱ تیر ۱۳۹۴
همیاری محترم در رابطه با خود اجرای پایانی هم لطفا توضیح بدن که کلا انجام میشود یا آن هم لغو شده .. با سپاس
۳۱ تیر ۱۳۹۴
از سوی گروه محترم توضیح برای مخاطبان عزیز تیوال خواسته شد و چنین توضیحی دریافت شد: فیلمبرداری این کار برای دو روز پیش برنامه ریزی شده بود و مطابق آن بلیت فروشی انجام نشده بود اما با مشکلی که برای دو تن از بازیگران پیش آمد ضبط آن میسر نشد و به ناچار این ... دیدن ادامه » کار به امشب منتقل شد. از این بابت از تماشاگران عزیز پوزش می خواهیم ولی این نوید را می دهیم با این گذشت شما فرصت تماشای این کار برای شاید هزاران نفر دیگر مهیا می شود.
۳۱ تیر ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
انقدر دوستان قبل زیبا حرف های خوب را نوشتند در باره ی این اثر ماندگار که من حرفی باقی مانده نمی بینم. نمایشی که همه چیزش درست و سرجا بود، مثل همیشه قلم عالی آقای رحمانیان، اعجاز فردین خلعتبری و گروه موسیقی، بازی های عالی دوستان ریتم عالی اجرای هر پارت مثل ترانه های قدیمی که هر بار در هر پارت ما را از خنده به اشک هدایت می کند. اما این میان یک نکته بود که آزارم می داد نه تنها من را بلکه کسانی که می شناسم و این نمایش را دیدند. در میان بازیگران خوب و قدرتمند یک بازیگر بود که همان بازیی را می کرد که همیشه کرده بود بی هیچ تغییری، یک روشنفکر دانا، که قرار گرفتن اسم این شخص کنار اسم های بزرگی چون علی عمرانی یا علی سرابی که دو نقش بازی کرد و هر نقش متفاوت از نقش های قبلیش برایم سنگین بود، حتی کنار بازیگر جوانی مثل میلاد حمیدی که بازیش به دل می نشست و او ... دیدن ادامه » نه. در این میان کسی بود که با پایان نمایش بعد از تمام بازیگران وارد صحنه شد و در حالی که همه خوبان این نمایش چه نوازنده ها و خواننده ها چه بازیگران بسیار موقر و دوست داشتنی دست می زدند و احساس خوبشان را به ما منتقل می کردند با حرکاتی ناهنجار که داد می زد "آهاااااای من را نگاه کنید من اینجااام" من را آزار می داد. دلم می خواست بروم روی سن بزنم بر شانه های اشکان خطیبی که مدتهاست از چشم افتادی... .
ممنون از یار خوبم مهرنوش جلیل که با او تئاتر را بهتر می فهمم...
من هم به ایشون حس خوبی ندارم ... زیادی تو حسه .
۱۸ مرداد ۱۳۹۳
D:
۱۸ مرداد ۱۳۹۳
دقیقا...خیلی وقته اینطوری شده....
۱۸ مرداد ۱۳۹۳
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید