تیوال تئاتر
T1 : 06:38:03
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال
عکس
از اپرا-تئاتر ایرانی لیلی و مجنون
۱۲ ساعت پیش
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» "ستایش دیالکتیک در تعطیلات هگل: دنیای رنه ماگریت"، به روایت صالح نجفی
... دیدن متن »

صالح نجفی از روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰ دوره جدید درسگفتارهای خود در موسسه پرسش را با عنوان "ستایش دیالکتیک در تعطیلات هگل: دنیای رنه ماگریت" آغاز می‌کند.
این درسگفتار که به بررسی آثار و افکار رنه ماگریت اختصاص دارد، طی چهار جلسه برگزار خواهد شد.
سرفصل جلسات این درسگفتار عبارتند از: جلسه ی اول:ماگریت، نقاشِ فیلسوف: پرسش وجودشناختی جلسه ی دوم: ماگریت، نقاش متالّه: درابتدا چه بود؟ جلسه ی سوم: ماگریت و معنای زندگی جلسه ی چهارم: ماگریت و هگل.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این درسگفتار می‌توانند با شماره های روابط عمومی موسسه "پرسش" ۸۸۸۲۲۰۱۰-۸۸۸۳۷۶۴۷ تماس گرفته و یا به وب سایت موسسه پرسش مراجعه کنند. موسسه پرسش در خیابان قائم مقام فراهانی، پایین تر از تخت طاووس، کوچه شبنم،  پلاک۳ واقع شده است.

ابرشیر این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش دپوتات
اجرای نمایش «دپوتات» تمدید شد | عکس
» اجرای نمایش «دپوتات» تمدید شد
... دیدن متن »

نمایش «دپوتات» به کارگردانى اتابک نادری به علت استقبال مخاطبین تمدید شد.
به گزارش روابط عمومى این نمایش، استقبال مخاطبین  طى شب های گذشته باعث شد گروه نمایشى ۷شب دیگر بر روی صحنه بمانند.
نمایش «دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری که از ۷فروردن ماه در پردیس شهرزاد روی صحنه رفته به دلیل استقبال مخاطبان اجرایش تا هفتم اردیبهشت ماه تمدید شد.
شبنم قلی خانی، پندار اکبری، وحید نفر، غزاله جزایری، هادی عطایی، یاشار نادری، قاسم روشنایی و اتابک نادری  بازیگران این اثر نمایشی هستند.
«دپوتات» که بر اساس نمایشنامه «به دنبال دروغگو» نوشته دیمیتری پساتهاس و ترجمه کریم عظیمی است و محمد نادری آن را دراماتورژی کرده، با کارگردانی اتابک نادری پس از دو بار اجرا در ایوان شمس در فروردین‌ و تیر ۹۵، برای سومین باردر تماشاخانه شهرزاد روی صحنه رفته است.
 نمایش «دپوتات» داستان یک نماینده مجلس یونان در شهر آتن است که برای خلاص شدن از شر رای‌دهندگانش تصمیم به استخدام یک رییس دفتر خبره می‌گیرد.
علاقمندان به دیدن این نمایش می‌توانند به نشانی خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی، پردیس تئاتر شهرزاد مراجعه کنند.

مریم زارعی و مهدی حسین مردی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آغاز رسمی دومین دوره‌ی سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تهران | عکس
» آغاز رسمی دومین دوره‌ی سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تهران
... دیدن متن »

دوره‌ی دوم سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تهران با حمایت خانه‌ی تئاتر ایران و انجمن طراحان صحنه و لباس از هفتم تا چهاردهم اردیبهشت ماه  ۱۳۹۷ در خانه‌ هنرمندان ایران برگزارخواهد شد.
به گزارش مشاور رسانه‌ای سمپوزیوم، به نقل از اکبر جلیلی رییس سمپوزیوم بین المللی طراحی صحنه و لباس تهران: این دوره از سمپوزیوم با نگاهی پژوهش محور با برگزاری نشست های علمی تخصصی با حضور اساتید طراحی صحنه و لباس ایران از جمله: بهرام بدخشانی، امیر حسین قدسی، پیام فروتن، رعنا امینی، مریم نعیم زاده، علاالدین پژهان، رضا مهدی‌زاده و کیوان مقدم، همراه با نمایشگاهی از آثار اساتید و دانشجویان طراحی صحنه ولباس برگزار خواهد شد.
هم‌چنین در بخش رقابتی این دوره از سمپوزیوم، بهترین طراح صحنه، بهترین طراح لباس و بهترین کارگردان در تعامل با طراح صحنه و لباس در تئاتر، فیلم کوتاه و فیلم‌های بلند سینمایی سال ۱۳۹۶ معرفی می شوند .
جلیلی در پایان افزود: شرکت در تمامی برنامه های دومین دوره‌ی سمپوزیوم بین‌المللی طراحی صحنه و لباس تهران برای علاقه مندان آزاد است.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش عکس سفید
خواستگاری یک تماشاگر از نامزدش بعد از دیدن نمایشی با موضوع ازدواج سفید | عکس
» خواستگاری یک تماشاگر از نامزدش بعد از دیدن نمایشی با موضوع ازدواج سفید
... دیدن متن »

در پایان یکی از اجراهای نمایش «عکس سفید» با موضوع ازدواج سفید، یکی از تماشاگران از نامزدش خواستگاری کرد.
در شب اجرای  ۲۸ فروردین ماه در یک اتفاق غافلگیرکننده بعد از پایان نمایش «عکس سفید» که سوژه اصلی آن پدیده ازدواج سفید و معضلات جوانان است، یکی از تماشاگران در برابر حاضرین از نامزدش خواستگاری کرد و با اشاره به یکی از دیالوگ‌های نمایش گفت :«برای اینکه در سال‌های آینده از نامزدم نشنوم که تو چی کاره‌ی منی؟ همین‌جا از اون خواستگاری می‌کنم.»
گروه اجرایی معتقد است: «اگر با گذشت تنها ۷ اجرا از اجرای «عکس سفید» با سوژه‌ای مهم مانند پدیده ازدواج سقید، توانسته باشیم تاثیری این چنین روز تماشاگر بگذاریم یعنی راه را درست رفته‌ایم. به قول پیتر شومان تئاتر یک ضرورت است، چیزی شبیه نان.»
نمایشنامه «عکس سفید» را میلاد اخگر به نگارش درآورده و به همراه امیرحسین طاهری آن را کارگردانی کرده‌اند. بهار کاتوزی، ابراهیم عزیزی و امیرحسین طاهری بازیگران این نمایش هستند.
تاکنون هنرمندانی چون سحر دولتشاهی، حبیب رضایی، الهام کردا، محمد نادری، افسانه کمالی، داود اسفندیری، مرضیه بدرقه و حجت الاسلام محمدعلی آهنگران به تماشای این اثر نشستند.
تهیه کننده: بهروز فرمانی/ دستیار کارگردان و برنامه ریز: محمدابراهیم علایی/ آهنگساز: امیر عابدین/ طراح لباس: هدا ابراهیم پور/ گرافیک: ابراهیم عزیزی، آیدا بوکانی/ مدیر رسانه: آیدا بوکانی/ مشاور تبلیغات: آوا فیاض/ عکاس: عاطفه خدابخش/ طراح نور: علی کوزه گر/ ایده پردازی و تبلیغات: کانون تبلیغاتی دایره تصویر دیگر عوامل نمایش عکس سفید هستند.

برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مدیران شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت منصوب شدند | عکس
طی احکام جداگانه‌ای از سوی دبیر جشنواره
» مدیران شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت منصوب شدند
... دیدن متن »

به گزارش تیوال به نقل از ایران تئاتر
شناسه مطلب:۱۰۶۳۹۷

امیر نصیربیگی دبیر شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت طی احکام جداگانه‌ای مدیران بخش‌های مختلف این جشنواره را منصوب کرد.

به گزارش ایران تئاتر، امیر نصیربیگی طی احکام جداگانه‌ای آقایان «دکتر نصرالله قادری را به سمت قائم‌مقام دبیر، دکتر یدالله وفاداری مدیر بخش کودک و نوجوان، دکتر مهدی حامد سقایان مدیر بخش پژوهش، سید ابراهیم حسینی مدیر بخش عکس و پوستر، سامان خلیلیان مدیر بخش خیابانی و محیطی، شهرام احمدزاده مدیر بخش نمایشنامه‌نویسی، روح‌الله راوش مدیر اجرایی و مسئول دبیرخانه، مسعود پورکاشانی مدیر مالی و محمد محمدی مدیر روابط عمومی» را برای شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت منصوب کرد.
شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت آذر سال 97 با دبیری امیر نصیربیگی در تهران برگزار خواهد شد.برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گفتگوی تیوال با مهدی ارجمند | عکس
» گفتگوی تیوال با مهدی ارجمند

گفتگوی تیوال با مهدی ارجمند / کارگردان.

گفتگو کننده: حسین کوهی

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش زندانی خیابان نواب
گفتگوی تیوال با هوشمند هنرکار  | عکس
» گفتگوی تیوال با هوشمند هنرکار

گفتگوی تیوال با هوشمند هنرکار / کارگردان.

گفتگو کننده:  نازنین موسوی

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش دیوانه خانه سلاطین
گفتگوی تیوال با کمال حیدری | عکس
» گفتگوی تیوال با کمال حیدری

گفتگوی تیوال با کمال حیدری / بازیگر.

گفتگو کننده:  حسین کوهی

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش نظام آباد
شهرام کرمی به «نظام‌آباد» آمد | عکس
» شهرام کرمی به «نظام‌آباد» آمد
... دیدن متن »

شهرام کرمی مدیر مرکز هنرهای نمایشی به «نظام‌آباد» آمد.
به گزارش مشاور رسانه‌ای، شهرام کرمی مدیر مرکز هنرهای نمایشی در دوازدهمین شب اجرای «نظام‌آباد» به کارگردانی عرفان پورمحمدی و نویسندگی کهبد تاراج به تماشای این نمایش نشست.
علاقه‌مندان به خرید اینترنتی بلیت می‌توانند به سایت تیوال مراجعه نمایند.
اجرای نمایش «نظام‌آباد»‌، تا ۷ اردیبهشت ۹۷ هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در خانه نمایش (اداره تئاتر) واقع در میدان فردوسی، بعد از خیابان ایرانشهر، خیابان شهید موسوی (فرصت سابق)، کوچه  محمدآقا، پلاک ۳۴، ادامه خواهد داشت.

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش کوروش
پری صابری رنگ را در تئاتر «کوروش» به تئاتر ایران بخشید | عکس
» پری صابری رنگ را در تئاتر «کوروش» به تئاتر ایران بخشید
... دیدن متن »

روز گذشته بزرگداشت پری صابری در تالار وحدت با حضور اهالی فرهنگ و هنر برگزار شد.
در این بزرگداشت، جهانگیر کوثری ابتدا به مهمانان و مخاطبان نمایش خوشامد  گویی کرد و گفت: ما امروز قصد داریم از استاد خودمان که شصت سال است در تئاتر ایران می‌درخشد قدردانی بکنیم، پری صابری ۱۰ سال صرف نوشتن نمایشنامه «کوروش» کرد و ما موفق شدیم بعد از یک سال و نیم مجوز این نمایش را بگیریم و امروز در خدمت شما باشیم. پری صابری بنیانگذار گروه تئاتر پازارگاد و و تالار مولوی است. نشان لژیون دونور دارند و تئاتر ما به ایشان مدیون است.
سپس ژاله آموزگار، پژوهشگر فرهنگ و زبان‌های باستانی بر روی سن آمد و گفت: من خوشحالم در دورانی زندگی می‌کنم که با پری صابری هم عصر هستم، آدم‌های زیادی به دنیا می‌آیند و می‌روند، اما آدمهایی هستند که همیشه باقی می‌مانند؛ مثل پری صابری.
وی با اشاره به اینکه چهارمین بار است که در رابطه با پری صابری سخنرانی می‌کند، گفت: او کسی است که رنگ را بر روی صحنه آورد، موسیقی را با کارش همگام کرد. در تئاترهای بعد از انقلاب کمتر کسی بود که رنگ، موسیقی و حرکت را در اثرش بیاورد، ولی پری صابری برای اولین بار بعد از انقلاب این کار را به شکل تاثیرگذاری انجام داد. او از هر موقعیتی استفاده کرده، و با آنکه شرایط این را داشت که خارج از ایران زندگی کند، در اینجا ماند و صدتا جوان را زیر بال خودش پرورش داد.
آموزگار ادامه داد: من شانس این را داشتم که متن نمایش «کوروش» را پیش از اجرا بخوانم و حظ ببرم، شاید کسانی باشند که این  «کوروش» را نپذیرند، ولی فراموش نکنیم که هنرمند حق دارد از دید خودش به مسائل نگاه کند، در این تئاتر قرار نبود که تاریخ نوشته شود. دید خودشان از  «کوروش» را بر روی صحنه آوردند.
سخنران بعدی این مراسم؛ حسین پاکدل بود. پاکدل با اشاره به همنشینی با پری صابری طی سال‌های سال، گفت: در پاریس در مقر یونسکو بنا بود که دو اثر از پری صابری بر روی صحنه برود و من سرپرست گروه بودم. دکورهای عظیمی ساخته شده بود و قرار بود که در سالن قرار بگیرد، لحظه ای که بنا شد این اتفاق بیافتد، متوجه شدیم که ابعاد دکور با سالن هم‌خوانی ندارد و ما نتوانستیم هیچ کدام از قطعات دکور را در سالن ببریم. خانم صابری گفتند اعجاز تئاتر در خودش است. باتفاق رفتیم در زیر زمین یونسکو و او از قطعات کوچک یک قصر بزرگ را روی صحنه پدید آورد.
پاکدل ادامه داد: از نظر من پری صابری خودش اعجاز تئاتر است. همینکه با این شرایط سنی و با این روحیه هنوز فعال است، اینکه جهانگیر کوثری سختگیر را مجبور می‌کند که پیگیر اجرا باشد و تهیه کننده اثر، خودش یک اعجاز است.
این بازیگر سینما و تئاتر در پایان گفت: اگر نبودند کسانی مثل پری صابری، دکتر علی رفیعی، حمید سمندریان، رکن الدین خسروی، خسرو خورشیدی و کسانی از این دست، با پیگیری‌های زیادشان، با سماجت های فراوانشان و ریختن سلیقه در تئاتر،  بخشیدن رنگ، حرکت کاری کردند که بتوانیم امروز تئاتر ببینیم. کسانی که زیبایی را منتشر کردند؛ به قول داستایوفسکی عاقبت زیبایی شهر را نجات خواهد داد.
در پایان این مراسم باران کوثری به نمایندگی از نسل جوان بر روی صحنه رفت تا از پری صابری تقدیر کند.
پری صابری در سخنانی کوتاه گفت: ما سعی کردیم برای شما راهی باز کنیم تا بدون زیبایی نتوانید زندگی کنید، و بیشترین زیبایی که به من بخشیده شد زیبایی مردم ایران بود. وقتی برگشتم به ایران؛ دیدم که محمدعلی کشاورز، دوست عزیزم در یک حوض مشغول تمرین است و جایی برای تمرین ندارد، از همین سختی‌ها تئاتر شروع شد و به این جا رسید که ما کم از جاهای دیگر جهان نداریم و مطمئنم که در آینده درخشنده تر می‌شود؛ چرا که در آن با عشق کار می‌شود و عشق قوی ترین نیرو است.
در این مراسم، رخشان بنی اعتماد، خسرو خورشیدی، جهانگیر کوثری، حسین پاکدل، باران کوثری، امیر اثباتی، ژاله آموزگار، هانا کامکار، محمدعلی ابطحی، کمند امیر سلیمانی، عزت الله مهرآوران، ادنا زینالیان، بهنام شرفی، کتانه افشار، و ... حضور داشتند.
نمایش  «کوروش» از پانزدهم فروردین در تالار وحدت آغاز شده است.
تهیه این تئاتر بر عهده جهانگیر کوثری است که دومین همکاری کوثری و پری صابری پس از اجرای «مرغ باران» است.
آرش آصفی، محسن حسینی، عاطفه رضوی، بهناز نازی، الهام دهقانی، سروش کریمی نژاد، کامبیز امینی، شهرام نجاتی، امیرحسین مژده، تهمینه شهمیر نوری، مهرداد آبجار، مجید فاطمی، حمیدرضا خلیلی، بهادر فاضل، شقایق پورعلی بازیگران «کوروش» هستند.

۲ روز پیش، شنبه
مهدی حسین مردی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲۲اردیبهشت در سالن اصلی تئاتر شهر، مجمع عمومی خانه تئاتر برگزار می‌شود | عکس
» ۲۲اردیبهشت در سالن اصلی تئاتر شهر، مجمع عمومی خانه تئاتر برگزار می‌شود
... دیدن متن »

هیئت مدیره خانه تئاتر در آخرین جلسه خود تاریخ ۲۲ اردیبهشت ۹۷ را برای برگزاری مجمع عمومی انتخابات هیئت مدیره مشخص کرد.
به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی خانه تئاتر، این مجمع ساعت ۱۷:۳۰ تاریخ یاد شده، در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار خواهد شد و حضور تمامی اعضاء در آن الزامی است.
بر اساس آئین نامه انتخابات خانه تئاتر و طبق مصوبه همین جلسه متقاضیان کاندیداتوری انتخابات تا تاریخ ۱۸ اردیبهشت ماه فرصت دارند تا در خانه تئاتر حضور پیدا کرده و نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مدیران شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت منصوب شدند | عکس
طی احکام جداگانه‌ای از سوی امیر نصیربیگی
» مدیران شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت منصوب شدند
... دیدن متن »

دبیر شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت طی احکام جداگانه‌ای مدیران بخش‌های مختلف این جشنواره را منصوب کرد.
به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی جشنواره، امیر نصیربیگی طی احکام جداگانه‌ای آقایان «دکتر نصرالله قادری را به سمت قائم‌مقام دبیر، دکتر یدالله وفاداری مدیر بخش کودک و نوجوان، دکتر مهدی حامد سقایان مدیر بخش پژوهش، سید ابراهیم حسینی مدیر بخش عکس و پوستر، سامان خلیلیان مدیر بخش خیابانی و محیطی، شهرام احمدزاده مدیر بخش نمایشنامه‌نویسی، روح‌الله راوش مدیر اجرایی و مسئول دبیرخانه، مسعود پورکاشانی مدیر مالی و محمد محمدی مدیر روابط عمومی» را برای شانزدهمین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت منصوب کرد.
شانزدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر مقاومت آذر سال ۹۷ با دبیری امیر نصیربیگی در تهران برگزار خواهد شد.

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
یادداشت دکتر مسعود دلخواه، برای نمایش «خواستگاران مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» | عکس
» یادداشت دکتر مسعود دلخواه، برای نمایش «خواستگاران مهری ناز شاهدخت دیار سختستان»
... دیدن متن »

چقدر خوشحالم که اجرای خوب عطا جان را دیدم و واقعا خستگی از تنم در رفت. یک ذره خسته نشدم و شبی خوش و خاطره انگیز داشتم‌ بازی‌ها چه راحت و خوب بود و تیکه‌های طنز و نقد اجتماعی با ظرافت منتقل می‌شد. ریتم درست و کارگردانی مناسب این شب رو برام حسابی لذتبخش کرد.
درود بر دکتر عطاالله کوپال عزیز و گروه فوق العاده‌اش.

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش نارنجیغ
بهادر آذری نمایش «نارنجیغ» را به صحنه می‌برد / پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف در تیوال آغاز شد. | عکس
به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر روژدا
» بهادر آذری نمایش «نارنجیغ» را به صحنه می‌برد / پیش فروش با ۲۰٪ تخفیف در تیوال آغاز شد.
... دیدن متن »

به گزارش خبرنگار تئاتر فارس، نمایش «نارنجیغ» به نویسندگی محمدرضا سجادیان و طراحی و کارگردانی بهادر آذری از ۱۲ اردیبهشت ماه به صحنه می‌رود.

پیش فروش این نمایش از روز شنبه، یکم اردیبهشت ماه ساعت ۱۲ در تیوال با ۲۰٪ تخفیف آغاز شده است.

 

این نمایش از ۱۲اردیبهشت تا ۶ خردادماه به مدت 45 دقیقه هر شب بجز شنبه ها اجرا خواهد شد.

این نمایش مونولوگ محور دارای یک بازیگر است که بازیگر آن محمدرضا سجادیان است. از صدای سجاد افشایان نیز در این نمایش استفاده شده است.

این نمایش در سال ۹۴ در تماشاخانه استاد مشایخی و در جشنواره تئاتر فجر نیز اجرا شده بود. نمایش نارنجیغ درامی اجتماعی و مونولوگ محور است.

آذری درباره این نمایش گفته بود که عنوان آن ترکیبی از لقب شخصیت اصلی داستان و اتفاق مهمی است که در نمایش رخ می‌دهد. این نمایش به هیچ عنوان فانتزی نیست و اثری رئالیستی است که ناملایمات اجتماعی را به تصویر می‌کشد.

 

بازیگر این نمایش راوی آن و تنها بازیگر آن است که در نقش شش شخصیت شامل پنج مرد و یک زن ایفای نقش می‌کند. 

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش رقص ماهی ها
گفتگوی تیوال با امیرحسین پهلوانی | عکس
» گفتگوی تیوال با امیرحسین پهلوانی

گفتگوی تیوال با امیرحسین پهلوانی / کارگردان.

گفتگو کننده: پرند محمدی

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش دپوتات
۲ روز پیش، شنبه
محمد عسگری، مهدی حسین مردی، حسین کوهی و سیدمحمدصادق سیادت این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
گفتگوی تیوال با سعید مصطفایی | عکس
» گفتگوی تیوال با سعید مصطفایی

گفتگوی تیوال با سعید مصطفایی / کارگردان.

گفتگو کننده:  نازنین موسوی

۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ویدیو
درباره نمایشنامه‌خوانی آواز قو
با خوانش سعید پورصمیمى و پریزاد سیف روز شنبه ۲۵ اردیبهشت ماه در پردیس تئاتر شهرزاد
» ویدیویی از نمایش نامه خوانی آواز قو
۲ روز پیش، شنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
آوا
درباره نمایش مرد شده
گفتگوی تیوال با آسو بهاری | عکس
» گفتگوی تیوال با آسو بهاری

گفتگوی تیوال با آسو بهاری / کارگردان.

گفتگو کننده:  نازنین موسوی

۳ روز پیش، جمعه
م ح خ این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید