تیوال موسیقی
S1 : 01:08:53
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال

 

خانه موزه بتهوون(چمن آرا)، همزمان با سالروز تولد کریم چمن آرا بنیانگذار فروشگاه موسیقی بتهوون به صورت رسمی افتتاح شد. | عکس
گزارش آیین گشایش خانه موزه بتهوون
» خانه موزه بتهوون(چمن آرا)، همزمان با سالروز تولد کریم چمن آرا بنیانگذار فروشگاه موسیقی بتهوون به صورت رسمی افتتاح شد.
... دیدن متن »

به گزارش روابط عمومی خانه موزه بتهوون، در این مراسم دکتر محمد حق‌شناس، عضو کمیسیون فرهنگی شورای شهر تهران، محمدرضا دهداری پور، شهردار منطقه۶ تهران، بزرگ نیا، مدیر کل میراث تهران به همراه دیگر مدیران قسمت‌های مختلف شهرداری و سازمان میراث فرهنگی و کارشناسان و هنرمندان دیگر ضمن بازدید از موزه بتهوون بر روی صفحه‌های٣٣ دور خام به رسم یاد بود امضاء کردند.
افتتاحیه موزه بتهوون به صورت نمادین با پخش صفحه قدیمی تولدت مبارک، ساخته انوشیروان روحانی از گرامافون قدیمی که به وسیله دکتر حق‌شناس روشن شد، صورت گرفت. بابک چمن‌آرا در سخنانی با اشاره به برگزاری مراسم افتتاحیه در این روز گفت: ما پانزدهم شهریور را برای افتتاحیه انتخاب کردیم به این دلیل که تولد ٩۵سالگی بنیانگذار بتهوون (کریم چمن‌آرا ) است.
او در مورد پخش صفحه تولد مبارک انوشیروان روحانی گفت: صفحه تولد مبارک انوشیروان روحانی اولین بار به سفارش ایران خودرو برای یک سالگی خودروی پیکان ساخته شد. همان زمان این مراسم از تلویزون پخش شد و آنقدر از آن استقبال شد که تا این لحظه هرکس که به طورمستقیم یا غیر مستقیم از آن خاطره دارد و از گوش دادن به آن لذت می‌برد.
چمن‌آرا به اسنادی که برای نمایش تاریخ نشر موسیقی در ایران در اختیار دارد، اشاره کرد و گفت: ما دو هزار سند داریم که دست چینی از این اسناد را برای افتتاحیه انتخاب کردیم. یک ماه است که مشغول درست کردن شناسنامه از همه ی اسناد هستیم.
در ادامه دبیری نژاد کارشناس موزه‌ای مجموعه بتهوون، در توضیح بیشتر گفت : شاید این محل را مدلی از هایپر مارکت های فرهنگی دانست که در ضمن موزه بودن خدمات فرهنگی دیگری هم دارند. درواقع یک مدل جدید از موزه تلقی می‌شود. به همین دلیل در اینجا محدودیت‌های موزه به مثابه موزه وجود ندارد، بلکه در کنار موزه بتهوون فروشگاه ، کتاب فروشی و کافی شاپ نیز خدمات عرضه می‌کنند و در کنار همه این برنامه‌ها ایونت‌های مختلف نیز می تواند برگزار شود.
در پایان بابک چمن آرا در مورد اینکه این موزه از دل یک فروشگاه موسیقی یا به گفته خیلی از دوستان یک معبد موسیقی به وجود آمده است » گفت: فکر می کنم در شرایط فعلی که فعالیت فرهنگی مشکل دارد و این شغل به تنهایی نمی تواند سرپای خود باشد در حال حاضر موزه ای که از دل این موزه به وجود آمده است شاید بتواند یک محافظی باشد برای اینکه این فرهنگ حفظ شود.
از مهمانان حاضر در این مراسم می‌توان از هنرمندان و همراهان زیر نام برد: نادر مشایخی، رافائل میناسکانیان، رضا کیانیان ، حسام الدین سراج، آتیلا پسیانی، عباس مشهدی‌زاده، علیرضا شجاع‌نوری، مسعود خیام، مهدی پاکدل، فرشته صدرعرفایی، بهناز جعفری، شیوا ابراهیمی، بهادر مالکی، توکا ملکی، مجتبی میرطهماسب، عباس سجادی، هوشنگ گلمکانی، پری ملکی، پریسا مقتدی، مصطفی احمدی، آتوسا قلم‌فرسایی، امیرعباس ستایشگر، مهدی کاشی، فرزاد طالبی، علیرضا میرعلی‌نقی، یغماگلرویی، ندا غنی‌زاده، کیاوش صاحب‌نسق، نورالدین حیدری‌ماهر، لیلا ارجمند، کاوه نجم آبادی، فرهاد آئیش، اردوان جعفریان، مائده طهماسبی، فاطمی هاشمی، علی شاکری، الهام پاوه نژاد، کیوان فرزین، شهرام اسدی، امید نعمتی، صالح تسبیحی، روزبه روزبهانی، حبیب رضایی، نگار عابدی ، مجید برزگر، حمید جانی‌پور، کاملیا مسیح، میلاد عمرانلو، علی‌رضا میرآقا علی جعفری‌پویان، آنکیدو دارش، فرشاد فزونی، نادر داوودی، مسعود فروتن، قدرت‌الله عاقلی و....

نشانی:‌ کریم‌خان‌زند- میرزای شیرازی- شماره۶٩(نبش کوچه یازدهم)
برای تماس با ما و هماهنگی می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید: ٨٨٣۴٠١٩٩
روابط عمومی و مدیریت ٨٨٨١٣۵٧٧

مهشاد این را خواند
زهره مقدم، محمد لهاک، بهاره گراوندی، بهزاد هندی، نیلوفر ثانی، مجتبی مهدی زاده و میترا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲۱ شهریور
محمد لهاک، مصطفی آذرکمان و میترا این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۱۹ شهریور
محمد لهاک و مصطفی آذرکمان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۱۹ شهریور
محمد لهاک و مصطفی آذرکمان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امید
درباره اجرای پژوهشی اسپرسو i
بسیار عالی بود
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شاید پستی موقتی

شاید برای شما هم اتفاق بیفتد
با سلام و احترام
دلتون میخواد یک کنسرت خوب برید با توجه به نام نوازدندگان و خوانندگان مورد علاقه انتخاب میکنید بلیط های چند صد هزارتومنی رو تهیه میکنید و وارد کنسرت میشید
از این لحظه شما مسئول لذت بردن از فضا و صدا و نوا هستید و تیم اجرایی به همراه گروه موظف به جلب رضایت شما
اما در بسیاری از موارد گروه های اجرایی نابلد تازه کار و یا گاهی هم ضعیف به شما آسیب میزنند
نه تنها لذت نمیبرید بلکه خشم هم سراسر وجودتون رو میگیره
اینروزها که بازار ریا و تزویر بر جسم و جان دولتمردان وخاک ایران سایه افکنده به محض شنیدن یک اتفاق که شاید برای ذهن های آمده به قضاوت ما به معنای شو آف و نمایش و ریا باشه به سرعت ذهنیتش شکل میگیره
برخی ها هم که خودشون رو مرد عمل میدونند گاهی تا پای اجرا پیش میروند بسیار شده که با خودمون بگیم نمیتونستند بلیط ها رو بفروشن به اسم مردم و مشکلاتشون کنسل کردند.
بسیار شده بگیم برای فروش از این راه استفاده میکنند
و........
نام محمد معتمدی برای من بسیار علیه السلام بود
مردی که کارگردانی خونده و با مراجعه به سابقه کاریش متوجه سلامتش میشیم
بعد از کنسرت های خیابانی یا به گفته خودش رایگان حس بهتری از او در خودمون پیدا میکنیم
حسی ... دیدن ادامه » که به خودمون با توجه به پست های آخریش در اینستاگرام میگیم این رو باید حمایت کرد هم خوبه و هم ..
با ورودت به کنسرت انواع شعار های من انسان خوبی هستم رو حس میکنی (این تابلو برای امورخیریه فروخته میشه . دوستانی که جاشون مناسب نیست بیان جلو بشنند و.....)
کنسرت شروع میشه وهمزمان حس مغمومیت و صدای وا اسفا برای هزینه ای که کردی
میبینی چند کار بدون تمرین خونده میشه به اسم بداهه پردازی و بی کیفیت و برخورد عده ای که به اسم تیم اجرایی با لحن های تند و دستهایی که بیشتر به درد متفرق کردن معترضین میخوره
شخصا هرگز هرگز هرگز از این تاریخ به بعد کنسرت محمد معتمدی نخواهم رفت اما در مورد تیم اجرایی فکر میکنم حوزه هنری یا نباید اجازه حضور به هر تیمی رو بده و یا اگر تیمی به عنوان مجری وارد میشوند باید توجیه فضای حوزه هنری رو براشون انجام داده باشند
این نظر از خشم هم شاید باشه اما فکر میکنم باتوجه به شان مخاطب و لزوم به احترام به مخاطب
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ـــ شش فوت زیر زمین ـــ

