تیوال Sh sj | دیوار
S3 : 03:35:38
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
Sh sj
درباره نمایش خدایگان i
جمعه 4 آبان ، ساعت 16 به دیدن این نمایش رفتیم ، بجز بازی دو بازیگر اصلی که خوب بود ، با تمام احترامی که برای زحمات و هنر این گروه محترم قائلم ، مثل نمایشهایی بود که در سطح مدارس اجرا می شوند ! فانتزیشون دیگه خیلی زیاد بود !!! صدای طبلم که هر دفعه سکته ناقصی ایجاد میکرد و البته ناگفته نماند 3 ، 4 دقیقه پایانی حسابی خندیدم .( در پرانتز بگم که دو نفری که همراهم بودند از دیدن این نمایش راضی نبودند!)
جالبه با این همه اعتراض جای طبل رو عوض نکردن و کمی دورترش نبردن
۰۵ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
به همراه دوستم 4 شنبه 9 خرداد این تئاتر رو دیدیم ، بعنوان یک عاشق هنر و البته تئاتر که از 17، 18 سالگی تئاتر دیدن رو شروع کردم و الان 18 سال که تقریبا در ماه 2 تئاتر می بینم ، نمی دونم واقعا این تئاتر بود ؟!!!! ای کاش وقتی یک کار ضعیف می بینیم بیایم و اینجا صادقانه بگیم ، واقعا انتظار نداشتم تو سالن استاد سمندریان همچنین برنامه ای اجرا بشه و اصلا وقتی نمایش تموم شد حس خوبی نداشتم حتی دوست همراهم هم حالی بدتر از من داشت .
طبق نظراتی که اینجا خوندم بنظرم فقط همین دو ، سه دیالوگی که اینجا نوشته شده تو کل 1 ساعت اجرا ! قابل تامل بود.
اگه قرار بود من و تو یه پسر کوچولو داشته باشیم.
پسر کوچولومونو محکم به سینه فشار میدادم که از هیچی نترسه.
مردای ترسو محکم به سینه‌های مادرشون فشار داده نشدن هِمون!
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید