آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال محمد کیان بخت | دیوار
S3 : 18:32:33 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
از نویسنده، کارگردان و بازیگران بواسطه زنده کردن گوشه ای از تاریخ اجتماعی پر اهمیت تهران و ایران بسیار سپاسگذارم و تشکر ویژه از تمام عوامل چرا که همگی می دانیم در شرایط حاضر، قبول کردن این مسئولیت اجتماعی عملی پر خطر محسوب میشود (بدلیل کرونا). امشب بهمراه دوستم به دیدن شما عزیزان آمدیم. بواسطه تجربه ناخودآگاه مشترک از نمایش استفاده کردم و به فکر فرو رفتم، خواستم بگم لذت بردم، احساس کردم لذت بردن کلمه مناسبی بعد از دیدن این نمایش نمی تواند باشد! بهتر دیدم از کلمه به فکر فرو رفتن استفاده کنم، من بهمراه دوستم متولد سالهای میانی دهه پنجاه هستیم، پنجاه و پنج و پنجاه و هفت، هر دو کارشناس تاریخ هستیم، مسلما تاریخ معاصر ایران جای کار بسیار دارد، در این راستا تاریخ اجتماعی ایران مسلما بیشتر می بایست واکاوی شود. شما عزیزان به زیبایی ما را با خود به دهه شصت بردید در جنوبی ترین منطقه تهران، جایی که جوانانش با امید چشم به انقلابی دوخته بودند که تصور میرفت به رنج هایشان پایان دهد! جایی که انسان هایش بعد از انقلاب چشم به برابری اجتماعی و شرافت انسانی داشتند (از حداقل های حقوق بشر)، آنها همراه شدند و چه تاسف انگیز که در دهه نود همچنان بدنبال حداقل های خود هستند! پایدار و شاد باشید.
ارادت
ممنون از شما و همراهی حضرتعالی🙏🙏
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سال عجیبی بود، آدما یکی یکی غیب می شدند.
اگر کمی اشتباه گفتم ببخشید!
امشب نمایش را دیدم، فوق العاده و شگفت انگیز بود، سپاس از کلی عوامل. به شخصه نمایش هفتم را بیشتر دوست داشتم. از بازی فوق العاده بازیگران این نمایش در طول اجرا شگفت زده شده بودم. باورم نمیشد در ایران بازیگرانی در این سطح عالی و سرشار از انرژی مشغول به کار باشند. در دوران نوجوانی تمامی آثار هدایت جان را خوانده بودم و دیدن این نمایش باعث شد دوباره سرشار از عشق شوم. سپاس از کلیه عوامل این نمایش. ایکاش می توانستم در پایان نمایش همگی شما را بابت انتقال عشق و دانایی در آغوش بگیرم و نهایت سپاسگذاریم را اعلام کنم. سرافراز و پر از عشق بمانید.