آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال اروین گالستیان | دیوار
S3 : 22:14:45 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
بسیار لذت بردم از بازی های روان، رئال و در عین حال بامزه ی این نمایش.وقتی بازیگران اصراری به بامزه بازی کردن ندارن و موقعیت ها خود به خود شکل می گیرن،کار به دل تماشاگر میشینه که کد 13 نشست.با وجود کاراکترهای متفاوت،تو با تک تک شخصیت ها همراه میشی و حق میدی بهشون،در پس فاجعه ای که رخ داده و میده.
ممنون از گروه اجرایی بابت نمایش خوبی که روی صحنه بردن.
روایتی ساده و درست و به اندازه از یک تراژدی .بازی های خوب و بدون اغراق و بدون تلاش برای رئال بازی کردن(رئال بازی کردن در همچین نمایشی هایی به نظرم خیلی خیلی سخته و دوستان خیلی خوب از عهدش بر اومدن) و دکور بدیعی که هم در خدمت کار بود و هم حرفی برای گفتن داشت.
دیشب،نمایش را دیدم و وقتی از سالن بیرون اومدم بارون گرفته بود.ذهنم درگیر نمایش بود و هست و ماندگار شد برام.
خسته نباشید خدمت تمام عوامل کار.
کنستانس: کیوان٬ دوستی خیلی چیز مهمی ایه، آدم می تونه عاشق هرکسی بشه، ولی با هرکسی نمی تونه دوست باشه.
مست شده با بوىِ قهوه،رو به روى خورشیدِ در حالِ غروب، به تماشاى نمایش مى نشینم."صبحانه در غروب"با ایجاد گره و تعلیق شروع مى شود.رازِ مگویى بین سه کاراکترِ مرد وجود دارد که دیگر توانِ پنهان کردن آن را ندارند و کسى که باید بر این راز و یا زخمى که بر دوش آن ها سنگینى مى کند،مرهم بگذارد مادر است.به گفته ى کیوان،یکى از سه کاراکترِ مردِ داستان،تنها مادر اوست که در این دنیا برایش شنیدن آن راز،مهم است و بس.راز روایت مى شود.رازى ساده از اتفاقى در گذشته،که با خرده داستان ها و فلش بک هایى ،پربار شده است و روایتش برای مخاطب،جذاب.
انسانى و احساسى.دو کلمه اى که مى توان به متنِ "صبحانه در غروب" نسبت داد.احساسى،چون متن با دیالوگ هاى به جا و کاربردى هم احساساتِ مخاطب رو در جهت درک نمایش بیدار مى کند و هم قصه را جلو مى برد.انسانى،چون متن از رفاقت مى گوید.رفاقت بین دو کاراکتر،کیوان و روبیک زیبا نوشته شده و زیبا اجرا مى شود.
صبحانه در غروب نمایشى است درباره ى رفاقت و تفاوت وعشق.
لذتِ تماشای نمایشى شریف رو از دست ندهید.
خسته نباشید خدمت همه عوامل .
لذت بخش بود بوی قهوه و نگاه زنانه و انسانی گلچهره دامغانی از جنگ در این نمایش تاثیرگذار
موافقم با فرمایشاتتون
۱۲ تیر ۱۳۹۶
ممنونم از ارائه نظر و اینکه وقت گذاشتید/
۱۲ تیر ۱۳۹۶
قربان شما جناب ابرشیر،دقیقا درست می فرمایین
۱۳ تیر ۱۳۹۶
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
"برای کلاه آهنی ها" یکی از شیرین ترین و شریف ترین نمایش هایی است که تا به حال تماشا کردم.تبدیل خنده های از ته دلم موقع دیدن نمایش به بغض و اشکی که انتهای نمایش سرازیر شد، همه و همه مدیون فضاسازی درست و به جای متن در خلق فضایی فانتزی در جنگ و صد البته بازی ماهرانه و طنازانه تک تک بازیگران بود.ممنونم از شما و خسته نباشید .