آنلاین کمدی کودک و نوجوان
چیدمان
تیوال بیتا | دیوار
S3 : 23:26:59 | com/org
«تیوال» به عنوان شبکه اجتماعی هنر و فرهنگ، همچون دیواری‌است برای هنردوستان و هنرمندان برای نوشتن و گفت‌وگو درباره زمینه‌های علاقه‌مندی مشترک، خبررسانی برنامه‌های جالب به هم‌دیگر و پیش‌نهادن دیدگاه و آثار خود. برای فعالیت در تیوال به سیستم وارد شوید
تئاتر همیشه نباید داستان خاص رو شروع کنه و به پایان برسونه. نمایش لندن رم تهران آمستردام ویژگی های منحصر به فردی داره که از نمایش های دیگه متمایز میشه. نمایشی که تمام اتفاقات روزمره و حرف های آمیانه و روابط دوستانه بین آدم هایی که هیچ شناختی و وجه مشترکی با هم ندارند ولی ارتباط آنها برای تماشاگر ملموس و ذوست داشتنیه.در تمام طول نمایش تصویر ذهنی مخاطب عوض میشه. صفحه در عین حال که ساده است ولی مناسب روابط و نزدیکی شخصیت ها هستش. در لحظاتی حس می کنی کاراکتر ها از زبان خود شما سخن میگن و حرف هایی زده میشه که بسیاری از آنها حرف های شماست. این کار شباهتی هم به نمایش بین خودمون باشه آقای دشت آرای هم هست. در لحظه آخر نمایش می بینیم که صندلی ها به هم گره می خورن و ترکیب جدیدی رو به وجود میارن که این ترکیب همان افراد هستن که یک جامعه و جهان پیرامون رو شکل میدن و همه با هم این وجه مشترک رو دارن.

به زبان ساده باید گفت این نمایش،نمایش نیست بلکه لحظاتی از زندگی است. دیدن نمایش توصیه میشه.
پس درباره تصویر ذهنی که از این نمایش دارید صرف نظر کن و نمایش رو ببینید :)
بیتا
درباره نمایش سیستم گرون هلم i
سلام تیوال عزیز من برای فردا سه شنبه 7 مرداد ساعت 9 شب دوتا بلیت گرفتم ولی 30 تومن شد. مگه نگفتید 9 شب 10 تومان هستش بلیت ها؟
کیوان جدیری این را دوست دارد
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
سلام. الان که همه جایگاه های روبه رو پر شده. دوستان کسی می دونه جایگاه های کناری G F اینا خوبه؟ واسه دیدن خوبه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.
آفرین نیاز این را خواند
بله خانم بیتا سالن رودکی از همه طرف دید داره ترجیحا ردیفهای بالاتر بهتر
۱۵ آبان ۱۳۹۲
با توجه به این که 3 تا موضوع در یک زمان اجرا میشن از کنار دیدن شاید کمی اذیت کنه اما هر چی بالا تر باشین احتمالا بهتر باشه که بتونین نقطه مقابل رو هم ببینین
۱۵ آبان ۱۳۹۲
من خودم روبرو بودم و در نظرات دوستان خوندم که ردیف های کناری بازیگران را درست نمی دیدند و حق هم داشتند دقیقن! چون کل مدت اجرا بازیگران چرخش و تغییر جا ندارند و شما ممکن از فقط پشت سر دو بازیگر کنری را ببینید! سعی کنید بلیط روبرو را تهیه کنید اگر امکانش هست.
۱۶ آبان ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
بیتا مختاری
درباره نمایش سیندرلا i
نمایش رو دوست داشتم.از طراحی صحنه گرفته تا بازی بازیگران و دیالوگ ها. همه خوب بود. فقط از نظر من یکم زمان نمایش طولانی بود و می تونست کوتاه تر باشه و باعث خستگی نشه ولی از تماشا نمایش لذت بردم. :) دوستانی که زیاد تئاتر میبینن اگه تئاتر خوب دیگری هم الان در حال نمایش هست خوشحال میشم معرفی کنید. ممنون
کابوس های خنده دار برای شب

ترانه های قدیمی (اگه تمدید شه!

از بیست و هشت شهریور هم آقای پورآذری در گالری محسن اجرا خواهند داشت
۰۹ شهریور ۱۳۹۲
خانم مختاری تأتر "ننه دلاور بیرون پشت در" رو که از پس فردا شروع می شه از دست ندین. ضمنا به هر قیمتی که شده بهترین تأتر سال رو (ترانه های قدیمی) رو برین ببینین. من به خلاقیت و نابغه بودن محمد رحمانیان 10ساله که ایمان دارم!
۱۱ شهریور ۱۳۹۲
سلام.
پیشنهادم دو تا تئاتر هست که حتما ببینید: اول «ترانه های قدیمی» در خیابان موحد دانش سالن شمس به کارگردانی محمد رحمانیان و دوم «ناتمام» در سالن چهارسو تئاتر شهر به کارگردانی سیما تیرانداز.
۱۴ شهریور ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
آرنولد: چرا من تا حال فکر می کردم که تریسی یک اسم مردونست؟
تریسی: چون هست آقای کراینبرگ.
آرنولد: و شما با یک اسم مردونه تو این دنیا چی کار می کنید؟
تریسی: سعی می کنم برخلاف اسمم خـــــیلی زن باشم!!

این دیالوگ خوب یادمه شاید بیشتر به خاطر نوع بیانش باشه یا چیز دیگه. ولی خب خوشم اومد.
بعضی لحظه های نمایش احساس می کردم توی دیالوگهای آرنولد انگار راویی وجود داشت که شخصیت قاتل رو مثل یک مصلح اجتماعی کرده بود؛ نمی دونم این نظر و احساس منه ، حتی توی همین چند دیالوگی که تو نوشتی !
۱۴ تیر ۱۳۹۲
امین جان با عرض سلام ، می فهمم منظورتون رو کاملا، اما از طرفی هم دیده می شه که گویی در نمایشنامه تلاش شده که هیچ نسبت خاصی به هیچ کدام از کاراکترها نشه داد. گویی در global به شدت ساده و در local به شدت پیچیده اند
۱۹ تیر ۱۳۹۲
موافقم آقای موحدی پور عزیز ( می خواستم بنویسم امین جان گفتم شاید حمل بر خودستایی بشه !!! (: )
۱۹ تیر ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
من امروز دیدم و به شخصه کار رو دوست داشتم. متفاوت بود. طناز طباطبایی و آتیلا پسیانی هم عالی بودند. در کل همه چیز برای اجرا اول خوب بود. بازم اگه بتونم می بینم نمایش رو.
I'm waiting to see it
۱۰ تیر ۱۳۹۲
سلام
من میخواستم بلیط بخرم اما چون با فضای سالن آشنا نیستم ، میخواستم ازتون بپرسم کدوم ردیف بهتره؟
۲۴ تیر ۱۳۹۲
سلام.اگه وسط بگیرید عالی.ولی اگه میخخواین ردیف اول باشید قسمت Fو A به خانم طباطبایی نزدیکتر هستید و ردیف اول قسمت D و C به آقای پسیانی.
ولی وسط به هر دو بازیگر نزدیکه..
۲۴ تیر ۱۳۹۲
برای بهره بهتر از تیوال لطفا عضو یا وارد شوید
شما می دونین وقتی برای اولین بار، به یه ««شامپانزه» » حرف زدن یاد دادن، اون چی گفت؟

این نمایش رو از دست ندید. با هنرمندی آتیلا پسیانی و طناز طباطبایی.