تیوال | مهدی (آرش) رزمجو درباره نمایشنامه‌خوانی صدای خاموشی: بعد از مدت ها ، بلاخره دیشب نمایشی دیدم که حالم خوب
S3 : 05:06:43
مهدی (آرش) رزمجو
درباره نمایشنامه‌خوانی صدای خاموشی i
بعد از مدت ها ، بلاخره دیشب نمایشی دیدم که حالم خوب شد ، واقعا ممنون بچه ها ، دمتون گرم . البته این نمایشنامه خوانی نبود ، معمولا تک اجراها ، برای اینکه درگیر ممیزی ها نشن از عنوان نمایشنامه خوانی استفاده میکنن.با وجود اینکه به علت تک اجرا بودن از دکور و نور و موسیقی محروم بودین ولی بازهم چقدر خوب بودین،اینو نمیگم چون خیلی هاتون از هنرجوهای قدیمی بودین،به خاطر اینکه با توجه به اینکه اولین تجربه صحنه ایتون رو تجربه میکردین بی نظیر بودین ، صد البته که متن ، بازی ها جای کار داشت و میتونین خیلی خیلی بهتر هم باشین،ولی دیشب خیلی بهتون افتخار کردم و خیلی امیدوار شدم به آینده تئاتری که شما قراره بازیگرانش باشین،دست مریزاد به تک تکتون،لطفا مغرور نشین و همیشه مثل دیشب بدون هیچ خودنمایی ، تمام خودتون رو در صحنه ارائه کنین و برای موفقیت سه چیز رو فراموش ... دیدن ادامه » نکنین ،تمرین تمرین تمرین،صبر صبر صبر،استقامت استقامت استقامت.کاری که شما در صحنه انجام دادین خیلی از گروه های حرفه ای و نیمه حرفه ای این روزهای تئاتر ما از انجامش ناتوان هستن ، اینکه تماشاگر رو با حال خوب از سالن خارج کنین.
قدر خودتون رو بدونین که میتونین در سالهای آتی جزو بهترین ها باشید.
و نکته پایانی : درود به شرفتون هم به خاطر اجرای دیشبتون و هم اینکه در شروع کار اینقدر حرفه ای هستین که نه اکانتی ساختین که بیاین از خودتون تعریف کنین نه به خودتون امتیاز دادین ! و من امروز با افتخار براتون نوشتم و با افتخار تنها امتیاز پنج صفحه تون رو ثبت کردم ، همیشه موفق باشین و همیشه بدرخشین.
بامداد جان دستگیرت کردم ! :)))))))
کجایی خبری ازت نیست ، اصن شما و علی عبداللهی که نباشین تیوال صفا نداره :)
۱۴ خرداد
باسلام خدمت شما جناب آقای رزمجو
با گذشت ٣٦ روز از اجرای من و دوستانم هم اکنون نظر شما را نسبت به خودمان ملاحظه کردم.
چه دلنشین است که در شروع راهی بی پایان عزیزانی همچون شما و استاد عزیز سرکار خانم اسدپور و فرزین جان محدث در کنار ما حظور داشتید.
نکاتی ... دیدن ادامه » که عرض کردید بسیار بسیار بسیار برای ما حائز اهمیت است.
باشد که روز به روز به درخشندگی شما عزیزان اضافه شود.
ارادت
مهدی ناظمی
۱۵ تیر
عزیزمی مهدی جان ❤️❤️❤️❤️
۱۵ تیر
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید