تیوال احمد احسانی | دیوار
S2 : 17:57:00
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
دوستان فروش بلیط برای فیلم "قصه ها" در سایت سینماتیکت برای سینماهای کوروش و زندگی در روز چهارشنبه آغاز شده... صرفا جهت آگاهی!
خدا کنه بعد از دو روز اکران توقیفش نکنند و در سانسور ها هم کمی رحم کنند
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۴
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گفت گویی در شکل چند سوال از دوستانی که نقد جدی به این فیلم داشته اند:
جامعه و فضای اجتماعی که کاهانی در این اثر به تصویر کشیده است چقدر با حقیقت ها و واقعیت های جامعه کنونی ما فاصله دارد؟
آیا صفت "استراحت مطلق" برای توصیف کلی ما که در این جامعه زندگی می کنیم، سخن گزاف و برچسب توهین آمیزی است؟ یا به واقع همان است که کاهانی می بیند. آیا همه ما در استراحت مطلق نیستیم؟ آیا اقتصاد ما، اخلاق ما، روابط اجتماعی ما، دین ما، هنجارهای جامعه ما و ... در استراحت مطلق نیستند؟

آیا وقت آن نرسیده است که با شجاعت خود را نقد کنیم و خود را از استراحت مطلق به در آوریم؟
علی جعفریان و سپهر امیدوار این را خواندند
روشنک و علی عبدالرحیم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
جناب کریم الدینی عزیز، به همراه همسرم به تماشای این مستند نشستیم. با اینکه پیش از این با دنیای اسب و پرورش حرفه ای آن بیگانه نبودم، درام به تصویر کشیده شده در این اثر مرا به سوی نگاه متفاوتی کشاند. بسیار به سختی می توانم با کلمات لذت و شور مشاهده این شاهکار هنری را بیان کنم و شاید بهترین بیان برای به اشتراک گذاشتن این احساس، توصیه به دوستان دیگر برای مشاهده آن هست. امروز بیش از 7 روز از مشاهده آن می گذرد ولی من هنوز غرق در گیرایی سکانس سواری ایلهان در دریا هستم... چقدر سخت است که جای علی باشی... چقدر سخت است که هرگز ندانی که ایلهان چش بود؟!!
راستی واقعا ایلهان چش بود؟؟

پی نوشت: یه ایرادی که به تبلیغ این مستند مربوطه این هست که من هر چه در نت جستم، تیزر یا خلاصه ای از آن پیدا نکردم. حتی در سینماتیکت برای خرید بلیط هم هیچ آنونسی از آن قرار داده نشده است. ... دیدن ادامه » از شما خواهشمندم قطعه ای تهیه کنید در سایتهای اشتراک ویدئو و به ویژه همین تیوال قرار دهید تا مخاطب بداند به تماشای چه خواهد نشست. سپاسگزارم.
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید