تیوال عمومی
S3 : 08:19:54
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
خرید آلبوم موسیقی نمایش «تبرئه» (به کارگردانی منیزه محامدی)، اثری از ارشام مؤدبیان، کیارش اعتمادسیفی آغاز شد.
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
رزرو رایگان بلیت این برنامه، با حضور رضا رفیع، حامد عسگری آغاز شد.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خرید صفحه گرامافون «دود عود»، با آواز استاد محمدرضا شجریان، آهنگسازی پرویز مشکاتیان و تنظیم کامبیز روشن روان (با همراهی ارکستر سمفونیک تهران)، به تعداد محدود و با تخفیف روزهای نخست آغاز شد.
رویا کاظمی، Marillion و زهره مقدم این را دوست دارند
چه عالی برای اونایی که کلکسیونر هستن، گرامافون دارن و بالاتر و مهم‌تر از همه با صدای استاد شجریان پرواز می‌کنن.
۲۹ فروردین
درود بر شما
از ۱۴ اردیبهشت‌ماه ارسال بسته‌ها آغاز می‌شود.
۰۷ اردیبهشت
درود بر شما
هنوز از این صفحه موجوده؟
۲۶ اردیبهشت
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام ... من برای این گرد همایی یک بلیط رایگان دارم ... اگر کسی خواست بهم پیامک بده لطفا (09123115827 )
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برگزاری سمیناری با عنوان راههای کاهش اثرات منفی شبکه های اجتماعی که در این سمینار راهکارهای مناسب جهت کاهش وابستگی به شبکه های اجتماعی و مجازی مورد نقد و بررسی قرار می گیرد. از علاقه مندان دعوت به شرکت در این سمینار می شود.
سید حامد حسینیان این را خواند
آذرمهر این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کارگاه واکاوی خیانت در روابط زناشویی از طریق روش کاربردی و موثر سایکو education در 2 جلسه بزودی برگزار خواهد شد. از علاقه مندان دعوت به شرکت در این جلسات مفید میشود.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
متاسفم برای خودم که در این برنامه شرکت کردم. همه چیز بد بود.م.ضوع همایش اصلا به خاطره گویی های سخنرانان ربطی نداشت. پذیرایی فوق العاده بی برنامه و بد بود.
متاسفم
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
Mohammadhassan Amiri
درباره کارگاه بازیگری i
Mohammadhassan Amiri این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
امروز در جشنواره بودم ..از پارسال بسیار بهتر بود همه چی هم محل جشنواره و هم چیدمان غرفه ها
امیرمسعود فدائی و زهره مقدم این را خواندند
امیر، رضا غیوری، مارال عظیمی و sirena این را دوست دارند
از مجموعه تیوال کمال تشکر رو دارم بابت حمایت از اینگونه انجمن. ها، برنامه اجراشده خیلی پر انرژی بود و افراد شرکت کننده با عشق خدمت رسانی میکردند
۱۰ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
استاد حمید خان رحیمی
به زعم من از تکنیکی ترین حرفه ای ترین بازیگران عصر ما هستند.
خوشابحال شاگردانشون
مهدی (آرش) رزمجو، نیلو جوکار و سایه * این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
الهه الف
درباره کارگاه بازیگری i
این 3 میلیون برای سه ترم هست یا یک ترم؟
زهره مقدم و مهدی (آرش) رزمجو این را خواندند
درود بر شما
شهریه این دوره برای هر سه ترم خواهد بود. برای اطلاعات بیشتر لطفاْ با موسسه کاج با شماره ۸۸۳۱۶۲۷۰ تماس بگیرید.
۱۹ آبان ۱۳۹۷
سپاس
۲۱ آبان ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ثبت نام کارگاه نهضت سواد آموزی با مصطفا کوشکی (فاز دوم) آغاز شد. به ده نفر اول که در این کارگاه ثبت نام نمایند، ۱۰٪ تخفیف، ارائه خواهد شد.
مصطفا کوشکی و Peyman Davoodi این را خواندند
محمد لهاک این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

کارگاه ساعدی‌ خوانی"دردر خانه فرهنگ و هنر مانا
مدرس دوره: علی سطوتی قلعه

در این دوره داستان‌های غلامحسین ساعدی را می‌خوانیم؛ هر جلسه یک یا دو کتاب. هیچ داستانی را فراموش نمی‌کنیم، هیچ متنی را از قلم نمی‌اندازیم، هیچ حرفی را ندیده نمی‌گیریم. ساعدی ِ داستان‌نویس را تام و تمام می‌خوانیم؛ از اولین مجموعه‌داستانی که در نیمهٔ دوم دههٔ سی منتشر کرد تا رمان نیمه‌تمامی که پیش از مرگش در نیمهٔ اول دههٔ شصت در دست داشت.
محمد لهاک، فرزاد، عاطفه گندم آبادی و جهان این را خواندند
رضا غیوری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

کارگاه شاملو خوانی"در خانه فرهنگ و هنر مان
امی‌خواهیم شعرهای احمد شاملو را بخوانیم و توضیح دهیم، قطعه به قطعه و کتاب به کتاب و سال به سال؛ از نخستین شعری که در مجموعهٔ لعنت‌شده و بدنام «آهنگ‌های فراموش‌شده» چاپ خورده، تا آخرین شعری که در «حدیث بی‌قراری ماهان» آمده است، و فقط هم شعرهایش را نخوانیم، همچنین تا حد امکان، نوشته‌های مختلفی را هم که مستقیم یا غیرمستقیم با این شعرها نسبتی دارند، مثلاً یادداشت‌ها و گفت‌و‌گوهای شاعر یا مطالبی که دیگران دربارهٔ این شعرها نوشته‌اند، روی میز بریزیم و پیش چشم بیاوریم.
محمد لهاک، فرزاد، عاطفه گندم آبادی و جهان این را خواندند
هادی اصفهانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید

کارگاه شاملو خوانی
خانه فرهنگ و هنر مانا ۱۰ مهر تا ۱۵ آذر
مدرس: علی سطوتی قلعه

می‌خواهیم شعرهای احمد شاملو را بخوانیم و توضیح دهیم، قطعه به قطعه و کتاب به کتاب و سال به سال؛ از نخستین شعری که در مجموعهٔ لعنت‌شده و بدنام «آهنگ‌های فراموش‌شده» چاپ خورده، تا آخرین شعری که در «حدیث بی‌قراری ماهان» آمده است، و فقط هم شعرهایش را نخوانیم، همچنین تا حد امکان، نوشته‌های مختلفی را هم که مستقیم یا غیرمستقیم با این شعرها نسبتی دارند، مثلاً یادداشت‌ها و گفت‌و‌گوهای شاعر یا مطالبی که دیگران دربارهٔ این شعرها نوشته‌اند، روی میز بریزیم و پیش چشم بیاوریم.

مثل اینکه می‌خواهیم شاملو را برای اولین‌بار بخوانیم، اما خب، توهمی در این باره نداریم؛ می‌دانیم پیش از ما دیگران بارها و بارها شاملو را خوانده‌اند و خود ما نیز دوره‌های مختلف شاملوخوانی داشته‌ایم. ... دیدن ادامه » نمی‌خواهیم گذشته‌ای را که حول‌و‌حوش شاملو شکل گرفته، به تعلق دربیاوریم؛ اتفاقاً این بار می‌خواهیم شاملو را یکجا با همان گذشته به یاد بیاوریم و درست به همین دلیل است که انگار اولین‌بار است فرصت شاملوخوانی به ما دست می‌دهد.

می‌خواهیم آن تصویر کلی را که از شاملو در حافظهٔ عمومی ما نقش بسته است، لختی کنار بزنیم و با شاعر در متن شعرهایش و همزمان در متن شعر معاصر دیدار کنیم. پس سروکار ما با یک «شاملو» نخواهد بود؛ ما با «شاملو»های متعددی روبه‌رو خواهیم شد که در دوره‌های مختلف شعری او سربرمی‌آورند و راه دیگری را در پیش می‌گیرند. مسئله دیگر تفاوت شاعران دیگر با شاملو نیست؛ دوره‌های مختلف شعری شاملو نیز حامل تفاوت‌هایی چشمگیر با یکدیگر به نظر می‌رسند.
همچنین به‌قدر کافی دربارهٔ محتوای شعرهای شاملو صحبت کرده‌اند؛ همدلان شاعر نتیجه گرفته‌اند که او شاعری متعهد بوده است و منتقدانش بار دیگر میان شعر و شعار تمایز گذاشته‌اند و این شعرها را بیش‌تر از جنس شعار دانسته‌اند. ما از همان ابتدا سر وقت فرم شعرهای شاملو می‌رویم و آن‌ها را چنان می‌خوانیم که گویی برای نخستین‌بار است با چنین متنی روبه‌رو می‌شویم؛ می‌خواهیم ببینیم چه چیزهایی را دور می‌ریزند و چه چیزهایی را نگه می‌دارند یا جایگزین می‌کنند، چطور شکل می‌گیرند و چگونه به کار می‌افتند.

شاملو نمی‌خوانیم تا بار دیگر او را اثبات یا نفی کنیم. می‌خوانیم، چون در مقام یکی از پرخواننده‌ترین شاعران معاصر به ما نشان می‌دهد شعرخواندن، خلافِ آنچه تصور می‌شود، مطلقاً کار ساده‌ای نیست.

روزهای برگزاری:‌ ۱۰ جلسه روزهای پنجشنبه
فرزاد، محمد لهاک و جهان این را خواندند
هزینه کلاس اشتباه درج شده
150 هزارتومان است
۱۳ شهریور ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام وقتتون بخیر, بنده علاقه مند به این حرفه میباشم ممکن دروهله اول تست بدهم مهارت واستعدادخودم دراین زمینه ممحک بزنم؟
عاطفه گندم آبادی و محمد لهاک این را خواندند
درود بر شما
شما می توانید با شماره تلفن همراه مربوط به هماهنگی این دوره (درج شده روی پوستر) تماس گرفته و سوالات خود را مطرح نمایید.
با سپاس
۲۸ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
قصد دفاع از آقای فراستی یا امثالهم رو ندارم اما بیشتر سینه فیلیای وطنی؛ درگیر حواشی سینما و بحث‌های محتوایی هستن. البته در اهمیت محتوا بحثی نیست و قصد ارزش‌گذاری میان این پارامتر و فرم که دعوایی ابدی ازلی هست رو هم ندارم. اما فربه‌تر شدن نگاه محتوایی و برتری دادن اون نسبت به فرم، سندرم نامطلوب دهه‌های اخیر جماعت علاقه‌مند به سینما در کشوره. این ارجحیت نامیمون باعث کوچیک شدن انبانِ دانش در این هنر شده؛ دغدغه فرم داشتن و نگاه به سینما به مثابه هنر، کیمیای گم شده در سپهر هنر و خاصه سینمای ایران است. نقیصه‌ای که در فقر تئوریک هنر و مبانی استتیکی اون بیشتر معطوف به محتوا و البته حاشیه‌های نه چندان مهم پیرامون سینماست.

چرا به جای اکتفا کردن به راندووهای الکی‌خوش سینمایی با رفقا، هزینه کردن برای رفتن به کلاس فیلمسازی اسم و رسم‌دار، خوندن مجله‌های ... دیدن ادامه » کم‌خاصیت سینمایی حاضر نیستن کمی کتاب سینمایی بخونن تادانش تئوریک‌شون فقط کمی افزایش پیدا کنه؟ بفهمن وقتی می‌گن فلان فیلم کارگردانیش خوب بود، فیلمبرداریش خوب بود؛ تدوینش خوب بود، صداش خوب بود دقیقاً بسامان بودن کدوم پارامترها رو دارن اشاره می‌کن؟

آخه تا کی بعده دیدن یه فیلم بگیم داستانش خوب بود، بازیگراش ترکوندن یا افاضاتی اینچنین؟ چرا به جای یاد گرفتن فقط بلدیم خودمون پرت کنیم تو دامن حاشیه‌های الکی؟ فلان منتقد اینو گفت، بهمان نویسنده اونو گفت! تو چی می‌گی؟ حرف تو چیه؟ دیدگاه تو چیه؟ چرا همیشه دوست داری در یک سطح متوسط باقی بمونی؟

اگه مخاطب عادی سینماییم که هیچ. حرفایی که زدم رو بسپاریم به باد هوا اما اگه اسم سینه‌فیلیا رو خودمون می‌ذاریم نباید افق سینمایی‌مون تنها در منظومه اصغر فرهادی و سینمای آمریکا و ... باقی بمونه. نظریه‌های سینمایی ربطی به ردیف کردن اسم بازیگران و کارگردان‌ها و اینجور چیزها نیست که اگر اینطور باشه لااقل برای سینمای ایران؛ جمال امید کتاب چند جلدی سینمای ایران رو با تمام اطلاعات جامعش منتشر کرده. طوطی سینمایی درونمون رو آزاد کنیم و کرکره مطالعات و دانش هنری‌مون رو بالا بکشیم.
علی عبداللهی و امیر این را خواندند
شاهین و محمد لهاک این را دوست دارند
بحث به جا و خوبی بود دوست عزیز، ولی جمله اول پاراگراف آخرتون رو با وزن بسیار بیشتری در نطر بگیرید..خیلیا فقط برای وقت گذرانی و لذت بردن از یکی دو ساعت فراغتشون به سینما رو می آرن و دغدغه خاصی ندارن..برای همین حق هم دارن سلیقه خودشونو داشته باشن و اظهار نظر ... دیدن ادامه » روزمره و ساده ای داشته باشن
اصولا این دسته فقط هم به داستان و همون بازیگر و چیزای دم دستی می پردازن که تا حد خوبی مرتبط هست به نوع نگاه و درک اشون

خلاصه که فکر کنم بین دغدغه مند ها خیلی وقته داستان تنها بخش کار نیس..
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
گلسرخی عزیز با شما موافق هستم در بسیاری از موارد اما راه درمان شاید این نباشه ...
در رابطه با تاثیر گذار بودن آقای فراستی و امثالهم با شما موافق نیستم چرا که اگر تاثیری نداشتند امروز ما درباره این دوستان صحبت نمیکردیم
در هرحال من با فیلم هویتمدار ارزشمند ... دیدن ادامه » موافقم و اصلا فیلم های جدی تری میدونم فیلم های هنری رو
اما تعیین کننده و متر در سینما تماشاچی است حالا این تماشاچی در کجا هست و چه خوراکی به لحاظ فرهنگی میخواهد امری است مجزا
یادم هست که محمد رضا شریفیان با همایون اسعدی در برنامه هفت در تماس تلفنی بحث میکردند شریفیان به اسعدیان گفت من اخرین فیلمی که بازی کردم به اندازه کل فیلم های شما تا امروز فروش داشته در نگاه اول مزخرف بود این حرف مثلا طلاو مس کجا و اخراجی های 2 اما واقعیت داشت
تلخ اما حقیقی
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
خیلی ممنون از نظرت محمد جان.
آخه اگه قائل به تاثیر گذاری فراستی باشیم این یعنی حرف، نگاه و اندیشه ایشون از دید اکثریت علاقه‌مندای سینما محترم و تاثیرگذاره. اگه هم بیشتر و یا همه نظراتش رو لاطائلات بدونیم و مضحک و خنده‌دار که دیگه کارکرد و اثری نداره ... دیدن ادامه » در دید سینمایی بیشتر طرفدارای سینما.
بالاخره یا اینه یا اون دیگه.
۲۳ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جهان
درباره کارگاه فرم و نقد i
تدریس اعتماد به نفس میخواد.
خوب اعتماد به نفس هم میتونه ناشی از محبوبیت باشه ، مگه چیه ؟؟؟ !!!!!
:)
فرزاد، عاطفه گندم آبادی و فریمهر این را خواندند
محمد لهاک و دریا نوری این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد لهاک
درباره کارگاه فرم و نقد i
در نهایت در دوازده جلسه دوستان خواهند آموخت که این فیلم در نیومده و ایران سینما نداره و هیچکس بازی بلد نیست
:)))))))))))))))))
دقیقا :))
۲۰ مرداد ۱۳۹۷
علی جان ما مخلصیم
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
ری را جان با شما کاملا موافقم البته جناب گلسرخی هم نظرشون محترمه
۲۱ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
سلام
همه جا به صورت رایگان هست این جلسات چطور اینجا باید هزینه پرداخت کرد .؟
درود بر شما
شما می توانید با مراجعه به وبسایت این موسسه از طریق آدرس داده شده در برگه همین رویداد، اطلاعات دوره فوق را با بهای مشابه مشاهده نمایید.
۰۶ مرداد ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید