کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال محمد رضا عباسی گراوند | دیوار
S3 : 02:33:03 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
سلام و خسته نباشید به گروه.اجرای رضایتبخش و خوبی بود.با یه تسلط نسبی از جانب بازیگرا.اما تصورم اینه که اگه فضای حرکتی بیشتری میداشتن برای بازی میتونستن محک بهتر و سختری رو واسه خودشون داشته باشن و نقشهاشون رو دقیقتر از این تفکیک کنن ، هر چند تا همین حد هم رضایت بخش بود و هر چند محدودیت خلاقیت میاره. جنس بازیها از جنسی بود که مورد پسند اکثر مخاطبینه . و تو یه سطح باور پذیری قابل قبولیه . و درمورد متن سوای معنای ظاهریش صادقانه چیزی دریافت نکردم. در مورد کارگردانی من رد پایی ندیدم بجز کار با باریگران.موسیقیتون هم درست و بجا و تاثیر گذار بود.فقط اجرادقایق آخر دچار افت شد..و از دست رفت.
بازم خسته نباشید و خوشحالم که وقتمو بیخودی هدر ندادم.
دیشب به دیدن این نمایش رفتم و
نشستم که تلفن همراه خاموش کنم که دیدم نیست :))))
بمحض شروع شدن مجبور شدم برم بیرون که شاید پیداش کنم
از نمایش فقط رگال لباسارو توی تاریکی میزانسن دیدم

بخودم خسته نباشید میگم
۱۲ آذر ۱۳۹۷
ای دااااد ، آقا مسعود پیدا شد حالا ؟؟
۱۲ آذر ۱۳۹۷
خوشبختانه پیدا شد فرزاد جان
دیشب موفق نشدم زیارتت کنم، زود رفتم حالا دفعه بعد دیدمت تعریف میکنم چی شد

۱۲ آذر ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
نمایش خوب و رضایتبخشی بود.بازیها و کارگردانی در سطح خیلی خوبی بود،طوریکه تقریبا نمیشد ایرادی یا نقصی متوجه کار دید.که البته جنس بازی نقشای اصلی با جنس بازی نقشای فرعی کمی متفاوت بود.فضای فانتزی و طنز نقشهای فرعی اونطوریکه باید باور پذیر نبود(مامورین حمل و نقل). خسته نباشید که اجرای یکدست و درستی رو به نمایش گذاشتید.
سلام به دوستان تأتری عزیرم،خسته نباسید.بسیار کار شسته رفته ای بود و با کمترین ایراد فنی.امبدوارم کارای زیباترب ازتون بببنیم.با توجه به پتانسیل خوبی که این گروه داره. س
پاس
مریم شریعتی این را خواند
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید
با عرض سلام خدمت رفقای تاتر کلاه آهنی ها.از دیدن نمایشتون خیلی لذت بردم .اگه کارهای بعدی آقای عبدی به همینصورت باشه خیلی خوب خواهد بود و من شخصا براشون تبلیغات میکنم..ایراد آنچنانی که حفره باشه تو کار ندیدم.و بنظرم کیفیت کار در برانگیختن احساس تماشاچی در حد کافی و لازم بودو البته جای کار بیشتری داشت اما صدمه ای به نمایش نزد.سپاس
"کلاه آهنی‌ها به صحنه باز می‌گردند"
سلام:
بی‌شک شما دوست فرهیخته آگاهید که در روزگار مدرن امروز، هیچ محصول و اندیشه‌ای بدون پشتوانه‌ی مردمی، نمی‌تواند به بقای خود ادامه دهد. تئاتر نیز از این قاعده مستثنا نیست؛ برای مخاطبش آفریده می‌شود و تئاتر بی‌مخاطب هرگز وجود نداشته است. به عبارت دیگر، تماشاگر تئاتر فقط مصرف کننده نیست؛ بى تردید یکى از ارکان اصلى آن است.
گروه نمایش "برای کلاه آهنی‌ها" به خود می‌بالد که موفق شده در اجراهای پیشین نمایش خود، بهترین، مهربان‌ترین و دلسوز‌ترین ... دیدن ادامه ›› تماشاگران را پذیرا باشد. باور این مهم را، شما و دیگر عزیزان دوستدار تئاتر با یادداشت‌های پرمهر و حمایت‌های بی‌دریغ‌تان به ما ارزانی داشته‌اید.
حال، ما سرخوش و دل‌گرم به حضور شما و دوستان‌تان، دوباره از روز ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ (برای آخرین بار) و فقط به مدت ۱۵ شب به صحنه بازخواهیم گشت، تا دیگربار لذت وصف‌ناپذیر هم‌نفسی با تماشاگران‌مان را تکرار کنیم.
به امید آن‌که بار دیگر ما را لایق حمایت مهربانانه‌ی خود بدانید.
کوچک شما
پژمان عبدی
۰۹ اردیبهشت ۱۳۹۷
برای همراهی در تیوال لطفا وارد شوید