بشنوید و لذت ببرید...

همین و دیگر هیچ...

http://s9.picofile.com/file/8336632268/Billie_Eilish_Six_Feet_Under.mp3.html
درود و عرض ادب خدمت خانم محمدی ارجمند .. حقیقت تا این پست شما رو دیدم رنگم پرید ! :) و گفتم از گروه Six Feet Under آهنگی رو معرفی کردین ! و بیشتر اون گروه و هر جا که ببینم برای من معرف نام Six Feet Under هست .. اما وقتی به این موسیقی زیبا گوش دادم لذت بردم و ممنون از شما .. ... دیدن ادامه »

۱۷ شهریور
جنابرMarillion عزیز درود بر شما.
خوشحالم که این موزیک رو دوست داشتید.
۱۷ شهریور
جناب بامداد درود بر شما و سپاس از همراهی و توجهتون
۱۷ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خود اپرا واقعا عالیه! ولی آرزو به دل می مونم که یک برنامه تو ایران راس ساعت شروع بشه.کاش برای افرادی که راس ساعت تو محل حاضرند ارزش قائل بشیم.چهل دقیقه تاخیر؟؟؟؟؟؟؟؟

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یه شب بی نظیررر در‌ فضای باز کاخ سعد آباد. ترکیب فوق العاده ای از چند هنر ایرانی... با تجربه وجد و مستی و جنون...
دست مریزاد به همای و تیم درجه یکش.
از بهترین اتفاقاتی که هرکسی میتونه توی زندگیش تجربه کنه...
فقط چند تا مشکل بود که لازمه توی برنامه ریزی ها اعمال بشه. یکی اینکه برنامه با ۴۵ دقیقه تاخیر شروع شد و برای منی که خوابگاهی بودم و عملا ساعت ۱ شب رسیدم خوابگاه خیلی دردسر شد. کاش روزی بیاد که برنامه ها توی ایران سر وقت برگزار بشه. یکی دیگه هم اینکه امکانات برای خوندن نماز مغرب واقعا درخور نبود. خیلی زیباتر بود اگه امکانات راحت تری برای وضو و جای نماز خوندن فراهم میشد.
باز هم برای درست کردن چنین شب به یاد موندنی ای از کل تیم سپاسگزارم
عاطفه گندم آبادی، محمد لهاک، امیر و میترا این را خواندند
الیسا ر و Marillion این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
هماهنگی مسولین سالن بسیار بد بود. ورود افراد بعد از شروع نمایش فوق العاده بد بود...
عده ای بعد از شروع نمایش وارد شدند. دوستانی که قبل تر آمده بودند صندلی ها رو به خیال اینکه کسی دیگری نمیاد جابجا کردند. تصور کنید عده ای وسط نمایش آمده بودند و صندلی نداشتند!!!!
مسولین سالن صندلی جابجا می کردند و پایین و بالا و سر و صدا وسط نمایش...این قضیه نیم ساعت اول نمایش هنوز ادامه داشت...
یه راه حل دارد: " ورود افراد بعد از شروع نمایش به هیج عنوان امکان پذیر نباشد" روی بلیط هم درج کنید تا همه ببینند و تمام.

ممنون
محمد لهاک، امیر و میترا این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کار، کار هنری بسیار جذاب و ارزشمندی بود ولی به شخصه انتظارم بیشتر از این بود..از کارهای همای که من همیشه لذت بردم و این دفعه هم مستثنی نبود از این قضیه...چند تا از آهنگ ها میتونست بهتر اجرا بشه (یعنی حداقل در رکورد آلبوم ها بهتر بودن بنظر من، مثلا ملاقات با دوزخیان) ولی مابقی آهنگ ها بسیار خوب و حتی از بهتر از رکورد ها بودن..
نمیدونم این حس من بود یا بقیه هم مشکل داشتن ولی بهر صورت توی بعضی از آهنگ ها آقای جعفرزاده یا به دلیل میکروفون یا محل نصبش و وجود گریم خاصی (انگار جای میکروفون اذیت کننده باشه یطوری میخوندن که انگار نمیشد کامل صدا رو رها کنن) تقربیا فریاد میزدن توی میکروفون و صدا یکم اذیت میکرد در حالی بعضی جاها خیلی واضح بود..
یکم کارگردانی کار شاید به دلیل اینکه آقای جعفرزاده حرفه اشون چیز دیگریست، معمولی بود و میتونست خیلی بهتر باشه..سماع گرهای ... دیدن ادامه » خانم جز دو نفر که معمولا پیشتاز ورود به صحنه بودن، مابقی ناهماهنگ و تقریبا بد بودن، که امیدوارم روی انتخابشون آقای جعفرزاده بیشتر دفت کرده بودن..بازیگران مرد هم قوی نبودن، بجز شبلی که آقای صفری واقعا عالی بودنو خسته نباشید صمیمانه میگم بهشون
نکته بسیار جالب و جذاب این اجرا، پیشبرد داستان و ارتباط بسیار خوب آهنگ های انتخاب شده با متن داستان حلاج بود، که به قدری خوب این کار انجام شده بود که هرکس نمیدانست شک میکرد که شاید همای آلبومی به نام حلاج با طراحی قبلی داشته است.
خود آقای جعفرزاده بسیار خوب و مسلط بودن و بازیشونم به اندازه بود

در آخر گلایه بسیار دردناک و جدی ای دارم به تیم اجرایی و مردم مخاطب که واقعا به هیچ وجه نه عادت داشتن و نه دارن که به حقوق همدیگه احترام بذارن..آقایون، خانومای محترم به کی قسم بخورم که اگر شماها وقتتون براتون ارزشی نداره و کار و برنامه ای ندارید برای زندگیتون، ما داریم :(( چرا ساعت اجرا رو زدین 9 ولی تازه ساعت 9:30 یا طمانینه تشریف میارن برای اجرایی که مثلا کار هنری فاخر ه و مثلا شما مخاطبای این هنرید!! و به راحتی هم همه رو راه میدن و تا ساعت 9:40 حتی خبری از نوازنده ها هم نبود..بعد تازه 9:30 و دیرتر هم که مردم قدم رنجه میکنن میان میرن میان میرن، تورو به هرکسی که دوست دارید یکم یاد بگیرید احترام به حقوق همدیگه رو.. تازه اجرا هم که شروع شده که دیگه از جماعت موبایل به دست مطلعید، تمااااااااااااااااام اجرارو دو نفر جلوی ما لایو گرفتن، فیلم گرفتن و همزمان همونجا توی اجرا مویابل رو گرفته بود توی هوا جلوی ما و توی واتسپ با بقیه شیر میکرد، که نصفه کنسرت ما شیر کردن ایشون با تمام گروه هایی که داشت رو شاهد بودیم..آقا شما اومدی خودت اجرا رو ببینی یا تیم مستند ساز کنسرت های ایرانی؟؟؟؟
اما ما هول هولکی بخاطر همین احترام به بقیه شام رو تو 10 دقیقه خوردیم سریع نیم ساعت زودتر خودمونو رسوندبم که سر وقت شروع بشه و بعدش به کارمون برسیم..بخاطر همین تاخیر بنده ساعت 12 باید جایی می بودم که مهمان خارجی شرکتمون رو همراهی کنم تا فرودگاه و به همین دلیل به کارم نرسیدم (کارم رو جهت کلاس گذاشتن یا چیزی نذاشتم اینجا، گفتم که دقیق بدونید چی بوده و بهونه نبوده که بفرمایید نصفه شب ساعت 12 چیکار داشتی)..هر کسیبرای زندگیش برنامه داره ار شما به ظاهر هنردوستان ندارید!! از استرس و نگرانی نیمه دوم اجرارو کامل از دست دادم و برای اینکه مزاحم بقیه نباشم رفتم بیرون که هماهنگی کاری که بش نمیرسم رو انجام بدم

در آخر عذرخواهی میکنم به خاطر مطالبی که گفتم و مشخص است روی صحبتم با چه کسانی بود، و ایشالا بقیه هنردوستان واقعی از بنده نرنجند
و ممنون و خسته نباشید به همای عزیز بابت این کار که کم انجام میشه و زیبا و هنرمندانه و دغدغه مند و با جرأت هست.
محمد لهاک، امیر و میترا این را خواندند
نیکا نصیری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
حضور در کاخ سعد آباد , دیدن نمایشی بی نظیر با صدای آسمانی همای, قصه گویی و هنرنمایی جذاب شبلی و رقص سماع گونه بازیگران و برگ های درختان در نسیم .همراه با آواز جیرجیرکها برای چند ساعت حضار را از غم و درد ثانیه افزون روزگار مان فارغ کرد.
دست مریزاد به مجریان
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بسیار کنسرت زیبا و مغتنمی بود.
واقعا لذت بردم، به خصوص از ویولن سل زدن خانم لخنر.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سه عدد بلیط اپرای حلاج ردیف ٤ صندلی ١٣،١٤،١٥ برای روز چهارشنبه ١٤ شهریور موجود است برای خرید با شماره ٠٩١٩١٠٠٣٧٧٢ تماس بگیرید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ما را بزن به ترکه ی مرطوب
تا در درون کودک دیروز
مردان بی‌شمار بمیرند
مادر! مداد قرمز من کو؟
کو لقمه‌های نان و پنیرم؟
آخر چگونه بیست بگیرم؟!

وقتی که دست های فقیرم
فردای درس
آن همه باید در جستجوی کار بمیرد؟

********************************
ای ماه مهر
شاعر: حسین صفا
آلبوم ابراهیم- محسن چاوشی

... کتابهای عععجووزه...


مادر! مرا ببر به دبستان
تا روی شاخه های جوانم
گنجشکهای توی دهانم
روزی هزاربار بمیرند۱۲ شهریور
مارال*

دل‌های رفته را بگذارید در اوج افتخار بمیرند...
..
ما چیستیم بر در کوزه؟!
۱۲ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لیلى شجاعى
درباره اجرای پژوهشی اسپرسو i
درود بر شما و خدا قوت
کاش گاهی اوقات در صورت *صلاحدید* عکسی هم از اجراهای موسیقی بگذارید. بی‌شک تاثیرگذار خواهد بود.
مخصوصا برای راک دوستان مقیم مرکز -)
کسی از دوستانی که پرفورمنس رو دیدن نظری ندارن ؟

کیفیت صدا چطور بوده ؟ وکال و نوازنده ها تونستن به آهنگ ها جون بدن یا لذت بخش نبوده ؟
۱۱ شهریور
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام دوستان
من دو تا بلیط برای اجرای سه شنبه شب خریدم ولی متاسفانه سفرم به تهران کنسل شده..صندلی سه و چهار ردیف دوازدهم اگر کسی تمایل داشت میتونم کدش رو در اختیارشون بذارم
محمد لهاک و میترا این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان سه عدد بلیت کنسرت 80 هزار تومانی دارم برای دوشنبه. باوجود اشتیاق بسیار بالا به دلیل مشکلی که پیش اومده نمی تونیم بریم. اگر کسی می خواد بگه که هماهنگ کنیم و بلیت ها رو با همون قیمت بهش برسونم.
ردیف 14 از جایگاه A صندلی های 13 و 14 و15
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ایا امضای استاد هم داره؟ و اینکه جشن رونمایی واسه سال96 هست یا 97؟
محمد لهاک و میترا این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یکی از بهترین تجربه های زندگیم بود واقعا لذت بردم از دیدن این همه هنر یکجا و در یک اجرای دو ساعته ....آرزوم بود پول داشتم دوباره برم!!! :))))
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
دوستان من 2 عدد بلیط کنسرت نمایش همای رو خریده بودم که دوباره برم چون واقعا اجرای بی نظیری بود اما متاسفانه به دلیل مشکلاتب مجبور شدم بلیطم رو به روز دوشنبه منتقل کنم و بلیط روز شنبه ساعت 9 شب رو بفروشم. بلیط ها در سایت تیوال 50 هزارتومان هست که بنده با 20 تخفیف ویژه عید غدیر با مبلغ هر عدد 40 هزار تومان به فروش می رسونم.
یکی از بلیط ها ردیف 25 و یکی دیگه ردیف 24 هست.
۰۹۲۱۳۲۳۲۷۳۰
محمد لهاک و میترا این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
با سلام و خسته نباشید به تمامی دست اندرکاران اپرای فاخر حلاج. من دیشب به تماشای اپرا رفتم و 2ساعت دلنشین و فراموش نشدنی را با این اثر گذراندم. تنها موردی که بسیار ناراحت کننده و حتی نوهین امیز بود، عدم احترام به ساعت شروع نمایش طبق اعلام از سوی گروهی از تماشاچیان است. شاید نیمی از کسانی که بلیط نمایش را خریداری کرده بودند متاسفانه به جای ساعت 20.30 ساعت 21.30 تازه به محل نمایش تشریف اوردند.
از مسیولین گرامی جدا خواهشمندم بعد از ساعت 20.30به کسی اجازه ورود به مجموعه را ندهند(همانطور که در بلیطها قید شده) تا نمایش سر ساعت و بدون مزاحمت رفت و امدی و سر و صدای تازه واردین اجرا شود.این افراد اشکارا به سایر کسانی که به موقع در محل حاضر شده بودند و همچنین گروه نمایشی توهین کردند.

همای و گروه مستان برگ زرینی در سابقه هنری خودشان و کشور به ثبت رساندند.این اپرا ... دیدن ادامه » ارزش چندبار دیدن و شنیدن را دارد.
رضا غیوری، محمد لهاک، عاطفه گندم آبادی و میترا این را خواندند
هدیه کاظمی و امیر امیری این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فکر میکنم جالب باشه
عاطفه گندم آبادی و محمد لهاک این را خواندند
میترا این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بسیاااااااار عااااالییییییییییییییی نورپردازی و فضا بی نظیر بود فقط کاش کمی صدا پایینتر بود بخصوص صدای راوی بسیار بلند بود که اگر کمی کمش می کردند همه چیز فوق العاده می شد
ممنون از شما برای این شب بی نظیر
عاطفه گندم آبادی و میترا این را خواندند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید