همینک تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین و ایمیل در خدمت شماست و موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده‌است. اطلاعات بیشتر
تیوال عمومی | اخبار
S2 : 14:46:57
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
جشنواره ملی آوای وسکه | عکس
» جشنواره ملی آوای وسکه
... دیدن متن »

موسسه وسکه با همکاری گروهی از هنرمندان در راستای بهبود فضای خانواده‌های ایرانی در مقابله با بیماری کرونا و به منظور بالا بردن روحیه هنرمندان و جوانان در زمان قرنطینه، جشنواره ملی آنلاین فرهنگی هنری را با شعار در خانه بمانیم آغاز کرد.

دبیر جشنواره ملی آنلاین فرهنگی هنری آوای وسکه افزود: این جشنواره در بخش‌های خوانندگی، گویندگی، دکلمه، نریشن، ترانه سرایی، شعر و دلنوشته برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را از امروز تا پنجم فروردین‌ماه سال آینده از طریق واتس اپ به شماره ۰۹۳۳۶۶۷۴۲۹۸ ارسال‌ کنند.
میترا تقی‌نژاد افزود: داوران این جشنواره محمدرضا خردمند، حسن اسماعیل‌پور، نوید امینی، علی اکبر یاغی تبار، مهدی ایوبی، حسن علیشیری، شبنم حکیم هاشمی، علیرضا ایرانمهر، مجتبی کبیری، امیرحسین، رادوین امیری و حمید عبدلی هستند.
وی با اشاره به شرایط شرکت در این جشنواره گفت: آثار بخش صوتی (خوانندگی، دکلمه و نویسندگی) باید به صورت ویدئو از طریق گوشی موبایل با حداکثر زمان یک دقیقه در فضای خانه ضبط شده باشند.

دبیر جشنواره ملی آنلاین فرهنگی هنری آوای وسکه افزود: آثار ضبط شده در استودیو برای ارسال به بخش داوری پذیرفته نخواهند شد.

با توجه به شیوع ویروس کرونا و قرنطینه خانگی شهروندان این جشنواره می‌تواند باعث بهبود فضای خانواده‌های ایرانی برای مقابله با این بحران باشد.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گزارش تیوال از پشتیبانی واپسین سری از بلیت‌های لغو شده در دوره کرونا | عکس
» گزارش تیوال از پشتیبانی واپسین سری از بلیت‌های لغو شده در دوره کرونا
... دیدن متن »

با آرزوی آرامش و تندرستی برای همه هم‌وطنان و همه انسان‌ها، به آگاهی می‌رسد در ادامه لغو برنامه‌های هنری تا پایان سال ۹۸ به دلیل شیوع ویروس کرونا، بهای آخرین سری از بلیت‌های لغو شده، نیز طبق برنامه اعلام‌شده تیوال، امروز چهارشنبه ۲۸ اسفند ماه ۹۸ به همان کارتی که خرید با آن انجام شده‌بود بازگردانده شد و با این گام، ماموریت اصلی تیوال در پشتیبانی پیامدهای این دوره برای بازار هنر و فرهنگ مرتبط با خود به پایان رسید.

تیم پشتیبانی تیوال از طریق چت آنلاین، ایمیل و شبکه‌های اجتماعی همچنان فعال و آماده پاسخگویی به سوالات و پرسش‌های کاربران و هنرمندان محترم است.

امیدواریم با توجه کامل به رهنمودهای بهداشتی و پایبندی جدی به قاعده #در_خانه_بمانیم به زودی کنار هم در شکوفایی دوباره زندگی در بهار از تماشای هنر لذت ببریم.

 

امیرمسعود فدائی، محمد مجللی، سعید، امیر مسعود، شاهین، زهره مقدم و ابوالفضل بیات این را دوست دارند
دست مریزاد و خداقوت ❤
۲۸ اسفند ۱۳۹۸
درود بر شما
جناب علی عسگری گرامی، بازگشت به صورت خودکار به حساب شما ناموفق بود، شماره کارتی که برای ما ارسال شده بود نیز غیرفعال بود، لطفا شماره کارت بانکی دیگری برای ما جهت بازگشت مبلغ ارسال بفرمایید.
با سپاس از شما
۰۶ فروردین
سپاس از پیگیری شما مجموعه تیوال مشکل بنده برطرف شد.
۰۸ فروردین
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ادامه تعطیلی همه برنامه‌های فرهنگی،‌ هنری و سینمایی تا پایان سال ۹۸ | عکس
با اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ
» ادامه تعطیلی همه برنامه‌های فرهنگی،‌ هنری و سینمایی تا پایان سال ۹۸
... دیدن متن »

پیرو اطلاعیه‌های قبلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با توجه به ادامه شرایط انتقال بیماری کرونا، تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور تا پایان سال تعطیل خواهد بود.

 متن اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به شرح ذیل است:

«پیرو اطلاعیه‌های قبلی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و به علت استمرار شرایط انتقال بیماری در کشور، بدین وسیله اعلام می‌شود با تصویب ستاد ملی مبارزه با کرونا و تاکید صنوف مرتبط، تعطیلی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور تا پایان سال ادامه دارد.

همچنین طبق تصمیم سازمان امور سینمایی، سمعی و بصری کلیه شوراهای پروانه ساخت تا اطلاع ثانوی تعطیل و پروانه ساختی برای آثار سینمایی و غیرسینمایی صادر نخواهد شد. ضمن اینکه «کارگروه بررسی آسیب‌های کرونا در سینما» نیز تشکیل شده است.»

از ابتدای شیوع ویروس کرونا در کشور مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در سه نوبت با اطلاعیه‌هایی تعطیلی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی را اطلاع‌رسانی کرده بود.

امیرمسعود فدائی، امیر مسعود، ژوآن و امـیـر این را خواندند
شاهین این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گزارش تیوال از پشتیبانی خریداران بلیت‌های لغوشده دوره کرونا تا تاریخ ۱۶ اسفند ۹۸ | عکس
» گزارش تیوال از پشتیبانی خریداران بلیت‌های لغوشده دوره کرونا تا تاریخ ۱۶ اسفند ۹۸
... دیدن متن »

با آرزوی تندرستی برای هم‌وطنان عزیزمان و همه انسان‌ها، پیرو تعطیلی‌های گسترده برنامه‌های هنری برای پیش‌گیری از شیوع فزاینده ویروس کرونا، گزارش عملکرد تیوال در پشتیبانی از کاربران و خریداران برنامه‌های لغو شده، تا تاریخ ۱۶ اسفند ۹۸ به شرح زیر تقدیم می‌شود:

۱. تلاش برای ارتباط تنگاتنگ با مراجع تصمیم‌گیر برای آگاهی سریع از تصمیمات و تعطیلی‌ها و اطلاع‌رسانی بی‌درنگ به صورت عمومی در قالب اطلاعیه و به صورت خصوصی با پیامک به خود خریداران.

۲. با توجه به ناگزیری تیوال در قطع موقت پاسخگویی تلفنی برای حفظ تندرستی همکاران و توان کاری ایشان، سامانه چت آنلاین راه‌اندازی شد تا ارتباط مستقیم و سریع با کاربران حفظ شود.

۳. همکاری و تعامل با بانک‌های طرف همکاری برای ارایه اطلاعات، تعاملات مالی و بازگشت هزینه بلیت‌ها به همان کارت که برای خرید بهره‌ برده‌شده با کمترین نیاز به دخالت خریداران.

۴. بهای بیش از ۸۰٪ بلیت‌ها در ۷ روز از نخستین روز تعطیلی (۴ اسفندماه ۹۸) به حساب خریداران بازگشت، و بهای حدود ۲۰٪ دیگر بلیت‌ها (شامل پروژه‌های پر مخاطبی همچون قهوه قجری و کنسرت علیرضا قربانی) در فاصله ۸ روز بعدتر بازگردانده‌شد و انجام آن با پیامک به آگاهی هر خریدار رسید. در این مدت کسانی که کارت خرید آن‌ها دچار مشکلاتی بود به صورت خاص مورد رسیدگی قرار گرفتند.

امیدواریم خیلی زود این دوران سپری شده و کنار هم از تماشای هنر لذت ببریم و بیاموزیم :-)

نسیبه، سید حامد حسینیان، امیرمسعود فدائی، زهره مقدم، بهار گراوندی، آقامیلاد طیبی، سپهر و ژوآن این را دوست دارند
ممنون بابت سامانه چت آنلاین.
اوضاع که مرتب شد هم بذارین بمونه لطفا؛ شاید یکی مثل من تلفن زدن براش یکی از سخت‌ترین کارای عالم باشه!
۱۹ اسفند ۱۳۹۸
با درود بر شما، از بخش دانلود فیلم سایت، فیلم "تیک آف" را با کد پیگیری 698417 خریداری نمودم ولی لینکی که برای من فرستاده شده کار نمی کند، خواهشمندم رسیدگی کنید.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸
جناب فرید لطفا مشکل خود را به نشانی support@tiwall.com ایمیل نمایید.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تمدید تعطیلی همه برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی برای سومین هفته، تا پایان پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸ | عکس
با اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ
» تمدید تعطیلی همه برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی برای سومین هفته، تا پایان پنجشنبه ۲۲ اسفند ۹۸
... دیدن متن »

پیرو اطلاعیه مورخ ۱۵ اسفندماه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌و بنا به توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری اجتماعات غیر الزامی، تعطیلی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور برای سومین هفته، تا پایان پنجشنبه ۲۲ / ۱۲ / ۹۸ تمدید می‌شود.

تیوال، بازگشت هزینه بلیت خریداران عزیز کل این دوره را در اولویت قرارداده و در حال انجام گام به گام آن است. مبلغ به همان کارتی که خرید با آن انجام شده واریز خواهد شد و نیازی به تماس یا فرستادن شماره کارت برای تیوال نیست. با انجام آن برای هر سری از خریداران، این کار با پیامک به آگاهی ایشان خواهد رسید.
از صبر و درک کاربران عزیز نسبت به گستردگی برنامه‌های تیوال و بالا بودن حجم خریدها سپاسگزاریم.

متن اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به شرح ذیل است:

«ضمن قدردانی از ملت بزرگ ایران و اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه در رعایت نکات بهداشتی و عمل به توصیه‌های بهداشتی پیشگیرانه و همچنین همراهی شایسته فعالان و صنوف فرهنگی و هنری، بدینوسیله اعلام می‌‌شود نظر به مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا و مشورت صنوف دست‌اندرکار فرهنگی، باتوجه به پایدار بودن شرایط انتقال این بیماری، تعطیلی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور تا یک هفته دیگر (۲۲ / ۱۲ / ۹۸) ادامه دارد. 

لازم به ذکر است نحوه ادامه برنامه‌ها پس از تاریخ یاد شده و بر اساس مصوبات ستاد ملی مبارزه با کرونا اطلاع‌رسانی خواهد شد.»

گفتنی است پیش از این همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی اطلاعیه‌‌هایی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی در سالن‌های سراسر کشور را تا تاریخ ۱۶ اسفندماه تعطیل اعلام کرده بود.

امیرمسعود فدائی، سپیده رضائی، Amir Parsa و NEGAR این را خواندند
شاهین، Pardis Hakami و محمد صحراگرد این را دوست دارند
خسته نباشین ، من برای تیاتر قهره قجری به تاریخ ٨ اسفند بلیط خریدم ولی هنوز مبلغ بلیطم برگشت نخورده! از کی میشه پیگیری کرد؟
۱۹ اسفند ۱۳۹۸
درود بر شما سرکار خانم نگار
تلاش مجمومه تیوال در این مدت بر این بوده که هزینه‌ها در کوتاه‌ترین زمان به حساب خریداران محترم برنامه های گوناگون بازگشت داده شود، اما به دلیل گستردگی برنامه های لغوشده این کار ممکن است یک تا سه هفته به طول انجامد.
نیازی ... دیدن ادامه » به تماس یا فرستادن شماره کارت برای تیوال نیست. با انجام هر سری واریز، این کار با پیامک به آگاهی خریداران محترم خواهد رسید.
امیدواریم تا پایان این هفته (۲۳ اسفند) وجه بلیت برنامه موردنظر شما نیز واریز شده و اطلاع رسانی از طریق پیامک خدمتتان انجام شود.
از صبوری و درک شما سپاسگزاریم
۱۹ اسفند ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
تمدید تعطیلی همه برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی به مدت یک هفته دیگر تا پایان آدینه ۱۶ اسفند ۹۸ | عکس
با اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ
» تمدید تعطیلی همه برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی به مدت یک هفته دیگر تا پایان آدینه ۱۶ اسفند ۹۸
... دیدن متن »

پیرو اطلاعیه مورخ سوم اسفندماه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌و بنا به توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری اجتماعات غیر الزامی، تعطیلی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور به مدت یک‌هفته دیگر تا پایان آدینه ۱۶ / ۱۲ / ۹۸ تمدید می‌شود.

تیوال، بازگشت هزینه بلیت خریداران عزیز کل این دوره را در اولویت قرارداده و در حال انجام گام به گام آن است. مبلغ به همان کارتی که خرید با آن انجام شده واریز خواهد شد و نیازی به تماس یا فرستادن شماره کارت برای تیوال نیست. با انجام آن برای هر سری از خریداران، این کار با پیامک به آگاهی ایشان خواهد رسید.
از صبر و درک کاربران عزیز نسبت به گستردگی برنامه‌های تیوال و بالا بودن حجم خریدها سپاسگزاریم.

متن اطلاعیه مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به شرح ذیل است:

«پیرو اطلاعیه مورخ سوم اسفند ماه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ‌و بنا به توصیه ستاد ملی مبارزه با کرونا مبنی بر عدم برگزاری اجتماعات غیر الزامی و لزوم‌  رعایت توصیه‌های اکید پزشکی و بهداشتی، بدینوسیله ضمن قدردانی از همراهی شایسته فعالان و صنوف مرتبط در این خصوص  اعلام می‌دارد تعطیلی تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی سراسر کشور به مدت یک هفته دیگر تا تاریخ ۹۸/۱۲/۱۶ تمدید می‌شود.

لازم به ذکر است نحوه ادامه برنامه‌ها پس از این تاریخ، مطابق شیوه‌نامه‌ای خواهد بود که با همکاری و پیشنهاد صنوف تخصصی تهیه و اطلاع‌رسانی می‌شود.»

گفتنی است پیش از این همزمان با شیوع ویروس کرونا در کشور، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طی اطلاعیه‌ای تمامی برنامه‌های فرهنگی، هنری و سینمایی در سالن‌های سراسر کشور را تا تاریخ ۹ اسفندماه تعطیل اعلام کرده بود.

پرند محمدی، امیرمسعود فدائی، پوریا صادقی، امیر مسعود، محمد کریمی | Mohamad Karimi، آوا تدین، روجا قاسمی، نیلوفر ثانی و ابوالفضل بیات این را خواندند
شاهین این را دوست دارد
با سلام،
استرداد هزینه بلیت های هفته گذشته تا کی انجام می شود؟ من برای ۵ اسفند بلیت کنسرت داشتم
۰۸ اسفند ۱۳۹۸
سلام شب بخیر من برای 5 اسفند تاتر قهوه قجری دو تا بلیت خریده بودم اما هنوز وجه اون به حسابم واریز نشده میشه تقریبی بفرمایید کی واریز میشه؟ شماره پیگیری 197601
۱۵ اسفند ۱۳۹۸
درود بر شما سرکار خانم حکمی و سرکار خانم امیری
تیوال، بازگشت هزینه بلیت خریداران عزیز این دوره را در اولویت قرارداده و در حال انجام گام به گام آن است. با انجام آن برای هر سری از خریداران، با پیامک به آگاهی ایشان خواهد رسید.
همه تلاش ما بازگشت سریع مبالغ ... دیدن ادامه » است اما به دلیل گستردگی برنامه های لغو شده، این کار ممکن است یک تا سه هفته به طول انجامد. از صبوری و درک شما سپاسگزاریم
۱۷ اسفند ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
شیوه و تعهد تیوال به پاسخگویی کاربران در دوره شیوع کرونا | عکس
» شیوه و تعهد تیوال به پاسخگویی کاربران در دوره شیوع کرونا
... دیدن متن »

با توجه به شیوع بیماری کرونا، تیوال تعهد جدی به حفظ پاسخگویی و پشتیبانی سریع کاربرانش را همزمان با حفظ سلامت همکارانش در اولویت قرار داده‌است. از این‌رو موقتا پاسخگویی تلفنی متوقف شده اما کلیه تیم‌های محتوا، فروش و پشتیبانی کاملا فعال بوده و از طریق ایمیل (نوشته شده در بخش تماس در سایت) در خدمت کاربران عزیز هستند. خدمات به هنرمندان و سالن‌های محترم نیز با قدرت و سرعت قبل ادامه دارد. همچنین ممکن است شیوه‌های اینترنتی دیگر پشتیبانی برای این دوره نیز به زودی معرفی شود.

به روزرسانی ۱۳ اسفند ۹۸: شیوه چت آنلاین برای ارتباط و پشتیبانی زنده و چابک کاربران راه‌اندازی شد.

۱۰ نفر این را خواندند
۱۲ نفر این را دوست دارند
سلام!

در مورد بازگشت هزینه‌ی بلیط کنسرت آقای قربانی (شنبه ۳ اسفند ساعت ۲۱:۳۰) ؛ به چه شکلی باید پیگیری انجام دهم؟
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
درود بر شما جناب آقای جعفری
با عرض تبریک سال جدید

لینک دانلود برای شما ایمیل شد.

باتشکر از صبر و شکیبایی شما
۰۵ فروردین
سلام
ممنون از سایتتون که خوراک نمایشی مارو کامل براورده میکنه
:)
یه سوال
میشه توی سایت فردی رو به عنوان علاقمندی مشخص کنیم که اگه کاری برای اجرا داشت(بخش نمایش بیشتر منظورم هست) توی پروفایل اطلاع داده بشه؟؟
مثل من همیشه کارای یه کارگردان یا نویسنده ... دیدن ادامه » رو میپسندم و دوست دارم اگه کاری اماده اجرا دارن بهم اطلاع داده بشه ْ
نمیدونم این رو تعریف کردید توی سایت که اگه اره لطفا بگید چجوری انجام بدم و اگه نه که ممنون میشم براش برنامه ریزی کنید
مرسی
دیروز
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
بیست و یکمین بازارچه موسسه خیریه پیام امید ۱۴ الی ۱۶ اسفند ماه در طبقه هشتم مرکز خرید آواسنتر واقع در اقدسیه برگزار می‌شود. | عکس
» بیست و یکمین بازارچه موسسه خیریه پیام امید ۱۴ الی ۱۶ اسفند ماه در طبقه هشتم مرکز خرید آواسنتر واقع در اقدسیه برگزار می‌شود.
... دیدن متن »

موسسه خیریه پیام امید در راستای حمایت از زنان سرپرست خانوار و به عنوان یک سازمان مردم نهاد، در سال ۸۲ به طور رسمی از وزارت کشور مجوز دریافت کرد. این موسسه با اهداف تعاون و فعالیت‌های خیرخواهانه اجتماعی، کمک رسانی به محرومین و گسترش فرهنگ کمک به همنوع در میان جوانان تشکیل شده است. 


پیام امید با تحت پوشش قراردادن خانواده های بی سرپرست در حوزه اشتغال زایی و آموزش فرزندان اقشار محروم جامعه خدمت‌رسانی ‌‌می‌کند. این موسسه برای تامین هزینه های مربوط به فعالیت‌های ذکر شده علاوه بر جمع آوری کمکهای مردمی، هر ساله بازارچه‌هایی نیز برگزار می‌نماید. امسال هم در اسفند ماه بیست و یکمین بازارچه خیریه خود را در طبقه هشتم مرکز خرید آواسنتر واقع در اقدسیه  از ساعت ۱۰ صبح تا ۲۱ شب برگزار می نماید.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت موسسه خیریه پیام امید به نشانی http://www.payamomid.com/ مراجعه فرمایید .

امیرمسعود فدائی این را خواند
پوریا صادقی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
پشتیبانی خریداران اجراهای لغو شده به دلیل ویروس کرونای جدید | عکس
» پشتیبانی خریداران اجراهای لغو شده به دلیل ویروس کرونای جدید
... دیدن متن »

با آرزوی تندرستی برای هموطنان عزیزمان، همان‌طور که می‌دانید با اعلام روابط عمومی وزارت فرهنگ، برای پیش‌گیری از شیوع ویروس کرونای جدید، همه تئاترها، کنسرت‌ها و سینماها از یکشنبه ۴ تا پایان روز آدینه ۹ اسفندماه لغو شده‌است.

در این راستا بدینوسیله شیوه پشتیبانی خریداران محترم سانس‌های لغو شده، به آگاهی می‌رسد:

۱. برای خریدارانی که روز جایگزین برای خرید ایشان وجود ندارد، هزینه بلیت ایشان به همان کارتی که با آن خرید را انجام داده‌اند بازگردانده می‌شود و این کار با پیامک به آگاهی ایشان می‌رسد.

۲. برای برنامه‌هایی که این امکان وجود داشت، کل اجرا همراه با خریدها به هفته پس از آن جابه‌جا می‌شود با این هدف که تماشاگرانی که تمایل و امکان حضور دارند کمتر دچار مشکل شده و بدون نیاز به گام دیگری با همان بلیت و صندلی، در هفته بعد به تماشای اثر بنشینند. البته اگر امکان یا تمایل برای استفاده از این گزینه برای کسی وجود ندارد گزینه درخواست لغو بلیت و دریافت هزینه آن نیز در اختیار ایشان خواهد بود. این گزینه‌ها با پیامک به آگاهی ایشان می‌رسد.

نکته: همه کاربرانی که در نهایت جزو دسته بازگشت هزینه قرار می‌گیرند توجه فرمایند که وجه بلیت، به همان کارتی که با آن خرید را انجام داده‌اند بازگردانده می‌شود و نیازی به ارسال شماره‌کارت و اطلاعات خاصی با ایمیل یا تلفن به تیوال نیست. همچنین این کار با توجه به گستردگی موضوع، از دو تا سه هفته طول خواهد کشید که از صبوری و درک متقابل این عزیزان نیز سپاسگزاریم.

۲۵ نفر این را خواندند
۱۶ نفر این را دوست دارند
امیدوارم بلیط من جایگزین بشه چون واقعا دوست دارم ببینم تئاترو
۰۶ اسفند ۱۳۹۸
با سلام و احترام
خواهشمند است پیگیری بفرمایید بلیط های خریداری شده که به علت تعطیلی وقت آنها گذشته است ،را باید چگونه استرداد یا دوباره تاریخ جدید اعلام فرمایید .
روز بلیط : 4 اسفند 98
با تشکر
۰۸ اسفند ۱۳۹۸
بانو الهی
لطفا اطلاعیه تازه تیوال را مطالعه نمایید:
https://www.tiwall.com/tiwall/news/corona.support.2
۰۸ اسفند ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درسگفتارهای جدید صالح نجفی و هاشم آقاجری در موسسه «پرسش» | عکس
» درسگفتارهای جدید صالح نجفی و هاشم آقاجری در موسسه «پرسش»
... دیدن متن »

درسگفتارهای زمستان ۱۳۹۸ موسسه مطالعات سیاسی- اقتصادی پرسش با دو درسگفتار و در هفته سوم بهمن ماه ادامه دارد. صالح نجفی دوره جدید درسگفتارهای خود در این موسسه با عنوان «هت تریکِ فلوبر: انقلاب در ادبیات٬ از سارتر تا رانسیر» را از روز دوشنبه ۱۴ بهمن ماه ساعت ۱۷ آغاز می کند.

نیز هاشم آقاجری از روز سه شنبه ۱۵ بهمن ماه ساعت ۱۷ درسگفتار « بررسی تحلیلی- انتقادی متون اندیشه سیاسی معاصر ایران» را با تکیه بر متونی همچون تنبیه الامه و تنزیه المله٬ الاسلام و اصول الحکم٬ حکمت و حکومت و... شروع خواهد کرد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتارها می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرقته و یا به وب سایت مراجعه کنند.

موسسه پرسش در خیابان قائم مقام فراهانی- پایین تر از خیابان استاد مطهری- کوچه شبنم - پلاک ۳ واقع شده است.

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
توسعه با خصلت چینی: سوسیالیسم بازار | عکس
درسگفتارهای موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی «پرسش»
» توسعه با خصلت چینی: سوسیالیسم بازار
... دیدن متن »

کمال اطهاری از روز یکشنبه ۶ بهمن ماه ساعت ۱۷ دوره جدید درسگفتارهای خود در موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی «پرسش» با عنوان « توسعه با خصلت چینی: سوسیالیسم بازار» را آغاز می کند.

اطهاری در این درسگفتار ضمن بازخوانی مدل توسعه چین به عنوان یکی از موفق ترین نمونه های توسعه در جهان٬ بنیان های نظری و ساختاری پیدایش مفهوم توسعه چینی را مورد مداقه قرار می دهد و این مدل را با مدل توسعه ایران مقایسه می کند.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتار می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت موسسه مراجعه کنند. موسسه پرسش در خ قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوچه شبنم-پ ۳ واقع شده است.

ابرشیر این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
لاکان و دریدا: نوشتار٬ زبان و حیوان  | عکس
» لاکان و دریدا: نوشتار٬ زبان و حیوان
... دیدن متن »

شهریار وقفی پور از روز یکشنبه ۲۹ دی ماه ساعت ۱۷ و در ادامه درسگفتارهای زمستان ۱۳۹۸ موسسه «پرسش» درسگفتار جدید خود در این موسسه را با عنوان «لاکان و دریدا: نوشتار٬ زبان و حیوان» آغاز می کند.

وقفی پور در این دوره سعی دارد تا نسبت روانکاوی لاکانی و نظریه واسازی دریدا را مورد بررسی قرار دهد. سرفصل مباحث این درسگفتار از این قرار هستند: جلسه‌ی اول: تاریخچه‌ی یک خصومت: امریکا و فرانسه؛ واسازی چیست؟ چرا روان‌کاویِ لاکانی نوعی واسازی نیست؟؛جلسه‌ی دوم: نامِ پدر، فالوس و واسازیِ لاکانِ ساختارگرا؛جلسه‌ی سوم: ضرورتِ استعلا و منطقِ سرگشتگیِ دریدا در برابرِ منطقِ جنسیت‌یابیِ لاکان؛جلسه‌ی چهارم: جویس، حیوان و نوشتار.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتار می توانند با شماره های روبط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت qporsesh.com مراجعه کنند. موسسه پرسش در خ قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوچه شبنم- پ ۳ واقع شده است.

امیرمسعود فدائی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
کارگاه استیمنت نویسی با حمید سوری | عکس
» کارگاه استیمنت نویسی با حمید سوری
... دیدن متن »

موسسه پرسش از روز یکشنبه ۲۹ دی ماه  ساعت ۱۷ میزبان کارگاهی با عنوان « گزاره هنرمند» خواهد بود. این کارگاه با تدریس حمید سوری در طول دو جلسه برگزار خواهد شد.

حمید سوری درباره این کارگاه چنین نوشته: استیتمنت یا گزاره ی هنرمند چیست؟ آیا نوشتن آن ضروری است؟ چرا؟ چه نکاتی را باید در نوشتن گزاره مورد توجه قرار داد؟

این کارگاه دو جلسه ای تلاش می کند در جلسه اول به پرسش های فوق پاسخ داده و نمونه هایی برجسته را ارائه کرده و راه های نوشتن آن را توضیح دهد. در جلسه دوم، گزاره های نوشته شده شرکت کنندگان، مورد بررسی قرار گرفته و پیشنهادهایی در جهت بهبود و ارتقاء آن ارائه خواهد شد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این کارگاه می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت qporsesh.com مراجعه کنند. موسسه پرسش در خیابان قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوچه شبنم- پ ۳ واقع شده است.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
 تروما و خسران | عکس
» تروما و خسران
... دیدن متن »

مازیاراسلامی از روز سه شنبه ۱۰ دی ماه ساعت ۱۷ دوره جدید درسگفتارهای خود در موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی «پرسش»٬  با عنوان «تروما و خسران: ملاحظات روانکاوانه درباره سینمای معاصر اروپا» را آغاز می کند. در طرح درس این درسگفتار آمده: دراین دوره ابتدا می کوشیم پیوند ژنتیکی سینما و روانکاوی را نشان دهیم و در ادامه با ارجاع به مفاهیم روانکاوی٬ سینمای معاصر اروپا از تام تیکور تا نانی مورتی را بررسی کنیم.

علاقمندان برای ثبت نام و شرکت در این درسگفتار می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت qporsesh.com مراجعه کنند. موسسه پرسش در خ قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوچه شبنم- پ ۳ واقع شده است.

ابرشیر این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
درباره ماهیت و ساختار تورم و آینده پیش روی تورم در ایران | عکس
» درباره ماهیت و ساختار تورم و آینده پیش روی تورم در ایران
... دیدن متن »

موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی «پرسش» روز چهارشنبه ۴ دی ماه در ادامه نشست های آزاد خود که تحت عنوان «نشست های پرسش» برگزار می شود، میزبان جلسه ای با عنوان «قدرت پول، ناتوانی دولت و سرمایه: بررسی تطبیقی ماهیت تورم در آمریکا (۱۸۶۱-۱۸۹۶)، آلمان (۱۹۱۸-۱۹۲۳) و ایران معاصر» خواهد بود.

در این نشست که از ساعت ۱۷ روز چهارشنبه آغاز خواهد شد رامین معتمد نژاد درباره ساختار و ماهیت تورم به سخنرانی خواهد پرداخت و وضعیت کنونی تورم در ایران را با آمریکای نیمه دوم قرن نوزدهم و آلمان دهه ۲۰ قرن ۲۰ مقایسه خواهد کرد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتار می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت پرسش مراجعه کنند. موسسه پرسش در خیابان قائم مقام فراهانی- پایین تر از خیابان استاد مطهری- کوچه شبنم- پلاک ۳ واقع شده است. ورود به این جلسه برای تمامی علاقمندان آزاد و رایگان است.

نیلوفر ثانی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
فساد به روایت سعید مدنی | عکس
درسگفتارهای پایییز ۱۳۹۸ موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی "پرسش"
» فساد به روایت سعید مدنی
... دیدن متن »

در ادامه درسگفتارهای پایییز ۱۳۹۸ موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی "پرسش"، سعید مدنی از روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه ساعت ۱۷ درسگفتار جدید خود در این موسسه را با عنوان "درباره فساد" آغاز می کند.

مدنی در این درسگفتار به بررسی مفهوم فساد و انواع آن، نظریه های مطرح شده درباره فساد، نسبت فقر، فساد و نابرابری و نسبت سنجی میزان فساد با قدرت جامعه مدنی خواهد پرداخت.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتار می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت پرسش مراجعه کنند. موسسه پرسش در خیابان قائم مقام فراهانی- پایین تر از خیابان استاد مطهری- کوچه شبنم- پلاک ۳ واقع شده است.

لیلى شجاعى این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ادامه بازخوانی روانکاوی فرویدی-لاکانی در موسسه «پرسش» | عکس
» ادامه بازخوانی روانکاوی فرویدی-لاکانی در موسسه «پرسش»
... دیدن متن »

در ادامه درسگفتارهای پاییز ۱۳۹۸ موسسه «پرسش» دو درسگفتار در هفته دوم آذر ماه آغاز می شوند. شهریار وقفی پور از روز یکشنبه ۱۰آذر ماه ساعت ۱۷ دوره جدید درسگفتارهای خود درباره روانکاوی لاکانی  با عنوان « اًحیای روانکاوی٬ کیلینیک گره ها: مقدمه ای بر سمینار ۲۳ لاکان: جویس و سمپتوم» را آغاز می کند.

نیز جواد گنجی از روز سه شنبه ۱۲ آذر ماه ساعت ۱۷ دوره جدید درسگفتارهای خود درباره فروید را با عنوان «بدن درمقام هسته ژوئیسانس: لذات تکرار فانتزی ناخودآگاه» شروع خواهد کرد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتارها می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت qporsesh.com مراجعه کنند. موسسه پرسش در خ قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوچه شبنم- پ ۳ واقع شده است.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره کارگاه دو روزه عکاسی تئاتر i
کارگاه تخصصی عکاسی تئاتر با مهدی آشنا ۱۹ و ۲۰ آذر در فرهنگسرای مهر کاشان | عکس
» کارگاه تخصصی عکاسی تئاتر با مهدی آشنا ۱۹ و ۲۰ آذر در فرهنگسرای مهر کاشان
... دیدن متن »

کارگاه دو روزه تخصصی عکاسی تئاتر با تدریس مهدی آشنا مدرس برجسته عکاسی تئاتر با حضور متقاضیان و علاقمندان با رویکرد «آموزش مبانی و اصول عکاسی در صحنه تئاتر» برگزار می‌شود.
متقاضیان و شرکت‌کنندگان این کارگاه، در طول جشنواره با حضور در محل اجراها، با تلفیق آموزش‌های ارائه شده و با تجربیات قبلی خود به ثبت تصویری متن و حواشی این دوره از جشنواره بپردازند که ماحاصل این فعالیت در پایان جشنواره و بر اساس نظرات هیئت داوران، تبجیل و اهدای جایزه به ۳ عکس برتر را به دنبال خواهد داشت.

گفتنی است، پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مهر کاشان از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری کاشان و با همکاری مرکز هنرهای نمایشی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ۲۱ تا ۲۸ آذرماه سال جاری برگزار می‌شود.

صبا صالحیان، یلدا معصوم، فرزاد و مسعود فدوی کاشانی این را خواندند
امیدوارم در مورد حقوق تماشاچی و صدای شاتر و نور دوربین هم آموزش "تخصصی" داده بشه.
۰۶ آذر ۱۳۹۸
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
داغ قابیل یا اثر انگشت روح: فیلم دیدن با آدورنو | عکس
» داغ قابیل یا اثر انگشت روح: فیلم دیدن با آدورنو
... دیدن متن »

صالح نجفی ار روز دوشنبه ۲۷ آبان ماه ساعت ۱۷ دوره جدید درسگفتارهای خود در موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی پرسش  با عنوان « داغ قابیل یا اثر انگشت روح: فیلم دیدن با آدورنو» را آغاز خواهد کرد. سرفصل مباحث این درسگفتار به شرح زیر خواهد بود:
جلسه اول:الهیات سینما. بکت یا هیچکاک؟ بازن یا آدورنو؟
جلسه دوم:سوژه/ابژۀ سینما. شاهین مالت به روایت آدورنو
جلسه سوم:از بدن تا روح. آدورنو و بوسۀ مرگبار
جلسه چهارم:آدورنو و چاپلین: سرمایه‌داری در بحران

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتار می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت qporsesh.com  مراجعه کنند. موسسه پرسش در خ قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوچه شبنم- پ ۳ واقع شده است.

نیلوفر ثانی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
اصلاح یا انقلاب: جامعه شناسی ناریخی ایران از ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۷ | عکس
درسگفتارهای موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی پرسش
» اصلاح یا انقلاب: جامعه شناسی ناریخی ایران از ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۷
... دیدن متن »

هاشم آقاجری در ادامه درسگفتارهای خود در موسسه مطالعات سیاسی-اقتصادی پرسش از روز سه شنبه ۲۱ آبان ماه ساعت ۱۷ درسگفتار «اصلاح یا انقلاب: جامعه شناسی تاریخی ایران از ۱۳۴۲ تا ۱۳۵۷» را آغاز می کند.

آقاجری در این درسگفتار ضمن بازخوانی رویدادهای تاریخی درصدد است تا با روش شناسی تاریخی و با رویکردی جامعه شناسانه روند تحولات٬ شکل گیری نیروها و طبقات اجتماعی٬ احزاب و گروه ها و تاثیر هر یک بر فضای سیاسی-اجتماعی ایران را حد فاصل سالهای ۴۲ تا انقلاب ۵۷ مورد بررسی قرار دهد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتار می توانند با شماره های روابط عمومی موسسه پرسش ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت موسسه پرسش مراجعه کنند. موسسه پرسش در خ قائم مقام فراهانی- پایین تر از خ استاد مطهری- کوچه شبنم- پ ۳ واقع شده است.

لیلى شجاعى این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید