تیوال تئاتر
T1 : 19:08:48
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش رویاى ماه
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد عسگری و پرند محمدی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» بازدید هنرمندان از روند بازسازی تماشاخانه ارغنون/ پیام تبریک ناظرزاده کرمانی به مناسبت افتتاح سالن ۱۵۰ نفره‎
... دیدن متن »

به گزارش روابط عمومی تماشاخانه ارغنون، فرهاد ناظرزاده کرمانی، آرش دادگر و رحمت امینی ازجمله هنرمندانی بودند که طی روزهای اخیر از روند بازسازی این مجموعه هنری دیدار کردند.
فرهاد ناظرزاده کرمانی از حضور در تماشاخانه ارغنون با ابراز خوشنودی از ایجاد و احیای دوباره یکی از بزرگ‌ترین تماشاخانه‌های کشور در پیامی جداگانه افتتاح این تماشاخانه را تبریک گفت. در متن این پیام آمده است:
بازگشایی دوباره یکی از بزرگ‌ترین تماشاخانه‌های کشور به‌دست گروه مدیریتی جوان و خوش آتیه اتفاقی بزرگ در روزهای اخیر عرصه نمایش کشور است. فضای این تماشاخانه با توجه به دو سالن نمایشی و همچنین محیط قدیمی و جذاب بنای مجموعه کمکی شایان به امر نمایش کشور و همچنین حفظ و نگهداری ابنیه تاریخی کرده است.
امید که ارغنون فضایی باشد تا جوانان بااستعداد و خلاق کشور بتوانند با تمام انرژی هنر نمایش را در امواج متلاطم این روزهای تئاتر به ساحل مقصود برسانند. بسط و گسترش تماشاخانه‌های خصوصی آن‌هم در ابعادی این‌چنین و مخصوصاً با حضور گروهی جوان در بخش مدیریت واقعه‌ای مبارک در تئاتر ایران است.

گفتنی است که تماشاخانه ارغنون به‌تازگی وارد فاز احیا و مرمت‌شده و با اضافه کردن یک سالن ۱۵۰ نفره به ظرفیت نمایشی خود به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تماشاخانه‌های کشور از آذرماه امسال آغاز به‌کار می‌نماید.
این تماشاخانه به‌تازگی فراخوان خود برای جذب آثار نمایشی را ارائه داده و علاقه‌مندان می‌توانند تا پایان آبان ماه آثار خود را به امور اجرایی تماشاخانه به نشانی خیابان نوفل شاتو، بن‌بست زیبا، تماشاخانه ارغنون ارسال و یا تحویل نمایند.
ارغنون به‌زودی با حضور مدیران ارشد فرهنگی و تئاتر کشور و همچنین حضور کارگردانان، بازیگران و هنرمندان عرصه نمایش افتتاح خواهد شد.


برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ویدیو
درباره نمایش گلن گری گلن راس
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
ویدیو
درباره نمایش پرونده مختومه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
محمد عسگری این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
مهدی حسین مردی و ucyousef این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از نمایش کروکی
محمد عسگری و مهدی حسین مردی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
عکس
از پرفورمنس شهر - بازى
۲ روز پیش، پنجشنبه
محمد عسگری و زهره مقدم این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲ روز پیش، پنجشنبه
زهره مقدم این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
۲ روز پیش، پنجشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» آغاز بازبینی جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران
... دیدن متن »

رییس ستاد برگزاری جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران گفت: بازبینی بخش بچه‌های محله جشنواره تئاتر بسیج مازندران از ۲۹ مهرماه آغاز  می‌شود.

حمیدرضا هراسانی مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان مازندران و رییس ستاد برگزاری جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران از آغاز بازبینی بخش بچه‌های محله جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران خبر داد و گفت: این بازبینی تا ۳۰ مهرماه ادامه خواهد داشت و در این بازبینی آقایان «حمیدرضا گل محمدی تواندشتی»، «یاسر محمودی برنتی»، «مصطفی اژدرپور منفرد» به‌عنوان هیئت‌داوران بازبین و «سید حسین ساداتی سلیمی» به‌عنوان ناظر هیئت بازبینی، ۱۴ نمایش را که در مرحله بازخوانی پذیرفته‌شده است در شهرهای آمل، بابل، فریدونکنار، قائم‌شهر، نکا و نور مورد ارزیابی قرار می‌دهند.
وی افزود: فراخوان جشنواره تئاتر بسیج استان مازندران در دو بخش بچه‌های محله و صحنه‌ای اعلام شد که پس از اعلام فراخوان جشنواره و پایان مهلت ارسال متون نمایش در ۲۱ مردادماه ۹۶،  مجموعاً ۵۸ متن نمایشی  به دبیرخانه جشنواره ارسال شد.
هراسانی ادامه داد: از این تعداد متون رسیده ۳۹ متن در بخش صحنه‌ای و ۱۹ متن در بخش بچه‌های محله  بود. افزود: پس از داوری در مرحله بازخوانی توسط هیات داوران ۱۴ متن در بخش بچه‌های محله و ۲۷ متن در بخش صحنه‌ای پذیرفته شد.
 رییس ستاد برگزاری جشنواره تئاتر بسیج هنرمندان استان مازندران خاطرنشان کرد:   بازبینی بخش صحنه‌ای این جشنواره نیز از یکم  آبان ماه آغاز می‌شود و تا چهارم آبان ما ادامه خواهد داشت که در این بخش آقایان  «سلمان خطی»، «رضا پاک نژاد»، «یاسر محمودی» به‌عنوان هیئت‌داوران بازبین  و «سید حسین ساداتی سلیمی» به‌عنوان داور ناظر، به بازبینی  ۲۷ نمایش  در شهرهای  آمل، بابل، بابلسر، تنکابن، جویبار، رامسر، ساری، فریدونکنار، قائم‌شهر،  نور و نوشهر می‌پردازند.
وی در پایان با ارائه این مطلب که  نتایج پذیرفته‌شدگان در این جشنواره پنجم آبان  ۹۶ اعلام  می‌شود افزود: این جشنواره هفته اول آذرماه جاری همزمان با هفته گرامی داشت بسیج برگزار  خواهد شد.

۲ روز پیش، پنجشنبه
حمیدرضا گل محمدی تواندشتی این را دوست دارد
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش ۱۹۷۸
یادداشتی برای نمایش ۱۹۷۸ به کارگردانی محمد شجاعی، اجراشده در تئاتر مستقل
» تحویل سال ۱۹۷۸ به ۱۹۷۹
... دیدن متن »

تئاتر مستند، اساساً تئاتری سیاسی است. با استناد به اسناد واقعی، واقعیت جاری را تفسیر و نقد و تأویل می‌کند. طریق استنادش استنتاجی است و طریق تفسیرش تطبیقی همینی که در نمایش «۱۹۷۸» محمد شجاعی رخ می‌دهد. یک تئاتر مستند تمام‌عیار با همه‌ی مؤلفه‌های سیاسی، تفسیری و تأویلی‌اش با استناد به اسناد، ابتدا شرایط شکل‌گیری یک رهبر کاریزماتیک فرقه‌ای مکتبی برایمان روایت می‌شود و بعد، بنا بر واکنش اطرافیان و پیروان، شمایل دیکتاتور را می‌سازد.

شاید باید از ضرورت وجودی این دست تئاتر در امروز انسان و جهان چیزی گفت. عصر، عصر انفجار اطلاعات نیست؛ عصر فروپاشی اطلاعات و پاشیدگی داده‌ها در همه‌ی حوزه‌هاست. آگاهی، منشأش را گم‌کرده و ارجاع‌ "یقین" به اطلاعات است که بنابر "فریب" و "شباهت" شکل‌گرفته است. در این عصر، هنر و خبر و اندیشه و علم و دین در اختیار همین سازوکار فریب و شباهت بساط "ایقان" خود را پهن می‌کنند. هر هنرمند و خبرنگار و اندیشمند و عالم و دین‌داری که می‌خواهد یقینش خارج از این سازوکار به‌دست بیاید باید بتواند شکافی در این سازوکار به وجود بیاورد. یقین را به تعویق بیندازد. هر گزاره و داده را معلق کند. جز آنکه به محک سند [و یا شهود قلبی که در دایره‌ی یادداشت ما نیست] بنیاد باورش را پی‌ریزی کند.
سند، بی تفسیر و تشخیص تناسب با وقایع، بی‌اعتبار معنی است. خوانش اسناد، تنها زمانی به معنا می‌رسد که نسبت اسناد به هم در مختصات واقعیت کلی و هم تفسیر عناصر سند محقق شود. و این‌ها همه در نمایش «۱۹۷۸» محقق می‌شود.
هنرمند، شکافی که در اطلاعات می‌دهد با شکاف دیگر رسته‌ها این تفاوت را دارد که وجه استتیکی (زیبایی شناسانه) روایتش از اسناد، فرصت تأویلی دگربار و دگربار به جریان استنتاجی‌اش می‌دهد. یعنی بعد از گزارش صادق اسناد و هم تفسیر استنتاجی سلسله سندها، به تأویل آنها دست می‌زند.
مثال ساده و دم‌دستی‌اش در نمایش «۱۹۷۸» چرخیدن عینک جیم جونز میان بازیگران مختلف است که به یکی تأویل، مستعد بودن همگان برای تبدیل‌شدن به دیکتاتوری در این ابعاد را می‌رساند. و یا کودکی جیم را وقتی دختری از بین بازیگران بازی می‌کند به یک‌باره قید جنسیت در روایت این بزرگ‌ترین خودکشی دسته‌جمعی و هم‌داستان شکل‌گیری دیکتاتور در ذهن ما زده می‌شود.
یا وقتی عینک (که دیگر نماینده‌ی وجود جیم جونز است) همزمان در چشم دو تن از بازیگران با دو اندام کاملاً متفاوت گذاشته می‌شود یعنی اثر نقطه‌گذاری‌اش بر «جیم جونز شدن/ بودن» است نه شخص جیم جونز.
صحنه‌ای درخشان را از نو بخوانیم: صحنه‌ای در این نمایش هست که دو جیم جونز در دو طرف صحنه، قرار است زنی پیر را شفا دهند. زن، فلج است و بر ویلچیر نزدِ جیم آورده می‌شود. ویلچیر، یکی از شش جعبه‌ای است که درصحنه می‌بینیم. ساختار این جعبه‌ها از چمدان سفری برداشت‌شده؛ دسته‌ای دارد که بیرون کشیده می‌شود و بر چهارچرخ سر می‌خورد. این جعبه‌ها به فراخور مورد، تبدیل به چیزی می‌شود. در این صحنه ویلچیر شده است [این ساده‌سازی کارکردگرا (functional minimalism) خود بستر مناسبی است برای تأویل‌های متفاوت]. نقش پیرزن را پسری بازی می‌کند که ازقضا، جوان‌ترین بازیگر مرد این نمایش است. صحنه در احساسی‌ترین و کامل‌ترین نوعش روایت می‌شود. تردیدها و رنج‌های یک افلیج در معرض شفا را در مسیر بین دو جیمِ عینک به چشم تماشا می‌کنیم و بعد در نمایشی اعجاب‌آور، شفای او را می‌بینیم. بسته‌ی تصویری استنادی، برای یقین آوری آماده است. ما به همراه پیرزن (پسر جوان) و پیروان دیگر، به جیم جونز (هر دو) ایمان می‌آوریم. ولی درصحنه‌ی بعد، همین بازیگری که نقش پیرزن را به نمایش گذاشت رو به ما در قامت یکی از پیروان، می‌گوید که بعدها فهمیدیم این پیرزن منشی جیم بوده و اصلاً فلج نبوده و همه‌ی داستان شفا دروغ بوده است.
اینجاست که ما روبروی خودمان قرار می‌گیریم. سازوکار فریب و شباهت، تمام قامت روبروی ما قرار می‌گیرد. استفاده‌ی کامل و رنج‌آور از دستاوردهای ایمانی و تولید یقینی که به کار هر دیکتاتور و رهبر مکتبی می‌آید و همه‌ی بنا و بنیادی که به‌دقت و ظرافت در این صحنه‌ی تماشایی شفا ساخته می‌شود به عبارتی کوتاه فرومی‌ریزد.
اگر «۱۹۷۸» توانسته باشد همین یک کار را به نحو احسن انجام داده باشد؛ کار سترگش به سرانجام رسیده است.
جدا از روایت اثر، مسئله‌ی اصلی دیگر، «طرز روایت» است. محمد شجاعی برای روایت این اسناد و استنتاج و ایجاد بستری برای تأویل، از ساده گرایی کارکردگرای رادیکال استفاده کرده است. همه‌ی عناصر در اختصار و دقت و ظرافت انتخاب‌شده‌اند؛ چه صحنه، چه نور، چه تصویر، چه موسیقی و چه جنس بازی بازیگران.
نکته‌ی مورداشاره‌ام در این نمایش، بازی بازیگران است که دیریاب به نظر می‌آید. ترتیبی در برون‌ریزی بازیگران وجود دارد که نمی‌دانم آگاهانه بوده یا ناخواسته در اثر و جریانات تمرین به وجود آمده است. اولین بازیگری که بر صحنه می‌بینیم خودِ شجاعی‌ست به‌عنوان اولین جیم جونز. از شش بازیگر روی صحنه، سه بازیگر عمدتاً جیم جونز می‌شوند. و ترتیب برون‌ریزی در این سه نفر از شجاعی به مهدی گدازگر و بعد به مطهره ابراهیمیان از کم به زیادتر است. ولی جنس بازی هر سه به هم نزدیک و تااندازه‌ای به طریق «سنگ شدن چهره» در احوال مختلف بیرون می‌ریزد ولی مطهره که سومین (و از طرفی کودکی جیم است) بیشترین برون‌ریزی عاطفی- هیجانی را در این سه نفر داراست.
در سه نفر بعدی، که بیشتر، پیروان و فرار کنندگان را روایت می‌کنند؛
شکل برون‌ریزی کاملاً متفاوت است. بروزاتی چون افسردگی، خشم، شادی و هیجان در این سه نفر به بالاترین حد خود می‌رسد. و ترتیب این برون‌ریزی هم از روجا رنجبر به علی محمودی و درنهایت به میثم مجاوری است.
امّا هر شش بازیگر، اگرچه اندازه‌ی برون‌ریزی‌شان به فراخور طرز روایت، متفاوت است؛ جنس بازی‌شان را در خدمت مینی‌مالیسمِ فانکشنال کار قرار داده‌اند. و در اینجاست که درخشان بودن میثم مجاوری بیشتر به چشم می‌آید. زیرا هم باید بالاترین حد از برون‌ریزی را ارائه دهد و هم باید متر و معیار کار را در دقیق‌ترین جاها رعایت کند.
نمایش «۱۹۷۸» با گریزی که مستقیماً به تاریخ ایران دارد، علاوه بر روایت بزرگ‌ترین خودکشی جمعی تاریخ معاصر، توانسته به تطبیق تاریخی و قیاس استنتاجی، ما را به سازوکار فرقه‌ای و دیکتاتورانه در ایران و جهان برساند. (نزدیک‌ترین تصویر، تصویر سازمان مجاهدین خلق است ولی این دم دست‌ترین تأویل از این نمایش می‌تواند باشد)

تئاتر مستقل در رپرتوار متفاوتی که در تماشاخانه‌اش ترتیب داده؛ این فرصت را برای ما به وجود آورده است تا در کنار جریان مسلط تجاری تئاتر، این دست نمایش‌ها که حقیقت تئاتر را در دنیای امروز یادآور می‌شوند را تماشا کنیم.

سعید پرسا

۲ روز پیش، پنجشنبه
گروه تئاتر Bit و آویژه منشى زادگان این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش گلن گری گلن راس
» پیش فروش سه روز نخست نمایش «گلن گری گلن راس» امروز با تخفیف ویژه آغاز خواهد شد
... دیدن متن »

پیش فروش سه روز نخست نمایش «گلن گری گلن راس» با تخفیف ویژه  در سایت تیوال آغاز شد.به گزارش روابط عمومی این نمایش، «گلن گری گلن راس» تازه‌ترین کار گروه تئاتر ریما از روز یکشنبه ٧ تیرماه ساعت ١٧ در تماشاخانه پایتخت به روی صحنه می‌رود.

«گلن گری گلن راس» نوشته دیوید مامت و یکی از برترین و  ماندگارترین نمایشنامه های دنیا و برنده جوایز «پولیتزر»، «تونی»، «اولیویر»، «منتقدان نیویورک» و جامعه تئاتری وست اند این بار با کارگردانی فرید رحمتی به روی صحنه می‌رود.
 
در این نمایش آرمین مهدیلو، امین رقیب دوست ،سپهر طهرانچی، فرید رحمتی، مهیار اسلامی، دانیال محسنی، علی آشمند نقش آفرینی می‌کنند.

دیگر عوامل این نمایش عبارت‌اند از: طراح گریم: محمد محمدی، اجرای گریم: محمد محمدی، فاطمه سلیمی، دستیار کارگردان: آرمین مهدیلو، دستیار دوم کارگردان: مهرناز آژند، طراح صحنه: دانیال محسنی، مسعود راشدی، ساخت دکور: دانیال گیلانپور، آهنگساز: امید هاشمی، طراح نور: علیرضا بهبهانی، اجرای نور و موسیقی: مرتضی ملک جاری، طراح لباس : پریسا صحبتی،طراح پوستر و بروشور: امین دایی،ساخت تیزر : علی فیروز جنگ،،عکاس :امین دایی، ستایش دولتشاهی، میلاد بهشتی، روابط عمومی: ستایش دولتشاهی ،میلاد بهشتی، تبلیغات مجازی: گروه هنری پژواک

پیش فروش بلیط با تخفیف ویژه‏ برای سه روز از امروز آغاز خواهد شد.

۲ روز پیش، پنجشنبه
فرید رحمتی و امین دایی این را دوست دارند
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
» «اون دیگه اینجا زندگی نمیکنه» به تماشاخانه سنگلج می‌آید
... دیدن متن »

نمایش «اون دیگه اینجا زندگی نمیکنه» به نویسندگی و کارگردانی «پیام عزیزی» از روز یکشنبه ۳۰ مهرماه در تماشاخانه سنگلج به روی صحنه می‌رود.

به گزارش تیوال به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش «اون دیگه اینجا زندگی نمیکنه» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی «پیام عزیزی» از روز یکشنبه ۳۰ مهرماه در تماشاخانه سنگلج و در ساعت۱۹:۴۵ اجرای خود را آغاز می‌کند.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: "سحر زنی تنها است که تصمیم گرفته است خانه‌ای دربستی اجاره کند تا آسایش بیشتری داشته باشد که اتفاقات عجیبی در آن خانه باعث می‌شود به خانه‌ای جدید نقل مکان کند اما در خانه جدید نیز نمی‌تواند آسایش پیدا کند و ..."
در نمایش «اون دیگه اینجا زندگی نمیکنه» بازیگرانی چون نازآفرین کاظمی، رسول صوری، محمد چرختاب، شیرین صفایی، میثم رازفر، هادی اسکندری، حسام اشتری، بنیامین صیادی نیا، الهه نادری، ندا حسینی، محمد فراهانی ایفای نقش می‌کنند.
برخی از عوامل این اثر نمایشی عبارتند از: تهیه‌کننده: لیلی مقیمی/ طراح نور: امیر ترحمی/ طراح گریم: فریبا شاه‌حسینی/ طراح پوستر و بروشور: مهلا شعبان زاده/ مدیر تولید: مجید قادری/ منشی صحنه: اکرم بخشنده/ مدیر صحنه: محمد فراهانی/ طراح فنی دکور: پویان کمال زاده/ عکاسان: امیر مقیمی، گلدیس نمازیان.
نمایش «اون دیگه اینجا زندگی نمیکنه» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی «پیام عزیزی» از روز یکشنبه ۳۰ مهرماه در تماشاخانه سنگلج و در ساعت۱۹:۴۵ اجرای خود را آغاز می‌کند.۳ روز پیش، چهارشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید
خبر
درباره نمایش سومین تیر
» «سومین تیر» به مدت سه روز در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران
... دیدن متن »

نمایش «سومین تیر» به نویسندگی و کارگردانی «سید مصطفی هاشمی تبار» از روز چهارشنبه ۳ آبان ماه تا جمعه ۵ آبان ماه در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می‌رود.
به گزارش روابط عمومی پردیس تئاتر تهران، نمایش «سومین تیر» به نویسندگی و کارگردانی «سید مصطفی هاشمی تبار» از روز چهارشنبه ۳ آبان ماه تا جمعه ۵ آبان ماه به مدت ۳ روز و در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران به روی صحنه می‌رود.
در خلاصه داستان این نمایش آمده است: " «سینا» دانشجویی نویسنده  است که به همراه دوستانش قصد دارد در جواب به استادش، نمایشی را در دانشگاه به روی صحنه ببرد. این نمایش روایتگر وقایعی است در پس عاشورا که اتفاقات پشت‌صحنه را روایت می‌کند."
بازیگران این اثر نمایشی عبارت‌اند از:  سید محسن هاشمی تبار، رضا شوشتری، علی انتظاری، علیرضا نورعلی پور، امیرحسین جوانی، امیرعباس سالاری، طاها یوسفی، علیرضا گبرلو، حامد عفت منش و حسام برزگران.
دیگر عوامل نمایش «سومین تیر» نیز بدین قرار است: طراح تصاویر و جلوه‌های ویژه: محمد موید /شرکت منظر سیما/ صداگذاری و میکس: محمدمهدی نوری / استودیو نوای ریحان/ مدیر تصویربرداری: امیر احسان ملأ محمدی / استدوی عکس و فیلم تخصصی سمر/ گروه چهره‌پردازی: هادی ظهوری، احمد نگهبان، میری/ گروه صدابرداری: حمید نسیمی / طراحی و اجرای دکور: کریم سحرخیز، امیر باقری، سید سعید پروهان/ نورپرداز: سید ابوالفضل احمد رئیسی/ مجری امور تبلیغات: هادی سنجری/ عکاس: محمد پهلوان/ طراحی وب‌سایت: امین الله جمشیدی/ تجهیزات لباس و صحنه: شهرک سینمایی غزالی/ مدیر فنی: رضا فرجی/ مسئول تدارکات: احسان حسینی/ حراست و انتظامات: گردان امام حسن عسکری علیه السلام
نمایش «سومین تیر» به نویسندگی و کارگردانی «سید مصطفی هاشمی تبار» از روز چهارشنبه ۳ آبان ماه تا جمعه ۵ آبان ماه در سالن اصلی پردیس تئاتر تهران و در ساعت  ۱۹ به روی صحنه می‌رود.
۳ روز پیش، چهارشنبه
برای همراهی در تیوال لطفا درآغاز    وارد شوید