کمدی کودک و نوجوان رویداد آنلاین
چیدمان
تیوال محمود ج | دیوار
S3 : 14:47:28 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
محمود ج
درباره نمایش سقراط i
نمایش بسیار خوبی بود و انتظاری هم غیر از این نمیره ؛ جائی که استاد آئیش و گروه قوی بازیگری در آن به نقش آفرینی بپردازن .غیر از این هم نمیشه.از تمام عزیزانی که باعث شدن این نمایش اجرا بشه و من تونستم این اجرا رو ببینم سپاسگزارم.
سلام , برنامه خوب و لذت بخشی بود. بعد از دیدن برنامه احساس خوبی نسبت به کل کار داشتم. بازی های دقیق , صدا و نور ودکور عالی بود.اگر امکان دارد گروه نوازنده ها از پشت سن که تماشاگر دید کمی دارد به جلو منتقل شوند.دوستانی که این متن رو میخونن ابتدا برای دیدن یک کار فاخر تشریف ببرید و در ثانی برای حمایت از این گروه حتما تشریف ببرید.
مهرداد
درباره نمایش کوروش i
سلام. این کار هم مثل دیگر کارهای خانم صابری عالی بود و بیاد ماندنی. خواهش میکنم از مسئولین مربوطه سالن با توجه به قانون ورود افراد زیر 7 سال ممنوع است اگر کسی بلیط خریده و با دو تا پسر بچه پر انرژی که بستنی بدست به همراه چند بسته چیپس و پفک وارد سالن شدند , را راه ندهید.نه اون دو تا خانم همراهشان علاقه ایی به برنامه داشتند و نه دو تا بچه اجازه دادن ما متمرکز شویم.اجرای 23/2/97.ردیف 3 تقریبا وسط.البته موبایلها هم که زنگ میخورد و جالبه جواب هم میدادند !!!!.