کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال Sh sj | دیوار
S3 : 12:03:07 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
Sh sj
درباره نمایش خدایگان i
جمعه 4 آبان ، ساعت 16 به دیدن این نمایش رفتیم ، بجز بازی دو بازیگر اصلی که خوب بود ، با تمام احترامی که برای زحمات و هنر این گروه محترم قائلم ، مثل نمایشهایی بود که در سطح مدارس اجرا می شوند ! فانتزیشون دیگه خیلی زیاد بود !!! صدای طبلم که هر دفعه سکته ناقصی ایجاد میکرد و البته ناگفته نماند 3 ، 4 دقیقه پایانی حسابی خندیدم .( در پرانتز بگم که دو نفری که همراهم بودند از دیدن این نمایش راضی نبودند!)
جالبه با این همه اعتراض جای طبل رو عوض نکردن و کمی دورترش نبردن
۰۵ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
به همراه دوستم 4 شنبه 9 خرداد این تئاتر رو دیدیم ، بعنوان یک عاشق هنر و البته تئاتر که از 17، 18 سالگی تئاتر دیدن رو شروع کردم و الان 18 سال که تقریبا در ماه 2 تئاتر می بینم ، نمی دونم واقعا این تئاتر بود ؟!!!! ای کاش وقتی یک کار ضعیف می بینیم بیایم و اینجا صادقانه بگیم ، واقعا انتظار نداشتم تو سالن استاد سمندریان همچنین برنامه ای اجرا بشه و اصلا وقتی نمایش تموم شد حس خوبی نداشتم حتی دوست همراهم هم حالی بدتر از من داشت .
طبق نظراتی که اینجا خوندم بنظرم فقط همین دو ، سه دیالوگی که اینجا نوشته شده تو کل 1 ساعت اجرا ! قابل تامل بود.
اگه قرار بود من و تو یه پسر کوچولو داشته باشیم.
پسر کوچولومونو محکم به سینه فشار میدادم که از هیچی نترسه.
مردای ترسو محکم به سینه‌های مادرشون فشار داده نشدن هِمون!